Значення комбінацій чисел у психоматрице Піфагора в нумерології за датою народження

Стаття відповість на питання: що можуть розповісти цифри в даті народження і як правильно інтерпретувати поєднання цифр в психоматрице.

Приклад розшифрованої психоматрицы

Вивчивши попередні статті, ви навчилися складати психоматрицу за датою народження, розшифровувати окремо взяті клітинки і лінії квадрата.

А тепер спробуємо скласти загальну картину, взявши за основу психоматрицу особи А (див. фото внизу).

Дата народження особи А — 7 липня 1976 року.

Психоматрица особи А

Характер — 1 1.

 • Особа м'яка, дружелюбна і дуже приваблива. Легко контактує з оточуючим соціумом, особливо, якщо мова йде про ситуації «вислухати і зрозуміти». У таких людей завжди готова жилетка, в яку можна поплакати.
 • У відповідь особа А чекає тільки схвалення. Відповідно, краща з можливих мотивацій для такої людини — схвалення. Заради нього особа А згорне гори і зверне ріки назад (якщо потрібно). Тим більше, що лінія цілеспрямованості припускає наявність цілей, чия реалізація може бути далека від реальності.
 • Особа А не терпить тиску на себе і рідко тисне на інших. Це підтверджують і слабо виражені показники енергії і здоров'я. Такій людині часто не вистачає твердості в ситуаціях, коли потрібно відстояти свої погляди. Як наслідок, не дуже любить командну роботу. Може вибрати професію лікаря або вчителя, але тільки через патологічної потреби в подяці оточуючих. Крім того, вдячність оточуючих служить своєрідним допінгом для особи А, дозволяючи відновлювати слабкі енергетичні запаси (2).
 • Особа А створить стабільний партнерський союз з будь-якою людиною, не залежно від його сили характеру. Головне, щоб партнер не забував вчасно «гладити по шерстці».

Важливий момент: слабкі вольові якості вказують на помисливість, вразливість і ранимість. Якщо особа А змушена терпіти прес постійного невдоволення оточуючих, це може призвести до депресії, алкоголізму і т. д.

Порада: потрібен постійний пошук резервів, здатних відновити душевну рівновагу. Це може бути цікаве хобі, нові знайомства, зміна місця роботи.

Енергія / сила прояву здібностей — 2.

 • Енергетичний баланс зміщений у негативну сторону. На це вказує кількісний показник клітинки «2». Людина не є класичним енергетичним вампіром, проте потребує постійного емоційного допінгу.
 • Такі люди бувають надто метушливі. Емоційні сплески є для них своєрідними енергетиками.
 • Для укладення вдалого союзу особі А слід звернути увагу на людей з більш сильними енергетичними показниками: 2 2 , 2 2 2 і більше.
 • Для особи, А важливо навчиться зберігати наявну енергію. Для цього слід контролювати лінію мети «1-4-7» і не ставити собі непосильних завдань. В даному випадку актуальною стає китайська мудрість: «Втомлюйтеся, але не превозмогайте себе». Особа повинна навчиться уникати подій, людей, занять, що викликають стійку неприязнь. Для поповнення енергетичних запасів слід зайнятися йогою або будь-якими іншими медитативними практиками.
 • Можна завести домашнього улюбленця. В даному випадку, ідеальний вибір — собака. Чим більша тварина, тим більше енергії воно віддасть господареві. Пам'ятайте, кішки є енергетичними вампірами.
 • Слід звернути увагу на певну метеозалежність у людей з низьким енергетичним потенціалом. Крім того, вони потребують сиестах як спосіб відновлення втрачених сил.
 • В даному випадку цілком логічно виглядає і слабо виражена осередок «6», оскільки з таким запасом сил важка фізична праця особі А протипоказаний.

Потенціал до пізнання — 3 3.

