Як підтримати чоловіка: позиція, способи поведінки. Варто підтримувати чоловіка і як це правильно робити?

Підтримка — це добре, але не завжди вона доцільна. У нашій статті ми розповімо, коли варто підтримувати чоловіка і як це зробити.

Дуже добре, якщо ви готові підтримувати чоловіка в складних ситуаціях. Готовність допомагати один одному є важливою умовою існування всіх відносин. Ось тільки одна справа, коли ти просто готовий до цього, а інше — розуміння, як це зробити.

Як підтримати улюбленого людини: позиція, способи поведінки

Як правильно підтримати чоловіка?

Якщо у вашого коханого з'явилися проблеми, то варто було б його підтримати. Вас теж чекає нагорода після того, коли чоловік стане спокійним, відкриється вам. Ви повинні підтримувати його не просто, щоб заспокоїти його, але і для кращого життя з вашим коханим. Більш того, це дуже добре позначиться на ваших відносинах. Рекомендуємо вам дотримуватися поради, про які ми розповімо далі. Використовуйте тільки ті поради, які ви вважаєте доречними в конкретному випадку. Ви можете подумати, що робите щось марне, але це може бути корисно в майбутньому.

 • Дотримуйтесь правильну позицію

Коли ви вирішуєте сімейні проблеми, то багато чого залежить від вашої позиції. Люди являють собою складних істот, у яких дуже багато емоцій і поглядів. Дуже важливо, щоб ви розуміли, як саме ви ставитеся до всього.

 • Насамперед, не втрачайте самовладання. Процес буває схожим на американські гірки, які сповнені надій, страхів, боротьби, падінь і злетів. Просто стати попутником тут не вихід. Особливо, якщо ваша родина така ж хаотична. Часто з'являється бажання змусити перестати істерити партнера, навіть незважаючи на його внутрішні потреби. Але це не найкраща ідея.
 • Завжди говоріть ясно. Ще один частий образ — це самопожертва. Людина може довго терпіти все, що відбувається і не питати нічого взамін. Тільки від такої поведінки постраждають обидва. Спроби вести себе героїчно можуть змусити чоловіка робити те ж саме або навпаки, він розслабиться і довірить все вам. Тому вам варто зробити відносини більш зрозумілими.
Підтримуємо чоловіка правильно
 • Ви повинні дбати не тільки про інших, але і про себе. Ви самі повинні вирішити, як з цим впоратися. Добре допомагає усвідомлення — що, коли і як робити? Наприклад, ви втомилися на роботі і простими. Звичайно, вам потрібен відпочинок, а тут приходить чоловік і каже, що йому терміново треба поспілкуватися з вами. І ось доведеться робити вибір — поговорити чи все-таки відпочити.
 • Краще всього сказати в такій ситуації, що вам варто було б відпочити, а ви йому допоможете, але тільки не зараз. Встановлювати такі межі корисно для вас обох. Він повинен розуміти, що підтримка не буде дуже великою, що ви і самі пошкодуєте. Крім того, ви повинні вірити, що чоловік і сам може вирішувати проблеми. Якщо ви будете завжди все робити за нього, то у нього пропаде впевненість, а визначивши межі ви даєте зрозуміти, що ви в нього вірите.
 • Будьте добрішими. В нашому житті доброти отже не дуже багато, а вона дуже важлива. А родині добре ставлення до себе і чоловіка відіграє дуже важливу роль. Щоб точно зрозуміти, що значить доброта, треба усвідомити, що їй не є. Це стосується того, щоб бути славним. Під цим передбачається, що людина намагається просто підтримувати мир і згладжувати кути. А ось доброта прагне до кращого.
 • Так, хороші вчинки можуть допомогти зберегти спокійну атмосферу в будинку, причому вони будуть зроблені з любов'ю. Доброта впливає на відносини більше всіх, тому що вона здатна прийняти людину з усіма його вадами. Ні, всі вчинки схвалювати не треба, але доброта не дає людині права на погану поведінку. Незважаючи на те, що діється з чоловіком, ви повинні його все одно приймати. Ви б також ставилися і до себе.

Як правильно підтримати чоловіка у складній ситуації?

Правильна підтримка чоловіка

Будьте поруч з ним

Проявляйте турботу. Ваша зацікавленість дозволяє зрозуміти людині, що вам не все одно і що ви готові пройти всі випробування разом з ним. Це дозволить вам зрозуміти, що можна чекати. Як правило, в такі моменти партнер веде себе не дуже звичайно, і це може вплинути на ваші відносини.

Ви зможете зростати особистісно і самі, тому що чоловік стане використовувати різні точки зору, техніки і стратегії. Якісь підходять тільки йому, а деякі будуть корисні всім. Чим більше ви дізнаєтеся про своєму улюбленому людині, тим більше ви дізнаєтесь і про себе.

Таким чином, ви інвестуєте в своє майбутнє. Так, зміни нескінченні, але в якийсь час вони відбуваються особливо активно. Після цієї фази настає мирне тихе час і життя стає нормальної і стабільної. Якщо відправитися з коханою в подорож, то помітите, як зміцніють ваші відносини.

