Вироби на вуличну ялинку — великі ялинкові іграшки, прості, об'ємні, гірлянди, годинник, цукерки, дзвіночки, сніжинки, кульки з CD дисків, пластикових пляшок, стаканчиків, пінопласту, паперу, картону, макаронів, льоду, гачком, Дід Мороз своїми рукам

Інструкція по виготовленню виробів на вуличну ялинку.

Зміст

З наближенням новорічних свят багато хто прагнуть прикрасити свою новорічну красуню. Дуже часто мешканці приватних будинків не ставлять всередині власного житла новорічне деревце, а воліють тільки наряджати ялинки, які знаходяться на вулиці. Варто зазначити, що купувати дорогі іграшки для прикраси такої ялинки недоцільно, тому їх можна виготовити з підручних матеріалів.

Як прикрасити вуличну ялинку своїми руками: поради, ідеї, фото

Існує маса варіантів виготовлення ялинкових іграшок для вуличного деревця. З цією метою можна скористатися:

 • Картонними коробками
 • CD дисками
 • Пластиковими пляшками
 • Фольгою
 • Циліндрами від туалетного паперу та рушників
 • Різноманітними відходами, такими як картон, биті старі ялинкові іграшки, старі книжки, листівки, обривки новорічної мішури

З усього цього можна спорудити досить симпатичні ялинкові іграшки.

вулична ялинка
вулична ялинка

Новорічні вироби на вуличну ялинку з CD дисків – сніжинки, кулі: схема виготовлення, фото

Одним з найбільш простих і доступних варіантів виготовлення ялинкових іграшок, є використання CD дисків. З них можна виготовити сніжинки і кулі. Для виготовлення сніжинок вам знадобиться CD диск і кілька трубочок для коктейлів. Також вам буде потрібна мішура для прикраси і якась товста дріт. Потрібен буде клейовий пістолет або звичайний термоклей.

Інструкція:

 • Візьміть CD-диск і протягніть крізь отвір товстий дріт. Вже на неї надягайте трубочки для коктейлів, формуючи симпатичну сніжинку.
 • Задекорувати місця згинів і дріт можна новорічною мішурою.
 • Щоб диск не бовтався усередині сніжинки, зафіксуйте його за допомогою термоклея.

Далі приступайте до виготовлення кулі. Вам знадобляться якісь бокорізи або дуже гострий канцелярський ніж. Вам потрібно з диска вирізати кілька шестикутників. Після цього склейте між собою із застосуванням термоклея. Задекоріруйте місце стиків мішурою.

Новорічні вироби на вуличну ялинку з CD дисків
Новорічні вироби на вуличну ялинку з CD дисків
Новорічні вироби на вуличну ялинку з CD дисків

Новорічні гірлянди для ялинки: трафарети, фото

Новорічні гірлянди в найчастіше виготовляються із застосуванням паперу, фольги або яких-небудь обгорток від цукерок. Нижче подані шаблони для виготовлення гірлянд на новорічну ялинку власними руками. Найчастіше вони виготовляються з кольорового паперу або картону.

Трафарети гірлянди
Трафарети гірлянди
Трафарети гірлянди
Трафарети гірлянди

Новорічні годинник з картонної коробки для ялинки: шаблони, фото

Непоганим варіантом для прикраси новорічного деревця, є годинник. Їх можна виготовити з картонної коробки. Виготовляються за принципом старовинних годинників у вигляді будиночка. Вам знадобиться картонна коробка з-під взуття, трохи картону, папір для декору. Це може бути обгортковий папір для подарунків або фольга, а також клей, фломастери, кілька аркушів паперу.

Інструкція:

 • Вам необхідно виготовити прямокутний каркас. На нього прикріпіть дах, зігнувши картон у вигляді куточка. Заповніть порожнечі спереду і ззаду за допомогою трикутника з картону.
 • Коли каркас готовий, приступайте до його декорування. Для цього змастіть поверхню клеєм. Досить наносити клейка речовина не на всю площу, а тільки на торці. Тобто по периметру. Приклейте фольгу або обгортковий папір.
 • У центрі вклейте коло, він буде циферблатом. Нанесіть цифри і прикріпіть стрілки. Вони можуть бути паперовими або просто намальованими.
годинник з картонної коробки

Великі цукерки для ялинки: трафарети, фото

Великі цукерки для ялинки можна виготовити з використанням циліндрів від паперових рушників або туалетного паперу. Вам необхідно взяти гарну обгортковий папір і просто загорнути в неї в циліндр з картону. Зав'язати куточки можна красивими стрічками або шматочками мішури.

