Не можу розлучитися з коханцем — що робити? Як забути коханця і повернутися до чоловіка?

Як забути коханця і повернутися до сім'ї? Як повернути відносини з чоловіком після коханця?

Сім'я є союзом двох людей, близьких один одному. Він ґрунтується на спільних інтересах, повазі і любові. Іноді парам доводиться стикатися з тим, що їх життя стає рутинною, а вся любов і почуття кудись зникають. Пристрасть теж з часом зникає і подружжя починають шукати потрібні відчуття на стороні.

Якщо ви завели коханця на стороні, але при цьому усвідомлюєте, що це неправильно і хотіли б розірвати такі стосунки, то ми вам розповімо, як можна піти від нього і повернути колишні стосунки з чоловіком.

Чому жінки змінюють чоловіками?

Забути коханця

Як правило, жінки йдуть на зраду, коли вони незадоволені своїм шлюбом. Можливо, їм мало уваги, любові, підтримки і допомоги. В такому випадку вони починають звертатися за всім цим на бік, до іншого чоловіка.

Як стверджують психологи, жінки, на відміну від чоловіків, на стороні шукають не сексуальної задоволеності, а емоцій і захисту, щоб не відчувати себе самотньою.

Секс поза шлюбом зазвичай виливається в міцну емоційну зв'язок, на яку жінку підштовхують вагомі причини. Коли вона йде на такий крок, то зазвичай все обдумує, але потім все одно переживає з цього приводу.

Існує декілька найбільш поширених причин, чому жінка зважується на зраду:

 • Вона знову хоче відчути себе потрібною і коханою, а це дуже добре для самооцінки
 • Хочеться нових відчуттів, а ще просто може бути цікаво
 • В цілях отримати хорошу посаду. У таких випадках зрада не завжди є бажаною
 • В якості помсти чоловікові за його приниження зради або
 • Бажання відчути себе знову молодий і випробувати сильні емоції
 • Задоволення сексуального бажання або відчуття влади над чоловіком
 • В подяку за допомогу та підтримку у важку хвилину
 • Для заробітку грошей
Коханець або чоловік — кого вибрати?

Сьогодні часто можна зустріти таку ситуацію, коли жінка зважується на випадкові зв'язки із заможними чоловіками, з метою отримання від них подарунків чи грошей. Зазвичай ніхто і не здогадується про таку стороні життя жінки.

Хоч більшість жінок ходять «наліво» з метою отримати любов, деякі до цього самі схильні. Зазвичай це обумовлено наступними причинами:

 • Мама зраджувала татові чи сестра, подруга мають коханців
 • Любов до чоловіка не така вже й сильна, і вона є головною в сім'ї
 • Зрада вважається для неї виправданою
 • Багатий сексуальний досвід і більшу освіту, на відміну від чоловіка
 • Хочеться романтичних відносин і навіть вже є кандидат
 • Критичний вік або смуга невдач в житті
 • Тривала розлука з чоловіком
 • Намагається бути незалежною і самостійною

Зазвичай жінки змінюють тільки з одним чоловіком і як показує статистика, спеціально його вони не шукають. В основному чоловіки самі зустрічають таких жінок. Крім того, у жінок внутрішньо все одно є бажання бути вірною одному, а тому як тільки з'являється коханець, з чоловіком зазвичай перериваються всі сексуальні зв'язки.

Нерідко жінки сумніваються в тому, що чинять правильно, зраджуючи чоловіка. Вони замислюються, до чого це може призвести, та й навіщо це треба, адже по суті, нічого не змінюється.

Як забути коханця і повернутися до чоловіка: поради психолога

Як забути коханця?

Жінки, як відомо, більш емоційні і тому вони можуть легко піддаватися поривів і навіть відразу не усвідомлювати, наскільки небезпечно вести таку гру. Найбільший ризик — це, звичайно, позбутися сім'ї, але в основному жінки йдуть на це свідомо.

До речі, на думку психологів, емоційна зрада сама небезпечна, ніж фізична. Опитані жінки підтверджують, що готові розлучитися з чоловіком заради чоловіка, до якого їх тягне, але у них нічого не було.

Ось тільки треба пам'ятати, що відносини з коханцем виявляться провальними. У рідкісних випадках жінка стає щасливою саме з коханцем. Вся справа в тому, що тут теж є безліч моментів, які не враховує ніхто. Ті жінки, які цього домоглися ніколи не говорять, як вони переживали, не спали ночами від цього, як їх мучила совість, нервові зриви, і ще доводилося пройти шлюборозлучний процес. Щасливі пари в підсумку виходять украй рідко і є скоріше винятком, ніж реальністю.

До того ж, у коханця і у самого може бути сім'я, але тільки він може не говорити про це, щоб не втратити жінку. А інтимні стосунки з теж заміжньої дамою — це дуже зручно, адже вона навряд чи захоче чогось серйозного, їй не потрібні залицяння і якісь зобов'язання. Та й сама жінка не стане сподіватися, що коханець буде боротися за їхні стосунки, відводити від чоловіка або вимагати уваги. Такі відносини, хоч і дозволяють одержувати фізичне задоволення, але морально жінка виявиться пригніченою.

Одружений коханець — що робити?

Так що психологи радять взагалі не заводити такі романи, а просто постаратися повернути пристрасть в подружні відносини. Про це ми поговоримо трохи пізніше, а зараз давайте дізнаємося, як забути коханця.