 • Дві 3-ки в психоматрице вказують на достатньо стабільний інтерес до пізнання чогось нового. Не плутати з випробуванням на собі! Одна справа читати про кругосвітню подорож і зовсім інша справа у нього відправиться! В даному випадку достатньо сильною є лінія «3-6-9», яка зумовлює консерватизм особи А.
 • На жаль, слабко виражені осередку «5» і «6» зводять нанівець схильність особи А до точних наук, звільняючи місце для гуманітарних наук і творчості. Однак, час від часу, інтерес до техніки оживає, особливо в ситуації поломки чого-небудь. Беручись за ремонт, А особа повинна пам'ятати, що її ентузіазму і сил вистачить тільки на заміну батарейок!
 • Сильна лінія «3-5-7» вказує і на інтерес особи, А до всіляких технік в сексі і тут ентузіазму вистачить не тільки на прочитання початкових глав стародавніх трактатів про кохання.

Здоров'я — ні.

Рекомендовані заняття спортом! В даному випадку вони просто необхідні, якщо особа А хоче прожити довге і щасливе життя! Детальніше про заняття спортом можна прочитати вище за текстом (аналіз осередку «2»).

Логіка та інтуїція — 5.

Особа А — мрійник. Враховуючи велику кількість 7-ок, можна припустити, що слабовыраженное логічне мислення компенсується інтуїцією на рівні ясновидіння. В результаті, при всій своїй мрійливості (5), легкої ліні (2, 6), «дівочої пам'яті» (8-немає), А особа зрить у корінь і бачить суть події чи явища. Цей чоловік становить правильну оцінку ситуації, що склалася, і здатний витягти з неї максимальну користь.

Схильність до фізичної праці / зв'язок з землею — 6.

 • Характеристика слабовираженная. Бажання працювати спонтанне і його ненадовго вистачає. Роботу воліє виконувати самостійно. Після тривалого виконання важкої монотонної роботи особа А стає дратівливою і вибуховий. Враховуйте це, якщо плануєте навантажувати цього чоловіка якою-небудь роботою. Додаткову інформацію також можна прочитати вище по тексту в п. 2, 4.
 • Особа А може себе реалізувати у творчій професії, у викладанні і т. п. В якості хобі чудово підійде садівництво, в'язання або вишивання.

Везіння, удача, зв'язок з вищими матеріями— 7 7 7 7.

Про цю рису характеру частково було розказано в п. 5.

Важливо: щоб зберегти виключно позитивний вплив 7-ок, особі А потрібно розвивати толерантність і почуття обов'язку по відношенню до батьків (8-немає).

Особа А буде прекрасним педагогом (в області гуманітарних наук) або психологом.

Крім того, враховуючи аналіз попередніх комірок можна припустити, що у особи А є талант письменника, який вимагає реалізації.

Терпимість і почуття боргу — немає.

Прийміть до уваги: терпимості і почуття обов'язку дитина навчається у дорослих!

 • Як впливає відсутність 8-ок на характер особи, А? Ця людина не любить залежати від кого-небудь. Навіть від близьких людей. Навіть від батьків.
 • Особа А настільки боїться залежності, що ніколи не бере в борг. Навіть заради власної сім'ї. І абсолютно свідомо може відмовитися навіть від безоплатної допомоги, щоб не відчувати себе залежним.
 • Справедливості заради варто помітити, що якщо сталося диво і особа А опинилася в боржниках — віддавати борги їй дуже важко. Оскільки, з точки зору цієї людини, в борг він узяв чуже, а віддає своє.
 • Щоб бути щасливим, такій людині потрібно все життя вчитися добровільно вступати в залежні відносини. Наскільки швидко здобувається цей навик, залежить від мудрості і терпимості батьків людини.
 • До речі, вступити в шлюб (лінія 2-5-8) такі люди не прагнуть. Союз будується виключно за ініціативи протилежної сторони.

Пам'ять/Розум — 9.

 • Характеристика слабовираженная і вимагає постійної роботи над собою.
 • З урахуванням усього вищесказаного, можна зробити наступний безсторонній висновок: особа А в період втоми або подразнення схильна вступати в тривалі суперечки, які абсолютно не відповідають реальності. В результаті, людина говорить одне, думає інше, а робить третє.
 • В даному випадку, особа А завжди повинна пам'ятати правило: «Мовчання — золото».

Ось таку характеристику можна скласти, спираючись виключно на дату народження людини. Погодьтеся, цифри можуть розповісти багато! Головне, використовувати цю інформацію в інтересах!

Відео: Вам і не снилося: «Нумерологія роду. Дати долі» частина 1