Як повернути чоловіка в сім'ю від коханки: поради психолога. Як повернути чоловіка, якщо сама винна? Причини відходу чоловіка до коханки. Що робити, щоб повернути чоловіка? Як повернути чоловіка від коханки приворот?

Способи повернути чоловіка в сім'ю.

Пристойну кількість чоловіків, проживши деякий період часу зі своєю дружиною, йдуть до коханкам. Це не завжди пов'язано з тим, що дружина гірше, ніж коханка. Швидше за все, вашому чоловікові просто набридла буденність і звичайна сімейна життя. У цій статті ми розповімо, як можна повернути чоловіка в сім'ю.

Причини відходу до коханки чоловіка

Відразу обмовимо, чого робити не варто. Адже більшість жінок здійснює величезну кількість помилок, за які вони не те, що не можуть повернути чоловіка назад, а тільки погіршують ситуацію. Необхідно постаратися з'ясувати, з якої причини чоловік пішов з сім'ї. Зазвичай це трапляється з кількох основних причин.

Причини відходу чоловіка з сім'ї:

 • Дружина дістала своїми скаргами, обов'язками, невдоволенням. Чоловік втомився від того, що необхідно лагодити кран, купувати дітям новий одяг, вислуховувати те, що він мало заробляє, і що не вистачає грошей. Чоловік хоче відпочинку та комфортної обстановки. Тому ви повинні забезпечувати її. Від такої жінки чоловік ніколи не піде. Саме із-за постійного невдоволення і бажання відчути себе коханою в спокійній обстановці, чоловік йде до коханки. Перший час жінки справді, здаються, не зовсім такими, якими є насправді. Вони можуть бути м'якими, і не наполягати на виконанні якоїсь роботи, і не пиляти. Чоловік приходить до коханки і отримує смачну вечерю, теплу постіль і душевні бесіди. Згадайте, коли востаннє у вас було таке з чоловіком. 
 • Друга причина, по якій чоловік йде з сім'ї до коханки, це відсутність спілкування і тривалі відрядження. Дійсно, чоловіки, які працюють далекобійниками або часто їздять у відрядження, можуть знайти собі жінку на стороні. А точніше в тій області і місце, в якому вони бувають з-за своєї служби. Чоловік просто відвикає від своєї сім'ї, але йому необхідно повертатися у приємне місце, хочеться спілкування з жінкою, її розуміння. В обіймах коханки він це знаходить.
 • Бажання відчути себе молодим. Особливо це властиво для чоловіків середнього віку, близько 40 років. Справа в тому, що дружина після першого знайомства до 40 років може суттєво змінитися, набрати зайвих кілограмів, її інтереси стають не такими великими, як у молодості. Все це пояснюється браком часу, який тепер в більшості випадків витрачається на виконання домашньої роботи, а також на догляд за дітьми. Чоловік хоче спілкуватися з цікавою жінкою з гарною зовнішністю. Саме тому йде до коханки. Можливо, вона навіть схожа на дружину в молодості.
 • Постійні сварки між подружжям. Якщо ви регулярно виносьте мозок своєму чоловікові, то рано чи пізно йому це набридне. Він хоче почувати себе емоційно спокійним і врівноваженим. Можливо, нова жінка дарує йому це відчуття.
Повернути чоловіка
  <>Вам необхідно розуміти, що просто так чоловіки не йдуть до коханкам. Можливо це зміна зовнішності, а також зникнення інтересу до сексуального життя. Справа в тому, що багато жінок з-за того, що суміщають роботу, побут, будинок, а також дітей, дуже часто відмовляються від сексуального життя. Це трапляється з тієї простої причини, що вони відчувають себе втомленими, і для сексу не вистачає сил.
 • Таким чином, чоловік, почувши кілька разів відмову, взагалі перестає пропонувати секс. Але так як молодий і здоровий чоловік потребує фізичного контакту і близькості, він змушений шукати собі секс на стороні. Таким чином, знайшовши коханку, чоловік може до неї піти не тому, що вона краще, а через брак сексу і духовної близькості з дружиною.
 • Не потрібно намагатися в чомусь звинувачувати свого обранця, і без кінця з'ясовувати стосунки. Також не варто пояснювати ситуацію тим, що чоловіки за своєю природою полігамні, а жінки моногамні. Закривати очі на наявність зв'язку на стороні ні в якому разі не варто. Вам необхідно бути максимально доброзичливою, але ні в якому разі не терпіти наявність коханки. Якщо чоловік дійсно пішов і зараз живе з коханкою, вам необхідно дійсно витратити дуже багато сил і часу на те, щоб повернути його в сім'ю. Це можна зробити, тільки показавши чоловікові, що в родині набагато краще, ніж з коханкою. Якщо у нього є улюблені діти, дружина, яка як і раніше відчуває до нього симпатію і деякі почуття. 
Догляд до коханки

Як повернути чоловіка, якщо винна сама жінка?

