Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей і двері в кімнату по Фен-Шуй: прикмети. Можна вішати годинники, картину, фотографії навпроти вхідних дверей? Чим прикрасити стіну, що повісити на стіну в передпокої навпроти вхідних дверей?

У цій статті ви дізнаєтеся, які предмети розмістити навпроти вхідних дверей в будинку для залучення сприятливої енергії. Основні правила фен-шуй для правильного розташування дзеркал в будинку.

Можна вішати дзеркало навпроти вхідних дверей і двері в кімнату по фен-шуй: прикмети

Дзеркало з давніх пір було оповите містичною аурою. З цим невід'ємним атрибутом будинку пов'язано багато забобонів. Багато хто може згадати, як бабуся казала: «Не дивися в розбите дзеркало, щастя не буде». Або, наприклад, забобонні люди боялися підносити маленьких дітей до дзеркала. Відомо, що дзеркала використовуються в магічних обрядах, деякі стверджують, що дзеркало є зв'язком з паралельним світом.

Сучасні люди відносяться до дзеркал без побоювання, важко уявити житло без цього атрибуту. Але коли виникає питання розміщення дзеркал, багатьох цікавить питання, як правильно розмістити цей атрибут, щоб не привернути негатив у своє життя.

Важливо: Майстри мистецтва фен-шуй впевнені, що дзеркало може принести господарям будинку сприятливий потік енергії ци. Але його необхідно правильно розмістити. Разом з цим, існують несприятливі простору для дзеркал.

За фен-шуй суворо заборонено розташовувати дзеркала в наступних місцях:

 • навпроти вхідних дверей в коридорі/передпокої;
 • біля ліжка в спальні.
 • у робочому кабінеті в дзеркалі не повинен відображатися процес роботи.

За фен-шуй дзеркало відштовхує потоки будь енергії, позитивної і негативної. Багато люди, власне, розміщують дзеркало паралельно двері метою позбавлення від негативу увійшли в дім гостей і потоків, що надходять ззовні. Але разом з негативною енергією йде позитивна. Сприятливі потоки, не встигнувши проникнути в будинок, в той же час залишають його. Відсутність сприятливої енергії тягне за собою невдача в справах, фізичну і моральну втому мешканців будинку, розлад у родині.

Часто розміщують дзеркала в спальнях. Це — невідповідне місце. Сплячі люди не повинні відбиватися в дзеркалі. Якщо не дотримуватися цього правила, сімейну пару очікують незгоди, сварки, труднощі, проблеми зі здоров'ям.

Дзеркало, що відбиває робочий процес, сприяє збільшенню обсягів роботи. В результаті людина відчуває себе втомленим морально і фізично.

Дзеркало по фен-шуй
Неправильне розташування дзеркала по фен-шуй

Може шафа з дзеркалом стояти навпроти вхідних дверей?

У багатьох виникає логічне питання, де розмістити дзеркало, якщо простір квартири/будинку часто дуже обмежена. Розглянемо можливі варіанти:

 1. У багатьох передпокоїв можна зустріти шафи з кількома половинами дзеркал. Цей варіант невдалий. Бачачи себе у двох половинах, людина дробиться, бачить себе не цілим. На підсвідомому рівні таке бачення себе накопичується і в подальшому може викликати проблеми з самооцінкою, депресію і хвороба. Це стосується дзеркальної плитки, що «ріже» зображення людини.
 2. Якщо простір дозволяє, поверніть шафа таким чином, щоб дзеркало не було направлено на вхідні двері. Дзеркало в передпокої або коридорі може стати хорошим варіантом для сприятливих потоків енергії ци, якщо не розміщувати його обличчям до дверей. При таких умовах енергія легко розподілиться в інші кімнати.
 3. Якщо розмістити дзеркало по-іншому неможливо, доведеться знайти варіант для проникнення позитивної енергії в оселі. Для цього майстри фен-шуй радять розташовувати дзеркало під невеликим кутом. Навіть незначний кут, практично непомітний, перенаправить потоки енергії.
 4. Неприпустимо, щоб дзеркала відбивали один одного. Так виникає дзеркальний коридор, наявність якого може провокувати несприятливі явища в будинку.
Який шафа підійде в передпокій з точки зору фен-шуй

Де дзеркала необхідно розміщувати обов'язково:

 • У передпокої обличчям не до вхідних дверей — ідеальний варіант.
 • На двері в туалет. Щоб потрапляє туди енергія не витікала в каналізацію.
 • На кухні. За умови, що буде відображатися гарний стіл з достатком їжі.
 • Ще одна важлива умова — в будинку має бути дзеркало в повний зріст.

Важливо: У дзеркалі не повинні відображатися дефекти ремонту, стара обшарпана меблі або безлад. Все, що відображається, примножується.

Чудово, якщо в дзеркалі буде видна картина з видом на море, водоспад, талісмани любові. Позитивне значення має відбивається гарний вид з вікна.

Правильне розташування дзеркала

Відео: Дзеркала в будинку по фен-шуй

Можна вішати години навпроти вхідних дверей?

Важливо: В мистецтві фен-шуй годинник — сильний інструмент для прискорення сприятливих потоків енергії.