 • Передусім, будьте готові, що розлучатися буде неприємно. Відносини між коханцями можуть вбудовуватися по-різному і кожну модель слід розглядати окремо.
 • Перша ситуація полягає в тому, що жінка заводить роман на стороні, закохується, але вирішує розлучитися, бо їй важлива сім'я. Зробити це дуже складно, але все ж таки можливо:
 • Уявіть собі, як ви будете розлучатися з чоловіком. Що тоді? Що ви втрачаєте? Яка буде реакція дітей? Чи зможете ви самі себе забезпечувати? При цьому, навіть не варто думати, що коханець вас чимось допоможе, ви ж не можете передбачити, як він буде вести себе в тій чи іншій ситуації. Буває і таке, що можна втратити відразу все.
 • Порівняйте чоловіка і коханця. Подумайте, що у них хорошого і піднімайте кожного на сходинку. Недоліки порівнювати немає сенсу, тому що чоловік вам відомий відмінно, а ось коханця ви не можете знати настільки добре.
 • Намагайтеся проводити більше часу з сім'єю. Прогуляйтеся, побувайте в кіно. Спільні року об'єднує сім'ю найкраще і ви стаєте ближче.
 • Припиніть спілкуватися з коханцем і обірвіть всі контакти. Тільки не варто робити це несподівано. Обов'язково попередьте про своє рішення. Скажіть, що ви йому вдячні за все і видаліть ото всюди. Не треба думати, як він буде далі, ви повинні зовсім забути цієї людини і залишити в пам'яті хороше про нього.
 • Не варто боятися зізнатися собі в тому, що ви зробили. Ви ні в чому не винні. Вже все зроблено, так що треба просто прийняти свій вчинок і заспокоїтися.

До речі, нерідко жінки замислюються, чи варто говорити чоловікові про зради. Насправді, тут дати чітку відповідь досить складно. Так, зізнатися ніколи не буває пізно, але от тільки наслідки можуть виявитися несподіваними. Якщо ви сильно мучитеся від свого вчинку, то робіть так, як вважаєте за потрібне.

Друга ситуація — коханець одружений і не збирався розлучатися з дружиною, а жінка, чекаючи дій раптом зрозуміла всю суть того, що відбувається. Як забути коханця в такому випадку?

Закохалася в іншого — що робити?
 • Подякуйте коханця за проведений з ним час і хороші відносини, але при цьому скажіть, що вам більше не потрібно.
 • Намагайтеся не зустрічатися, не розмовляти і взагалі, краще почніть більше уваги звертати на свого чоловіка, дітей.
 • Зрозумійте, що ви тепер вільні робити все що завгодно і можете навіть поїхати відпочивати.
 • Познайомтеся з одиноким чоловіком і підіть на побачення, але тільки якщо ви не заміжня. Різницю ви відчуєте відразу.

Ні в якому разі не телефонуйте дружині коханця і не говорите про те, що між вами було. Це дуже непривабливо й безглуздо. Не варто принижуватися, це вас зовсім не прикрасить. Морально вам легше не буде, якщо ви зруйнуєте сім'ю з помсти.

Пам'ятайте, що швидкоплинні стосунки здатні зробити життя яскравіше, але це ніяк не можна порівняти з заміжжям і сімейним життям. Поруч з вами є добрий, люблячий чоловік, так і не варто його турбувати.

Третя ситуація — у відносинах з коханцем все відмінно, але він раптом вирішив з вами розлучитися. Як забути коханця, якщо не ви, а вас кинули?

Кинув коханець — що робити?
 • Не намагайтеся з'ясовувати стосунки, тому що так ви тільки нарветеся на агресію. Краще нехай ваші відносини залишаться в пам'яті гарними.
 • Реагуйте на ситуацію спокійно і прийміть її як само собою зрозуміле. Ви ж все одно знали, що це не може тривати вічно.
 • Живіть своїм життям, займіться собою, сім'єю, частіше бувайте з друзями.
 • Займайтеся своєю самооцінкою. Подивіться на себе з боку, виділіть свої переваги і якості характеру. Вам точно сподобається.
 • Ставитеся до всієї ситуації простіше і забудьте про коханця. Почніть нове життя зі своїм чоловіком і працюйте над відносинами.

Як забути коханця, повернути відносини з чоловіком?

Як налагодити стосунки з чоловіком?

Якщо розлучитися з коханцем буде нескладно, то повернути любов у стосунках з чоловіком буде вже важче. Як правило, коли жінка зраджує, то до чоловіка вона вже майже нічого не відчуває і звідси виникають складнощі. Існує кілька методик, які дозволяють повернути почуття і налагодити відносини:

 • Подаруйте своєму чоловікові більше свободи і не намагайтеся покладати на нього велику відповідальність. Хоче поїхати на рибалку або зустрітися з друзями? Не забороняйте. Хоче щось купити? Та хай купить! Адже ви закохалися в цього чоловіка за його вольовий характер, жагу пригод або інші якості. Зазвичай жінчині самі роблять з чоловіків домосідів, а якщо ви дозволите йому трохи більше, то точно помітите, як він зміниться.
 • Згадайте, чому ви вирішили вийти заміж саме за нього. Може ви просто забули про якісь його якості і вже не помічаєте? Іноді жінки перестають цінувати свого чоловіка і бачать в ньому одні суцільні недоліки.
 • Намагайтеся порушувати в чоловікові емоції. Життя в сім'ї — це не робота і не одноманітність. Ходіть частіше удвох куди-небудь, змінити що-небудь будинку, поновіть гардероб. Удвох можна придумати багато цікавого. А якщо у вас є діти, то простору для фантазії ще більше. Важливо, щоб відносини завжди приносили радість і тоді не захочеться шукати їх на стороні.

Незважаючи на те, що швидкоплинний роман дійсно може зробити життя яскравіше, нічого не можна порівняти з усвідомленням того, що у вас вже є гідний чоловік, який готовий бути з вами завжди незважаючи на всі проблеми. А прикрасити побут не так вже й складно, головне захотіти.

Відео: Як розлучитися з хлопцем? Як кинути коханця? Не можу кинути