Як сподобатися дівчині і жінці Леву? Як привернути увагу, закохати в себе, спокусити і утримати дівчину і жінку Лева? Які подарунки, компліменти люблять дівчата і жінки Леви? Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Левам?

Відносини з Левицею.

Зміст

Жінка цього зодіакального знака – це сама справжня левиця. Починаючи від зовнішності і граціозності кішки, і закінчуючи її звичками і рисами характеру. Вона завжди притягує погляд і увагу протилежної статі, а домагається поставлених цілей всіма можливими силами.

Лев дівчина, жінка: яка вона, який характер?

У дикій природі лев вважається царем звірів, а левиця – це його обраниця. Може комусь така аналогія і здасться дивною, але жінка-Лев має дуже багато спільного з царицею тваринного світу.

 • Найбільш відмінна риса – це, природно, вміння подати себе, як королеву. Так, у даних представників дійсно є корона на голові. Звичайно, вона невидима. Але це тільки для деяких представників. І таким хлопцям відразу потрібно сісти осторонь і просто спостерігати. Адже чоловік повинен любити свою левицю і ставиться до неї, як до справжньої королеви.
 • Сама природа подарувала їй для цього необхідні якості. Жінка-Лев неймовірно приваблива, яскрава, сексуальна, а також життєрадісна, розумна і елегантна.
 • Вона завжди тримає поставу рівному, а голову прямо. Манери цих жінок завжди бездоганні. Навіть, якщо це звичайна дівчина. Дані представниці тримаються і ведуть себе так, немов вони благородних кровей. І ще, вони шалено впевнені в собі, що сильно подобається протилежній статі.
 • Також така дівчина завжди виглядає незрівнянно. Макіяж, зачіска, манікюр і одяг — все має бути на висоті. Левиця має бездоганний смак і завжди стежить за модою. Або ж ставати її законодавицею.
 • Вона обожнює все дорого, яскраве, розкішне і шикарне. Одяг, дім і страви повинні бути, як у справжньої королеви. На жаль, не всі з них мають таку фінансовий стан. Але навіть з недорогих речей вона може скласти справжній шедевр, який потім оцінять багато.
Характер жінки-Лева
 • Так, жінка-Лев вміє виглядати, немов з обкладинки журналу. Її ніколи не зустріти у великій футболці, кедах і з пучком на голові. Ні, це не означає, що вони не люблять спортивний стиль. Як раз навпаки, дані представниці люблять рух, спорт і активні відпочинок. Але, все одно, примудряються виглядати елегантно, модно і бездоганно. Із звичайного пучка зроблять справжню зачіску.
 • Ця жінка любить витрачати гроші. Але, в основному, на себе – кохану. Тому і чоловіків воліють з хорошими фінансовими можливостями. І взагалі у любові відрізняється урівноваженістю і ощадливістю. Навіть, будучи без розуму закоханої, рідко втрачає голову.
 • В стосунки, дружбу та на роботі є безпосереднім лідером. Якщо чоловік хоч трохи зазіхне на її свободу або спробує в чомусь обмежити її, то левиця неодмінно покаже свої кігтики. Також вона вміє стояти на своєму і переконувати навколишніх у своїй правоті.
 • До речі, це не та жінка, яка звалить на себе тягар сімейного побуту і виховання дітей. Займатися вона ними буде, але оскільки левиця – це мисливиця, то дані представниці в основному кар'єристки. І домагаються значних успіхів у роботі. Тому такі жінки часто фінансово незалежні і навіть можуть стати головними годувальницями сім'ї.

Як привернути увагу дівчини і жінки Лева?

