Як правильно спілкуватися з чоловіками: особливості. Чого не варто робити в спілкуванні з чоловіком?

У даній статті ми поговоримо про те, які основні помилки роблять дівчата при спілкуванні з чоловіками і як їх уникнути.

При спілкуванні з чоловіками ми себе не бачимо з боку. Частина дівчата не знають простих правил спілкування, які треба обов'язково дотримуватися. І якщо цього не робити, то будуть наслідки.

Як правило, помилки полягають у тому, як сприймається та чи інша ситуація.

Які помилки здійснюють жінки при спілкуванні з чоловіками?

Як правильно спілкуватися з чоловіком?
 • Він мені повинен

Якщо ви думаєте, що все має бути саме так, то ви сильному помиляєтеся. З таким сприйняттям далеко не піти. Ви, як би порушуєте права іншої людини. Так що на чоловіка слова «ти мені повинен» відображаються фактично. Це відбувається на фізіологічному рівні і сильно зачіпає чоловіче самолюбство. З цим терміново треба щось робити.

Вірніше думати, що чоловік зможе, якщо захоче. Так, він може, але не зобов'язаний, особливо якщо не хоче.

Коли жінка починає думати правильно, то зазвичай їй стає страшно. Щоб подолати це відчуття, потрібно згадати нашу природу. Надихайте чоловіка, а не вимагайте якихось дій. Для цього треба просто не боятися розповісти чоловікові, чого вам хочеться.

 • Він перший, адже він чоловік

Це ще одна головна помилка. Якщо ви так міркуєте, то втрачаєте початку щасливого спілкування. Не завжди перший крок повинен бути за чоловіком, адже на вас самих теж є певна частка відповідальності за ваше спілкування. Так що її не можна повністю покладати тільки на нього.

Правильно буде думати про те, що кожен з вас несе відповідальність за спілкування один з одним. Як це зробити? В першу чергу, ви повинні зрозуміти, що за те, як саме ви спілкуєтеся з чоловіком, відповідальність доведеться нести тільки вам. Чоловік не може відповідати за це.

Ви цілком можете познайомитися з чоловіком самі, почати контактувати і не боятися зателефонувати йому першою. І це зовсім не означає, що тепер чоловік повністю буде купатися вашої уваги. Просто ви вчитеся правильно виявляти і дотримуватися кордону особистості.

Чоловік — проста людина, як і ми всі. І він має певні потреби і завдання. Ви обов'язково повинні це розуміти і приймати до уваги.

 • Я і без цього щаслива
Помилки у відносинах з чоловіками

Коли у вас виникають такі думки, то негайно виганяйте їх геть, тому що це поганий шлях, який приведе до деградації відносин. Спілкування, така річ, яка може або розвиватися, або деградувати. Іншого шляху немає.

До речі, варто було б звернути увагу на таємні бажання, які чоловік був би не проти виконати.

 • Все вийде само

Знову ж таки, сама ніколи нічого не трапляється. Це просто вказує на те, що ви знімаєте з себе відповідальність за спілкування. Як думаєте, далеко чи зможе поплисти корабель, якщо керувати ним без штурвалу?

Вірніше буде працювати на собою і навчатися спілкуванню з чоловіком. До речі, хороше рішення — записатися на який-небудь тренінг. Ви повинні діяти і покращувати себе, а не пускати все на самоплив.

 • Спілкуватися я боюся, так що нехай сам читає мої думки

Ніхто не може прочитати твої бажання і думки. Так що, щоб все виконувалося, треба вміти правильно говорити. Не бійтеся про щось просити чоловіка, а також посвячувати в свої мрії!

Навчати спілкуватися з чоловіками так, щоб не було страшно. Вас не повинно сильно хвилювати, як він відреагує на ваші думки. Набагато важливіше зрозуміти, що чоловік має інший пристрій мозку і його треба просити.

Часто чоловіки нічого не роблять, як нам здається, тому що нас ігнорують. Але в дійсності, вони навіть не знають, що щось винні. І це ваша вина, а не його.

 • Спочатку він, а потім я
Правила спілкування з чоловіком

Така помилка найчастіше зустрічається серед жінок. Знову ж таки, в цьому випадку відповідальність перекладається на чоловіка, а ви ведете себе гордо.

Якщо раптом ви посварилися, то це не значить, що чоловік зобов'язаний підійти перший, особливо якщо ви винні. Не бійтеся вибачатися і підходити першої. Ніхто вас за це не буде лаяти і знущатися. Навпаки, чоловік буде розуміти, що відносини важливі і ви зрозуміли свої помилки.

 • Мені достатньо сексу без розмов

Це найбільша помилка, яка сталася із-за страху. Від того, що у вас в минулому вже були невдалі стосунки. Ви боїтеся, як чоловік буде реагувати на слова і дії. Або вам страшно, що подумає чоловік.

Навіщо себе обманювати таким чином і позбавлені повноцінного спілкування зі своїм чоловіком? Це вам не на благо, адже відносини не можуть складатися тільки з сексу і чоловіка варто було б дізнатися ближче.

Іншими словами, ви повинні створювати довіру у відносинах. Цікавтеся ним і його життям. Обов'язково діліться своїми бажаннями і думками, а також питайте, чого хоче він.

Чи Так важливо, що подумає чоловік про вас? Важливіше те, що він буде відчувати. І нехай ви не сама досконалість, адже всі ми не ідеальні. Ваше завдання надихати його на подвиги, бути ніжною і вірною.

