Втирки для нігтів: види. Дизайн нігтів з втирками. Огляд найпопулярніших втирок на Алиэкспресс

Дизайн нігтів з втирками.

Майстри манікюру і домашні користувачі, які обожнюють різноманітні матеріали для створення нових цікавих і незвичайних дизайнів. А в цьому їм допомагають виробники матеріалів для нігтьового сервісу. У 2016 році вперше з'явилися так звані втирки. У цій статті ми розповімо, які ж з втирок найкращі і розглянемо основні варіанти дизайну з ними.

Втирки для нігтів: види

Втирки являє собою не що інше, як пігмент, виготовлений з поліестеру. Назва матеріалу походить від способу використання даного дизайну. Тобто він втирається в ніготь за допомогою пальця або спеціального пензлика, пушера, м'якої губки. Найпершими з'явилися матеріали з дзеркальним або металевим блиском.

Це був тренд 2016 року. Так звані металеві пігменти з цим відмінно справлялися. Існували пігменти різноманітних кольорів і відтінків. Існує кілька варіантів пудр, вони використовуються абсолютно по-різному і виглядають незвично, цікаво. Підходять для створення величезної кількості дизайнів і манікюр.

Види втирок:

 • Дзеркальна, тобто з металевим блиском
 • Голографічна
 • М'яка зефірна або мармеладная
 • Перлинна
 • Північне сяйво або травневий жук
 • Магнітна
 • Пластівці Юкі
Металік

З розвитком нігтьового сервісу можливо з'являться нові варіанти пігментів. Найпопулярнішими на даний момент є перлинні пудри, які надають нігтикам неповторного перлового блиску. Навіть самий пастельний і звичайний однотонний лак засяє по-іншому, якщо ви будете використовувати такий пігмент.

Матеріали з призмою, тобто з голографічним відливом мають дрібний помел і сяють різноманітними кольорами, в залежності від освітлення. Це пов'язано з певною формою призми. Північне сяйво або хрущ — це не однотонні пігменти, а матеріали, які переливаються різними кольорами в залежності від освітлення. Зараз максимально популярними є пластівці Юкі і перлинні.

Голограма

Не так давно у продажу з'явилися магнітні матеріали, які дозволяють забути про використання магнітного лаку. Користуватися ними досить просто, вмішують їх у невелику кількість фінішу. Розмішувати треба за допомогою кисті, і нанести на нігтик. Після чого близько біля нігтика встановлюють магніт на 10 секунд. Це притягує магнітні частинки в складі втирки, і з'являються красиві, незвичайні відблиски, як при використанні котячого ока.

Основна перевага таких порошків в тому, що коштують вони набагато дешевше ніж гель-лак з магнітним ефектом. Приблизно в 2 рази їх ціна нижча найдешевшого котячого ока. Вони набагато краще реагують на магніти, ніж багато вже готових гель-лаків з магнітним ефектом. Перлова пудра являє собою дуже дрібний порошочек білого кольору, яка при нанесенні віддає блакитними або білястим відливом, як у справжнього перлів.

Металік

Як користуватися втирками?

Існує маса варіантів, що залежать від дизайну. Перлинні порошки, а також пігменти травневий жук, зазвичай втираються в фініш без залишкової дисперсії. Зверніть увагу, що деякі варіанти декору можуть наноситися з "дірками".

Це буває в тому випадку, якщо ви економите матеріал та наносити дуже тонкий шар порошку. Якщо таке трапляється, краще замінити звичайний спонж на силіконове копитце. Таким чином пудра ляже краще на нігтик без залисин. Якщо все ж таки це сталося, і ніяким чином порошок не втирається в дану область, краще всього перекрити нігтик фінішем і повторити процедуру. Тобто нанести другий шар пігменту, який вже швидше за все ляже повністю без залисин.

Таке відбувається в тому випадку, якщо ви наносите матеріал на холодний або старий топ. Забороняйте клієнтам або коли ви робите самостійно, стосуватися нігтиками волосся, покриття або пальців. Для того щоб не було жирних плям. Саме ці жирні ділянки на нігтях перешкоджають нормальному нанесення пудри.

