Що таке і навіщо потрібен растекающийся гель-лак? Основа для розтікання гель-лаків: як працювати? Акварельні, розтікаються гель-лаки та дизайн нігтів з ними. Blossom гель на Алиэкспресс

Інструкція по створенню дизайну нігтів растекающимися гель-лаками.

Зміст

Флористика в манікюрі завжди була досить популярна. Це пов'язано з тим, що візерунки та квіти модні у всі часи, незалежно від тенденцій, які зараз присутні в моді. У цій статті ми розповімо про розтікаються гель-лаки, як з ними працювати і створювати дизайни.

Що таке растекающийся гель-лак?

Гель-лаки з'явилися на ринку досить давно. Разом з тим, виробники такої продукції не перестають дивувати майстрів манікюру новими винаходами, а також цікавими новинками. Однією з них є розтікаються гель-лаки для нігтів. Техніка малювання по мокрому відома давно, ще до появи гель-лаків. Тоді малювали безпосередньо на нігтях за допомогою рідких крапель лаку. Для створення дизайну ставили краплі, після чого їх з'єднували за допомогою голки або кисті. Таким чином отримували своєрідні, цікаві, незвичайні дизайни. Ця техніка повернулася, але вже з гель-лаками.

Ефект розтікання

Справа в тому, що не всі гель-лаки підходять для такого малювання з-за своєї щільності та густоти. Деякі марки є дуже густими, відповідно крапля тримається на місці, нікуди не розтікається. Тому виробники гель-лаків вирішили створити незвичайний, цікавий продукт, так звану базу для розтікання. Це базове покриття, яке являє собою і поєднує в собі дивовижні і незвичайні властивості.

Такі основи можуть бути досить щільними і густими, але при цьому лаки на них будуть розтікатися дуже добре, створюючи вигадливі візерунки. Якщо все це з'єднати невеликими мазками пензлем, або працювати дотсом, виходять просто шикарні шедеври. Доповнити їх можна промальовуванням, а також бульонками і стразами. Так вдається домогтися унікальних малюнків. В основному такі прийоми використовуються у флористиці. Всього існує кілька напрямків і груп дизайнів, які можна створити за допомогою розпливаються лаків.

Варіанти:

 • Квіти. Відповідно вдається малювати пелюстки, листочки, які потім з'єднуються в цілі композиції, незвичайні, цікаві комбінації
 • Подібність натурального каменю. За допомогою змішування тонів і їх розтікання можна домогтися унікального, незвичайного дизайну, який притаманний природного каменю, такого як малахіт
 • Незвичайні малюнки, абстракція. Зазвичай такого роду дизайн доповнюють фольгою, тонкими лініями промальовування
Акварельний дизайн

Основа для розтікання гель-лаків: як працювати?

Принцип роботи з растекающимися лаками досить простий, необхідно підготувати нігтики, як зазвичай це робиться для нанесення гель-лаку. Готується область кутикули, знімається блиск і птеригий. Після цього покривається все базою, а потім двома шарами основного кольору. Найчастіше такі малюнки роблять на чорному або білому гель-лаку, щоб досягти виразності флористики.

Інструкція:

 • Після сушіння цього покриття в лампі, наносять тонкий шар розтікається бази, після чого дуже швидко за допомогою кисті або дотса ставлять точки. Далі, все з'єднується за допомогою кисті або дотса або ж взагалі здійснюються хаотичні руху в районі краплі.
 • Найкрасивіші і несподівані колірні поєднання виходять у тому випадку, якщо використовувати техніку нашарування.
 • Тобто ставити одну на одну краплю. Після цього з'єднувати. Завдяки такому прийому виходять несподівані колірні поєднання, ефект змішування, а також розлучень.

Растекающийся blossom гель-лаком на Алиэкспресс

Зараз практично в кожній лінійці виробників гель-лаків є подібна база для розтікання. Вони продаються і на Алиэкспресс, причому їх величезна кількість.

