Інтимний, еротичний гороскоп сексуальної та статевої сумісності знаків зодіаку чоловіків у ліжку. Сексуальна характеристика і сумісність чоловіка з жінкою за знаками зодіаку

Стаття розповість вам про сексуальні захоплення чоловіків, в залежності від їх знаку зодіаку.

Зміст

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Овна

Овни – сексуально ненаситні чоловіки. Вони люблять секс різний, у великій кількості і в будь-який час доби. Їм потрібна дуже темпераментна і одночасно ніжна, а так само податлива партнерка. Така жінка зможе прийняти будь-яку задану позу або робити те, що попросить Овен.

У сексі Овен воліє домінувати, приймаючи позиції зверху. Він ретельно ставиться не тільки до самого акту, але і до його підготовки: атмосфера, приміщення, одяг, романтичну вечерю. Ще одна риса Овна – надмірна імпульсивність. Жінці варто знати, що їли вона відкине якусь сексуальну фантазію цього «самця», вона ризикує його втратити зовсім.

Ще одна особливість Овна – він може проявляти трохи садистські можливості під час статевого акту. Однак не варто їх лякатися, адже деяким жінкам цілком приємні укуси за вушко або губи і шльопанці по дупі. В іншому ж Овен чуттєвий, він буде ніжно погладжувати тіло своєї обраниці і обдаровувати його поцілунками.

Овен

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Тельця

Якщо ви хочете зустріти «справжнього чоловіка», вам слід хоча б раз у житті спробувати секс з Тельцем. Вони самі пристрасні і «гарячі» коханці з усіх знаків зодіаку. Природа наділила Тільця не лише темпераментом, але і впевненістю в собі. Саме цими рисами він підкорює жінок.

Займатися сексом – улюблене заняття Тільця. Якщо жінка не буде давати йому достатню кількість себе і свого тіла, цей «самець» може легко і швидко «піти на сторону» в пошуках кращої партнерки. Саме тому він воліє впевнених в собі і активних жінок, а «м'якотілих» і слабохарактерних відразу відсікає.

Перевага Тільця в тому, що він не тільки любить брати задоволення, але в кожному статевому акті намагається довести свою жінку до оргазму (в іншому випадку, якщо це будуть не буде, він просто не стане задовольнятися собою). Порушити тельця дуже легко, для цього достатньо малого: пляшечка вина, випита спільно, красиву білизну, комплімент або «гаряча» смс-ка.

Телець

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Близнюка

Сексуальні відносини для Близнюків існують як би окремо від того, як відбувається його спілкування зі своєю «половинкою». Безумовно, між спільним дозвіллям і плотськими втіхами повинна існувати гармонія, але секс для Близнюків – це не більш ніж розрядка або спосіб цікаво провести час.

У сексі Близнюки дуже спокійні і розмірені, разом з цим вони великі фантазери в ліжку і не втомлюються в пошуку «цікавою» пози або способу один одному діставати задоволення. Не рідко Близнюки пропонують своїм обраницям випробувати якісь «дорослі» іграшки або костюми для рольових ігор.

Ще одне захоплення Близнюків – оргії. Йому досить бути глядачем і не обов'язково учасником такої дії. Подібне заняття підігріває його інтерес до сексу і роблять статевий акт більш чуттєвим і пристрасним. У деяких випадках Близнюки проявляють бісексуальність.

Близнюки

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіки Раку

Чоловік-Рак дуже ніжний і чуттєвий. Йому дуже важливо знати, що обраниця дійсно любить і хоче його. Саме тому він може частенько просити свою партнеру шепотіти йому на вушко приємні слова під час заняття сексом.

Секс для Раку повинен бути, не тільки базується на взаємних почуттях партнера, але і комфортних. Швидких зносин в екстремальних ситуаціях Раки не люблять. Їм важливо провести повну прелюдію з романтичною вечерею, приємними компліментами і вистеленим пелюстками троянд ложем.

Раки люблять ніжний і розмірений секс, велика кількість поцілунків і оральні ласки. Секс для такого чоловіка може бути «рідкісним задоволенням», але яким! Кожну хвилинку він постарається наповнити задоволенням для себе і свого партнера. Крім того, в деяких випадках Раки виступають прекрасними вчителями для недосвідчених партнерів, приступаючи до «роботи» ніжно і обережно, що дуже подобається жінкам.