 • Розміщувати години навпроти вхідних дверей не рекомендується. Дивлячись на такі годинники, людина буде відчувати нестачу часу, поспіх, що саме по собі не є складовою гармонійного життя.
 • Згідно фен-шуй годин у будинку не повинно бути багато, серед усіх присутніх у будинку годин повинні бути головні годинник. Їх краще всього розмістити у вітальні, форма повинна бути круглою, а розмір — більше всіх інших годині в будинку.
 • У спальні години не місце. Людина повинна прислухатися до своїм біологічним годинником, а не до цокання годинника. У робочому кабінеті обов'язково повинні бути годинник. Вони нагадують людині, що час — це гроші, і принесуть успіх і фінансове благополуччя.
 • Найпотужнішим інструментом є механічні годинники. На другому місці — пісочний годинник. Електронні годинники не володіють найменшою силою.
Де розташувати годинники в будинку

Можна вішати картину навпроти вхідних дверей?

Важливо: Картина навпроти вхідних дверей — хороший варіант декору.

Енергія ци додасться, якщо навпроти вхідних дверей буде висіти картина, що зображає водоспад, океан, морську далечінь. В такому випадку, удача проникне в будинок, як нестримний потік води. Але не забувайте, що картини з зображенням потопаючих вітрильників, кораблів володіють протилежним ефектом.

Які картини небажано вішати навпроти вхідних дверей і в інших кімнатах:

 1. Уникайте розміщення картин з хижими тваринами і птахами в агресивній позі.
 2. Несприятливими є картини з природними катаклізмами, з іншими елементами агресії у будь-якому її прояві.
 3. Портрети літніх людей, зруйнованих будівель, викликають почуття приреченості, не несуть користі. Похмурі картини, що викликають сумні почуття.
 4. Абстрактні картини. За фен-шуй такі картини не наділені сприятливою чи негативною енергетикою, вони нейтральні.
 5. Але іноді незрозумілий нам ієрогліф може позначати зашифроване негативне послання, що порушить баланс і не принесе блага.

Такі картини можуть негативно позначитися на енергетику будинку і його мешканців. Ще не рекомендується розміщувати у себе в будинку картини, які є подарунком неприємного вам людини.

Які картини підходять:

 • Картини із зображенням води.
 • З яскравими квітами.
 • Пейзажі, натюрморти.
 • Картини з тваринами (наприклад, пара коней, слон).

Картини, які викликають у вас позитивні емоції — почуття спокою, радості, захоплення, легкості, допоможуть руху енергії ци.

Картина для передпокою

Можна вішати фотографії навпроти вхідних дверей?

Важливо: Сімейні фотографії краще розміщувати там, де їх можна повільно розглянути, приділити увагу знімків. Стіна навпроти вхідних дверей і коридор, передпокій, в цілому, не найкраще для цього місце. Тут гості не затримуються, тому будуть дивитися на знімки побіжним поглядом.

Ще одна причина — людина на фото повинен дивитися на щось приємне, гарне, а не на двері і порожній коридор.

Знімки померлих родичів заборонено вішати на стінах, як би ви добре до них не ставилися.

В коридорі або передпокою можна повісити фотографії, нехай це будуть знімки красивих місць.
Сімейні фотографії з зображеними членами сім'ї краще розмістити у вітальні. Подружнє фото гармонійно буде виглядати в спальні.

Чим прикрасити стіну, що повісити на стіну в передпокої навпроти вхідних дверей?

Важливо: Вхідних дверей приділяється велике значення в ученні фен-шуй. Вона є брамою для енергії ци, що проникає в будинок.

Сприятливо, коли двері відкриваються всередину. Таким чином ви впускаєте енергію, а не виштовхуєте її, як у випадку з відкривається назовні дверима.

Якщо навпроти вхідних дверей глуха стіна, необхідно обов'язково щось повісити туди, щоб енергія ци могла рухатися далі. Не забувайте, що разом з енергією ци в будинок проникає несприятлива енергія ша. Щоб не просто уповільнити, але і змусити ша перетворитися в ци, розміщують відповідні елементи декору. Це можуть бути:

 • Світильники. Чим більше теплого освітлення, тим краще.
 • Кришталева підвіска. Затримує потік негативної енергії.
 • Підвіски і дзвіночки, бажано з заокругленими краями.
 • Квіти. Тут головне підібрати такі рослини, які не бояться тіні. Уникайте витких рослин.
 • Підійдуть також красиві штучні квіти, але не засушені.
 • Ваза, статуетка.
 • Неподалік від дверей, але не прямо паралельно можна розмістити акваріум.
 • Виріб своїми руками.

Коридор з фен-шуй не повинен бути захаращеними, наявність безлічі пар взуття на увазі, зайвий одяг, яку не носять, тільки шкодить енергії ци. Під килимок біля дверей рекомендується класти кілька монет для залучення багатства.

Вірити в цю теорію чи ні, вирішувати вам. Якщо ви вирішили створити у своєму будинку гармонійну атмосферу, яка сприяє позитивній енергії, скористайтеся нашими рекомендаціями.

Відео: Вхідні двері по фен-шуй