Інструкція по використанню втирки:

 • Необхідно підготувати нігтик стандартним чином, так як для нанесення гель-лаку. Тобто зрізається кутикула, видаляється блиск з нігтя наноситься знежирювачах, основа, база, яка висушується в лампі, і два шари кольорового гель-лаку. Найчастіше застосовують білий або чорний гель-лак в якості основи. Іноді експериментують з квітниками. Після цього наносять тонкий шар фінішу без дисперсії, сушать в лампі до повного висихання і полімеризації.
 • Поки поверхня не охолола, а гаряча, з використанням кисті або губки наноситься невелика кількість порошочка втирающими рухами. Після цього за допомогою бафа необхідно пройтися по кінчиках нігтика, зняти залишки. Це пов'язано з тим, щоб пігмент разом з фінішем не сколювалася з торців. Далі, всі запечатується під товстим шаром фінішу, і висушується. Таким способом втирається перлова пудра, травневий жук і голографик.
 • Такі матеріали як магнітна пудра, пластівці Юкі втираються дещо інакше. Пластівці Юкі зазвичай наносяться рухами, що вбивають, на фініш з дисперсією, а після цього перекриваються ще одним шаром фінішу. Після чого знімається дисперсія. Магнітні пудри можна втирати в дисперсний шар, але в такому разі вони досить погано електризується із застосуванням магнітної палички.
 • Найкраще розмішувати такого порода пігмент з невеликою кількістю фінішу і наносити пензлем, точно також як магнітний гель-лак. Після цього впливають на тонкий шар покриття магнітом і відправляють сушитися в лампу. Проходять бафом по торцях, перекривають товстим шаром фінішу.

Зверніть увагу, що порошочки самі по собі тримаються досить погано. Тому якщо не дотримуватися певної техніки нанесення, всього через кілька днів ви отримаєте облізлі нігтики. Для того щоб цього не сталося, використовуйте під дизайн дуже густий фініш без дисперсії.

Після нанесення обов'язково проходити по краях нігтика м'яким бафом або пилкою, для того щоб видалити частинки втирки. Тільки після цього можна перекривати фінішем з обов'язковим запечатуванням кінчиків. Для ще більшої надійності рекомендуємо в два шари перекривати пудру фінішем з дисперсією. Краще всього, якщо він буде каучуковим.

Голограма

Огляд найпопулярніших втирок на Алиэкспресс

Каталог втирками на Алиэкспресс можна знайти тут.

Огляд:

 1. Vtirka DIY Nail. Представляє собою не що інше, як пластівці Юкі. Наноситься як на дисперсію, так і без неї. Без дисперсії пластівці Юкі втираються в красиве блискуче покриття. Якщо на залишкову липкість, це дозволить додавати невеликий акцент і добитися ефекту фольги.

  Пластівці Юкі
 2. Шімер Shimmer Vtirka градієнта. Це цілий набір пігментів, які допомагають значно спростити створення градієнта. Представляють собою звичайні кольорові пігменти, які наносяться кистю на висохлий гель-лак. Завдяки такій розтяжці вдається домогтися ідеально рівного і красивого градієнта, що істотно полегшує процес створення дизайну нігтів.
  Набір втирок
 3. Manzilin. Це стандартна Дзеркальна пудра. У продажу є декілька кольорів: фіолетовий, помаранчевий, золотий, а також бордовий. Це свого роду металевий пігмент.

  Manzilin
 4. Verntion. Це хромова пудра, яка надає нігтям металевого блиску. За відгуками покупців добре наноситься, але не дає дзеркальний ефект, а голографічний блиск.

  Verntion
 5. Bling galaxi. Така втирка являє собою голографічний блиск. Ця пудра лягає досить великими шматочками, може втиратися в дисперсію, так і в тільки що просушений топ без залишкової липкості. Завдяки цьому можна варіювати різноманітні ефекти.

  Bling galaxi

Дизайн нігтів з втирками

Існує маса варіантів використання різноманітних порошків. Все залежить від вашого бажання, тут ми наведемо кілька цікавих, незвичайних способів використання матеріалу. Найчастіше для додання акценту пудру можна втирати в пастельний лак. Але це робити необов'язково. Можна виділити всього декілька нігтів, наприклад на безіменному і середнім пальці. Після перекриття топом зверху можна наносити стемпинг, або робити промальовування.

Дизайн нігтів з втирками

Вензелі на матовому топі з втиркой

Дуже добре такі порошочки виглядають з різноманітними камінням і матовим топом. Якщо ви хочете виділити деякі деталі і зробити їх блискучими за допомогою пудри, в такому випадку необхідно слідувати інструкції.