Хочеться відразу відзначити, що не привертати увагу левиці потрібно, а відповідати її критеріям вибору. Адже ця жінка, швидше за все, сама вибере собі обранця. Якщо хлопець і зможе запросити таку дівчину на перше побачення, то воно стане останнім. Це не у випадку, коли він не буде мати наступний перелік необхідних якостей:

 • Жінка-Лев рідко заводить короткочасні інтрижки. Для неї серйозність відносин на дуже високому місці. І вже на першому побаченні являє весілля і майбутніх дітей. Але тільки, якщо хлопець їй підходить.
 • Поряд з такою сильною жінкою повинен бути і відповідний чоловік. Він повинен бути мужній, сильний і впевнений в собі. Також, важливим є його положення в суспільстві.
 • Оскільки левиця дуже трепетно ставитися до своєї зовнішності, то і чоловіка поруч хоче бачити такого. Напевно, одна з головних вимог – це бездоганно виглядати. Нехай чоловік і не буде в класичному костюмі, але одягнений зі смаком. А також, від чоловіка повинно пахнути дорогим парфумом. І, звичайно ж, стежити за фігурою і не забувати відвідувати спортзал.
Відносини з Левицею
 • Фінансове благополуччя хоч і не на першому місці, але і не на останньому. Як правило, така жінка і сама може себе забезпечити. Але чоловік повинен зуміти підкорити її серце з шиком і блиском.
 • Також він повинен бути щедрим. Банальний букет польових квітів не справить на таку даму ні найменшого враження. Чим більше глибина почуттів чоловіка, тим більшим повинен бути букет троянд. І ніяких інших. Адже не дарма троянда вважається королівським квіткою.

Які компліменти люблять дівчата і жінки Леви?

Крім дорогих подарунків, левиця любить компліменти. А також, якщо чоловік буде нею захоплюватися і носити на руках. Взагалі, дані представниці не люблять критику в свою адресу. Навіть, якщо вона і буде справедливою. Адже вона вважає себе бездоганною у всьому, а оточуючі і поготів повинні так думати. Вона, звичайно, візьме сказане до уваги, але кривдника буде довго пам'ятати. І, якщо з'явиться така можливість, то обов'язково помститься.

 • Природно, дівчина-Лев любить компліменти про свою зовнішність. Адже не дарма вона так ретельно вибирає вбрання і уважно стежить за собою в цілому. Хлопець завжди повинен захоплюватися її зовнішністю. І говорити треба не тільки словами, але і поглядом.
 • Про її смак. Адже не тільки вона вважає його бездоганним, він дійсно таким і є. Тому обов'язково похваліть свою обраницю за добре підібрані штори або відмінно вибраний наряд.
 • Кращим компліментом буде – це дорогий подарунок! А ще краще виконувати всі її примхи. А їх у представниці чимало.
Компліменти для Лева
 • Така жінка любить бути в центрі уваги. І для цього не шкодує ні сил, ні часу, ні грошей. Це їй також потрібно для того, щоб відчути свою привабливість і значимість. Чоловік поруч не повинен намагатися придушувати її такий потенціал, а, навпаки, ще більше вихваляти і плекати.
 • Та й у цілому, як будь-яка жінка, левиця хоче, щоб коханий нею захоплювався, хвалив приготоване їй блюдо (навіть, якщо воно так собі), а також обсипав подарунками та компліментами (з приводом і без).
 • А ще для таких жінок, секс свого роду теж виступає доказом закоханості. Адже, що може бути краще того, що ти бажана, сексуальна і кохана.

Як сподобатися дівчині або жінці Леву?

Щоб сподобатися такий дівчині потрібно буде дуже сильно постаратися. І навіть не так сподобатися, як не розчарувати. Адже ця дама досить вимоглива до свого обранця. Звичайно, красива і доглянута зовнішність, престижна робота – це добре. Але недостатньо для того, щоб сподобатися левиці.

