Таблетки Аспірин Кардіо: форма випуску, інструкція по застосуванню, фармакологічна дія, дозування, показання, протипоказання, побічні ефекти, взаємодія з іншими ліками, відгуки, відео

У статті є інформація про те, як правильно застосовувати Аспірин Кардіо. Ще ви дізнаєтеся, які є протипоказання і побічні дії препарату, можна його пити вагітним, дітям?

Аспірин Кардіо — антитромбический препарат, який вживають для профілактичних цілей. У сучасному світі патології серцево-судинної системи зустрічаються дуже часто. І, на жаль, саме ці захворювання переслідують людство вже не одне десятиліття, і є частою причиною смертності всього населення земної кулі. Найчастіше зустрічаються хвороби, що сприяють утворенню тромбів, тому необхідно вже заздалегідь вводити профілактичні заходи, щоб уникнути летальних випадків.

Аспірин Кардіо: склад, форма випуску

Форма випуску таблеток

Основний діючий компонент препарату — АСК (ацетилсаліцилова кислота). У одній пігулці може міститися 100 або 300 міліграм цієї речовини.

Попередниками хвороб серця і судинної системи є — підвищена в'язкість крові, що сприяє виникненню тромбів. Саме тому лікарі для терапевтичних цілей призначають тривалий прийом противотромботических коштів.

Невеликі дози АСК до 300 міліграмів гальмують вироблення тромбоцитів. Після одноразового прийому такої дозування ефект триває протягом тижня. Процес дії засобу зводиться до того, що АСК розріджує кров, тим самим стимулює процеси фібринолізу і гальмує вироблення тромбинов.

Аспірин Кардіо — коли застосовують засіб: показання до застосування

Таблетки вживають при всіх недугах, що супроводжуються тромбоутвореннями або при небезпеці їх виникнення.

Аспірин Кардіо — як виглядають пігулки?

Вже з кінця вісімдесятих фахівці почали використання аспірину як антитромботичного препарату. Ще, ця лікарська форма знайшла застосування в якості симптоматичного препарату для зняття спека при різних видах запалень.

В області медицини ще в минулому столітті було проведено ряд аналізів. Завдяки їм була доведена дієвість препарату щодо попередження захворювань, що виникають на тлі утворення тромбів. Також медики встановили мінімальну терапевтичну дозу, яка потрібна для досягнення позитивної динаміки при даних хворобах, вона склала — 100 міліграмів АСК.

Є ще ряд медичних приписів, за яких ефективний Аспірин Кардіо:

 • Для профілактичних цілей, терапії різних видів ішемічних патологій серця.
 • Якщо у пацієнта поставлений діагноз нестабільної або ж стабільної стенокардії.
 • Для зменшення небезпеки проявів інсультів, інфарктів, якщо є фактор ризику.
 • Для профілактичних цілей як попередження утворення тромбів при такому захворюванні, як атеросклероз.
 • Для усунення ймовірностей тромбоутворення після планових операцій.
 • Для профілактичних цілей при тромбофлебітах і попередження тромбоемболій.
 • Якщо у пацієнта спостерігається порушення в мозковому кровообігу, призначають АСК, щоб попередити розвиток такого небезпечного захворювання, як інсульт.
 • Також препарат застосовують після перенесених інфарктів і інсультів.
Дозування препарату. Аспірин Кардіо

ВАЖЛИВО: В ході безлічі практичних дослідження було встановлено, що регулярне вживання Аспірину Кардіо призводить до зменшенню розвитку таких патологій, як цукровий діабет другого типу, злоякісних пухлин грудей у жінок, онкологічних захворювань простати, кишечника, шкірних тканин.

Аспірин Кардіо: інструкція до застосування, дозування

Якщо лікар-фахівець не призначив іншої схеми застосування таблеток, то вживайте по одній пігулці АСК в день. Бажано пити таблетки перед вживанням їжі, обов'язково потрібно запивати великою кількістю води.

За середніми мірками рекомендується пити не більше 100 мг ліки на добу. Але часто на початку терапії треба вживати Аспірин Кардіо у кількості 200-300 мг за один прийом для встановлення стабільного стану здоров'я пацієнта. Лише після полегшення симптоматики серцевих патологій можна переходити на середню норму прийому препарату.

Тривалість використання засобу повинен встановлювати лікар.

Аспірину Кардіо: протипоказання, побічні ефекти

Якщо у пацієнта є алергенні реакції при вживанні АСК, то таблетки не можна застосовувати. Також вони протипоказані при таких патологіях:

 • При гастриті, виразці шлунка, порушеннях роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту: печії, нудоті, блювоті. Інших розладах роботи шлунка, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози.
 • При всіх видах прояву кровотеч у шлунково-кишковому тракті, в ротовій, носовій порожнині, в сечовій системі, а також маткових кровотеч у жінок.
 • Якщо є порушення в роботі нирок.
 • При головних болях в потиличній частині, мігрені, шумі у вухах, запаморочення.
 • При наявності бронхолегеневих патологій — астми, геморагічного діатезу, серцевої недостатності третього-четвертого типу.
 • При вживанні метатрексату.
 • Під час годування груддю, вагітність, дітям до вісімнадцятирічного віку.

