Красиві слова, цитати, коментарі до фотографій в Инстаграме, ВК, Однокласниках: слова, текст. Красиві слова, цитати, коментарі під фотографії дітей, синів, дочок, подруг, друзів, дівчат, жінок, чоловіків, хлопчиків, дівчаток, мами, весільні: ті

У цій статті ви знайдете варіанти коментарів і підписів до фотографій Вконтакте.

Зміст

Гарні слова в соцмережах до фотографій дітей, дочок, синів: слова, текст

Іноді підписувати свої фотографії в соцмережах простими словами «моя донька» або «мій синочок» буває досить нудно. Куди приємніше відповідати необхідні і важливі слова або ж красиві цитати, які створять настрій і наштовхнуть на роздуми. Таким чином і сама фотографія стане більш важливою і цінною.

Що можна використовувати в якості підписи:

  • Особисті філософські думки
  • Спогади
  • Емоційні розповіді
  • Слова і висловлювання відомих людей
  • Цитати з фільмів
  • Уривки з книг
Розумні вислови відомих людей

Красиві цитати до фотографій дітей, дівчаток, хлопчиків в соцмережах: слова, текст

Безумовно, кожна дитина індивідуальна і по-своєму гарний. Для своїх батьків він самий особливий і найкращий. Виставляючи його фотографію в соціальні мережі, батьки, звичайно ж, пишаються своїм чадом. Передати цю нотку настрої дуже легко, зробивши точну і дуже чуйну підпис до фото.

Веселі висловлювання
Сумні висловлювання

Красиві коментарі до фотографій дітей, дівчаток, хлопчиків в соцмережах: слова, текст

Навіть якщо ви не вкладаєте фотографії своїх дітей, ви завжди можете прокоментувати чийсь опублікований знімок, показавши себе з хорошого боку і залишивши слід на сторінці свого друга. Підберіть максимально красиві і мудрі висловлювання, які зможуть «розбудити» емоції та зробити позитивний відбиток.

Цитати та висловлювання про дітей
Будь залишити коментар під дитячою фотографією?
Красиві висловлювання про дітей

Гарні слова в соцмережах до фотографій дівчат, жінок: слова, текст

Красиву жіночу фотографію ніяк не можна проігнорувати. Вона викликає масу позитивних емоцій і змушує будь-якого користувача соцмереж якось відреагувати: поставити «лайк» або залишити особистий коментар. Щоб ваші слова не залишилися непоміченими, вам слід підібрати максимально ефектну і гарну цитату, або ж особисте емоційне висловлювання.

Слова про жінок
Красиві висловлювання про панянках
Цитати та вислови

Красиві цитати до фотографій дівчат, жінок в соцмережах: слова, текст

Якщо ви не можете підібрати слів самостійно або ж губитеся в думках, вам слід залишити в коментарях до фотографій цитати або афоризми відомих особистостей.

Відомі люди говорять про жінок
Варіанти цитат для підпису фото
Як відреагувати на фото красивої жінки словами або цитатою: варіанти

Красиві коментарі до фотографій дівчат, жінок в соцмережах: слова, текст

Добре підібрані слова або цитати обов'язково прикрасять кожне викладене у соцмережі фото. Якщо ви хочете сподобатися людині або просто зробити йому приємно, не пропустіть можливість залишити свій «особливий» коментар.

Як прокоментувати фотографії гарної дівчини?
Варіанти коментарів для фото
Слова і висловлювання для коментарів

Гарні слова в соцмережах до фотографій хлопців і чоловіків: слова, текст

Навіть чоловікам приємно, коли на їх фотографії реагують жінки. Не пропустіть можливість і зробіть невеликий сюрприз «сильній половині людства», залишивши пару ніжних і дуже точних слів про їх перевагу.

Слова про хлопців
Слова про чоловіків

Якщо складно «зібрати свої думки в купку» і написати щось вартісне під фотографією, ви завжди можете скористатися відомою цитатою або висловом знаменитого людини.

