Що таке сигна ВК: як зробити її безкоштовно на фото, аву, з іменами?

Як зробити сигну ВК на фото?

Сигна спочатку — це спосіб підтвердження достовірності сторінки. У соцмережах, у тому числі і Вконтакті багато фейків, і саме сигна допомагає відрізнити справжню сторінку від фейка. Звичайно, існують і інші способи, але цей самий популярний. Крім цього, зараз сигна використовується не тільки для підтвердження достовірності сторінки, але і для отримання популярності. Докладніше читайте нижче.

Що таке сигна в ВК: як зробити її безкоштовно на фото, аву, з іменами?

Сигна ВК

Дівчата часто роблять сигну на різних частинах тіла. Якщо раніше сигну робили тільки на папері і для визначення автентичності профілю, то тепер — це просто розвага. Стало модно робити сигну на жіночому тілі. Наприклад, дівчата пишуть імена хлопців на грудях, стегнах, руках і так далі. Таке фото на сторінці хлопця, чиє ім'я написано на тілі дівчини, природно, набирає багато лайків, а профіль стає популярним.

Сигна ВК від дівчини

Якщо перекладати дослівно «сигна» з англійської мови, то воно означає наступне: sign (signature) — «підпис», тобто річ, що підтверджує справжність особистості. Тому сьогодні сигна — це підпис. Роблять її в соцмережах, як говорилося вище, не тільки на папері, але і на тілі. Дівчата таким чином можуть доводити хлопцеві свою любов або привертати увагу. Але сигни можуть робити і хлопці для дівчат, переслідуючи таку ж мету, як і дівчата, коли вони роблять сигни для хлопців.

Сигна ВК від хлопця

Але коли хлопці та дівчата роблять сигни самостійно, то тут все зрозуміло. Але що робити, якщо потрібно, щоб сигну зробила інша людина?

Пошук групи, в якій можна замовити сигну безкоштовно або за гроші

Ось поради:

  • Знайдіть групу ВК, де різні користувачі пропонують зробити сигни безкоштовно або за гроші.
  • Для цього у вкладках вашого профілю знайдіть «Групи».
  • Введіть в пошуку слова «Зробити мені сигну».
  • З'являться групи, вибирайте будь-яку відкриту і заходите в нього.
  • В цій групі будуть опубліковані пропозиції від учасників, які готові зробити сигну безкоштовно або за гроші. Вибирайте вподобану пропозицію і напишіть цьому користувачеві повідомлення.
Користувач пропонує в групі зробити сигну

Варто відзначити, що ви можете розмістити своє прохання на стіні спільноти. Завдяки цьому ви отримаєте безліч пропозицій. Зв'яжіться з потрібним користувачем і домовтеся про умовах.

Сигна — це прикольно, модно і популярно. Здається, що це все робиться через самотності, але це не так. Одні люди просто приколюються, а інші на цьому заробляють непогані гроші. Удачі!

Відео: Що таке сигна ВК і як її зробити?