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Лева

Чоловік Лев – це не тільки агресивний і сильний «цар звірів». Він справжній мачо і спокусник, прекрасний коханець і уважний залицяльник. Якщо за вами доглядає чоловік Лев, знайте наперед – вас він вибрав із сотні інших жінок і тому не слід нехтувати його знаками уваги.

У сексі Лев «цар і Бог», він, звичайно ж, бере на себе головну роль і повністю підкорити собі жінку. Лев сам вирішує яким ви будете займатися сексом, де і як довго. Частенько Лев показує у зносинах свою силу і перевагу. Проявляється це шляхом позицій зверху, хапанням за волосся, укусів і ляпанців по попі. На такі знаки уваги жінка ні в якому разі не повинна ображатися, адже вона – обраниця справжнього «самця», сильного та владного чоловіка.

Леви вірні своїм жінкам, але разом з тим, дуже вимогливі до них і не соромляться нагородити їх грубою критикою, якщо щось раптом не влаштовує. Секс вони люблять швидкий, часто вибирають позиції «ззаду». Вони не надто «радують» своїх партнерок ласками і прелюдією, але практично завжди доводять справу до кінця, доводячи свою кохану до оргазму.

Лев

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Діви

Чоловік Діва «холодний» і «гарячий» одночасно. Його сексуальний апетит і «поведінка в ліжку» залежить тільки від емоційного стану душі. Безумовно, такі чоловіки люблять секс, але вважають його не більше ніж розрядкою для тіла, чітко обмежуючи від любові.

В статевому акті чоловіка Діви дуже повільні і обережні, вони ретельно концентруються на внутрішніх відчуттях, але часто досягти оргазму швидко їм заважають «зайві думки». Саме тому зайвий келих вина перед сексом ніяк не зашкодить Діві, а лише тільки підсилить збудження.

Секс, як і будь-яку іншу справу для Діви, має бути ідеальним і досконалим. Саме тому носіння повинно відбуватися в м'якій постелі, тіла партнерів повинні бути выкупаны і добре пахнути, приглушене світло в кімнаті, а душа спокійна. Діва дуже любить оральні і тілесні ласки (дарувати і приймати). Так як секс Діви ідеалізовано, то закінчувати його оргазмом, за поняттями цього знака зодіаку, мають двоє партнерів.

Діва

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики Ваги чоловіки

Чоловік Терези дуже любить секс, але займатися він їм буде далеко не з кожною жінкою. Для нього дуже важливо мати душевну близькість з партнеркою. Крім того, він віддає свою перевагу тільки красивим жінкам, які вміють сексуальне тіло і приємні риси обличчя.

Освіченість партнерки так само не маловажна. Для Ваг величезне значення має не тільки сексуальна освіченість партнерки, але і її освіту. Ідеал для чоловіка Ваг – «розпусна вчителька». Грати в рольові ігри Ваги так само люблять. В деяких випадках вони готові використовувати «складні» сексуальні іграшки і навіть «долучати третя особа» до статевого акту.

Ваги – це не ті чоловіки, які будуть шукати відносин «на одну ніч». Вони так само не завжди готові вступити в статевий зв'язок з жінкою, з якою познайомилися зовсім недавно. Терезам важливо дізнатися людини і тільки потім спробувати знайти з ним спільну мову на рівні сексу. Такі чоловіки прагнуть спершу задовольнити свою партнерку, а потім досягти оргазму самостійно. У сексі вони часто дарують жінці ласки і кажуть їм приємні слова. Іноді на них «знаходить» і в ліжку вони проявляють себе, як домінанти.

Ваги

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Скорпіона

Скорпіони чоловіки – активні «самці». У них завжди на прикметі є нереалізована сексуальна фантазія або гра. Партнерки Скорпіонам потрібні активні та пристрасні, з податливими і не ініціативними дамами їм буде нудно і нецікаво.

Скорпіони люблять багато сексу, в ідеалі вони могли б їм займатися кожну ніч перед сном і щоранку після сну. Далеко не кожна жінка здатна витримати невелику агресивність і домінування Скорпіона в ліжку, але ті, що готові назавжди знаходять чуттєвого коханця.

