Хто такий фатальний чоловік і як його розпізнати? Чи варто зустрічатися з фатальним чоловіком, чи правильно це?

У даній статті ви дізнаєтеся, хто такий фатальний чоловік і чи варто взагалі з ним зустрічатися.

Ми часто чуємо про «фатальних жінок», а от про таких чоловіків інформація зустрічається нечасто, хоча вони дійсно існують. Що це за тип чоловіків і як їх впізнати? Як не нарватися на подібного і уникнути контакту? Адже «фатальний» коханий ніколи не залишає після себе нічого хорошого.

Хто такий фатальний чоловік і як його дізнатися?

Фатальний чоловік

Основною відмінністю «фатального чоловіка» від простого є те, що він як ніхто інший здатний переконати у своїй винятковості. Часто, коли жінки зустрічають таких кавалерів, вони починають думати, що це їх доля. Звідки з'являються подібним думки? А вся суть у тому, що такий чоловік вміє показати себе так, як хочеться того жінці.

Як правило, відносини з ними довго не тривають, хоча буває всяке. Однак, коли він зникає, то з'являється знову. Незважаючи на те, що ви могли дати собі обіцянку не повертатися до нього, встояти все одно буде складно, адже він обрушить всю свою чарівність при зустрічі. Більшість жінок попадається на це і виявляється в тій же ситуації.

Існує декілька видів «фатальних чоловіків» і кожен з них винахідливий і чіпляє на свої особливості. Проте, деякі представники виділяються найбільш яскраво.

  • Завуальований алкоголік

Ви можете здивуватися, але подібні екземпляри зустрічаються найчастіше останнім часом. Вони володіють певною привабливістю, яка не дозволяє кинути їх, навіть якщо приходить розуміння, що так більше жити неможливо. Часто жінки замість розриву все одно лікують своїх половинок, жертвують собою заради них, а також благополуччям своєї родини.

Приводи для випивки зазвичай самі різні — від невеликих дрібниць до великих свят. Він постійно обіцяє перестати пити, а жінка вірить, поки у неї вистачає терпіння. Сенсом життя таких чоловіків є пошук половини, яка буде його приймати як є і не засудити, а він так і буде пити.

  • Чужий порядний чоловік
Чужий чоловік

Це такі типові герої багатьох анекдотів — одружені коханці. Сенс поведінки такого чоловіка полягає в тому, що ви нібито для нього єдина і він вас дуже любить, а сім'я є всього лише тяжкою ношею, від якої він ніяк не може позбутися з різних причин. Приміром, важко хвора дружина, діти маленькі або хворіють.

Він, до речі, непогано влаштовується, тому що за його спиною є надійний запал, а ще завжди є молоденька коханка, а то й не одна, яка в курсі ситуації і ніяких претензій не буде пред'являти. Не варто піддаватися на вмовляння такого чоловіка, тому що сімейне життя у вас з ним не вийде, так і за фактом зазвичай виявляється, що його дружина і діти живі здорові і все у них у відносинах чудово.

  • Найкращий із чоловіків

Є найяскравішим представником з усіх. В основному у нього найбільш яскрава зовнішність, він стежить за собою, ходить в спортзал і салони краси. Він дуже активний і його сексуальність зашкалює, а те, які він змушує відчувати емоції просто не дозволяють задуматися про щось. Його головна особливість — поведінка. Він хоче дивувати, вражати навіть під час знайомства своєю чарівністю і мужнім виглядом.

  • Боязкий хлопчик

Такі чоловіки бувають двох видів — або вони розчулюють дитячою простотою, або є незграбними невезучим людьми. Обидва цих виду викликають у жінки материнський інстинкт і їх хочеться обійняти, пожаліти і проявити турботу. Ось у цьому й полягає основна стратегія.

Жінка-матуся для них виступає в ролі опікуна, а якщо він провиниться, то буде захищатися і скаже, що винні саме ви, тому що самі недогледіли, а він ще нетямущий.

До речі, у цю ж категорію можна зарахувати постійно безробітних чоловіків, альфонсів, які активно відстоюють свою свободу, пояснюючи все тим, що вони нікому не потрібні і їх нікуди не беруть.

  • Улюбленець компаній
Душа компанії

Таких чоловіків жінки дуже люблять і зазвичай після розставання про них не згадують поганого. Відносини згадуються як цікаву пригоду. Такі представники сильної статі — веселі люди, душею будь-якої компанії, а також дотепні. До речі, часто вони співають, читають вірші або на інструментах грають. Важливіше всього те, що ніяких порожніх обіцянок ви не почуєте, він не говорить про кохання, та й взагалі, вважає, що жінка є його музою.

Як розлучитися з фатальним чоловіком?

Якщо ви не розпізнали вчасно фатального чоловіка і все ж виявилися в його мережах (це і не дивно, адже вони такі тонкі психологи, вміють добиватися свого і шукати потрібних жінок), то скористайтеся кількома наведеними нижче порадами.

  • Насамперед, спробуйте розібратися, який саме тип вам попався. Це допоможе вам усвідомити, що саме вас утримує біля нього і яким чином він впливає на вас. Згадайте ваші перші побачення, ніж він вас зачепив — яке поведінка, що говорив, що дарував і інше.
  • Візьміть листок паперу і поділіть його на три частини. У першому стовпчику пропишіть, що ви хочете від відносин, в другому — що у вас є, а в третьому — щоб ви не хотіли пережити. А тепер проведіть порівняння і подивіться, чи відповідає бажане реальності.
  • Запам'ятайте, що як би ви не намагалися, перевиховати дорослого чоловіка, цього досягти просто неможливо. Навіть не пробуйте, тільки втратите час і нерви. Така людина завжди буде тиснути на почуття, повертати ситуацію на свою сторону, виставляючи вас винуватою і забирати енергію.
  • Відмінним способом, який допомагає відволіктися від таких відносин є зміна позиції та способу життя. Змініть свою зовнішність, влаштуйтеся на нову роботу і зробіть будинку ремонт, а ще ніколи не повертайтеся до цих відносин. Нічого доброго з цього не вийде.

Відео: Фатальний чоловік або фатальна жінка у вашому житті. Минулі життя

<>