Коли святкують всесвітній День поцілунків? Всесвітній День поцілунків: історія свята, незвичайні факти, рекорди, пов'язані з поцілунками. Види поцілунків: опис

Цікаві факти і рекорди про День поцілунку.

Коли святкують всесвітній День поцілунків?

Це свято не є затвердженим, але багато людей молодого віку щороку влаштовують своєрідні ігри та гуляння, присвячені Дню поцілунку.

 • День поцілунку відзначається 6 липня. Вперше цей день почали святкувати у Великобританії в XIX столітті.

Всесвітній День поцілунку: історія появи

Не всі знають, що слово «поцілунок» походить від старого англійського слова «cyssan». Ніхто не знає коли і як з'явилося слово «cyssan», але деякі люди підозрюють, що воно просто відображало ті звуки, які виробляють люди під час поцілунку.

Цілуватися зараз стало дуже популярним. Це пов'язано з популяризацією поцілунків по телебаченню. Дійсно, у будь-якій рекламі, в кожному фільмі можна бачити, як молоді люди, пари цілуються. Тому зараз поцілунок є одним з варіантів комунікації, спілкування між людьми. Варто зазначити, що в більшості країн поцілунки сприймаються як щось особисте, навіть інтимне. У Франції був винайдений відомий, перший поцілунок. Достовірно невідомо, з яких часів люди почали цілуватися.

Зараз є дуже популярним День поцілунків. Цього дотику присвячені гуляння, відбувається багато цікавих ігор, а також здійснюються певні рекорди, пов'язані з дотиком губ один до одного. Саме на святі зафіксований найдовший поцілунок або найбільша кількість поцілунків, за певну кількість часу.

Учені вже неодноразово проводили дослідження в рамках филематологии. Було встановлено, що романтичний поцілунок двох закоханих не тільки створює емоційний сплеск, але й викликає активізацію діяльності цілого ряду гормонів. Цілуються люди більш щасливі.

Поцілунки

Види поцілунків

Існує кілька основних видів поцілунків.

Варіанти поцілунків:

 • Пристрасний. Здійснюється в пориві пристрасті, коли закохані хочуть продовження ласок
 • Французький. Цей варіант здійснюється з проникненням мови в рот один до одного. Один з варіантів пристрасного поцілунку
 • Всім відомий ніжний поцілунок, який робиться в губи. Він здійснюється дуже повільно і плавно, пластично. При цьому не можна торкатися ні зубів, ні язика. Необхідно тільки цілувати губи
 • Поцілунок зубів. Це пристрасний поцілунок, коли чоловік намагається торкнутися губами зубів своєї дівчини
 • Самаян. Різновид французького поцілунку, здійснюється з впливом мовою. Необхідно покусувати мова дівчата
 • Млин. Необхідно взяти мови свого хлопця в рот і полоскотати його своїм язиком біля щоки
 • Раковина. Це ніщо інше, як поцілунок вух. Необхідно ніжно торкатися вушної раковини, лоскотати її мовою

Дані різновиди поцілунків вважаються найбільш поширеними. Але існує значна кількість поцілунків, які тут не описані. Вони менш популярні, але дуже незвичайні і цікаві.

Поцілунки

Рекорди, пов'язані з поцілунками

Рекорди:

 • Пара гомосексуалістів, чий поцілунок тривав 50 годин, 25 хвилин і 1 секунду, встановила світовий рекорд за тривалістю поцілунку.
 • Найдовший кіношний поцілунок тривав 185 секунд. Він мав місце у фільмі «Тепер ти в армії», і здійснили його Джейн Вайман — перша дружина Рональда Рейгана, і актор Реджіс Тумі.
 • Найдовший поцілунок під водою належить парі з Японії. Ще в 1980 році Тошиаки Шираи і Юкіко Нагати провели в поцілунку 2 хвилини і 18 секунд.
Гарний поцілунок

Що стосується святкування Дня поцілунків, то в деяких державах навіть влаштовують своєрідний карнавал, походи і конкурси, в яких можуть взяти участь всім закохані. На святкуванні Дня поцілунків, в таких країнах як Великобританія і Франція, прийнято знаходить себе в процесі веселощів другі половинки. Бо ні для кого не здається дивним цілувати малознайомого або зовсім чужої людини.

Додайте ще одне свято в сірі будні. Обов'язково порадуйте свою другу половинку і привітайте з днем поцілунків.

ВІДЕО: День поцілунків