 • Сильну представницю завжди тягне до таким же сильним чоловікам. Правда, левиця любить бути лідером і хоче підкорити чоловіка цілком собі. А з таким же хлопцем не завжди це виходить. І ковдру верховенства не рідко доводиться ділити. Тому дві сильні і незалежні особи дуже часто не уживаються разом.
 • Але, в ідеалі буде, якщо чоловік буде сильним для оточуючих, а не для своєї коханої. А ще краще, якщо він буде піднімати левицю на п'єдестал.
 • Левиці дуже припаде до душі товариський, веселий і розумний чоловік, з якими завжди є про що поговорити. І не просто про погоду. Вона сама досить розумна, тому хлопець повинен бути не дурнішим її самої.
Сподобається жінці Льву
 • Вона не терпить ревнивих і розлючених чоловіків. Адже левиця любить фліртувати і бути в центрі уваги. Поруч з нею чоловік не повинен влаштовувати сцен з цього приводу. Оскільки нічого хорошого з цього не вийде. І, вже тим більше, він не повинен перегинати палицю і ревнувати до кожного перехожого.
 • Їй сподобається непридирчивый чоловік, особливо, до її зовнішності. Адже вона і так відмінно виглядає. Так і суп у неї добре вийшов, це у хлопця поганенько з смаковими рецепторами. Пам'ятаємо, вона страшенно не любить критику. А ось похвалу або навіть захоплення, будь ласка.
 • І, звичайно, щедрість душі. Не потрібно ставати благодійним фондом для оточуючих. Він повинен завалювати подарунками, діамантами і норковими шубами тільки свою кохану. Так, вона любить розкіш і багатство. А чоловік, який зможе їй це дати, автоматично виходить у лідери.

Які подарунки люблять дівчата і жінки Леви?

Жінка-Лев в принципі любить подарунки. І, як правило, вона їх отримує. Оскільки для чоловіків виступає немов магніт. А вони готові на багато чого лише б їй догодити і хоч трохи отримати її уваги.

 • Від банальних брязкалець варто відмовитися відразу. Вона не та сентиментальна особистість, яка стане зберігати листівку або виграну колечко. Навіть, якщо з цими речами будуть пов'язані приємні спогади. Повірте, тільки ви так вважаєте. Для даної представниці ціна подарунка безпосередньо залежить від почуттів до неї.
 • Вона обожнює прикраси. Але, ніякої біжутерії. На її думку – це сміття, яке відразу ж потрібно утилізувати. Нехай це буде і не наддороге, адже можна вибрати подарунок і в розумних цінових межах. Наприклад, срібні сережки або кулон.
Відносини з Левицями
 • Квіти левиця обожнює. Звичайно, це повинні бути троянди. Краще всього дізнатися у своїй обраниці, які їй до душі. Але з трояндами можна бути впевненим у тому, що букет оцінять по достоїнству. Тільки невеликий нюанс (або великий) – розмір букета повинен бути величезним і красиво оформленим.
 • Якщо є така можливість, то можна подарувати потрібну і практичну техніку для будинку, або красиву і дорогу картину.
 • Гуляти по парку і годувати качок – це відразу немає. Вона оцінить похід в дорогий ресторан, театр або на незвичайне шоу.
 • Парфум. Дорогий, хороший і тільки в тому випадку, якщо знаєте смак своєї коханої.
 • Похід в салон або хорошу косметику левиця з радістю прийме. А ще й захопить якесь дизайнерське платтячко. Адже що може бути краще, ніж добре виглядати.

Як закохати в себе, підкорити, завоювати дівчину або жінку Лева чоловікові й хлопцеві по знакам зодіаку?

За знаком зодіаку можна не лише дізнатися про характер людини, але і його сумісності з іншими. Жінка-Лев далеко не всім буде по зубах. Та й вона звертає увагу тільки на гідних чоловіків. Принаймні на її думку.

Жінка-Лев і Чоловік-Овен

 • У них дуже хороша сумісність. Жінці відразу впадає в очі такий сміливий і рішучий чоловік
 • До речі, Овни часто здобуваються значущих успіхів в кар'єрі, що, безсумнівно, буде по душі Леву. Та й при бажанні, з них вийдуть відмінні партнери по бізнесу
 • У цієї пари гармонія у всьому – в будинку, на роботі, на відпочинку і в ліжку. Але ось може виникати боротьба за лідерство. Тому обом потрібно вміти йти на компроміс

Жінка-Лев і Чоловік-Телець

 • Хоча ця пара і має багато спільного, але між ними часто будуть виникати конфлікти. Телець, як і левиця, любить домінувати, і він відрізняється великою завзятістю
 • З одного боку, це і подобається Леву, але може швидко набриднути. Особливо, якщо партнер намагається командувати своєю жінкою. Також, основною проблемою може виступити фінансова сторона
 • Левиця любить витрачати гроші, а їй здається, що це марнотратство. Також чоловік дуже ревнивий і запальний, що негативно сприймати Лев