Інструкція:

 • Для цього ніготь готується стандартним чином, перекривається кольоровим лаком, висушується і перекриваються топом. Після цього знімається липкий шар, якщо він є, і забирається глянець за допомогою бафа.
 • Після цього робиться промальовування фарбою без липкого шару, висушується в лампі і наноситься пудра. Таким чином вона вотрется тільки ті деталі, які були пофарбовані і висушені в лампі. На матове покриття пігмент не лягає, він до нього просто не прилипає.
 • Після цього залишки скидаються м'яким пензликом і перекриваються при необхідності глянцевим топом або залишається так, як є. Якщо ви хочете, щоб покриття було матовим, замість того щоб бафить, можна просто використовувати матовий топ. У нього теж пудра практично не втирається.
Вензелі

Краплі на матовому топі

Представляємо цікавий, незвичайний дизайн, який можна створити за допомогою втирок.

Інструкція:

 • Для цього необхідно підготувати нігтики, нанести на них два шари кольорового гель-лаку і перекрити топом без липкого шару
 • Далі, наноситься пудра, а після цього нічим не закріплюється. Ставляться об'ємні точки за допомогою густого топа або скульптурного гелю
 • Всі просихає в лампі, намагайтеся ставити крапки по одній, щоб зберігався обсяг і достатня висота крапельок
 • Все прослуховується в лампі і за допомогою ватного диска, змоченого в обезжиривателе або клинсере, знімається липкий шар
 • Таким чином пудра, яка не була закріплена за допомогою топа, залишиться на ватяному диску
 • А блискучі ділянки, які покриті крапельками, залишаться під ними
 • Виходить створити цікавий і незвичайний дизайн. Таким чином можна створювати різноманітні промальовування
 • При бажанні ті ділянки, які залишилися не перекриті пігментом, можна перекрити матовим топом
Краплі на матовому топі

Французький манікюр втиркой

Як не дивно, але за допомогою втирки можна зробити і металевий французький манікюр.

Інструкція:

 • Для цього нігтики перекриваються двома шарами будь-якого квітника, який ви вибрали
 • Наноситься матовий топ, вислуховується в лампі, знімається дисперсія, якщо вона є
 • Лінія посмішки перекривається глянцевим топом без липкого шару, що висушується, і поки топ ще гарячий, наноситься пудра
 • За допомогою м'якої кисті видаляються залишки, які не прилипають до матовому топ
 • Весь дизайн перекривається глянсовим або матовим фінішем. При бажанні таким чином пігмент залишиться тільки на лінії посмішки, яка була утворена глянцевим топом без дисперсії
Французький манікюр втиркой

Фото дизайну нігтів з втирками

Крім того, втирку можна використовувати дуже незвично. Її часто змішують з глянцевим топом, використовують замість гель-фарби для промальовування. Виходить дуже незвичайний, гарний, шиммерный ефект з різноманітними блискітками і красивим переливанням.

Наносити пудру можна після промальовування вензелів, яких-небудь гілочок. Для цього на завершальному етапі створення дизайну, за допомогою гель-фарби малюють вензелі. І поки вона ще мокра, посипають пігментом. Після цього висушують в лампі. Найкраще це робити на матовому топі, на який сталева пудра не прилипає. А відбивається лише та, яка потрапила на мокру гель-фарбу. Після цього необхідно перекрити всі топом, або ж використовувати фарбу без липкого шару. В такому випадку вийде цікавий, незвичайний дизайн з мерехтливим блиском.

Дизайн нігтів з втирками
Дизайн нігтів з втирками
Дизайн нігтів з втирками
Дизайн нігтів з втирками
Дизайн нігтів з втирками
Дизайн нігтів з втирками
Дизайн нігтів з втирками

Пластівці Юкі можна використовувати для розтяжки або так званого блискучого градієнта. Це зробити досить просто. Для цього на завершальному етапі створення манікюру, безпосередньо в топ з липким шаром, без його зняття, за допомогою кисті, рухами, що вбивають, наносяться пластівці Юкі область кутикули, і розтягуються таким чином, щоб у вільного краю блиску практично не було. Тобто його кількість буде поступово зменшуватися від кутикули до вільного краю.

Як бачите, варіантів манікюру — необмежена кількість, прямо пропорційне вашої фантазії.

ВІДЕО: Втирка для нігтів