На жаль, повернути чоловіка можливо не у всіх випадках. Іноді трапляється так, що чоловік вже визначився, але проворна коханка не хоче його відпускати. Але все ж, якщо ви любите свого чоловіка, то вам необхідно постаратися його повернути.

Помилки:

 • Не варто бути надмірно наполегливої і постійно розповідати про те, що ви хочете його повернути. Спробуйте бути незалежною і відсторонитися від проблеми. Знайдіть собі якесь захоплення, запишіться на фітнес, танці, або знайдіть чоловіка для періодичних, приємних зустрічей. Ніхто не змушує з ним будувати нові відносини. Вам необхідно відволіктися. Ні в якому разі не можна маніпулювати за допомогою дітей, і говорити, що чоловік ніколи їх більше не побачить. Це тільки погіршує ситуацію, і погіршує стосунки між дітьми і батьком.
 • Якщо ви помітили, що чоловік ходить до коханки, але при цьому повертається додому поїсти і зодягнутися в чистий одяг, необхідно поставити перед ним ультиматум. Або він йде до коханки, або залишається вдома. Навіть якщо вибір буде зроблений не на вашу користь, не варто засмучуватися.
 • Також ні в якому разі не можна влаштовувати постійно істерики, валятися в сльозах і розповідати про те, якою чоловік-негідник. Вам необхідно показати, наскільки він вам доріг і спробувати вивести на прямій, щира розмова. Порозумітися з ними та з'ясувати, чому коханка краще, ніж дружина.
 • Ні в якому разі не можна пускати ситуацію на самоплив і чекати, коли все вирішиться само собою. Справа в тому, що чоловік ніколи не відчує в такому разі своєї провини. Після того, як з коханкою у нього нічого не вийде, він захоче повернутися назад, додому. Не варто дозволяти цього робити. Необхідно, щоб чоловік відчував, що він винен, зробив вам боляче і неприємно.
Переїзд чоловіка

Що робити, якщо чоловік пішов: поради психолога

Поради психолога:

 • Вам необхідно порівнювати себе з коханкою в присутності чоловіка. При цьому необхідно дуже акуратно підкреслювати її недоліки і робити акцент на своїх перевагах. Ні в якому разі не можна виливати купу бруду на коханку. Необхідно бути максимально коректним і ввічливим. Тому намагайтеся не говорити чоловікові про те, що погана коханка. Вам необхідно м'яко натякнути про те, що чоловік погано виглядає, втомлений або схуд, що його погано годують і зовсім про нього не дбають. Чоловік повинен зрозуміти, що ви його любите, цінуєте, хочете, щоб він повернувся.
 • Чоловік швидше за все буде змушений зустрічатися з вами для того, щоб спілкуватися з дітьми. Навіть якщо між вами стався якийсь розлад, батько все одно хоче спілкуватися з дітьми, всіляко допомагати їм. Це відмінний спосіб привернути увагу коханої людини, і показати йому, що він не байдужий. Справа в тому, що більшість чоловіків йдуть від своїх дружин, з однієї простої причини.
 • Вони стають занадто вимогливими, позбавленими романтики, і постійно пиляючими. При цьому не в кращу сторону змінюється зовнішність жінки. Тобто, вам необхідно постаратися знову стати цікавою співрозмовницею, і привабливою жінкою. Це досить просто зробити, але відновлення відносин — це робота. Тому будьте готові до того, що вам доведеться записатися в тренажерний зал, можливо схуднути, і трохи змінити свою зовнішність.
Як повернути чоловіка
 • Ні в якому разі не варто бути нав'язливою, без кінця надзвонювати обранцеві, говорити про те, що хочете його повернути. Вам необхідно грати роль якоїсь неприступною особи, яка хоче завести дружні стосунки зі своїм колишнім чоловіком. Тобто ви повинні зберегти доброзичливий настрій та бажання спілкуватися. При цьому ніяких натяків або відкритих розмов про те, що ви хочете повернути його в сім'ю, бути не повинно. Справа в тому, що це може зіграти зворотну ситуацію.
 • Так як більшість чоловіків розуміє, що, якщо жінка хоче повернути, значить він найкращий, а чоловік може загордиться, і робити зло своїй дружині. Тобто, постарайтеся не показувати виду, що ви дуже сильно хочете його повернути в сім'ю. Вам необхідно зробити так, щоб він сам захотів покинути коханку, повернутися додому.

