Найчастіші помилки на початку стосунків: огляд. Як правильно вести себе спочатку відносин?

З даної статті ви дізнаєтеся, як не варто поводитися на початку стосунків, щоб не злякати хлопця.

Успіх відносин в деякому роді залежить від їх правильного початку. Нерідко ми допускаємо помилки, про які потім доводиться шкодувати, але тільки перше враження ми виробляємо тільки один раз і виправити його набагато складніше, ніж відразу почати відносини в потрібному напрямку.

Безперечно, ми завжди намагаємося показати себе з кращої сторони, щоб партнер нами зацікавився і звернув увагу. От тільки іноді дівчата дуже стараються, що розчаровує потенційних партнерів. Адже ми ж люди і ні у кого не виходить тримати високу планку, яку ми показали перед новою людиною.

Нерідко дівчата нехтують одним, дуже важливим радою, який можна зустріти в будь-якому журналі — просто бути собою. Не треба будувати з себе дуже гарну або фатальну жінку. Це все одно не допоможе, з часом, вас обов'язково розкусять. Всі люди різні і шукати треба саме того, який прийме вас як є.

Які помилки ми робимо на початку відносин?

  <>Ми задаємо мало питань
Помилки у стосунках

Як правило, на початку відносин, коли все добре, не хочеться ставити питання, боячись почути неприємні відповіді. Нам не хочеться псувати всю романтику. Якщо вам дуже сильно захотілося любові і ви вирішили пов'язати своє життя з людиною, то обов'язково будете ухилятися від серйозних питань і неприємних тем.

Істина полягає в тому, що такий стан речей небезпечно і варто було б дізнатися про свого обранця побільше. Щасливе неведення може в підсумку привести до того, що коханий виявиться не тим, ким ви його вважали і може бути вже пізно. Рідко такий союз виявляється благополучним і нічим, крім розчарування і душевних терзань він не закінчиться.

 • Ми не звертаємо увагу на сигнали

Як би це дивно не звучало, але чим більше ви здатні любити і творити добро, тим менше звертаєте увагу на важливі сигнали. Так, ви бачите в людях тільки хороше, довіряєте їм, а тому й погані якості не помічаєте. Якщо раптом ви помітили щось негативне, то приймаєте це з поблажливістю. Але приходить час і за це доведеться платити.

Така поведінка є однією з небезпечних помилок відносин, які відбуваються нами в особистому житті. Нам не хочеться бачити те, що неприємно. Це змушує відчувати погані емоції, чого так не хочеться.

 • Ми йдемо на передчасний компроміс
Передчасні компроміси

У даному випадку мається на увазі пристосування, яким багато починають користуватися при початку відносин. Небезпекою такої поведінки є те, що ви заздалегідь відмовляєтеся від своїх потреб заради любові. Так, ми всі йдемо на компроміси, спираючись на два мотиву.

Компроміси потрібні, тому що ви не дуже сумісні. Якщо ви занадто різні, то вам доводиться переступити через себе, щоб відносин з'явилося майбутнє.

Ви йдете на компроміс, тому що вам дуже потрібна любов і ви хочете взаємності. Можливо, партнеру і не потрібно, щоб ви відмовлялися від себе, але ви так хочете виправдати очікування, що обманюєте його. Ви активно зображаєте ідеал, а потім все одно трапляються осічки.

 • Ви піддаєтеся сексуальному засліплення

Іноді буває, що ми закохані не самої людини, а просто відчуваємо пристрасть. Потрібно навчитися оцінювати людей не за поглядом, а внутрішнім відчуттям. Так вам буде простіше знаходити відповідних партнерів.

 • Ви піддаєтеся матеріального спокусі
Матеріальні спокуси

Кожен вважає себе не меркантильним людиною, нібито матеріальна складова не важлива. Ось тільки як показує практика, складно подолати матеріальні спокуси. На жаль, вся історія розповідає, що жінкам не дозволяли бути самостійними і не допускали до влади, тому вони завжди намагалися знайти чоловіків багатший.

Якщо ви шукаєте партнера не тільки емоцій, але і фінансового положення, то вас точно чекає нещастя.

