Як підписатися і відписатися від розсилки Вайлдберриз на телефон?

Підписатися на список або відписатися від неї на Вайлдберриз просто. Читайте інформацію у статті.

В інтернет-магазині Вайлдберриз роблять покупки речей, товарів для дому, іграшок, косметики та ювелірних прикрас понад 700 000 чоловік в день. Зручний і вигідний шопінг приваблює мільйони людей.

  • Завжди хочеться бути в курсі новин улюбленого інтернет-магазину. Як підписатися на розсилку Вайлдберриз?
  • Повідомлення з новинками і датами розпродажів будуть приходити на електронну поштову скриньку і телефон. Це зручно майже для кожного покупця.
  • Але для початку потрібно зареєструватися на сайті. Як це зробити, написано в статті на нашому сайті за цим посиланням.

Як підписатися на розсилку Вайлдберриз на телефон?

Під час реєстрації ви повинні заповнити спеціальну форму із даними. Як підписатися на розсилку Вайлдберриз на телефон?

  • Внизу цієї форми є активна вкладка «Наші розсилки». Натисніть на неї.
  • У випадаючому меню ви побачите дві колонки із зазначеними галочками навпроти рядків «Знижки та акції» і «Акції та новини».
  • Якщо ви хочете підписатися на розсилку, не прибирайте галочки. Якщо вам не подобається отримувати повідомлення на телефон і поштову скриньку від магазинів, приберіть позначку, і натисніть «Підтвердити».
Як підписатися на розсилку Вайлдберриз на телефон?

Якщо ви позначки залишили, значить, вам на телефон і електронну пошту будуть приходити повідомлення з цікавими новинами і привабливими пропозиціями від магазину.

Але, якщо після реєстрації ви вирішили все-таки підписатися на розсилку, тоді на сторінці, що відкрилася, натисніть активну вкладку «Розсилки».

Як підписатися на розсилку Вайлдберриз на мобільний телефон?

Перед вами відкриється сторінка з різною інформацією. Прокрутіть повзунок трохи вниз до стовпця з розсилками. Поставте позначки навпроти тих пропозицій, розсилки яких вам будуть цікаві і натисніть «Зберегти».

Як підписатися на розсилку Вайлдберриз?

Як відписатися від розсилки Вайлдберриз на телефон?

Зробити це просто в Особистому кабінеті. В розділі «Мої дані» приберіть позначку, які ви поставили, коли давали згоду на розсилку, і натисніть «Зберегти». Тепер ви не будете отримувати листи та повідомлення від Вайлдберриз.

Як написати російськими літерами англійське слово wildberries?

Щоб правильно перекласти і написати англійське слово російською мовою, потрібно знати його транскрипцію. Але не всі вчили в школі English. Як написати російськими літерами англійське слово wildberries? Російською мовою це слово буде написано таким чином: Вайлдберриз.

Відео: Перші покупки весняного сезону