Що таке тантричний масаж для чоловіка і для жінки? Тантричний еротичний масаж лінгама і йоні: техніка, показання, користь і протипоказання

Техніка і виконання тантричного масажу.

Зміст

Щодня кожен з нас в тій чи іншій мірі відчуває втому. Ми падаємо від великої кількості турбот: сім'ї, роботи, домашніх проблем, проблем знайомих і рідних. Ми зобов'язані скрізь встигнути, але при цьому ніколи не залишаємо час для себе і власного відпочинку.

Інколи справа може доходити до того, що хочеться кудись втекти, забути про все і всіх, і гарненько розслабитися. Однак здійснити цю мрію часто не виходить. Отже, на допомогу часто приходять лікарські препарати.

Такий шлях з самого початку вважається неправильним. Але що ж може усунути втому і допоможе відпочити від щоденної суєти? Звичайно ж, тантричний масаж.

Тантричний масаж для двох – танець кохання: масаж статевих органів

Тантричний масаж називають масажем, який можна замовити в одному салоні. Тантричний масаж – це навчальна практика, важливою умовою якого вважається взаємозв'язок між закоханими людьми – чоловіком та жінкою.

Даний вид масажу вважається одним з методів, який дозволяє проявити любов. Жінка з чоловіком вчаться один одному довіряти. Вони обмінюються власним теплом і насолодою, з великою вдячністю приймають те, що дарують їм їхні партнери.

Тантричний масаж

При цьому процесі здійснюється обмін енергетики жінки і чоловіки. Після такого масажу партнери зближуються, їх відносини стають набагато гармонійніше, а почуття сильніше і яскравіше.

Тантричний масаж і для Вас стане невід'ємною частинкою любовних утіх. Це дозволить Вам і Вашому партнерові звільняти власну сексуальну енергетику. При регулярній практиці у Вас розширяться сексуальні можливості, Ваші відчуття загострюються, а оргазм посилиться.

Якими ж корисними якостями володіє цей масаж:

 • Він покращує кровообіг.
 • Після тантричного масажу можна гарненько розслабитися.
 • Масаж допомагає зняти напругу в м'язах.
 • Масаж заспокоює нервову систему, розвиває розумові здібності.
 • При регулярному масажі організм омолоджується і оздоровлюється.

Масаж виконується вниз животом або вниз спиною. Партнер влаштовується так, щоб під час процесу він не відчував дискомфорту. Також він може пересуватися навколо свого партнера, щоб кожна ділянка тіла був задіяний.

 • Починається тантричний масаж з погладжування спини і району трапеції.
 • Також необхідно пам'ятати про кистях і руках.
 • Особливу увагу потрібно приділити попереку і крижів. Саме тут зосереджується сексуальна енергетика.
 • Потім необхідно масажувати сідниці, ноги зі ступнями і кінчики пальців.
 • Також в лежачому стані масажист переходить до погладжування грудей, живота та інтимної зони.

Впливати під час масажу можна з різною силою: погладжувати, пощипувати, розминати або поплескувати. Можна ще користуватися поцілунками, доторкатися до свого партнера різноманітними частими тіла. Найголовніше – принести коханій людині справжнє задоволення.

Самопізнання за допомогою масажу

Якщо Ви вирішили зі своїм партнером скористатися цією методикою, тоді Вам потрібно знати, що такий масаж має деякі нюанси:

 • Масаж підходить для закоханих людей. Він допомагає розслабитися, краще познайомитися один з одним, вносити нові враження і освіжати старі відносини.
 • Партнер від масажу здатний сильно збудитися. Однак дане бажання масажист повинен контролювати. Це допомагає відчути яскраве задоволення.
 • Масаж – це не тільки вплив на тіло, але ще на інтимну зону.

Що таке тантричний масаж для чоловіка?

У сучасній медицині є кілька ефективних методів, які можуть вилікувати чоловічу потенцію. Ці методи у поєднанні з вправами і спеціальною дієтою підсилюють потенцію. Вони мають також позитивний вплив на чоловіче здоров'я.

Сам же тантричний масаж прискорює кровообіг, повністю розслаблює організм чоловіка, покращує настрій і усуває втому. Якщо Ви будете правильно виконувати техніку масажу і проведете ідеально сеанс, Ви зі своїм партнером обов'язково помітите зміни в кращу сторону.

Фізіологи стверджують, що під час впливу на ту чи іншу ерогенну точку, які знаходяться на тілі людини, можна значно посилити силу чоловіка і налагодити її назавжди. На чоловічому тілі такі точки, як правило, розташовуються попарно.