Так само слід зазначити, що Скорпіон здатний займатися сексом в будь-якому настрої. Якщо йому добре – він заохочує себе сексом, якщо погано – втішає себе теж сексом. Скорпіон – це та особистість, яка не проти спробувати незвичайні пози і експериментувати з іграшками, головне – не здаватися смішним для своєї жінки.

Скорпіон

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Стрільця

Чоловіки-Стрільці люблять секс – однозначно. Вони люблять його за те, що це не тільки спосіб цікаво провести час, але і шанс приємно потішити свою кохану жінку. Проте жінка може бути зовсім не коханої, а найпростішою «зустрічній». «Одноразові» зв'язку та «секс у сліпу» — часті захоплення Стрільця.

Разом з цим, з вибраними для шлюбу і життя жінками Стрілець може бути не тільки чуттєвим, але і вірним. Він буде нескінченно радувати свою обраницю увагою, ласками, трепетними поцілунками і інтимними розповідями. Їли Стрілець запропонує якусь сексуальну гру або нову позу, його обраниці не варто від неї відмовлятися.

Не рідко Стрільці були помічені в бісексуальності і виною тому надмірна любов до сексу. Ще одна особливість цього чоловіка – він любить красивих жінок, тих, які часто приводять себе в порядок, прибираючи зайву волосяний покрив в зоні бікіні. Гладке голе тіло жінки, що зможе не тільки порушити Стрільця, але і домогтися сильного оргазму.

Стрілець

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Козерога

Козероги – пристрасні й чуттєві коханці. Вони дуже люблять секс у всіх його проявах: поцілунки, оральні ласки, традиційний секс, анальний, по телефону. Сміливо можна сказати, що вони б займалися ним завжди і скрізь, якби тільки була можливість.

Козероги люблять експериментувати з позами Камасутри. Крім того, вони не проти доповнювати свій секс іграшками, костюмами, «дорослими» фільмами, додатковими учасниками. Козероги воліють швидкий і активний секс. Їм не подобається витрачати багато часу на те, щоб досягти кульмінації. Вони вважають, що краще «разок», а потім ще разок».

Козероги люблять займатися сексом в незвичайних місцях і екстремальних ситуаціях: на природі, в парку, в під'їзді, в роздягальні і ліфта. Порушити Козерога можна дуже швидко, просто на можливість сексу прямо тут і зараз. У сексуальному плані Козероги вірні своїм супутницям, якщо мають до них емоційну прихильність і почуття.

Козеріг

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіка Водолія

люблять отримувати від жінки і «інтелектуальний оргазм». Після довгих розмов під місяцем» і распитой пляшки вина, Водолій трохи скромно починає натякати своїй супутниці на близькість. Робиться це за коштами приємних слів пошепки і ніжних дотиків до тіла.

Водолії дуже чуттєві. Для них головне не отримати оргазм, а отримати якісний секс з великою кількістю прелюдій і контактів: тілами, очима і так далі. Місце для сексу Водолії вибирають комфортне та безпечне: спальня, готель, дача. Високі моральні цінності не дозволяють Водолію спокушати жінок на вулиці і в громадських місцях.

Порушити Водолія можна шляхом сексуальних sms і телефонних дзвінків, довгих розмовах про сексуальних фантазіях і почуттях. Водолій – не той, хто буде шукати «швидких» відносин на одну ніч. Найчастіше, секс для Водолія – це важливий етап у його відносинах з обраницею.

Водолій

Сексуальна сумісність і сексуальні характеристики чоловіки Риби

У чоловіків Риб дуже прості смаки в сексі. Вони люблять секс традиційний, не винахідливий, як говоритися, «класичний», де чоловік займає головну позицію. Тим не менш, в залежності від настрою і випитого келиха вина, Риби можуть експериментувати з позами і сексуальними іграшками.

Риби зберігають вірність своїм супутницям і навіть не дивляться на інших жінок. Вони витратять багато сил і часу для того, щоб удосконалити свою партнеру, а не «піти на сторону». Риби дуже люблять ласки і приємні слова. Вони воліють слухати їх навіть під час заняттям сексом.

Догодити такому чоловікові легко. Для цього потрібно зовсім мало: гарний настрій і комфортна обстановка. Риби люблять секс в комфорті і з приглушеним світлом – це їх розкріпачує і вселяє впевненість у собі.

Риби

Відео: «Сексуальний гороскоп»