Каучукова база для нігтів, чим відрізняється від звичайної? Правила нанесення і вирівнювання нігтів каучукової базою. Топ-10 кращих каучукових баз на Алиэкспресс

Особливості, способи нанесення каучукової бази для нігтів.

Зараз на сайтах для майстрів манікюру можна знайти величезну кількість нових матеріалів. Одним з них є каучукова база для нігтів. У цій статті ми розповімо, чим вона відрізняється від звичайної та особливості роботи з нею.

Каучукова база для нігтів: чим відрізняється від звичайної?

У складі засобу є рідкий каучук. Перевага цього товару в тому, що при висиханні покриття воно залишається не жорстким, а кілька пружним, що надає пластичності нігтиками. Крім того, наявність каучуку робить складу більш густим, що істотно полегшує процес вирівнювання пластини. За допомогою такої бази можна навіть наростити невеликий куточок, який сколовся. Хоча зробити повне нарощування за допомогою цього матеріалу не вийде. Ще однією перевагою цієї бази є те, що вона не тікає з країв, це часто трапляється з рідкими основами. Тому доводиться їх накладати в 2 шари.

З каучуковим матеріалом такого не відбувається. За допомогою цього матеріалу можна виконати вирівнювання нігтьової пластини, що ідеально для тонкого, ламкого, нагідок, на яких дуже погано тримається гель лак і сколюється через 2-3 дні після покриття. З каучукової базою стійкість покриття буде набагато краще. Варто відзначити, що практично всі компанії, які випускають матеріали для нарощування, а також манікюру, зараз виробляють такого роду базу, але не всі можуть похвалитися однаково хорошою особливою. Багато виробники пишуть на флаконах Rubber база, хоча насправді вона є самою звичайною, не пахне каучуком, рідка.

Canni

Правила нанесення і вирівнювання нігтів каучукової базою

Зверніть увагу, що каучукова база наноситься не зовсім так, як звичайна. Все залежить від того, з якою метою ви її використовуєте. У будь-якому випадку обробка нігтів проводиться класичним способом:

 • Видаляється птеригий, обробляється зона кутикули та бокових валиків
 • Після цього полировщиком чи м'якою пилою з крупністю 180/240 грит знімається натуральний блиск
 • Далі проводиться обробка знежирювачем, дегідратором, а також праймером
 • Тільки потім наноситься база

Спосіб нанесення залежить від того, що ви збираєтеся робити далі. Якщо це нарощування або корекція вже зроблених нігтів, то база наноситься дуже тонким шаром, втирающими рухами. Якщо ви робите вирівнювання, то краще всього це зробити в кілька етапів.

Каучукова база

Інструкція по нанесенню каучукової бази:

 • На самому початку перший шар наноситься дуже тонко. Для цього безпосередньо біля основи і на кінчику пензля треба зняти якомога більшу кількість матеріалу. Щоб його залишилося на кисті зовсім небагато. Після цього проводиться втирання в нігті.
 • Цей шар вислуховується. Якщо ви використовувати каучукову базу для вирівнювання, техніка нанесення істотно відрізняється. Необхідно нанести тонкий шар втирающимися рухами і не сушити в лампі. Зверху на цей не зовсім просушений шар, в центрі ставиться крапля.
 • Після цього кистю стягується в зону кутикули, а потім рівномірно переноситься безпосередньо до вільного краю нігтя, з його обов'язковим запечатуванням.
 • Якщо матеріалу на пластині дуже багато, рекомендуємо сушити по одному нігтя. Ідеальним варіантом стане використання потужної лампи 48 Вт, бо як вона зможе просушити товстий шар матеріалу всього за 30 секунд.
 • Якщо ви хочете, щоб ніготь був ідеально правильної форми, рекомендуємо перевернути його вниз. Для того щоб крапля сформувала горбок, тобто апекс безпосередньо в стресовій зоні.
 • Відразу ж після цього ніготь перевертається у звичайне положення, сушиться в лампі. Така маніпуляція дозволяє добитися ідеально рівної поверхні, а також відблиску, уникнути появи горбків, нерівностей.
Каучукова база

Крім того, така база відмінно носиться завдяки тому, що вона пружинить. Гель-лак на ній може триматися до 5 тижнів і не сколюватися з торців, якщо ви правильно виконаєте манікюр, запечатані вільний край. Дана база ідеальний варіант для дівчат з натуральними ламкими нігтями, які не можуть відростити їх до пристойної довжини, саме з-за їх слабкості. У такому разі через кілька корекцій ви зможете відростити пристойну довжину нігтів. Товстий шар бази береже гель-лак від сколювання. Нігті при цьому не будуть гнутися, залишаться досить міцними й твердими.