Що зробити, щоб повернути чоловіка швидко?

<>Поради:
 • Вам необхідно постаратися знову стати привабливою для свого чоловіка та інших чоловіків. Досить часто жінка в шлюбі розслабляється, наїдає зайві кілограми, і вже не прагне здобувати нові, красиві сукні. Тому що їх нікуди носити чи нема чого. Таким чином, вам доведеться повністю поміняти своє ставлення до життя, і до чоловіків. Якщо вашого чоловіка лякало і не подобалося надмірне занудство, постарайтеся бути веселою, цікавою.
 • Дійсно, після розлучення чоловік іноді виявляє бажання зустрічатися зі своїми дітьми. Скористайтеся цими моментами. Коли зберетеся зустрічатися зі своїм чоловіком, намагайтеся виглядати краще, ніж зазвичай. Тобто зробіть укладку, нанесіть макіяж і надіньте гарний одяг.
 • Адже дуже часто жінки у шлюбі розслабляються, надягають старі халати, і вже не представляють ніякого сексуального інтересу для свого чоловіка. Тепер необхідно показати, що ви дійсно гідна жінка, і все так само хороші. Вам необхідно показати, що без чоловіка ваше життя не закінчується, а навпаки починається новий виток. Постарайтеся знайти для себе якесь хобі. Справа в тому, що спілкування, знайомство з новими людьми робить людину цікавіше.
 • Досить часто, після того як у жінки з'являється хобі, можливо це тренажерний зал чи фітнес, змінюється кілька і ставлення до життя, до світу, і взагалі до всього. Тобто, таким чином, жінка, яка нещодавно зациклена на родині і в домашніх справах, стає більш цікавою, прогресивної. Чоловік не може цього не помічати. В більшості випадків це дійсно притягує чоловіка, і можливо розбудить у ньому відчуття, які він ще до недавнього часу до вас відчував. 
Догляд чоловіка

Чоловік пішов до коханки — як пережити?

Звичайно, ніхто не дає стовідсоткового результату, тому немає ніякої гарантії, що чоловік дійсно повернеться, навіть якщо ви виконаєте всі вимоги і пункти, описані вище. Чоловіки — істоти непередбачувані, і справді можуть відчувати, відчувати почуття до коханки. Якщо це пристрасть, то з часом вона вщухне, і чоловік змушений буде думати більш об'єктивно та практично.

Поради:

 • Якщо дійсно чоловік зрозуміє, що потрібен вам набагато більше, і ви готові за нього боротися, то він обов'язково повернеться в будинок. Але трапляється так, що коханка також є гарною господинею, приємною людиною, і може багато чого запропонувати чоловікові.
 • В такому випадку він може і не повернутися додому. Але турбуватися не варто, можливо, це на краще. Вам необхідно спочатку, перед тим як зайнятися поверненням свого чоловіка, задати собі питання, а що зміниться у вашому житті, якщо він піде?
 • Якщо ви як і раніше будете працювати, дивитися за дітьми, облаштовувати бути, і жодним чином його відсутність не позначиться на вашому житті, то можливо людина не потрібен. Якщо дійсно є якісь почуття, любов, то, звичайно, необхідно постаратися повернути чоловіка в сім'ю.
 • Ні в якому разі не можна приносити себе в жертву, і повертати чоловіка заради дітей. Багато хто вважає, що власний батько набагато краще, ніж якийсь чужий чоловік. Це не завжди так, тому що багатьом чоловікам власні діти взагалі не потрібні.
 • Тому, якщо ваш чоловік, будучи в шлюбі не дуже сильно турбувався про долю дітей, жодним чином не брав участь у їх вихованні, при цьому ви заробляєте пристойні гроші, немає необхідності повертати такого чоловіка.
Повернути чоловіка

Як повернути чоловіка від коханки: приворот, молитва

Існує також маса нестандартних методів, за допомогою яких можна повернути чоловіка в сім'ю. Деякі жінки схильні звертатися до чаклунства, а також ворожок. Багато жінок намагаються здійснити приворот, читають деякі молитви, здійснюють обряди, для того щоб повернути чоловіка в сім'ю. Детальніше про обрядах і способи повернення чоловіка за допомогою різноманітних ритуалів можна знайти тут.

Ви не повинні приносити себе в жертву, або поступатися. Можливо те, що чоловік пішов до коханки, є дуже хорошим приводом для того, щоб почати нове життя, і знайти дійсно гідного людини для себе.

ВІДЕО: Чоловік пішов до коханки