Розтікаються гель-лаки на Алиэкспресс можна знайти тут.

Огляд кращих растекашек на Алиэкспресс:

 1. Однією з найбільш відомих, є база для розтікання Моделонес. Справа в тому, що вона суттєво відрізняється від усіх інших своєю в'язкістю. Вона дуже густа, нагадує собою каучукову. При первісному покритті виникають сумніви, чи дійсно лаки на цій базі будуть розтікатися. Але база дійсно дуже добре працює. Основна перевага у тому, що вона не затікає в область бічних валиків і кутикули і дизайн залишається лише на нігтях, уникаючи попадання на шкіру. Це істотно спрощує роботу майстра манікюру і знижує ймовірність набряків. Дуже якісна продукція за невисокою ціною.

  Моделонес
 2. Борн Преті. На відміну від попереднього виробника, дана база продається разом з гель-лаками. Доведеться купувати декілька основних кольорів, на яких збираєтеся малювати. Вартість лаків середньої цінової категорії. Покупці відзначають високу ефективність і швидкість розтікання. Відповідно робота такими лаками вимагає навичок, тому як можна просто не встигнути вчасно намалювати візерунок і помістити руку в лампу. Продукція досить густа, не затікає в область бічних валиків і кутикули.

  Борн Претті
 3. Saviland. Цей бренд пропонує не акварельні гель-лаки, а основу. Одна з них прозора, а друга біла. Ви можете скористатися будь-яким підходящим гель-лаком для нанесення основи, поверх якої будете використовувати тонкий шар бази для розтікання. Навіть не спеціальний продукт підійде. Зверніть увагу, що бренд недорогий, але сам засіб досить рідке, що ідеально підходить для досвідчених майстрів. Якщо ви повільно працюєте з растекающимися гель-лаками, краще підібрати більш густу основу для розтікання. Можете не встигнути нанести все так, як хочеться, в результаті цього мальовані деталі будуть різного ступеня розтікання і розмиття.

  Saviland

Дизайни нігтів з растекающимся гель-лаком: інструкція, фото

Існує безліч технік і способів, нижче розглянемо основні.

Акварельний дизайн пір'ячко по-мокрому

Крім всіх вищеописаних дизайнів дуже просто за допомогою розтяжки зробити дизайн з пір'їнками.

Інструкція:

 • Для цього необхідно пофарбувати нігті в основний тон, нанести після сушіння тонкий шар бази, і на мокру основу нанести кілька крапель, які описують дугу. Після цього тонким пензлем проводиться від самої верхньої точки низу.
 • Таким чином, вийде щось на зразок аркуша. Далі, необхідно вже безпосередньо до верху, з боку крапель, дуже тонкої пензлем малювати тонкі смужки, імітуючи ворсинки пір'їнки. Все це швидко висушується, при необхідності виконується промальовування необхідної гель-фарбою.
 • Часто додають шімер, блиск, промальовування сріблястою, золотистою фарбою, а також доповнюють стразами і бульонками. Цей дизайн стандартно закріплюється за допомогою топа.
Акварельний дизайн пір'ячко

Рептилія на нігтях за допомогою розпливаються гель-лаків

Також за допомогою розпливаються гель-лаків можна створити дизайн рептилія.

Інструкція:

 • Для цього необхідно нафарбувати ніготь необхідним кольором, висушити в лампі. Після цього нанести тонкий шар розтікається бази і поверх неї необхідно поставити в ряд один за одним кілька точок. Наступний ряд ставляться в шаховому порядку, поки все вся площа нігтя не буде заповнена даними точками.
 • Ставте їх на пристойній відстані один від одного, для того щоб було куди розтікатися, і краплі не зливалися. Після цього все швидко вислуховується в лампі, при необхідності проводиться промальовування із застосуванням лиття, золотий, сріблястий гель-фарби.
 • Також можна нанести крапельки густого топа або конструирующего гелю для того, щоб зробити дизайн об'ємним. Не забудьте перекрити всі тонким шаром топа.
Рептилія на нігтях

Квіти на нігтях по-мокрому растекающимися гель-лаками

Таким чином можна створювати цікаві, незвичайні рішення. Найчастіше таким способом малюють квіти. Одним з найпростіших варіантів є крапля.

