Тости молодятам на весілля своїми словами: найкраща підбірка. Весільні тости молодятам найкрасивіші, зі змістом, про любов, кожушки, короткі, мудрі, цікаві, круті, креативні, зворушливі і душевні від батьків нареченого і нареченої, друзів:

У статті ви знайдете тільки найцікавіші ідеї для написання найкрасивіших і зворушливих весільних тостів.

Зміст

Весілля – важлива подія в житті закоханої пари. Це доказ і любові, вірності і відданості. Це знак того, що люблять одного дуже щиро і готові провести разом цілу життя. Як правило, весілля – це свято, яке святкується пишно, «з розмахом», з великою кількістю гостей, родичів, подарунків і приємних слів.

Важлива традиція на весіллі – говорити вітальні тости. Це можуть бути вірші чи проза, просто спонтанно висловлені думки. Головне – від усієї душі побажати молодятам міцної любові і благословити їх союз.

Щоб у вас не трапилася неприємна і незручна ситуація під час вимови тосту (адже все, включаючи нареченого і наречену, будуть слухати вас уважно) важливо заздалегідь підготувати вашу мову. Зовсім не обов'язково мати рукописні шпаргалки або вчити вірші напам'ять, досить ознайомитися з уже підготовленими кліше і шаблони, щоб від них вже «відштовхуватися» і формувати думку.

У даній статті ви знайдете масу ідей для складання свого «весільного» тосту так, щоб на 100% висловити саме те, що у вас на душі і привітати близьких вам людей.

Найкрасивіші весільні тости молодятам своїми словами: слова, текст

Слова:

 • Шановні молодята! Сьогодні ви ступили на правильний шлях. Вам супроводжує любов і щастя, тому як, сильно покохавши, ви вирішили створити сім'ю – це радість! Бажаю, щоб на цьому шляху вам ніколи не зустрічалися проблеми, розчарування і образи. Ви настільки красиві і хороші, що я милуюся вами і благословляю на сотню щасливих років!
 • Дорогі молодята! Дозвольте похвалити за те, що ви наважилися пов'язати свої життя, окрилені одним почуттям і однією мрією. Нехай ваш дім буде щаслива, хай буде він повною чашею. Бажаю вам, щоб всі ваші бажання ставали реальністю! Дивіться один одному в очі, і згадуйте цей чарівний день одруження!
 • Любі наші! Хочеться милуватися вами вічно! Як ви впевнено йшли до своєї мети і як радісні ви зараз, досягнувши її! Спасибі вам за прекрасний приклад людської любові і вірності. Нехай любов наповнює вас з ніг до голови, просочить кожен волосок на тілі і кожна ваша думка нехай буде наповнене любов'ю один до одного все життя!
 • Молодята! Дозвольте підняти келих цього смачного, іскристого вина за ваше здоров'я! Нехай здоров'я наповнить вас і дозволить вам жити в гарному самопочутті довгі роки, щоб ви могли радувати один одного не один десяток років разом. Спасибі вам за такий чудовий, барвистий і гарне свято! Ви заслужені молодці і кожен у цьому залі неодмінно рівняється на вас і вашу любов! Не втрачайте її! Зберігайте її і бережіть один одного до глибокої старості!
Ідеї для весільних тостів

Найкращі весільні тости молодятам зі змістом: слова, текст

Слова:

 • Дорогі наші! Сьогодні багато будуть говорити вам красиві слова, побажання і компліменти. Прийміть їх, немов подарунки, зберегти їх в пам'яті і обов'язково пронесіть через усе життя. Знайте, любов – це велике почуття, воно радує і наповнює серце. Але разом з цим, воно схоже на повітряний кулю і якщо її не зберігати дбайливо, вона здатна «лопнути» або полетіти в чужі руки. Так що, будьте уважні один до одного, уважні і ніколи навмисне не раньте ущипливими словами.
 • Любі наші діти! Сьогодні хочеться порівняти вас з ангелами. Так само ви красиві, світлі, радісні і, дивлячись на вас, починаєш вірити в диво. Бажаю залишатися такими ж вам все життя і не втрачати цієї ниточки вірності й щирості в ваших стосунках, яка з'явилася одного разу. Пам'ятайте, що вона може перетворитися у потужний канат, допомагаючи вам впоратися зі складними життєвими проблемами або ж в колючий металевий дріт, здатний поранити і дарувати біль. Все у ваших руках! Любіть!
 • Молодята, любіть один одного сильно! Любіть один одного красиво! Даруйте один одному посмішки, квіти, солодощі та подарунки! Ближче у вас нікого не буде, ніж чоловік у дружини і дружина у чоловіка. Підтримуйте і допомагайте один одному, тільки так ви подолаєте найскладніші життєві ситуації і зможете відчувати себе щасливими!
 • Молодята! Зараз ви молоді, красиві, навіть багаті. Зараз ви ідеальні! Але я бажаю вам любити один одного не зараз, а в глибокій старості, в «чорні дні» та хвороби. Бажаю вам любити один одного тоді, коли інші відвернутися, коли не буде нічого і нікого навколо... ось тоді перевіряються справжні почуття. Я бажаю вам витримати будь-яку перевірку, якщо така трапиться на вашому шляху!
Самі красиві тости для молодят

Найкрасивіші весільні тости молодятам про любов: слова, текст

Слова:

 • Наречений і наречена! Вам випала прекрасна можливість любити одне одного! Це чарівництво, яке потрапляє не у кожне серце. Вам круто повезло знайти щиру, вірну, справжню любов! Я шалено радий (рада) вас! Бажаю, щоб Бог охороняв вашу любов! Щоб з кожним днем ви не втрачали її, а примножували, нарощували, збільшували! Бажаю, щоб коли кохання стане занадто багато у вашому домі і вона заповнить кожен кут, ви стали її віддавати і дарувати ... вашим дітям!
 • Я хочу побажати вам відкриттів! Я хочу, щоб час не наганяло на вас нудьгу, а лише дарувало можливості робити раптом одного відкриття кожен день! Це потрібно для того, щоб життя і любов вам не набридла, щоб кожен ваш день, рік був цікавий, дарував позитивні емоції та спогади. Хочу, щоб такими натхненними і непередбачуваними ви залишалися і в 30, 40, 50, 80 років. Живіть заради сім'ї! Цінуйте сім'ю! Даруйте цього світу дітей! Колекціонуйте спогади!
 • Улюблені діти! Ви знайшли любов і сьогодні пов'язали свої життя один з одним навічно перед нами, вашими близькими людьми, перед суспільством і Богом. Ваш союз благословенен і я всією душею бажаю, щоб він був щасливим. Пам'ятайте, що знайти в цьому світі любов – мало! Важливо зберегти її, не втратити і пронести через хороші і погані року. Важливо розвіяти її на дітей і онуків, навчити їх любити і цінувати улюблених. Дорогі, у вас попереду багато часу, щоб все це зрозуміти, так що цінуйте один одного і ні в якому разі не втрачайте!
Весільні тости і поздоровлення

Самі прикольні весільні тости молодятам: слова, текст

Іноді своїм тостом можна додати крапельку гумору» і позитиву до свята, щоб підняти настрій собі і гостям.

Слова:

 • Молодята! Дивлюся на вас і мені хочеться плакати. Але не від горя! А від радості! Ви так добре виглядаєте, що я навіть заздрю! Молодці! Ух, як би хотілося мені побувати на вашому місці ще раз! Бажаю вам досягти піку свого щастя в шлюбі! А тобі, наречений, хочу сказати, пам'ятай, що шлюб – це вогнище і за ним потрібно постійно стежити! Тому не забувай періодично підкидати у вогонь палиць, щоб він добре горів! А тобі, наречена, я побажаю не забувати, що ти сама іскра, що розпалює полум'я. Тому не тухни, грей і завораживай!
 • Красуня і красень! Не можу вас назвати ніяк інакше, адже ви так чарівно красиві сьогодні! Бажаю вам не втрачати свою привабливість і через десятки років! Залучайте один одного, хвилюйте, будоражьте! Посміхайтеся один одному, даруйте компліменти і хваліть! Тільки так ви зможете насолоджуватися шлюбом. Нехай молодий чоловік завжди біжить з роботи додому, а дружина чекає його, повна почуттів, при параді і з гарячим вечерею!
 • Молоді! Сьогодні ви зовсім інші, не такі, якими ви знали вас раніше, набагато серйозніше, набагато ближче один одному, рідніше. Ви сьогодні стаєте на шлях сім'ї і на цій цікавій доріжці я бажаю зустріти вам щастя. Не діліть свій шлюб, зберігайте свій шлюб, грійте в долонях, наче скарб! Нехай вас супроводжує успіх у будь-якій справі і нехай ніхто не сміє втрутитися у вашу ідилію!
 • Дорогі! Ви посміхаєтеся і в серці кожного присутнього гостя стає тепло. Ви смієтеся і нам радісно. Ви цілуєтеся і нам приємно. Продовжуйте в тому ж дусі йти по життю рука об руку, разом і поруч один з одним. Бажаю, щоб ваш корабель сім'ї» плив по теплому і спокійного океану, щоб негода обходила ваш курс стороною і ви завжди досягали поставленої маршруту! Будьте надмірно щасливі і закохані!
Смішні і зворушливі поздоровлення на весілля

