Як правильно сказати хлопцеві в любові, щоб не отримати відмову? Що робити, якщо він тебе не любить — зізнаватися у своїх почуттях?

У даній статті ми поговоримо, як правильно зізнатися в коханні хлопцю, щоб він не відштовхнув.

Нерідко у дівчат виникає питання про те, як правильно зізнатися в коханні хлопцю. Це цілком логічно, адже заздалегідь невідомо, як поведе себе людина. Ми вирішили розібратися в цьому питанні і підготували для вас кілька цінних порад.

Як зізнатися в коханні хлопцю, щоб він не відштовхнув?

Як зізнатися в коханні хлопцю?

Кожне рішення, особливо, що стосується почуттів, повинно бути обдуманим. Звичайно, в деяких випадках спонтанність допомагає вирішити ситуацію, але збіг обставин і певні події допомагають їй. В іншому випадку все може бути зруйноване від емоцій і пускати все на самоплив не можна.

Якщо ви довго зустрічаєтесь зі своїм коханим, а хлопець ніяк не проявляє себе, щоб зблизитися ще більше, то варто було б перевірити ситуацію.

Говорити краще акуратно, щоб не злякати напором. Добре якщо вам доведеться разом відвідати весілля. Тоді він точно скаже, що думає про шлюб. Якщо такого випадку не буде, то задайте запитання про батьків, сімейні цінності і відносини у своїй родині.

Якщо хлопець добре ставиться до стосунків і шлюбу, то можна рухатися далі. Якщо він налаштований категорично, то значить ваш коханий не готовий до чогось серйозного.

Визнання в любові

В таких випадках краще не говорити про любов, бо можна просто відштовхнути його і отримати відмову. Ви опинитеся розчарованими і в розбитих почуттях, а його думка ще більше зміцніє, що вільним бути краще.

Якщо раптом ви зізналися випадково, то не губіться і не відводьте погляд. Ви точно не повинні показувати, що налякані. Сіру мишку змініть на пантеру, яка впевнено домагається свого. Можливо, ваш чоловік цього і чекав. Хлопець повинен зрозуміти, що ви говорите це обдумано і серйозно, а не так, від хвилинної слабкості.

Справжній чоловік оцінить цей крок і зрозуміє, тому що він зрозуміє, як важко зізнаватися у своїх почуттях. В такому разі, навіть якщо він не розраховував це почути, то йому все одно буде дуже приємно.

Якщо ж хлопець не самого великого розуму і відразу дав відмову, то не треба лити на нього сльози. Подивіться на себе в дзеркало, адже він стільки прекрасного втратив і нехай на серце образа, він все одно не вартий ваших переживань.

Не варто бути похмурою, краще займіться цікавими дідами. Обов'язково з'явиться той, хто оцінить вас по-достоїнству і сам перший розповість про свої почуття. А ті, хто кажуть, що не готові до такого і так далі — це тільки баласт. Не витрачайте на нього свій час.

Як сказати хлопцеві в любові Вконтакте?

Як зізнатися в коханні в інтернеті?

Соціальні мережі міцно увійшли в наше життя. Сьогодні кожен має там сторінку. Звичайно, у нас постійно з'являються віртуальні друзі, які цілком можуть стати реальними. Може прокинутися симпатія, яку багато хто помилково приймають за любов.

Реальне життя завжди відрізняється від віртуальної. Часто буває так, що образ, який створюється в листуванні, виявляється не таким. Так що перш ніж почати зустрічатися і переходити до серйозних відносин з такою людиною, краще придивитися до нього і побачити, як він себе веде. Варто обходити стороною пікаперів, які залучають недосвідчених дівчат.

Вони говорять красиві слова про кохання, обіцяють золоті гори, а в результаті їм виявляються потрібні гроші. Причини бувають різні, в основному це хвороба рідних, аварія, втрата грошей і багато іншого. Дівчата, засліплені любов'ю зазвичай вірять у такі розповіді, тому що вони не здатні тверезо оцінити ситуацію і цілком довіряють своєму коханому. Так що, щоб виручити свого віртуального коханого, вони готові викласти будь-яку суму, але насправді їх просто обманюють.

Незважаючи на це, є в мережі і нормальні хлопці. І якщо вам попався саме такий, то соціальна мережа є найкращим способом висловити свої почуття. Цей метод хороший тим, що ми не бачимо співрозмовника, нам простіше перебороти своє хвилювання. Можна спробувати йому викласти на стіні багато сердечок. Якщо він не зрозумів натяків, то відправте пісню. Якщо вже й тоді нічого не стало зрозуміло, то можна ризикнути і зробити, наприклад, колаж із спільних фото. Можна скористатися фотомонтажем, якщо у вас знімків немає. Це дозволить дізнатися, як хлопець до вас відноситься і приготувати його до головного — визнання.

І ось ви відправили визнання йому в листуванні. Відповідь не завжди приходить відразу, а тому відверніться від комп'ютера або телефону. Краще рушайте до подруги, а в телефоні вимкніть інтернет. Якщо він подзвонить і не відповість відмовою, то це добре. В іншому випадку можна сказати, що ви пожартували і вирішили його перевірити.

Як сказати хлопцеві в любові, якщо він тебе не любить?

Як сказати йому «люблю»?

Не завжди кохання буває взаємним і думати про те, хто винен — немає сенсу. Можливо, люди просто не сходяться характерами, а може і купідон стрельнув не до того. Дуже часто бувають ситуації, коли дівчина закохується, але він до неї нічого не відчуває. Це може бути погано для обох.

Особливо складна ситуація, якщо хлопець віддає перевагу дружнє спілкування, а ще йому подобається інша. Якщо раніше він говорив про неї вільно, то визнання змусить його замкнутися і, можливо, навіть припинити спілкування. Він, ніби як, розкрив душу і розповів про важливе для нього, а ти прикрилася дружбою і підірвала довіру. Не факт, що ви припините після цього спілкування, але все ж ризик є.

Якщо ви зважилися на визнання, то повинні відразу приготуватися до того, що всі відносини у вас закінчаться.

Чи варто говорити про свої почуття?

В такому випадку сказати про свої почуття буде дуже нелегко. Тут відразу зрозуміло, що чоловік відмовить або почне вас жаліти, що гірше, тому що відразу з'являється відчуття якоїсь неповноцінності. Вам почне здаватися, що ви дуже погана подруга, так і як дівчина не дуже інакше б він хоча б спробував з вами щось почати. Але насправді, він розуміє, які ви різні, а ви не помічаєте, бо засліплені любов'ю.

Іноді дівчині просто необхідно сказати про те, що вона відчуває. Їй рухає надія на взаємність або просто нав'язлива ідея, і після визнання їй буде значно краще. Якщо це дійсно так, то можна скористатися старовинним способом — написати листа. Відправляти його не обов'язково, але це дозволить усвідомити, що ситуація безнадійна.

Іноді бувають ситуації, коли взаємність все ж є. Приміром, чоловік не думав про стосунки, але своїм визнанням ви дали йому поштовх. Добре, якщо це призведе до відносин, але часто це призводить до зворотної ситуації. Дівчина відступає, тому що їй було потрібно, щоб чоловік залишався неприступним, а той, хто відповів взаємністю її не влаштовує.

Відео: Як зізнатися в коханні хлопцю? Способи зізнатися хлопцеві в любові

<>