Топ-10 кращих каучукових баз на Алиэкспресс

Зараз на AliExpress можна підібрати величезна кількість каучукових баз, які суттєво відрізняються за якістю, а також за своєю вартістю.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Переглянути каталог каучукових баз на Алиэкспресс можна тут.

Нижче надаємо ТОП-10 каучукових баз з Aliexpress:

 1. Monasi. Відмінна база, продається в білому або синьому флаконі. Ціна не низька, але великий флакон, об'ємом 15 мл Текстура прозора, без додаткових відтінків. Легко наноситься, ідеально підходить для вирівнювання, не затікає в зону кутикули та бокових валиків. Варто крапля в тому місці, в якому її поставили. Відповідно дозволяє виконати вирівнювання на всіх нігтях, і тільки потім помістити в лампу, що істотно економить час для майстрів манікюру.

  Monasi
 2. IBCCCNDC. База досить хорошої якості, багато майстрів, які займаються нігтьовим сервісом, відзначають її схожість з базою kodi, яка всім відома. Вона дуже густа, але для просушування вимагає більш тривалого часу, ніж всі інші бази. В LED-лампи необхідно сушити протягом 2 хвилин. Відмінно підходить для вирівнювання, продається у флаконах по 14 і 30 мл. Такі флакончики не містять частин, що не дуже зручно для домашнього використання. Краще всього підходять для манікюру в умовах салону або для майстрів, які працюють на дому. За таку ціну база відмінна, має приємний гумовий запах. Не тікає з країв, добре тримає форму і вирівнювання. Вартість бази невисока, багато хто відзначає, що це одна з найкращих баз в даному ціновому діапазоні. Продається в парі з топом або окремо. <>
  IBCCCNDC
 3. Venalisa — каучукова камуфлюється база. Багато дівчата кинулися купувати цю базу з-за того, що її дуже зручно використовувати під френч, але пізніше дещо розчарувалися. Справа в тому, що текстура у цієї бази дуже рідка, тому вирівнювання нею виконати не вийти. Її необхідно наносити виключно тонкими шарами. Справа в тому, що засіб дуже пігментовані, через це погано просихає навіть потужної лампи на 48 Вт. Тому при нанесенні досить товстого шару зморщується, тікає з країв до центру. Тому доводиться кілька разів проводити перекриття. Якщо у вас тонкі, проблемні нігті, то цю базу можна рекомендувати з-за рідкої текстури, неможливості нанесення тонким шаром для вирівнювання. Але це відмінний варіант для тих, хто любить френч і носить нарощені нігті. На натуральних нігтях носиться недовго, до двох тижнів. Так як ніготь залишається гнучким і м'яким, тому лак сколюється з торців. Тривалість шкарпетки невелика.

  Venalisa
 4. Canni. Доступний варіант, зручна баночка з пензликом, невеликий обсяг, що ідеально підходить для домашнього використання. Багато хто відзначає, що база досить рідка, тому вирівнювання та нанесення доводиться робити по одному нігтя, що не дуже підходить в умовах, якщо ви майстер або хочете зробити манікюр досить швидко. Доведеться витратити багато часу, для того щоб просушити матеріал, нанести його ідеально рівно. Ціна доступна, база пахне гумою. Але багато хто відзначають рідку консистенцію і сумніваються в тому, що це дійсно каучукова основа. Через два тижні починають з'являтися відколи, з-за того, що вільний край нігтя залишається досить м'яким. Тому гель-лак на ній тріскається. <>
  Canni
 5. Yifei. Дана база реалізується у флакончиках з пензликом, об'ємом 8 мл. Відзначають, що база дійсно пахне гумою, досить густа, але не така як Michey. Вирівняти нігтьову пластину реально. Відзначають, що база пече в лампі, підходить далеко не всім. В шкарпетці дуже хороша, можна носити покриття більше 3 тижнів. Варто відзначити, що ціна дуже бюджетна.