Наймудріші весільні тости молодятам: слова, текст

Слова:

 • Дорогі! Лише з роками ви зрозумієте і обдумайте цінність свого шлюбу. Бажаю вам мудрості у шлюбі, щоб ви змогли грамотно діяти в будь-яких ситуаціях, щоб ви могли цінувати один одного, щоб ви шкодували і розуміли один одного. Поступайтеся в складних і конфліктних ситуаціях! Дорожіть увагою один одного, адже воно цінніше золота!
 • Бажаємо вам молодята пізнати щастя вірного і щирого почуття в шлюбі! Будьте ніжні й уважні один до одного! Не розмінюйтеся на дрібниці і ніколи не намагайтеся навмисно образити один одного. Пам'ятайте, що ваш шлюб – це не тільки свідчення про шлюбі, а той дар, який дано далеко не кожному.
 • Посміхайтеся молодята щасливо і дуже легко! Дивіться впевнено в своє світле майбутнє, мрійте, плануйте! Все обов'язково буде добре, адже я не дурний і бачу ту саму особливу іскорку в ваших очах, що говорить про кохання, що свідчить про диво!
 • Я людина з великим досвідом за плечима і тому скажу вам абсолютно впевнено: я бачу в вас любов! Зберігайте її, хлопці, не дозволяйте нікому претендувати на неї і не даруєте її чужим людям. Вас повинно бути лише двоє! І тільки тоді, коли вас стане мало для любові, я бажаю вам дітей, які стануть підтримкою і сенсом життя!

Найцікавіші весільні тости молодятам: слова, текст

Слова:

 • Дорогі наші! Всі бажають вам щастя, здоров'я і добрих днів. Я ж хочу побажати вам дружби. Не втрачайте це тепле почуття, що одного разу звело вас і дозволило пережити любов. Якщо чоловік буде другом своїй дружині, вона зможе довіряти йому, зможе розраховувати на нього і не таїти своїх секретів.
 • Улюблені молоді! У вас попереду велика життя, немов яскравими барвами я бажаю розфарбувати цей білий полотно, подарувавши йому життя і веселку. Нехай так само легко, немов барвистий калейдоскоп, будуть ваші сімейні дні! Живіть легко і даруйте один одному казку! Виконуйте мрії! Наближайтесь до чуда та досконалості в шлюбі!
 • Рідні наші! Ви подарували один одному символ любові – обручку кільце і я хочу, щоб цей символ оточив ваше життя. Нехай по колу за вами мчить здоров'я, удачі, гроші і прості, такі приємні радості!
 • Дорогі! Особисто мені хочеться побажати вам жити красиво! Кожен розуміє це по-своєму, але я хочу, щоб кожен ваш день був наповнений фарбами вражень, солодкими ароматами спогадів і теплими торканнями приємних людей! Бажаю, щоб будинок завжди був наповнений дзвінким дитячим сміхом, щоб сльозам просто не було місця, а печалям і зовсім було ніколи заглянути навіть у віконце! Будьте здорові, впевнено дивитися вперед і досягайте поставлених цілей! Живіть в задоволення і радість!
Різні тости на весілля

