Чого не можна робити в ліжку, щоб не зруйнувати стосунки? Погані звички в ліжку — провокатори розставання: список

Багато причини можуть стати поштовхом до розриву відносин. Навіть у ліжку потрібно вести себе правильно. У нашій статті ви дізнаєтеся, чого робити не варто, щоб не зруйнувати відносини.

Щасливий шлюб — це не просто. Над ним активно повинні працювати обидва партнера і шукати компроміси в різних ситуаціях. Як же зберегти свій шлюб і які звички у ліжку неприйнятні?

Які звички в ліжку можуть зруйнувати ваш шлюб?

Чого не можна робити в ліжку?

Сімейне життя складається з різних емоцій і поки ще нікому не вдалося вибудувати ідеальні стосунки. Однак, існує величезна кількість рекомендацій, які не варто ігнорувати. Поки одні намагаються придумати привід, щоб не спати поруч, інші знаходять багато аргументів, що роздільний відпочинок не приносить користі. Крім того, важливо для відносин і те, які звички ми маємо в ліжку.

 • Робочий графік

Сімейне щастя завжди полягає в повазі і пошуку взаємовигідних рішень. Якщо ваша друга половина встає дуже рано на роботу і його чекає складний день, то можна дозволити йому включити світло тоді, коли захочеться і не лаятися з цього приводу.

 • Сон в різний час
Сон в різний час

Так, це основна потреба у відносинах і він дійсно може вплинути на них погано, якщо робити це в різний час. Однак, в деяких випадках сон у різних ліжках має виправдання. Але ви впевнені, що воно вас влаштовує? Постарайтеся знайти компроміс, який дозволить вам спокійно спати разом.

 • Напружене мовчання

Після складного дня, великої кількості зустрічей і розмов, зазвичай хочеться просто опинитися вдома, сходити в душ і лягти спати. Розмовляти вам явно не захочеться, але все ж не ігноруйте коханого. Запитайте, як у нього пройшов день, йому буде приємно, і він скине втому, і відчує вашу підтримку. Крім того, він також допоможе вам зняти вантаж після тяжкого дня.

 • Сидіти в інтернеті

Сучасне життя часто проходить в режимі онлайн. От тільки якщо соцмережі не є частиною вашої роботи або не обов'язково обговорювати там робочі питання, то присвятіть вільний час коханим. Повірте, це набагато краще, ніж коментувати чужий пост.

Якщо для вас це не віденський довід, то врахуйте, що повноцінний відпочинок буде для вас недоступний. Мозок зчитує яскраві зображення закликом до роботи і спокійного сну у вас не буде. Вранці вас буде переслідувати роздратування, ви будете всім незадоволені.

 • Робити манікюр
Що не можна робити в ліжку?

Ви можете здивуватися, але навіть це вбиває всю романтику і може навіть викликати огиду. Уявіть, як партнеру, коли на простирадла лежать шматочки нігтів, ви орудуєте пилою і ще цей запах лаку. Не варто займатися такою справою перед сном.

 • Уникати близького контакту

Якщо ви намагаєтеся придумати спосіб, щоб відмовитися від близькості, то це найперша ознака кризи у відносинах. Все починається з малого — спочатку ви чекаєте, що партнер засне раніше вас, потім у вас знаходяться термінові справи, та й взагалі у вас немає настрою, важкий день і ви втомилися. Що це дає? Ваш партнер починає розуміти, що щось не так і варто поговорити.

 • Лаятися в ліжку

Ні в якому разі не з'ясовуйте стосунки у ліжку. Якщо хочете виплеснути невдоволення, то зробіть це в іншому місці, а скупчення поганої енергії в спальні призводить до проблем зі сном і сексуальними відносинами.

 • Старі футболки

Старі футболки, яким вже пора б на смітник, часто надягають тому що в них зручно і приємно для тіла. Ось тільки виглядає це все дуже негарно і може нашкодити сімейного життя.

 • Телевізор у спальні
Телевізор у спальні
 • Окремі ліжка

Буває і таке, що начебто у подружжя все непогано, але вони сплять окремо. Але невже вони такі неприємні один одному, що не можуть лежати на одній ліжка?

 • Навушники

У повній тиші звук з навушників відмінно чути. Це теж може зіпсувати всю романтику.

 • Їжа в ліжку

Кава в ліжко — це, звичайно, класно, от тільки незручно. І взагалі, якщо ліжко постійно використовується для їжі, то це вже не романтика, а просто лінь.

Повірте, любов тендітна і багато дрібниці, навіть такі здатні в підсумку привести до того, що шлюб буде зруйнований. Так що, перш ніж щось робити, подумайте багато разів.

Відео: 5 помилок, які руйнують відносини