Масаж для чоловіків

Тантричний масаж виконується за допомогою легких розминань ерогенних точок. Якщо Ви хочете їх відшукати на тілі власного партнера, Вам необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • Обхопіть правою долонею ліву долоню коханого. Пересуньте пальці ближче до ліктя (приблизно на 2 см). Приблизно в цьому районі перебуває одна з точок.
 • Покладіть зап'ясті на пояс партнера так, щоб долоня була на спині, а Ваші пальці торкалися до живота. Приблизно в цьому районі, близько хребта, трохи вище куприка знаходяться ще точки.
 • Відшукайте точки в районі ніг. Одна точка знаходяться в центральній частині п'яти, друга з внутрішньої сторони п'ятки.

Тантричний еротичний масаж лінгама: показання, користь і протипоказання

Тантричний масаж – різновид чоловічого еротичного масажу. Якщо Ви мрієте здивувати власного партнера, хочете змусити його, щоб він відчув себе найулюбленішим. Він повинен розслабитися і отримувати від Вашого масажу тільки яскраві емоції.

Тантричний масаж лигмана необхідний для того, щоб чоловік зміг максимально розслабитися, наповнив своє тіло енергією і отримував від процесу задоволення. Крім цього, даний масаж має оздоровчий вплив.

Еротичний масаж для чоловіків

Фахівці стверджують, що на члені чоловіка знаходиться велика кількість ерогенних точок, які дуже тісно пов'язані з усіма внутрішніми органами. Якщо на ці точки правильно впливати, можна тим самим поліпшити загальний стан кожної системи і органа.

Побічний, проте обов'язковий ефект від такого масажу – це, звичайно ж, оргазм. Але він не вважається основною метою цього процесу. Адже якщо Ви зважитеся на току техніку, теж будете відчувати задоволення від процесу і неймовірну радість, приносячи власним партеру сильну насолоду. Оскільки масаж вважається оздоровчим, протипоказань до його проведення практично немає.

Тантричний еротичний масаж лінгама: техніка

Важливий момент у цьому процесі є те, що виконується масаж за допомогою спеціального масла.

 • Гарненько змастіть власні долоні і член партнера. Не допускайте того, щоб виникало сильне тертя або дискомфорт.
 • Починайте робити масаж не на головному чоловічому об'єкті, а на животі, грудях, ногах і руках коханої людини.
 • Після цього акуратно почніть погладжувати і масажувати член.
 • Слідкуйте за тим, щоб без Вашої уваги не залишилася мошонка, яєчка і головка пеніса.
 • Під час тантричного масажу чоловік повинен максимально розслабитися, вирівняти дихання і заспокоїтися. Нагадаємо, що оргазм на завершення цього масажу не обов'язково повинен бути присутнім.
 • Цей ритуал допоможе йому накопичити сексуальну енергетику. Лікарі стверджують, що чоловік буде приблизно близько 6 разів підходити до оргазму. Якщо ж це станеться, то він отримає просто незабутні відчуття.
 • Коли процес закінчиться, дозвольте партнеру трошки відпочити, щоб його задоволення тривало.

Існує велика кількість технік виконання саме цього масажу. Ми дали Вам лише загальні поради. Але головні прийоми і нюанси виконання Вам краще дізнатися зі спеціального відео-уроку.

Техніка еротичного масажу

Відео: Техніка масажу Лінгама

Тантричний масаж простати чоловіки: техніка, користь

Тантричний масаж простати дозволяє вивести з чоловічого організму накопичені застійний секрет або усунути запалення. Також цей масаж здатний поліпшити кровообіг в судинах і стимулювати кровообіг. Внаслідок цього покращиться кисневий обмін і надходження поживних компонентів до передміхурової залозі. Ще завдяки цій техніці можна поліпшити імунітет під час боротьби з інфекційною хворобою.

Тантричний масаж простати зменшує напружений стан простати, покращує при цьому функції сечовипускання, оскільки у внутрішній частині простати проходить деяка частина сечовивідних каналець. Зроблений правильно масаж усуне порушення, пов'язані з простатою, і поліпшити стан м'язової тканини в районі промежини.

Тантричний масаж простати приносити позитивний результат на деякі розлади, які безпосередньо впливають на статеву активність кожного чоловіка.

Масаж простати

Деякі чоловіки, які стикаються з цією проблемою, відкладають на потім візит до лікаря, оскільки воліють залишати це в таємниці. Не доведіть до цього, допоможіть своєму улюбленому попрощатися зі своїми страхами.

Як же виконується такий масаж? Все гранично просто:

 • Ніколи не заподіюйте своєму партнеру біль.
 • Сам масаж виконується пальцем, який необхідно ввести в задній прохід.
 • Чоловік повинен лягти під час масажу на бік.
 • Сам процес займає приблизно пару хвилин.
 • Пальцем потрібно виконувати рухи, направляючи його починаючи з периферії і закінчуючи центральною борозенки залози.
 • Окремо необхідно масажувати і праву, і ліву.
 • В кінці процесу потрібно провести пальцем по центру борозни, видавивши поступово накопичилася рідина сечовипускального каналу.