При потребі лікуючий фахівець може призначити вживання таблеток пацієнтам з виразкою шлунка, кишечника, при вагітності, при порушенні в роботі органів ШКТ, нирок. Не слід використовувати лікування Аспірином Кардіо пацієнтам, які готуються до операції, при загостренні подагри.

Як правильно пити Аспірин Кардіо, щоб не було побічних проявів?

У деяких пацієнтів помітили випадки передозування препаратом. Вона проявляється в гострій і хронічній стадії розвитку. При хронічному передозуванні виникає наступна симптоматика – болі у черевній частині живота, шум у вухах, запаморочення, мігрень. Перше, що треба зробити в такому випадку, це скасувати вживання Аспірину Кардіо. Далі доктор призначає вживанням ентеросорбентів, промивання ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Після чого відновлюють водний баланс в організмі пацієнта.

ВАЖЛИВО: Коли виникає гостра передозування, то виявляється наступна симптоматика — порушення в роботі серця, нирок. Можуть з'явитися ШКТ кровотечі, жар, сплутаність свідомості, сонливість. Іноді бувають судоми і навіть кома. Якщо з'являться перераховані вище симптоми, терміново телефонуйте в швидку допомогу. Госпіталізація хворого обов'язкова.

Аспірин Кардіо: як взаємодіє з іншими ліками?

Ці таблетки не рекомендується призначати собі самостійно, тим більше, якщо ви вживаєте ще й інші лікарські форми. Пігулки можуть підсилювати або знижувати і навіть блокувати ефективність інших засобів.

 • При використанні Гепарину можуть відбуватися збої в кровотоці, найчастіше порушуються функції тромбоцитів.
 • При комплексному застосуванні Метотрексату посилюється частотність прояви побічної дії у пацієнтів. Є небезпека виникнення кровотеч.
 • Спільне використання Аспірину Кардіо і засобів з антигрегатными, антикоагулянтні, тромболітичними властивостями може спровокувати хвороби ШКТ.
 • При застосуванні Аспірину Кардіо і Дигоксину є ризики виникнення патологій нирок.
 • При використанні селективних інгібіторів, НПЗП, спиртовмісних коштів — з'являється небезпека порушення роботи ШКТ та ризик кровотечі.
 • При застосуванні Вальпроєвої кислоти з АСК може підвищитися токсичність першого препарату.

Засіб також знижує роботу бензбромарона, Інгібіторів АПФ, діуретиків. Ібупрофен знижує активність Аспірину Кардіо.

З якими таблетками не можна пити АСК?
<>ВАЖЛИВО: Якщо хворий застосовує АСК з системними ГСК, то при такій комплексній терапії відбувається ослаблення дії Аспірину. Але після закінчення прийому ГКС може проявитися небезпека передозування Аспірином Кардіо.

Як застосовувати препарат вагітним?

В період першого триместру майбутнім мамам варто утримуватися від використання саліцилату. Є небезпека розвитку у дитини патологій серця і розщеплення неба.

Вживання препарату при вагітності

На більш пізніх термінах розвитку плоду, якщо вагітна буде застосовувати АСК, то можуть проявитися кровотечі, утруднення процесу пологової діяльності, закриття у дитини артеріального протоку. Також є великий ризик внутрішньочерепного крововиливу. Такі процеси відбуваються при використанні великих доз кошти і тривалому застосуванні.

Аспірин Кардіо: відгуки користувачів

До плюсів дії цього препарату можна зарахувати те, що він високоефективний, зручний у застосуванні, практично безпечний, якщо правильно підібрати дозування і коригувати його використання. Одним пацієнтам все ж краще пити таблетки через півгодини після прийняття їжі, якщо є проблеми з ШКТ, іншим — краще до трапези.

Мінуси кошти — висока ціна на таблетки, безліч побічних проявів, великий список протипоказань. Далі детальніше.

Євген, 47 років

Після того, як мій лікар поставив діагноз — гіпертонія, пив Аспірин Кардіо. Мені стало помітно краще, мінусів у кошти не знайшов, єдине, що висока ціна, але і якість відмінна. Мій доктор порадив пити таблетки після їжі через годину і запивати водою (великою кількістю), щоб не було проблем зі шлунком.

Іван, 52 роки

Цей препарат п'ю вже тривалий час по рекомендації кардіолога, навіть ноги перестали боліти, зауважив помітні поліпшення в роботі серця, менше стало боліти. Раніше спеку не міг переносити, зараз спокійно переношу — немає такої задишки, що раніше була. Мій організм добре переносить дію препарату, вживаю лише по 100 мг на добу і цього достатньо. Так ціна вище, ніж у звичайного аспірину, але він і легше переноситься.

У наш неспокійний час стресів і різних переживань, на жаль недуги, пов'язані з порушеннями в роботі серцевої, судинної систем, вражають не тільки старих, а і пацієнтів молодше. Тому крім відмови від шкідливих звичок, треба ще займатися і профілактичними заходами. При найменших проблемах серцево-судинної системи відвідайте лікаря, краще заздалегідь пропити Аспірин Кардіо і попередити розвиток важких наслідків, ніж потім лікувати хворобу. Будьте здорові!

Відео: Аспірин Кардіо — інструкція до використання