Можна використовувати закреслений шрифт Вконтакте? Як зробити закреслений текст у ВК — весь текст, слово?

У даній статті ви дізнаєтеся, можна зробити Вконтакте закреслений шрифт.

Часто від користувачів Вконтакті можна почути, що соціальна мережа має не тільки функції, які доступні всім, але й прихований функціонал. Одним з таких додатків є можливість написання тексту закресленим, що буває корисно для оформлення постів.

Як зробити закреслений текст Вконтакте: інструкція

Як закреслити шрифт в ВК?

Щоб написати закресленим шрифтом у ВК потрібно використовувати спеціальний код, який застосовується й на інших сайтах інтернету. Більш того, цей же код часто використовується в редакторах тексту незалежно від операційних систем.

До речі, не варто часто писати закреслений текст, тому що це буде відштовхувати читачів. Ще важливо сказати, що інструкція актуальна і для мобільного застосування.

Отже, для початку вам потрібно відкрити поле, куди ви будете писати закреслений текст. Це може бути запис на стіні, повідомлення чи коментар.

Ми будемо розглядати процес на прикладі створення повідомлення з закресленими літерами для обговорення в групі в ВК.

  • Для початку наберіть слово або цілий текст, який треба закреслити.
  • Виділіть його. Кількість символів тут не має значення, але врахуйте, що для великого повідомлення цей метод не дуже зручний. Це обумовлено тим, що кожна дія робиться вручну.
  • Встановлюємо миша перед першою буквою слова і вставляємо перед ним ось такий набір символів:

&#()822

  • Приберіть () інакше нічого не вийде
Зачеркиваем літери
  • Щоб спростити процес редагування, краще використовувати комбінацію клавіш «Ctrl + C» і «Ctrl + V»
  • Це дія повторюйте з кожним символом слова і в інших теж. Головне, не видаляйте пробіли між словами
Результат
  • Після завершення роботи натисніть на кнопку збереження або відправлення, в залежності від того, де ви пишете повідомлення

Цей спосіб буде повністю працювати незалежно від місця написання тексту, так що користуватися ним можна завжди.

Коли ви відправите текст, то перевірте написання тексту і переконайтеся, що він закреслено. Так ви зрозумієте, що все зроблено правильно. Не варто ставити символи перед пропуском тому що вони теж виявляться закресленими.

На цьому все, тепер у вас закреслений текст. Хоча, є ще пара моментів, які варто знати. При редагуванні тексту і перш ніж зберігати повідомлення, обов'язково перевірте, що все зроблено правильно. В іншому випадку текст не буде закреслено і вам доведеться робити все заново. Так що намагайтеся бути уважними і з першого разу робити все правильно.

До речі, не обов'язково писати код для знаків пунктуації, тому що на них він ніяк не вплине.

Відео: Закреслений текст у ВК