  Yifei
 6. Catuness. Реалізується база в пластикових пляшках невеликого обсягу, при цьому багато покупці відзначають, що продавець не доливає засіб у флакон. Тому бази в пляшечці невелика кількість. Також покупці відзначають, що основа досить рідка, тому не підходить для вирівнювання. Не пахне гумою, наноситься дуже рідко, тікає з країв, дуже пече в лампі. Рекомендувати для дуже тонких і ламких нігтів не можна, тому як гель-лак сколюватися на кінцях, що призведе до його розтріскування.

  Catuness
 7. Saviland. Ця база у флаконі об'ємом 30 мл продається зовсім невеликий проміжок часу, але товар став шалено популярним. Справа в тому, що ціна мега доступна, флакон бази і топа можна купити за 5 доларів. Варто відзначити, що флакони великі, на них немає пензликів, тому доведеться придбати окремо або ж перелити в іншу баночку для постійного використання. База дуже густа і липка, не тікає з кінчиків, відмінно тримає краплю. Легко провести вирівнювання навіть в один шар. Також варто відзначити, що база має жовтуватий відтінок після сушіння в лампі. Тому, якщо ви зверху плануєте робити френч, то рекомендуємо наносити камуфлирующую базу або лак рожевого кольору. Тому як сам прозорий колір буде віддавати жовтим відтінком. За якістю претензій до бази немає, вона відмінно носиться протягом 3 тижнів. Не дає відколів при правильній підготовці і нанесенні бази на ніготь. <>
  Saviland
 8. MIZHSE. Ціна в середній ціновій категорії, не сказати що вона дуже дешева. Абсолютно прозора, без жовтих відтінків. Дуже добре вирівнює, лягає рівно. При цьому досить густа. Багато хто відзначає, що кисть дуже м'яка, тому не підходить для нанесення бази. Добре просихає в LED-лампи, навіть якщо наносити товстим шаром. Не тікає з країв, добре запечатує торці гель-лаку. Відмінно носиться до 4 тижнів, не сколюється. Ідеальний блик.

  MIZHSE
 9. Pvadkol. Відмінна база великий баночці. Дійсно каучукова, пахне гумою, прозора, без сторонніх жовтих відтінків. Відмінно лягає на підготовлені нігті. Наноситься рівномірним, досить товстим шаром. Краплі стікають з кисті, а тягнуться тонкою ниточкою. Ідеально підходить для укріплення і вирівнювання натуральних нігтів. Для покриття штучних підходить не дуже, тому як такий шар буде потовщувати і без того товстий штучний ніготь. Носкість відмінна, багато хто відзначає, що гель-лак з цією базою тримається більше одного місяця. При цьому вона не тікає з країв, не затікає в область кутикули та бокових валиків.

  Pvadkol
 10. Loka.i Продається у великій флаконі, обсягом 14 або 30 мл Густа, пахне гумою, немає жовтого відтінку. Основна незручність в тому, що в баночці немає кисті, тому її потрібно купувати окремо. Наноситься без залисин, не тікає з країв, розтягується дуже добре з області кутикули до самого кінчика. Можна наносити тонким шаром, так і виконати вирівнювання. Крім того, відмінно даної базою заливати наклейки, а також опуклий дизайн, який чіпляється під топом. Можна виконати нарощування зламаного кінчика, якщо довжина не більше 2 мм. Ціна доступна, баночка добре упакована, заклеєна фольгою і прикрита щільним ламінованим картоном. Що зводить до нуля ризик витікання бази під час транспортування.

  Lokai

Як бачите, на AliExpress величезний вибір каучукових баз, які відмінно впораються з вирівнюванням нігтьової пластини, і підійдуть для виконання манікюру з опуклим декором.

ВІДЕО: Каучукова база