Подарункова карта, сертифікат Вайлдберриз: як користуватися? Де купити і як активувати подарунковий електронний сертифікат інтернет магазину Вайлдберриз?

Подарункові сертифікати від Вайлдберриз — відмінний сувенір на будь яке свято.

Вайлдберриз — сучасний інтернет-магазин, в якому можна придбати одяг, взуття, електроніку, товари для дому, іграшки для дітей і багато іншого. Тут легко вибрати товар, просто замовити і швидко отримати.

 • За допомогою Вайлдберриз можна зробити незабутній подарунок своїм рідним і близьким людям.
 • Подарункові сертифікати оплачують будь-які товари з сайту.
 • Скористатися таким подарунком просто. Гроші з рахунку сертифіката не згорають ними можна скористатися в будь-який момент, так як вони діють безстроково. Крім цього баланс можна використовувати в частковому обсязі.

Як придбати подарунковий сертифікат інтернет магазину Wildberries?

Як придбати подарунковий сертифікат інтернет магазину Wildberries?
 • Зайдіть в особистий кабінет.
 • Натисніть на активну рядок з тематикою майбутнього сертифіката і виберіть його номінальну вартість.
 • Перед вами відкриється сторінка з формою. Заповніть її і надішліть менеджерам сайту.
 • Вкажіть спосіб оплати, яким вам зручно користуватися.
 • Коли подарунок буде відправлений одержувачу, ви отримаєте повідомлення про його доставку.
 • Одержувач зможе активувати подарунок і зробити покупки на Вайлдберриз.

Ви можете вибрати подарунковий сертифікат номіналом від 500 до 10 000 рублів. Людина обов'язково зможе вибрати бажані речі для себе на суму подарованого сертифіката.

Подарункова карта-сертифікат Вайлдберриз: як активувати і користуватися?

Подарункова карта-сертифікат Вайлдберриз: як активувати і користуватися?

Ви отримали сюрприз від близької людини, і тепер ви можете купити модні товари на подарований сертифікат. Але як активувати і як користуватися подарунковою карткою-сертифікатом Вайлдберриз? Дотримуйтесь такої інструкції:

 • Увійдіть в особистий кабінет на сайті. Якщо ви ще не зареєстровані в цьому інтернет-магазині, тоді зробіть пару кроків і заведіть акаунт Вайлдберриз. Як це зробити написано за посиланням вище.
 • Введіть код активації від сертифіката. Це потрібно зробити в розділі «Особистий рахунок».
 • Натисніть на «Активування».
 • Через кілька секунд на ваш рахунок будуть зараховані подаровані гроші. Їх сума дорівнює номіналу подарунка.
 • Потім робіть покупки і насолоджуйтеся шопінгом на Вайлдберриз.

Переваги такого подарунка:

 • Покупка будь-якого одягу, взуття, товарів для дому, іграшок на сайті без обмежень.
 • Можливість використання подарованої суми в частковому обсязі. Невикористаний залишок не згоряє і завжди буде на рахунку, поки обдаровуваний його не використовує.
 • При поверненні товару грошові кошти зараховуються на рахунок.

Важливо знати: Подарункові сертифікати Вайлдберриз можна використовувати тільки в цьому інтернет-магазині. Їх не можна повернути або обміняти на готівкові грошові кошти. Подарункова карта — це власність компанії Вайлдберриз.

Wildberries — подарунковий сертифікат: відгуки

Wildberries — подарунковий сертифікат: відгуки

Подарунковими сертифікатами від Wildberries скористалися вже сотні тисяч людей. Завдяки такій послузі можна зробити подарунок близькій людині, колезі по роботі, коханому чи родичу. Всім без винятку сподобається цей незвичайний сюрприз.

Wildberries — подарунковий сертифікат

Якщо ви ще сумніваєтеся — придбати подарункову карту або немає, прочитайте відгуки людей, які піднесли в дар або користуються цим сувеніром:

Елла, 26 років

Таку картку мені подарував мій молодий чоловік. Я очікувала подарунок, але не думала, що це буде такий цікавий сюрприз. Моєму здивуванню не було меж! Активувала швидко і вже витратила весь баланс. Дуже сподобалося робити покупки по картці. Спасибі Вайлдберриз і коханій!

Ігор, 24 роки

Моя старша сестра обожнює магазин Вайлдберриз. Разом з батьками ми вирішили придбати для неї подарункову карту з цього сайту. Я замовив сертифікат і ще кілька речей. Посилка прийшла швидко, карта була вкладена в пакет з одягом. Хочу зазначити, що дарувати цей сувенір дуже зручно: красиве оформлення, несподіванка для обдаровуваного людини. Тепер не буду довго думати, що подарувати сестрі на свята. Подарунковий сертифікат — це відмінний сюрприз на будь-яке свято!

Ганна, 31 рік

Я вже багато років товаришую з інтернет-магазином Вайлдберриз. Але про подарунковому сертифікаті нещодавно дізналася від подруги. Вирішила зробити подарунок своїй начальниці на ювілей. Всі співробітники «ламали голову», що подарувати, а у мене вже був готовий сюрприз. Спасибі коханому магазину виручає у важких ситуаціях. Подарунок начальниці сподобався, вона навіть сказала окреме «спасибі». Це так приємно — отримати знак уваги від суворого керівника. Бажаю інтернет-магазину Вайлдберриз процвітання та нових ідей для покупців!

Відео: Нові покупки. Частина1. Wildberries. Рекомендую)))