Жінка-Лев і Чоловік-Близнюки

 • Зовні з них вийде дуже красива пара. І, головне, Близнюк готовий буде носити обраницю на руках, говорити компліменти і поїдає її поглядом. Ось тільки є один нюанс – Близнюки дуже непостійні і рідко доводять почате до кінця. Тому успішна кар'єра Лева часто може ставати причиною для конфліктів. Рішенням може бути лише вміння спрямувати енергію чоловіки в потрібне русло.
Відносини Лева з різними знаками

Жінка-Лев і Чоловік-Рак

 • Такий шлюб однозначно приречений на провал. У даній ситуації, швидше за все, Лев вибере такого обранця. Але між ними може бути лише сексуальний потяг
 • Левиця дуже сильна і незалежна, а Раку більше по душі тиха, скромна і домашня. Та й фінансово такому чоловікові дуже важко відповідати всім вимогам

Жінка-Лев і Чоловік-Лев

 • Таку пару сміливо можна назвати ідеальною. Вони мають схожість в характері, у смаках і поглядах. Зовні вони будуть чудово виглядати, будинок їх буде шикарно облаштований і в роботі можуть обидва досягти чималих висот.
 • Але таке можливо, їли вони навчаться поважати один одного, прислухатися і враховувати особисті інтереси кожного.

Жінка-Лев і Чоловік-Діва

 • Здавалося б, вчинені протилежності і така пара довго не протримається. Але дуже часто виходить все навпаки. Діву не можна назвати надто рішучим, впертим і видатним чоловіком, що в принципі не входить у вимоги левиці.
 • Але він вміє захоплюватися коханої, слухати і слухатися. А головне, він вміє поступатися і володіє спокійним характером, тим самим, допомагає вгамувати Лева. Єдиним недоліком може стати фінансова сторона пари, але і тут вони зможуть знайти рішення.
Відносини з Левом-жінкою

Жінка-Лев і Чоловік-Терези

 • І начебто все добре, вони можуть зрозуміти один одного з півслова, у них схожі інтереси. Але, вже занадто, Лев буде тиснути на свого партнера. Особливо, в плані грошей. Терези завжди будуть мало заробляти.
 • Ні, це не левиця багато витрачає, а саме чоловік не може дати все необхідне своєї коханої. Ну, принаймні, Лев у цьому впевнений і при будь-якій можливості буде дорікати в цьому партнера. Тому, щоб зберегти такий шлюб, потрібно йти на поступки. А саме, Леву.

Жінка-Лев і Чоловік-Скорпіон

 • Їх тягне одне до одного, немов магнітом. У них шалений секс, але на цьому гармонія закінчується. Обидва природжені лідери, йти на поступки вони зовсім не звикли. До всього цього, Скорпіон ще й страшенно ревнивий.
 • А в стані підозр він стає сам не свій. Що абсолютно не сподобатися левиці. І вона швиденько покаже свої кігтики партнеру. А оскільки Леву флірт просто необхідний, щоб відчувати себе значущим, то сварки будуть занадто часто виникати.

Жінка-Лев і Стрілець

 • Ще один сприятливий союз. Стрілець дуже енергійний, оптимістичний і у нього в голові безліч неординарних ідей. Він може дивувати щодня свою улюблену і робити життя незабутньою.
 • У них однакові пристрасті і бажання. А головне – чоловік з радістю віддасть роль лідера левиці. Але за умови, що командувати ним не будуть.

Жінка-Лев і Чоловік-Козеріг

 • Хоча Козеріг відрізняється великою завзятістю і розумом, але для Лева він дуже спокійний. А ось левиця витрачає гроші направо і наліво, і абсолютно без потреби, а ще уваги привертає занадто багато – ось, що думає чоловік.
 • У них хороша сумісність в спальні, але за її межами партнерів чекають суцільні конфлікти.
Жінка-Лев: стосунки

Жінка-Лев і Чоловік-Водолій

 • Такий союз неоднозначний. У них мало спільного, але, в той же час, можуть знайти спільну мову. Водолій зможе здивувати свою кохану, але ось його мінливість і небажання досягати успіхів в кар'єрі зовсім не сподобаються левиці.
 • В цілому, їх шалено тягне один до одного, але спокійними і гладкими відносини точно не будуть.