Помічайте й заохочуйте все хороше

Помічайте тільки хороше

Кожен професійний спортсмен любить розуміє вболівальника, який добре розуміє правила і знає, коли треба радіти, а коли — ні. Творчим людям теж подобаються оплески.

Коли ми намагаємося підтримати чоловіка, то для нас це як ковток холодної води. Партнерові належить складне і хворобливе справа, про яку він і сам мало знає, але іноді хочеться взяти трохи на себе, а це неможливо. Однак, ви можете залишатися поруч і розуміти, що конкретно йому доводиться переживати. А його перемоги ви повинні сприймати як свято.

Підтримайте його у відносинах з друзями

Кожному потрібна підтримка людей. Іноді ми вступаємо у відносини тільки щоб задовольнити свої потреби, а друзі при цьому втрачаються. Більшість боїться, що партнер буде не радий, що він витрачає час на друзів. Не варто обмежувати це спілкування, тому що воно завжди важливо.

Ви не повинні забороняти спілкуватися другій половині з близькими по духу друзями! Ви можете допомогти йому в цьому. Не забувайте, що чоловіки і жінки вибудовують стосунки з друзями по-різному і він не буде вести себе також як і ви.

Відзначимо, що мова йде про одностатевої дружби. Адже погодьтеся, що було б нечесно і не дуже добре робити вигляд, що ви раді відносин, які вважаєте шкідливими. Друзі повинні бути зрілими і адекватними, а також добре оцінювати події.

Не забувайте про себе

Не варто забувати про себе

Так, ваша пара складається з двох чоловік, так що не варто ставити когось вище за себе. Так, турбота і підтримка чоловіка важливі, але про себе забувати теж не варто. Що добре одному, і другому за душі, а в кращому випадку будуть задоволені обоє.

 • Ви можете піклуватися про здоров'я. Приміром, харчуйтеся правильно, займайтеся фітнесом і так далі
 • Не забувайте про своїх друзів, адже вони є не тільки у чоловіка. Спілкування завжди важливо, та й вам самим може знадобитися підтримка
 • Сходіть на групову терапію. Нехай вам здається це смішним, але, повірте, це допомагає
 • Сходіть до психолога. Це дозволить вирішувати проблеми з професіоналом і він буде тільки слухати вас

Говоріть слова підтримки

Відносини можуть бути хорошими, але в той же час вони заплутані і складні, якщо один з пари переживає великі зміни. Не існує способу, щоб все було ідеально. Ви можете сума зійти, якщо будете намагатися робити все як треба. Можливо, добрі емоції будуть переплітатися з поганими. Намагайтеся знаходити у всьому хороше і не намагайтеся піддаватися депресії. Це найкраще, що дозволяє надати підтримку і зміцнити стосунки.

Як не варто підтримувати чоловіка?

Як не варто підтримувати чоловіка?
 • Не допомагайте фінансово

Навіть якщо ваш благовірний говорить про проблеми з грошима, то не треба намагатися вирішити проблеми за нього. Як правило, така поведінка руйнує стосунки просто тому, що часто за однією проблемою слід інша і так далі і жінка стає чимось на зразок насоса.

 • Не даруйте дорогі подарунки

Навіть не думайте! Краще одарите його теплом і ніжністю.

 • Перестаньте його жаліти

Нерідко жінкам здається, що постійно слухаючи про страждання коханого, вони стають до нього ближче. Так, це й справді працює, але не з чоловіками. Ви будете чимось на зразок «пластиру», який після використання викидають.

Це обумовлено тим, що жалість принижує чоловіка і він не захоче нагадувати собі про це. Краще залиште його ненадовго в спокої. Він обов'язково вирішить всі проблеми. Варто вірити в свого чоловіка, замість того, щоб жаліти його.

Безперечно, не варто відмовлятися вислухати його. Ви повинні підтримати спокоєм і питаннями, але нічого не радити. Питайте з позиції дівчинки. Нехай питання буде дурним, він все одно на нього відповість. Він зрозуміє, що вам не все одно, а ще він відчує свою силу, адже ставлячи питання з нижньої позиції його воля, сила і інтелект прокидаються.

Наприклад:

 • Я ось навіть не розумію, як така проблема може бути вирішена, а як тобі здається?
 • Ти думаєш можна якось вирішити цю проблему?
 • І що робити в такій ситуації?
Підтримка

Якщо ви будете вести себе саме так, то покажете чоловікові, що ви вірите в нього і він обов'язково знайде рішення. Кожному чоловікові важливі життєві труднощі, уроки та проблеми. Без цього він не зможе самостверджуватися, як чоловік.

 • Не давайте порад

Як правило, чоловіки не питають поради, як вчинити. Ось і ви залиште свою думку при собі. Якщо ж вас все-таки запитали, то висловлюйтесь акуратно, тому що відповідальність все одно має залишатися за чоловіком.

 • Не робіть йому духовних ін'єкцій

Часто жінки радять прочитати книги, сходити на семінари. Якщо так робити, то можна заробити тільки неприємності. Чоловік сам зацікавиться, якщо ваш спосіб життя покаже йому результат ваших поглядів.

Відео: Як підтримати чоловіка? Правильна підтримка чоловікові