Що таке тантричний масаж для жінки?

Тантричний масаж для жінок – це ідеальний метод, який дозволяє ввібрати чоловічу енергетику. Сексологи радять такий масаж для того, щоб жінка змогла розслабитися, звільнитися від психологічного бар'єру і вивільнити власну сексуальну енергію.

Масаж приємний і для жінок
 • Ляжте зручніше на підлогу спиною. Покладіть під голову і під сідниці щось зручне, наприклад, подушку. Ваш партнер повинен розташуватися у Вас в ногах. Нехай він трохи погладить живіт, а потім перейде до стегон.
 • Тантричний жіночий масаж передбачає ще наступне: чоловік повинен погладжувати Вам груди, спину, ноги.
 • Нехай він Вам поласкает вгорі інтимної зони, а потім перейде до нижньої частини. Рухи при цьому повинні бути круговими і дуже ніжними.

Тантричний еротичний масаж йоні: показання, користь і протипоказання

Тантричний еротичний масаж йоні потрібен жінці для того, щоб вона змогла гарненько розслабитися, відчути сильне збудження і отримати від цього неймовірні відчуття.

Партнер може теж відчувати насолоду від процесу. Однак даний вид масажу стосується не тільки фізичних відчуттів. Він також зачіпає почуття жінки, її свідомість і внутрішню енергетику.

Тантричний масаж йоні прийнято вважати своєрідною технікою взаємодії закоханої пари. Дану методику можна застосовувати для терапії і розкріпачення, а також для того, щоб вивільнити сексуальну енергетику, яка пов'язана з сексуальним контактом.

Масаж йоні

Даний масаж Ви можете використовувати як форму безпечної інтимної близькості, якщо, звичайно ж, звичайний секс для Вас не доступний. Також цей масаж зміцнює відносини партнерів, підвищує емоційну взаємозв'язок у парі, роблячи чоловіка ближче до жінки.

Під час масажу жінка може випробувати оргазм, однак це не вважається основною метою методики. Є і такі жінки, які від тантричного масажу йоні відчувають кілька оргазмів поспіль.

Користі від цього масажу дуже багато. Він:

 • Розслабляє.
 • Вважається гарною альтернативою традиційного сексу або його доповненням.
 • Зміцнює відносини між жінкою і чоловіком.
 • Усуває проблеми, пов'язані зі здоров'ям жінки і так далі.

Тантричний еротичний масаж йоні: техніка

 • Для початку чоловік робить все, щоб жінка розслабилася. Він гладить улюбленої в районі грудей, живота, ніг і стегон. Потім починає виконувати сам масаж.
 • Не варто шкодувати для такого процесу масла, його потрібно брати достатню кількість.
 • Дихання жінки повинне бути рівним, глибоким та вільним. Таким чином жінка зможе гарненько розслабитися і отримати максимальне задоволення.
 • Масаж робиться з ніжного погладжування верхньої зони йоні. Після цього масаж робиться внизу промежини.
 • Бажано пестити, використовуючи кругові рухи. Щоб вони були м'якими, повільними і акуратними.
 • Після такої підготовки середній палець на правій руці вводиться у внутрішню частину йоні і виконуватися масаж. При цьому великий палець повинен пестити зовнішню частину йоні. Таким чином відбувається одночасний вплив внутрішньої і зовнішньої частини інтимного органу жінки.
Жінка повинна відчувати насолоду під час масажу

Під час масажу жінка не повинна відчувати болю і дискомфорту, а відчувати лише одне задоволення.

Відео: Авторський метод эрогенного (ефірного) масажу Тетяни-Марії Світловій

Яке масло підходить для тантричного масажу?

Щоб тантричний масаж допоміг розслабитися і збільшити сексуальне збудження, бажано застосовувати спеціальне ефірне масло. Краще заздалегідь запитати у партнера, немає у нього алергії на той чи інший препарат.

Масло для масажу

Для жінок підійде наступне масло. Готуватися воно так:

 • Візьміть ефірне масло бергамота (2 кап.), ефірне масло коріандру (2 кап.), ефірне масло сандалу (2 кап.), ефірна олія троянди (4 кап.) і ефірна олія жасмину (6 кап.). Плюс необхідно додати будь-яке рослинне масло, наприклад, оливкова (пару ст. л). Такий склад допомагає збільшити сексуальний потяг і бажання у жінки.

Для чоловіків підійде наступне масло. Готується вона так:

 • Візьміть ефірне масло ладану (2 кап.), ефірну олію ветиверію (2 кап.), ефірну олію ілан-ілангу (2 кап.), ефірне масло апельсина (2 кап.), кедрове ефірну олію (4 кап.) і ефірна олія сандалу (8 кап.). До складу ще додається базове масло (пару ст. л). Такий склад підвищує статеву збудливість чоловіки.

Відео: Тантричний масаж