Вайлдберриз – контактний номер телефону безкоштовної гарячої лінії 8800. Інтернет магазин Вайлдберриз: контакти

Всі контакти найбільшого інтернет-магазину Вайлдберриз | Wildberries.

З кожним днем все більша кількість людей задається питанням — навіщо витрачати дорогоцінний час після роботи або вихідних днів, щоб купувати необхідні речі. А що ще гірше, якщо точно знаєш, що купити і не любиш довгих походів по магазинах, а знайти бажане не вдається — цей день здається найбільш стомлюючим в житті. Але дійсно, навіщо витрачати час, якщо є величезний інтернет магазин одягу, взуття, аксесуарів і багато чого іншого — Wildberries! Все що потрібно в одному місці, та ще й з постійними проведенням акцій, розпродажів, знижок.

Зацікавило? Відправляйтеся в магазин! Для тих, хто вперше вирішив оформити замовлення в Вайлдберриз обов'язково варто прочитати статтю про реєстрації, пошуку та оформлення першого замовлення.

Вайлдберриз – контактний номер телефону безкоштовної гарячої лінії 8800

На сайті Wildberries максимально детально надана інформація необхідна для замовлення товару онлайн, але все ж досить часто виникає питання, який би хотілося погодити з продавцем. Також сервіс Вайлдберриз надає отримати консультацію і допомогу досвідченого стиліста.

За бажанням зв'язатися з магазином цілодобово можна безпосередньо в браузері. Для цього перейдіть за посиланням натисніть на посилання в меню » Подзвонити з сайту».

Для тих, кому зручніше спілкуватися по телефону — Цілодобова Гаряча Лінія 84957755505

Вайлдберриз – контактний номер телефону Кол-центру, служби підтримки вашого регіону

В залежності від місця проживання клієнта телефон гарячої лінії може бути змінена. Для того щоб дізнатися контактний номер служби підтримки свого регіону вам потрібно перейти по посиланню вибрати населений пункт і натиснути на нього.

Вайлдберриз – контактний номер телефону Кол-центру, служби підтримки вашого регіону: вибираємо регіон
Вайлдберриз – контактний номер телефону Кол-центру, служби підтримки вашого регіону: вибираємо регіон

Після цього ви автоматично повернетеся на цю ж сторінку в меню «Телефон вашого регіону» відобразитися необхідний номер.

Вайлдберриз – контактний номер телефону Кол-центру, служби підтримки вашого регіону: вибираємо регіон

Зверніть увагу: якщо ви дозволите сайту відстежувати ваше місцезнаходження при першому відвідуванні сайту, то вам не буде потрібно в ручному режимі вибирати свій регіон.

Як написати повідомлення, лист в інтернет магазин Вайлдберриз?

Справжні гуру інтернет покупок поступово відмовляються від витрати часу на очікування оператора і задають всі необхідні питання у листуванні. І зробити це можна все в один клік!

Ви знаходитесь на сторінці інтересуемого товару, і у вас виникла запитання? Під описом товару виберіть меню «?Питання» і натисніть на всплывшую кнопку «Задати питання». Зверніть увагу — в цьому меню питання можуть задавати тільки зареєстровані користувачі.

А ось отримати консультацію онлайн ви можете таким чином:

  • Telegram +7 926 537 31 37
  • WhatsApp +7 926 537 31 37
  • Viber +7 926 537 31 37
  • Skype Wildberries WB
  • У меню «Питання, пожаления?» за посиланням
  • На форумі Вайлдберриз за посиланням

Зверніть увагу, що всі зазначені способи в цьому розділі призначені виключно для спілкування в чаті і по ним неможливо отримати консультацію, зателефонувавши.

Електронна пошта Вайлдберриз

Ще один ефективний спосіб комунікації — електронна пошта. Віддаєте перевагу тримати зв'язок саме через неї? У Вайлдберриз єдина пошта — [email protected].

Сподіваємося, наша стаття допомогла налагодити комунікацію з одним з найпопулярніших сайтів, і тепер ви зможете уточнити всі питання у співробітників, після чого порадуєте себе новими речами!