Цитати про чоловіків
Афоризми про чоловіків

Красиві коментарі до фотографій хлопців і чоловіків у соцмережах: слова, текст

Коментарі під фотографіями — це завжди показник того, наскільки красивий знімок і як сильно він подобається людям. Тому не полінуйтеся залишити свій коментар під фотографією знайомого або просто вподобаного вам чоловіка.

Компліменти чоловікам
Приємні слова чоловікам

Гарні слова в соцмережах до фотографій весільним: слова, текст

Звичайно ж, неможливо залишити весільне фото без будь-якого підпису. Люди, які будуть його переглядати, обов'язково повинні відчути момент і допомогти в цьому зможуть лише правильно підібрані слова. Це можуть бути особисті враження, вірші або відомі цитати про щасливе кохання.

Красиві слова про весілля

Красиві цитати до фотографій весільним: слова, текст

Якщо ви помітили, що хтось з ваших друзів в соцмережах виклав весільне фото, обов'язково залиште свій вітальний коментар під фото. Він повинен містити найкрасивіші слова, передавати все ваше захоплення і радість за те, що дві людини зв'язали себе узами шлюбу.

Цитати

Красиві коментарі до фотографій весільним в соцмережах: слова, текст

Коментар під фото може бути у вигляді прози або вірші, головне — він обов'язково повинен бути вітальним. Ви також можете помітити наскільки красива пара на знімку і побажати їй щастя.

Смішні коментарі про весілля

Гарні слова в соцмережах до сімейних фотографій: слова, текст

Сімейне фото завжди викликає розчулення. Існує маса відомих цитат про кохання і сім'ї, залишених знаменитими людьми, які ідеально підходять для того, щоб підписати викладене у соцмережі фото.

Цитати про сім'ю

Деколи, цитати будуть набагато яскравіше виражати настрій фотографії, ніж слова. Постарайтеся підібрати красиві афоризми.

Афоризми про дітей

Красиві коментарі до фотографій сімейним у соцмережах: слова, текст

Не забудьте прокоментувати фотографії своїх близьких і добрих друзів у соцмережах. Ви зробите їм приємно і зможете показати, наскільки ви не байдужі. В якості коментаря підберіть відому фразу або афоризм.

Підписи до фотографій

Красиві цитати до фотографій друзів і подруг: слова, текст

Дружба — це одна з найважливіших життєвих цінностей. Її потрібно цінувати й поважати, про неї не можна забувати. Показати наскільки вам потрібна дружба ви можете за допомогою свого коментаря або підписи під фото.

Цитати та афоризми

Красиві коментарі до фотографій друзів у соцмережах: слова, текст

Скільки людей — стільки і думок, різних точок зору і коментарів. Щоб вас цінували за мудрість і чуттєвість, підберіть максимально чуттєві слова, щоб залишити коментар під фотографією одного.

Коментарі про подруг

Красиві цитати до фотографій мами: слова, текст, приклад

Мама — найважливіший і кохана людина. Вона надихає та дарує сили. Її не можна залишити без уваги! Покажіть свою любов і відданість з допомогою красивих коментарів, що складаються з цитат відомих людей.

Висловлювання про маму

Красиві коментарі до фотографій мами: слова, текст, приклад

Як показати любов до мами? Написати про це! Нехай ці слова прочитають абсолютно все і будуть знати наскільки ви трепетно любите свого дорого людини.

Коментарі до фотографій мами

Красиві слова, цитати, коментарі до чорно-білим фотографіям в соцмережах: слова, текст

Чорно-біла фотографія — це спогади про минуле, колишні мрії мрії. Такі знімки часто викликають емоції і почуття і тому їх слід передати іншим (друзям і близьким) з допомогою підписів, цитат і коментарів.

Висловлювання про час (підходять для чорно-білих фото)

Красиві слова, цитати, коментарі до фотографій зі змістом: слова текст, приклад

Чим точніше ви підберете цитати і коментарі до фотографії, тим краще ви будете виглядати в очах своїх близьких і зможете залишити відбиток у пам'яті друзів.

Мудрі думки

Відео: «Мудрі висловлювання»