Чому ми не можемо закінчити провальні, непотрібні стосунки? Завершення відносин: психологія. Як уникнути непотрібних відносин?

Інструкція щодо розірвання непотрібних відносин.

Відносини потребують постійної роботи, для того щоб вони були щасливими. Однак не завжди все складається за нашим планом, і трапляються моменти, коли стосунки приносять багато болю і розчарування. У цій статті ми розповімо, як розлучитися з непотрібними відносинами.

Непотрібні стосунки з друзями і знайомими: чемодан без ручки

Непотрібні стосунки вибудовуються не тільки всередині закоханої пари. Це можуть бути контакти з друзями і знайомими. Практично у кожного з нас бували випадки, коли протягом кількох років спілкуємося з однокласниками, одногрупниками, з якими вчилися в інституті, але при цьому на даний момент з ними немає ніяких загальних цілей або захоплень. Таким чином, час від часу ми змушені спілкуватися, не бажаючи обривати даних відносин.

Поради:

 • Однак насправді, якщо з цими людьми нічого не пов'язує, ваші інтереси давно не є загальними, у вас різний світогляд, погляди на життя, то такі відносини краще перервати. Просто необхідно перестати спілкуватися. Так буває і з друзями, життя яких раптово змінюється. Можливо, хтось з ваших знайомих втратив роботу, або ступив на хиткий шлях, вживаючи алкоголь.
 • У дівчат часто трапляється так, що подруги практично весь час скаржаться на свої відносини. Вони приходять і розповідають, як у них все погано і бажають, щоб їх пожаліли. Немає нічого поганого в тому, щоб втішити свого кращого друга, але, якщо він приходить до вас лише з метою виплеснути свій негатив, такі відносини потрібно обривати.
 • Справа в тому, що весь цей негатив нормальні люди пропускають через себе, і вбирають частину його. Для того щоб обірвати такі відносини, необов'язково грубити людям і розповідати про те, що вам не цікаво з ними спілкуватися.
 • Можна виконати кілька доволі простих дій. Коли людина починає говорити про себе, намагайтеся розмовляти про когось іншого і переводити тему. Можете поговорити про себе. Через 15 хвилин такої розмови людина буде збентежений, і знову переведе спілкування у зручний для нього русло. Повторюйте таку кілька разів. Таким чином, людина зрозуміє, що ви не готові вислуховувати його скарги, просто перестане з вами спілкуватися.
Непотрібні стосунки

Що таке непотрібні стосунки?

Справа в тому, що такі відносини часто властиві для жінок, тому що по своїй природі вони ведені. Вони самі дуже рідко роблять перший крок для того, щоб завести відносини або щоб їх розірвати. Досить часто жінки мають любовні стосунки з людиною, який одружений.

Непотрібні стосунки

Поради:

 • При цьому спочатку жінка, коли заводить такі відносини, розуміє, дуже мало шансів, що чоловік піде з сім'ї і зв'яже себе узами шлюбу. Але при цьому багато хто все ж сподіваються на позитивне вирішення ситуації.
 • У підсумку такі стосунки приводять до розладів та душевного болю. Жінка продовжує зустрічатися з одруженим чоловіком, і проводити вечори на самоті. Це дійсно дуже сильно напружує, і розхитує нервову систему.
 • У такої жінки знижується самооцінка. Якщо ви розумієте, що відносини ні до чого не призводять, вони не можуть закінчитися шлюбом, народженням дітей, або ж якимось приємним результатом, ви постійно будете перебувати в тому стані, в якому перебуваєте зараз, відносини необхідно розривати.
Важкі стосунки

Як уникнути непотрібних відносин?

Насправді все набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Не можна сказати, що потрібно просто їх розірвати. Тому що зробити це досить складно. Часто допомагають сеанси психоаналізу. Поставте поруч біля себе стілець і уявіть, що на ньому сидить ваш обранець.

Поради:

 • Тепер спитайте два стільця між собою за допомогою ниток. Уявіть, що зв'язок між вами розірвана, розріжте нитки ножицями. Таким чином, вам буде легше розлучатися з людиною. Немає необхідності сваритись, кричати, чогось вимагати від людини.
 • Йдуть зазвичай досить тихо, без скандалів. Просто зберіть свої речі, якщо ви живете на знімній квартирі, куди навідується іноді ваш коханець. Якщо це ваша особиста квартира, попросіть людину віддати вам ключі і скажіть, що більше ви не зустрічаєтеся.
 • Не потрібно влаштовувати скандалів і сварок, чого-то з'ясовувати і доводити. Вимовте кілька простих слів, що ви більше не хочете відносин. Буває, що чоловік не готовий так просто розлучитися з жінкою, яка дає йому необхідне.
 • Тому можливо він буде вам докучати, і псувати життя. В такому випадку краще всього на час взяти відпустку, і кудись поїхати. При необхідності, якщо чоловік не хоче віддавати ключі, поміняйте замки. Скажіть, що їдете. Або взагалі брешіть, що переїжджайте і більше не будете тут жити. 
 • Справа в тому, що після розставання з людиною, залишається в душі порожнеча. Її необхідно чимось заповнювати. В іншому випадку будете постійно думати про людину, з якою розлучилися, і можливо захочете знову відновити стосунки.
 • Цього робити не потрібно, тому що відносини ні до чого не призводять. Необхідно заповнити порожнечу, для цього виберіть собі хобі або виділіть одну тиждень для благодійності. Відвідуйте дитячі притулки, будинки, придбайте недорогі речі, якщо зарплата не дозволяє купувати більш суттєві подарунки. Діти будуть вдячні навіть за невелику допомогу.
 • Крім того, необхідно оточити себе максимальною кількістю спілкування. Створіть свою анкету на сайті знайомств і продовжуйте спілкуватися з людьми, які вас зацікавили. Ігноруйте всі спроби колишнього коханого з вами зв'язатися. Можливо, блокуйте його номер у всіх месенджерах і зробіть так, щоб він не зміг вам зателефонувати.
Важкі стосунки

Чому ми не можемо закінчити провальні відносини: як розірвати невидимі нитки?

Відразу після розставання у багатьох жінок страждає самооцінка, вони починають відчувати себе нікому не потрібними, некрасивими, невдахами. Це все побічний ефект від розставання. Нічого спільного з дійсністю не має. Необхідно навчитися любити себе і переконати, що ви найкраща, красива і успішна. Повторюйте ці слова як мантру, можете записатися на йогу або сеанс психоаналізу. Попросіть психолога допомогти вам розлучитися з цими непотрібними відносинами. 

Рекомендації:

 • Тепер постарайтеся прибрати все, що пов'язує вас з даними людиною. Це стосується фотографій. Викиньте всі речі, які подарував вам людина, сховайте фотографії. Це необхідно для того, щоб час від часу випадково не натикатися на ці речі, не згадувати про неприємні вам відносинах.
 • Тепер необхідно намагатися стримувати себе і не розглядати сторінки в соцмережах коханої людини, з якою ви розлучилися. Вам необхідно самостійно відпустити людину і прибрати його зі свого життя, а також думок.
 • Природно, зробити це спочатку досить складно з тієї простої причини, що вами керує звичка. Адже більшу частину часу ви проводили з цією людиною, говорили з ним, у вільний час думали про нього. Звичайно, стерти людину з своєї голови просто неможливо.
 • Проте крок за кроком вам вдасться це зробити. Якщо стосунки приносять біль, більше шкоди, ніж користі, вони носять руйнівний характер, ні до чого доброго не призводять. В ідеалі відносини повинні закінчуватися дружбою, весіллям, щасливим сімейним життям, і дітьми.
 • Ні в якому разі стосунки не повинні спустошувати і знищувати людини, поступово отруюючи його життя.
Відпустити відносини

Завершення непотрібних відносин: психологія

Спочатку, для того щоб розлучитися з такою людиною, просто придумайте лист. Вам необхідно в ньому вказати, що ви цінуєте увагу, турботу, вам приємно спілкуватися з людиною, але при цьому хочете справжніх відносин, сім'ї. Тому попросити людину більшого не писати, і подякуйте за проведений разом час, а також за подаровані емоції.

Щастя

Поради з придбання душевного спокою такі ж, як і при розставанні в реальному світі. Тобто необхідно максимально відволіктися, і заповнити час, який ви витрачали на цю людину чимось іншим. Ідеальним варіантом стане хобі, спорт, благодійність.

При бажанні можете влаштуватися на другу роботу або підробіток. Це також стане корисним, тому що вільного часу у вас не залишиться зовсім, але при цьому покращиться матеріальне становище. Можливо, ви зможете придбати собі довгоочікувану меблі, або навіть засіб пересування.

Ні в якому разі не можна жаліти людей, заспокоювати і вмовляти себе. Не потрібно говорити про те, що ви шкодуєте людини, крім вас він нікому не потрібен. Жалість — не найкраща емоція. На ній не побудувати відносин. Відносини повинні бути приємними і приносити тільки радість і позитивні емоції. Звичайно, і в хороших парах, які живуть душа в душу, трапляються сварки і розбіжності. Однак якщо ваші відносини складаються з постійних сутичок, конфліктів, конфліктів, їх необхідно розривати.

Розставання

Ні в якому разі не ставайте жертвою, пам'ятайте, ви красива молода жінка, з гарною самооцінкою, непоганими зовнішніми даними. Ви в змозі побудувати нормальні, повноцінні відносини і завести сім'ю.

ВІДЕО: Непотрібні стосунки