Ламода: як відписатися від розсилки на електронну пошту та СМС розсилки? Як підписатися на розсилку Ламода та отримати купон? Секретні знижки на Ламода з персональної розсилки

Одна з найпопулярніших шопінг-платформ Ламода приваблює клієнтів добре продуманою системою заохочень купівельної активності. Спробуємо розібратися в секретних знижки і таємних промокодах від Ламоды.

Одна з найпопулярніших шопінг-платформ Ламода приваблює клієнтів добре продуманою системою заохочень купівельної активності. Спробуємо розібратися в секретних знижки і таємних промокодах від Ламоды.

Секретні знижки на Ламода з персональної розсилки

Відразу ж після реєстрації на платформі і підписки на розсилку новин, потенційного покупця чекає приємний сюрприз — фіксована знижка в рублевому еквіваленті, яку можна активувати, оформивши замовлення на певну суму (див. фото). Інформацію про основні етапи оформлення покупки на Ламода ви можете знайти, перейшовши за посиланням.

Секретні знижки на Ламода з персональної розсилки
  1. Введіть свій email у відповідне поле сторінки.
  2. Уточніть, які саме модні новинки вас цікавлять: чоловічі або жіночі.
  3. Підтвердіть підписку на розсилку, слідуючи інструкціям, отриманим в електронному листі, і отримаєте свою першу секретну знижку.

Надалі на електронну адресу, вказаний при оформленні підписки, буде приходити не тільки інформація про новинки сайту, але і секретні промокоди для участі в акціях.

Як підписатися на розсилку на електронну пошту та СМС в Ламода та отримати купон?

  1. Увійдіть в особистий кабінет, активувавши кнопку Увійти у верхньому правому куті головної сторінки. Після активації кнопки з'явиться спливаюче вікно для підтвердження адреси електронної пошти та пароля.
  2. Активуйте кнопку Профіль. У меню, виберіть закладку Підписки.
  3. Переконайтеся, що галочками виділені зручні для вас способи отримання інформації (див. фото внизу). Тут же ви зможете вказати частоту оновлення інформації.
Розділ «Мої підписки» в Особистому кабінеті Ламода

Крім того, ви зможете отримувати push-повідомлення, якщо встановіть на ваш смартфон додаток від Ламода.

Додаток Ламода для смартфонів

Ламода: як відписатися від розсилки на електронну пошту та СМС розсилки?

    Увійти у верхньому правому куті головної сторінки. Після активації кнопки з'явиться спливаюче вікно для підтвердження адреси електронної пошти та пароля.
  1. Активуйте кнопку Профіль. У меню, виберіть закладку Підписки.
  2. Переконайтеся, що ви зняли галочки поруч з рядками надсилайте мені SMS і по електронній пошті (див. фото внизу). Не забудьте активувати кнопку Зберегти.
Розділ «Мої підписки» в Особистому кабінеті Ламода: як відписатися від розсилки

У разі виникнення будь-яких питань, зверніться до цілодобової служби підтримки клієнтів

• для Москви і області: +7-495-134-00-40;

• для регіонів: 8-800-333-14-48.

Відео: Промокоди як отримати знижку в Lamoda, Wildberries, Ів Роше