 • Ми недооцінюємо сумісність

Поки ви обоє живете окремо, то все відмінно, але при спробі почати жити разом, доведеться терпіти людину, яка не знає ваших порядків, життєвих принципів і так далі. Він може не сприймати прохання про ведення спільного господарства. Таке положення справ може зіпсувати навіть самі хороші відносини.

Як правильно вести себе на початку відносин?

Тепер ви знаєте, які типові помилки ми робимо на старті відносин і не будемо допускати. Крім того, є кілька порад з приводу того, як правильно себе вести.

 • Не приходьте за першим покликом

Не варто на самому початку відносин присвячувати всю себе і свій час коханому. Це може призвести до того, що в підсумку він захоче особистого простору, а ви не захочете його дати, адже без нього вам просто нічого робити. Плюсом до всього, потрібно один від одного відпочивати.

 • Не провокуйте ревнощі
Не провокуйте ревнощі

Іноді дівчата влаштовують своїм молодим людям перевірки. Вони для виду заграють з іншими і змушують партнера ревнувати. Ось тільки кавалеру це точно не сподобається. По-перше, нікому не подобається, коли його провокують на ревнощі, а по-друге, якщо ви визнаєте, що це була перевірка, то вас можуть вважати дурною і дуже маленькою. Навіщо псувати про себе думку таким способом?

 • Не стежите за ним

Ще деякі дівчата люблять постежити за своїм коханим. Як правило, нічого хорошого точно не виходить, та й навіщо так принижуватися? Може краще спробувати стати єдиною жінкою в його житті, а не шукати докази невірності? В такому разі він ще багато разів подумає, перш ніж почне фліртувати.

 • Не вимагайте гарантій

На самому початку відносин не варто говорити навіть про спільне життя, а вже про весілля і дітей тим більше. Як правило, чоловіки не тільки цього лякаються, але і можуть навіть цим скористатися, вважаючи вас наївною дурепою, яку легко обвести навколо пальця.

 • Ніяких претензій

Важливо відзначити, що у вас не повинно бути ніяких претензій з приводу того, що він мало любить, мало дзвонить або погано працює над відносинами. Такий підхід злякає благовірного і він просто зникне. Навіщо йому це треба? Якщо ви вже на цьому етапі пред'являєте претензії, то що буде далі?

 • Не відразу відкривайтеся
Не відразу відкривайтеся

Ви не повинні відразу показувати чоловікові весь свій багатий внутрішній світ. Буде краще, якщо ви будете робити це поступово. Чоловіки не люблять, коли жінки перед ними як відкрита книга. Варто залишати хоч трохи таємничості, тому що чоловік повинен відкривати у вас щось нове завжди.

 • Не прикидайтеся

Про це ми вже говорили вище. Не варто будувати з себе іншу людину, якщо ви таким не є. Пам'ятайте, що вам доведеться тримати планку, адже чоловік полюбив вас таку. При цьому, якщо чоловік розумний, то він відразу побачить яка ви і це вам точно не додасть привабливості. Так що будьте собою, це буде тільки на користь.

 • Не захоплюйтеся його роботою і грошима

Навіть якщо чоловік сам пишається своєю високою зарплатою і хорошою посадою, то не варто захоплюватися цим. Набагато цікавіше звучить, коли це називається розумом, працьовитістю і так далі. Адже не в грошах щастя, хоча коли їх немає, то теж дуже погано.

 • Не говорите про минуле

Не варто з перших же зустрічей, та й взагалі розповідати про своїх колишніх чоловіків. Солідності це не додасть, та й кому сподобається, коли жінка активно розповідає про свої пригоди, та ще й порівнює навіть у позитивному контексті. Так що краще притримайте такі розповіді і не кажіть про це.

 • Зайва турбота

Ви не повинні проявляти занадто сильну турботу, тому що це може налякати. Особливо це стосується молодих, бо вони самі боролися з маминої ласкавою деспотією, а тут ще й ви ведете себе також.

Відео: Помилки у відносинах з чоловіком | Як будувати відносини?