Найкрутіші весільні тости молодятам: слова, текст

Слова:

 • Як не крути, хлопці, але сьогодні ви переможці! Ви виграли неймовірний приз, найбільший – щасливу сім'ю! Міцно тримайте свій подарунок і не діліть його не з ким! Нехай все у вас буде добре і ви впевнено йдете вперед, знаючи, що ви є одне в одного.
 • З Днем весілля вас! Це не просто «ситний» і веселе свято, це те, найтепліше і казкове спогад, яке ви пронесете через усе життя! Постарайтеся один одного любити все життя, так само щиро і так само палко, щоб ваші діти, дивлячись на вас, брали приклад і надихалися!
 • Посміхайтеся, молоді! Подивіться, скільки людей прийшло сьогодні привітати вас! Ви великі молодці, ви завидні красені і просто чудові люди! Нехай ваші діти і онуки будуть такими ж добрягою, такими ж добрими, як ви!
 • Бажаю вам прожити довге життя! Щоб хвороби і біди лякалися вашого будинку і втекли від нього геть. Бажаю, щоб народжувалися довгоочікувані діти, щоб вони були красивими і добрими. Нехай у ваших очах ніколи не гасне ця іскорка любові, що з роками лише розгорається полум'я: яскраве, гаряче, високе!

Найбільш креативні весільні тости молодятам: слова, текст

Слова:

 • Милі! Як два яскравих алмазу ви сияете нам, сидячи за столом! Як приємно на вас дивитися! Прекрасні ви в ваших костюмах, з вашими посмішками і задоволеними обличчями. Але для щирої любові цього дійсно мало! Тому приумножьте почуття з кожним днем і з кожним роком!
 • Дорогі! Ви, немов сонечко, світіть кожному рідній і близькій людині на цьому святі! Бажаю не гаснути вам, а розгоратися з кожним прожитим днем, запалюючи маленьку іскорку в кожному близьку і рідну людину! Нехай сьогоднішнє благословення пройде з вами довге життя!
 • Молодята! Зупиніть мить! Запам'ятайте кожну усмішку на цьому святі! Нехай він отпечается у вашій пам'яті і кожен, навіть самий «чорний» день гріє вас, надихає вас, дарує життєву енергію і сили. Живіть із задоволенням, смакуючи кожен день і присутність один одного!
Тости для весільного торжества

Найбільш зворушливі і душевні весільні тости молодятам: слова, текст

Слова:

 • Милі молоді! Нехай у вашому сімейному гніздечку завжди буде місце для поваги і розуміння. Тільки так можна досягти гармонії і радості бути чоловіком або дружиною. Бажаю вам дихати один одним, немов повітрям, пити один одного, немов воду і не вміти одне без одного жити, немов без їжі!
 • Наші дорогі! Для нас ваша любов – це натхнення. Це спосіб знайти радість в житті і привід рухатися вперед. Нехай ваші серця будуть спокійними і настільки великими, щоб в них помістилася любов всіх дітей, онуків, близьких.
 • Прекрасні наречені! Ваша любов – це пишний і барвистий букет квітів, який складається з безлічі елементів: буйні червоні троянди (як символи пристрасті), ніжні ароматні польові квіти (як символ радості), чуйні та ніжні фіалки (як символ вірності) і буйство ромашок (ваших близьких і рідних людей).

Найкращі весільні тости молодятам від батьків нареченого: слова, текст

Слова:

 • Дорогі діти! Спасибі, що ви зважилися на цей відповідальний крок і радуєте нас своїм весіллям. Ми так довго вірили і сподівалися на те, що наш син обере обраницю і неймовірно щасливі, що їй виявилася (ім'я нареченої). Нехай ваш шлюб буде досконалим і плідним, нехай він подарує нам багато онуків і ваша любов буде вічною, як наш світ, як Всесвіт, як час!
 • Дорогі діти! Дивлячись на вас, ми з татом неймовірно пишаємося тим, що змогли виростити і виховати настільки відповідального, доброго і впевненого чоловіка, який зробив пропозицію «руки і серця» коханій жінці. Нехай, синку, все збувається саме так, як ти того забажаєш і загадаєш. А тобі, мила наречена, ми бажаємо відчувати в руках свого чоловіка себе впевнено і щасливо!
 • Молодята! Подивіться один на одного ще раз. Сьогодні ви наречений і наречена, закохані голубки, а завтра вже будете справжніми: чоловіком і дружиною. Цінуйте те, що ви зважилися зробити один для одного – пов'язати життя. Завжди прощайте, завжди поступайтеся, завжди розумійте, завжди думайте один про наслідки і ніколи не втрачайте один одного!
Слова та тости на весілля