Жінка-Лев і Чоловік-Риби

 • Однозначно ні! Левиця занадто незалежна, вона не вважає за потрібне церемонитися по дурницях. Тим самим, часто зачіпаючи почуття Риб. А вони дуже чутливі й ніжні.
 • Принаймні, для такої сильної і вольової жінки. А ще, на жаль, Рибам абсолютно нічого запропонувати такий дамі. Він не зможе обсипати її діамантами, що буде левиці не по душі.

Як спокусити дівчину або жінку Лева?

Якщо така жінка поклала на вас очей, повірте, вона сама першою почне спокушати. І, як правило, левиця завжди домагається бажаного. Чоловікові ж потрібно лише привернути увагу, зацікавити і обожнювати. А також, безумовно, бажати і хотіти.

 • Жінка-Лев любить сміливих чоловіків. Їй потрібен той, хто не буде боязко ходити навколо неї колами, але і сильно тиснути, теж не варто. Завалювати подарунками, говорити безліч компліментів і лестити. А також потрібно проявляти впевненість і цілеспрямованість.
 • Така дівчина має гарні манери, тому і чоловік повинен бути галантним і уважним. Не забуваємо відкрити перед нею двері, подати руку чи підсунути стілець. Так, вона цінує такі старі і прості залицяння.
 • Почуття гумору має бути на висоті. Чоловік зобов'язаний вміти розсмішити левицю і, ні в якому разі, не дати їй сумувати.
Спокусити Левицю
 • Також її приваблюють чоловіки, які мають свою точку зору і можуть її відстояти.
 • Сама представниця дуже приваблива і тільки своєю позою або поглядом може звести чоловіка з розуму. Але не потрібно відразу піддаватися її флірту. Не забувайте, вона любить займати позицію лідера. Потрібно запастися терпінням і почекати потрібний момент, коли вона сама захоче вирішитися за продовження стосунків.
 • Але для цього левиця повинна відчути шалену пристрасть і бажання в свою адресу.

Як утримати дівчину або жінку Лева?

Головна вимога, щоб утримати левицю біля себе – це визнавати її богинею. І це не жарт. Жінка-Лев і вважає себе такою, а чоловік поруч і сумніватися в цьому не має.

 • Левиця повинна стати для чоловіка під номером один. Робота, друзі і навіть родичі повинні відійти на другий план. Така вже її вдача.
 • Вона дуже любить турботу і увагу до себе, але не потрібно перетворюватися в дбайливого татуся. Або, тим більше, вказувати, що і як їй робити.
 • Довіра – це одне з важливих її вимог. Вона завжди буде вірною своєму обранцеві. Тому ні секунди не можна в цьому сумніватися.
Утримати Левицю
 • Вона має пишатися своїм чоловіком. Так, вона любить не лише увагу до себе. Точніше, показуючи партнера, хоче похвалитися своїм вибором і смаком.
 • А ще, секс – це один з доказів любові для даного знаку зодіаку. Тому чоловік повинен бути пристрасним і ніколи її не відкидати.

Жінка і дівчина Лев: як зрозуміти, що вона закохана, що ти їй подобаєшся?

Хоча левиця завжди впевнена в собі, відмінно виглядає, вміє справити враження і, в принципі, легко завойовує чоловіків, але у любові може стати тихою і трохи холодної. Але оскільки вона звикла бути лідером і домагатися бажаного, то дуже швидко і сама може зробити перший крок.

