Як зрозуміти, що ти залежна від свого партнера: ознаки

У даній статті ми поговоримо, як можна зрозуміти, що ви залежні від партнера.

Якщо любов хвороблива, то це дуже погано. Якщо повністю розчинитися в людині, то можна втратити не тільки себе, але і його самого. Нижче ми розповімо про ознаки, які допоможуть зрозуміти, залежні чи ви від вашого партнера.

Як зрозуміти, що ти залежиш від свого партнера: ознаки

Залежність від хлопця

1. Залежність від партнера — вам подобається одне і те ж

Так, безперечно, дуже добре, якщо вам і справді до душі одні і ті ж речі. Ось тільки якщо ви заради коханого зрадили своїм звичкам і стали робити те, що раніше було зовсім не цікаво, то ви точно залежите від нього.

2. Залежність від партнера — ви спілкуєтеся тільки з його друзями

Якщо у вас немає друзів, то вам простіше стати залежним. Може так вийти, що друзі у вас раніше були, а після початку відносин вони відокремилися самі або ви вирішили, що вони вам самі непотрібні.

Дуже добре, якщо його друзі вас беруть. Ось тільки і свої подружки повинні бути, без них не можна.

3. Залежність від партнера — ти незадоволена, що він проводить час без тебе

Якщо ви мучитеся від того, що доводиться проводити час без нього, то це не дуже добре. Чоловік може затриматися всього на півгодинки, а ви вже кидаетесь на нього, адже для вас це ціла вічність.

У таких ситуаціях краще переключитися і зайнятися чим-небудь. У кожної людини має бути свій особистий простір і час для себе.

4. Залежність від партнера — ви не уявляєте життя без нього

Не можу жити без нього

Думка про розставання настільки болюча, що відкидається відразу. З'являється сценарій, що це неможливо. А от якщо вас дійсно кидають, то вам стає незрозуміло, як далі жити.

Це дуже небезпечно, якщо склалася така ситуація. Вона може призвести до вкрай небажаних наслідків. Добре, якщо ви відбудетеся невеликий психологічною травмою, але ж буває, що це призводить і до самогубства.

5. Залежність від партнера — ви ревнуєте без приводу

Залежність від чоловіка може настільки лякати, що загрози ви починаєте бачити не просто в кожної дівчини, а навіть в кожному дереві. Пам'ятайте, що чоловік не є вашою власністю. Визнайте це і заспокойтеся. Бережіть нерви.

6. Залежність від партнера — багато скандалів

Страх втрати і залежність впливають на психіку. Якщо ви постійно знаходите привід для сварки, то, швидше за все, залежність дуже висока і вам потрібні постійні докази любові.

7. Залежність від партнера — ви міняєте свою зовнішність

Сьогодні існує дуже багато способів виправити зовнішність навіть кардинально. Якщо ви незадоволені собою, а зустрівши чоловіка заради нього змінюєтеся, то подумайте — а це вам треба? Так, звичайно, займатися спортом разом — це круто, а от купа пластичних операцій, зміна волосся і зачіски, стилю одягу і так далі — це вже не дуже.

Пам'ятайте, що ви є особистістю і не повинні ні від кого залежати, також як і ваш чоловік не повинен бути весь час з вами. Якщо ви все ж виявилися залежними від партнера, то постарайтеся це виправити і не доводити відносини до абсурду.

Відео: Помилки чоловіки і жінки на початку відносин