Інструкція:

 • Для цього необхідно покрити ніготь основним кольором, а після сушіння дуже тонким шаром растекающийся бази.
 • На поверхні ставиться п'ять точок один біля одного по колу, всередині яких ставляться крапки іншого кольору, трохи меншого розміру. Після цього з боку далекої від крапель всередину, за допомогою кисті, з'єднуються всі точки.
 • Таким чином за рахунок розмивання і з'єднання тонів виходять своєрідні, незвичайні дизайни, що нагадує квітку. Для того щоб додати йому виразності, часто контури прорисовують білої або чорної акриловою фарбою або гель-фарбою. Центр доповнюють блискітками, бульонками або стразами. Подібний дизайн дуже цікавий, незвичайний. Для того щоб все трималося, обов'язково перекривають топом. Існує ще один метод малювання квітів, так званий акварельний дизайн.
 • Для його створення необхідно нанести на ніготь основний тон, після цього тонким шаром базу для розтікання. Тонким пензлем, починаючи з середини, малюють напівкруглі вензелі. Коли вони расплывутся, створиться ілюзію квітки. Не чекайте довго, коли результат вас влаштує, необхідно швидко висушити це все в потужний лампі. Далі, промальовується, доповнюється за вашим бажанням.

Натуральний камінь на нігтях в техніці мокрого

Завдяки такій техніці можна створити ефект натурального каменю.

Інструкція:

 • Для цієї мети вам необхідно покрити нігті базою і більше нічим не покривати. Після цього наноситься тонкий шар розтікається бази і на мокре покриття знову один біля одного ставляться крапки різними гель-лаками, які відрізняються один від одного за кольором.
 • Після цього береться кисть-гребінець, яка в основному використовується для градієнта, і хвилеподібними рухами із сторони в сторону, імітуючи зигзаг, тільки більш плавно, проводять пензлем. Таким чином всі ці краплі з'єднуються в один неповторний ажурний дизайн, який дуже нагадує структуру натурального каменю або ж морські дизайни.
 • Дуже часто таку підкладку використовують для декорування черепашками, імітуючи морський дизайн і хвилі океану. Використовуючи зелений, чорний, а також білі кольори, можна домогтися унікального дизайну, що нагадують камінь малахіт.
 • Зазвичай доповнюють такі візерунки промальовуванням золотавими або сріблястими гель-фарбами тонкою кистю. Не забувайте сушити в лампі і перекривати топом. Зверніть увагу, що на довго не можна залишати лаки на розтікається базі, тому як вони всі можуть злитися, і вийде негарне пляма. Як тільки ви побачите, що такий ефект як потрібен, моментально сушіть в лампі.
 • Такий дизайн дозволяє вирішити відразу кілька проблем. Він особливо актуальний для тих майстрів, які не так довго займаються манікюром і у них немає здатності до малювання. Але при цьому багато клієнтів приходять і хочуть побачити на безіменних пальчиках декор у вигляді квітів або якихось незвичайних прорісовок. Відповідно використовуючи растекающуюся базу, ви вирішите проблему з відсутністю художніх здібностей.
Камінь на нігтях

Дизайн нігтів по-мокрому: фото

Акварельний дизайн
Растекашки
Акварельний дизайн
Дизайн по мокрому
Дизайн акварельними гель-лаком
Растекашка

Як бачите, розтікається база, а також гель-лаки — ідеальні продукти для тих, хто хоче спробувати себе у малюванні, але має недостатньо для цього знань і навичок. Подібні продукти допоможуть намалювати справжні шедеври навіть без художніх здібностей.

ВІДЕО: Дизайн за допомогою розпливаються гель лаків