 • Перший і головний ознака – це бездоганна зовнішність завжди і скрізь. Навіть, якщо розбудити її в дві години ночі.
Про симпатії Левиці
 • Хоча це смілива і сильна особистість, але буде чекати рішучих дій від своєї пасії. Вона може піти на перший крок – випадково зустрітися на вечірці (так ви будете думати) або їй знадобитися допомога в якомусь питанні (в якому вона і сама добре розбирається). А далі чоловік повинен включити свою наполегливість.
 • Вона завжди буде шукати очима свого вподобаного чоловіка. І дивитися буде зовсім не так, як на інших.
 • А взагалі, жінка – Лев звикла отримувати любов і увагу, а не навпаки. Але довго вичікувати теж не буде. Тому, швидше за все, приверне увагу чоловіка будь-якими шляхами. І дозволить йому позалицятися за такою прекрасною представницею слабкої статі.

Що подобається жінкам і дівчатам Левам в ліжку?

Хоча ця представниця зодіакального знака випромінює сексуальність, пристрасть і привабливість, але в ліжку її не можна назвати активною. Може навіть здатися, що вона трохи холодна.

 • Секс вона любить, але рідко виявляє таке бажання. На її думку, саме чоловік повинен любить, цілувати і хотіти. Адже йому так пощастило – у нього є такий скарб, як вона.
 • Але завести свого чоловіка стриптизом, та ще й в красивому білизна, вона любить. А чоловік повинен дивитися, не квапити і бажати її поглядом.
Левиці в ліжку
 • Левиця за вдачею егоїстка. Тому обожнює, щоб чоловік її цілував і шепотів на вушко компліменти, а ще зробив їй масаж. Та і в цілому був активним в ліжку. Але не варто чекати від неї відповідної реакції. Це відбувається вкрай рідко.
 • І не потрібно занадто тиснути на неї, оскільки підкорятися вона зовсім не звикла. Навіть у такому питанні. А також, вона не той представник, який любить експерименти.
 • А ще дані представниці люблять, щоб під час процесу партнер милувався їх тілом. Тому часто віддають перевагу займатися сексом при світлі.

Які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам Левам?

Вже не раз згадувалося, що такій жінці сподобається чоловік, який трохи схожий з нею характером. А також, він повинен їй довести, що кращого варіанту і бути не може.

 • Їй сподобається чоловік, який завжди буде захоплюватися обраницею і ще більше піднімати її впевненість у собі.
 • Поруч чоловік повинен бути сильнішим, але ні в якому разі не пригнічувати левицю.
 • Він повинен бути багатий, успішний і красивий. Адже левиця також і в кар'єрі непоганих висот досягає, і зовні виглядає завжди відмінно.
 • Почуття гумору і розум стоять далеко не на останньому місці. А також хлопець повинен бути товариським і популярним.
 • І, в цілому, їй сподобатися чоловік, яким дійсно можна похвалитися перед подружками. Та так, щоб всі позаздрили її вибору.

Що подарувати дівчині Львові на День народження, Новий рік?

Звичайно, для левиці немає кращого подарунка, ніж кабріолет, яхта або вілла на березі моря. Адже королева гідна тільки кращого, в тому числі і подарунків на День народження або Новий рік. Але, не кожен може дозволити собі обсипати такими подарунками свою кохану.

 • Прикраси. Нехай недорогі, але оригінальні. Якщо є така можливість, то відмінним варіантом буде якийсь антикваріат. Або ж кулон вашої прабабусі, який можуть носити тільки обрані. Нехай він не із золота буде і без діамантів. Натомість, левиця буде на сьомому небі від захвату.
 • Книга. Лев, як правило, любить читати. І, можливо, не так сам процес, як результат – похвалитися своїми знаннями перед оточуючими.
Подарунки для Левиці
 • Парфуми, косметика – це має бути якісним, а наряд дизайнерським. Тому, якщо немає такої фінансової можливості, краще відмовитися від такої затії.
 • А купити замість цього великий букет. Особливо, якщо на День народження. Без нього ніяк.

Не можна сказати, що левиця оцінює тільки шалено дорогі подарунки. Ні, вона з радістю сприйме той, який буде подарований з любов'ю. Просто він не повинен бути який-небудь. Обов'язкова умова – це якість, оригінальність і підкреслення значущості коханої.

Відео: Жінка-Лев у відносинах і кохання