Найкращі весільні тости молодятам від батьків нареченої: слова, текст

Слова:

 • Любі діти! Хочеться сказати вам «спасибі» за те, що ви настільки серйозні і відповідальні, що вирішили зв'язати воєдино свої життя. Дякую, що подарували нам радість очікування онуків і масу приємних моментів, які нас чекають. Ми бажаємо вам доброго шлюбу! Нехай добре почуття вас пронизує і наповнює вашу кожну клітинку, нехай все буде солодко сьогодні в житті і лише сьогодні гірко!
 • Дорогі наречений і наречена! Я хочу побажати, щоб у вашому затишному будинку завжди було тісно від сміху, радості, дітей, близьких, свят і приємних моментів! Нехай до вас буквально липне любов і достаток, хай ніколи не залишає здоров'я!
 • Молодята! Дивіться вперед з гордо піднятою головою, впевнено, знаючи що попереду буде тільки краще. Для щастя у вас є все. Умійте користуватися допомогою близьких і друзів, поділитися з ними і одне іншому не тільки біди, але і радості.
 • Дорога донечко! Ти прекрасна і така гарна сьогодні! Ми урочисто вручаємо тебе в руки твого коханого чоловіка. Нехай він береже тебе, немов ніжний квітка і захищає від холодного вітру. Тримайте свою любов в міцних обіймах, не випускайте її з долоньок і ділите між дітьми, як солодкий плід, радіючи, насолоджуючись ним, смакуючи його! Будьте найщасливішими на цілому білому світі!

Найкращі весільні тости молодятам від друзів: слова, текст

Слова:

 • Любі наші друзі! Сьогодні ви стали для нас прикладом. Ви – прекрасний, добрий і досконалий ідеал. Як добре, що справжніх друзів ви змогли стати міцно люблячими «голубками». Обіцяємо завжди допомагати вам, оберігати від зла і дарувати свою підтримку. Знайте, що ви просто чудові!
 • Дорогі! Спасибі за те, що ви запросили нас на це чудова подія! Знайте, ми вас поважаємо і любимо! Таких як ви, більше не знайти на цілому світі. Нехай батьки вами пишаються, нехай все складається в житті у вас так, як ви навіть не будете того чекати. Хай дні сімейного життя будуть солодше меду і м'якше пір'їни!
 • Молодята! Сьогодні колісниця вашої родини стала на СТАРТ життя. Нехай вона мчить вперед, не шкодуючи сил. Нехай по дорозі вам зустрічаються лише красиві пейзажі, що зачаровують картини, добрі люди і прекрасні можливості! У важкі моменти підтримуйте один одного, даруйте тепло, обійміть коханої людини в «чорний день» і завжди, навіть коли немає сил, скажіть «кохаю тебе». Ви молодці!
Різні поздоровлення і тости на весілля

Короткі весільні тости для молодят: слова, текст

Слова:

 • Милі! Ви настільки добре виглядаєте, що навіть Вищі сили зараз спостерігають за вами, бажаючи щастя. Не втрачайте цієї іскри, ловіть її, розпалюючи полум'я багаття! Цінуйте шлюб, дорожіть ним, адже він дорожче грошей і багатств!
 • Дорогі! Сьогодні ви дізналися секрет щастя. Радійте, тепер воно є у вас! Пронесіть цю таємницю через усе життя так, щоб злі очі не заздрили, злі руки не змогли його відібрати. Кохайте і будьте коханими тільки один одним!
 • Молодята! Ви – дві човники, що зійшлися в одну, ставши сильним і швидким кораблем. Ви зможете подолати будь-яку річку і океан, якщо будете впевнено триматися за руки і допомагати один одному.

Відео: «Найкращі тости на весілля»