 • Я образилася, а він не розуміє

Деякі «добрі» люди можуть дати добру пораду, що треба часто ображатися на чоловіка, тоді він буде вести себе як шовковий. Це виглядає дуже нерозумно і так робити точно не варто, якщо ви, звичайно, дорожите відносинами. Але, деколи ми просто скаженіємо, у нас немає настрою і все дратує, а чоловік тут не причому. Зазвичай починає здаватися, що він намагається довести до скандалу — не так говорить, не робить і так далі. І ось всередині вже все кипить і раптом він пропонує сходити в парк або кіно. Розумієте так? Ми взрываемся, ляскаємо дверима і все.

Чоловік, звичайно, зовсім нічого не зрозумів. У такому випадку краще відразу пояснити, що вас просто все дратує. Але не він. Адже він теж може довго терпіти і повести себе точно також.

 • Нехай сам здогадується
Які помилки роблять жінки в спілкуванні з чоловіком?

Якщо він не розуміє, то і ви не зможете пояснити. Як він може не помічати очевидного? Та ви самі не розумієте себе, куди вже йому? До того ж чоловіки найчастіше розуміють розмови по справі. Якщо вам щось хочеться, то просто скажіть, словами, точно і зрозуміло.

Не варто просто просити, будьте романтичніше. Приміром, можна сказати так: «От би відпочити в Лондоні і покататися на червоному автобусі в шубі». Хочете жалості і обнімашек? Скажіть. Не бійтеся, ось побачите, вам явно сподобається.

  <>Дзвінки, СМС-ки, нескінченні розмови

Деякі дівчата своєю поведінкою відлякують чоловіків і псують репутацію жіночої статі в цілому. Ті, кому траплялися божевільні жінки, які телефонують по сто разів на день, які вимагають СМС-ки, фоточки, розмови, в один голос стверджують, що одружуватися вони точно не будуть. Адже чоловікові може бути ніколи, він може бути зайнятий, а йому тут постійно обривають телефон.

І адже дійсно, деякі жінки можуть зателефонувати за 30 разів, поки не сяде батарея або чоловік не візьме трубку. Крім цього вона пише купу повідомлень, з запитаннями, де він, що він робить, може він з іншого і так далі. Навіть якщо ви говорите про нараді важливому або зайнятості, то їй це незрозуміло.

Чоловіки і самі можуть часто дзвонити та писати повідомлення, але не варто сподіватися, що завжди. Так, в перші місяці можливо, але не все життя. А ось постійні дзвінки просто бісять і навіть можуть привести до розставання.

 • Він тільки мій

Деякі дівчата, як тільки починають зустрічатися з чоловіками, намагаються заховати і оточити собою. Кожна повинна знати, що це тільки її чоловік. Навіть на сторінці в соціальній мережі вона каже, що він тільки її і нічий більше. Йому не можна ходити нікуди з друзями, тільки з нею. Вона настільки дружить з мамою, що вона дзвонить їй. Вона може спокійно прийти на роботу і поцілувати або занести поїсти. Швидше за все, з такою поведінкою чоловік швидко втече. Так, він тільки ваше, а й особистий простір у нього має бути.

 • Сама зліпила
Особливості спілкування з чоловіками

Іноді, жінка глянувши на чоловіка, бачить в ньому потенціал, але треба тільки злегка переробити його під себе. Так, безперечно, їй це вдається, але от тільки потім стає вже не те. Якийсь він нецікавий, не познайомилася з таким. І дійсно, а що це він так змінився?

 • Після весілля можна розслабитися

Після весілля дівчата часто вважають, що можна розслабитися. Тобто, сексуальна білизна можна замінити на піжаму або нічну сорочку, ноги можна не голити, вечорами світити перед ним маскою для особи і так далі. Адже саме він вас вибрав, то повинен любити в будь-якому вигляді. Зате на роботу треба йти при повному параді. Чоловіки дуже вразливі і такою поведінкою ви його віджахнете. Не розслабляйтеся ні в якому разі.

 • Якщо любиш — одружуйся

Іноді дівчата вважають, що після першого побачення чоловік повинен їй зробити пропозицію. І як же так, вже місяць пройшов, а він все ще не наважується? Значить він вас не любить? Ну і все, і пішли плакати.

Нормальне пояснення такій поведінці підібрати вкрай складно. Суть в тому, що дівчина вже давно собі все придумала, як і де це буде, а він з'явився, і все ніяк не виходить. Добре що у чоловіків все працює інакше. Так що обговорювати з подругами красиві сукні та ідеальну весілля можна, а от чоловіка поспішати не треба. І ніяких серйозних розмов через тиждень знайомства, тим більше про весілля.

 • Сарказм
Сарказм у спілкуванні

Це найбільш руйнівна сила. Жінкам здається, що подколи улюбленого вони виглядають дотепніше і оригінальніше. Наприклад, він пропонує її проводити, а вона каже, що він не дочекається. Він їй красиву сонату, компліменти, ресторан, квіти, а вона фиркає, що це банально. Не варто сміятися над цим, інакше знову доведеться сидіти на самоті.

 • Букви і слова

Якщо жінка пише лист, то по максимуму. Якщо СМС-ку, то про все й одразу. Якщо пропонується щось обговорити, то в найдрібніших деталях. Наприклад, ви образилися і починаєте пояснювати, як всі ваші клітинки образилися і як це було боляче. Будьте впевнені, що через кілька хвилин чоловік вже втратить суть розмови. Тому говоріть конкретні речі, а не виносьте мозок.

Відео: Спілкуватися з чоловіком правильно і по-жіночому. Ці фішки допоможуть спілкуватися з чоловіком правильно