цукерки для ялинки
Трафарет для цукерки

Ялинкові іграшки з пластикових пляшок на вуличну ялинку: схеми, фото

Справжньою знахідкою для виготовлення ялинкових іграшок є пластикові пляшки. З їх допомогою можна виготовити як новорічні кулі, так і симпатичні композиції. Існує кілька варіантів виготовлення іграшок з пляшки. Перший варіант — використовується тільки денце.

Інструкція:

 • Вам необхідно зрізати денця і склеїти їх між собою.
 • Декорують блискітками, стразами, стрічками або мішурою.
 • Можна склеювати як у формі кулі, так і у формі звичайного новорічного гуртка, досить плоского.

Також з пластикових пляшок можна виготовити композицію. Для цього використовується сам циліндр. Для цього беруться прозорі пластикові пляшки з незабарвленого пластику. Він повинен бути повністю прозорий, не зелений. Вам необхідно нутрощі наповнити якимось симпатичним вмістом. Це може бути штучний сніг. Краї зверху і знизу закриваються. Для цього можна використовувати як картон, так і зрізані нижні частини від пластикових пляшок. Декорують місця склеювання новорічною мішурою або ватою.

Ялинкові іграшки з пластикових пляшок
Ялинкові іграшки з пластикових пляшок
Ялинкові іграшки з пластикових пляшок

Новорічні дзвіночки на вуличну ялинку: трафарети, фото

Відмінним варіантом декору є новорічні дзвіночки. Вони можуть бути виготовлені як плоскими з картону, або з паперу. Також можуть бути об'ємними. Для цього можна скористатися пластиковими стаканчиками. Вам необхідно обклеїти стаканчик обгортковим папером або фольгою. Всередині можна приклеїти саму болтающуюся частина, яка дзвенить. Її можна виготовити з пластикової ложки, яку попередньо фарбують блискучою фарбою.

дзвіночки на вуличну ялинку
дзвіночки на вуличну ялинку

Кулі з пластикових стаканчиків на вуличну ялинку: шаблони, фото

З пластикових стаканчиків можна виготовити досить симпатичні іграшки. Існує кілька варіантів виготовлення.

Перший — це новорічний куля. В такому випадку пластикові стаканчики склеюються за типом кулі. Він виходить досить великим. Для того щоб зменшити розмір кулі, можна використовувати невеликі стаканчики — чарочки. Якщо ви хочете, можна виготовити новорічне кільце. Для цього склеюються між собою стаканчики у формі кільця. Декорувати такі іграшки можна за допомогою новорічної мішури, старих битих іграшок, а також блискіток.

Кулі з пластикових стаканчиків
Кулі з пластикових стаканчиків
Кулі з пластикових стаканчиків

Об'ємні ялинкові іграшки з пінопласту на вуличну ялинку: інструкція, фото

Тут варіантів досить багато, так як пінопласт досить універсальний матеріал. З нього можна вирізати кулі, квадратні гуртки, найпростішим варіантом є виготовлення подарункових пакунків з пінопласту. Вам необхідно вирізати кубик з пінопласту і обклеїти його обгортковим папером. В центрі кожної із сторін необхідно протягнути стрічку, зав'язати в центрі великий бант. Вийде коробочка з подарунком.

Об'ємні ялинкові іграшки з пінопласту
Об'ємні ялинкові іграшки з пінопласту
Об'ємні ялинкові іграшки з пінопласту

Іграшки з паперу, картону на вуличну ялинку: трафарети, фото

Нижче представлені прості іграшки з паперу і картону.

Іграшки з паперу, картону на вуличну ялинку
Іграшки з паперу, картону на вуличну ялинку
Іграшки з паперу, картону на вуличну ялинку

Кулі з макаронів на вуличну ялинку: інструкція, фото

Дуже незвично і привабливо виглядають іграшки на ялинку зі звичайних макаронів. З них можна виготовити як новорічні кулі, так і ялинку. Якщо ви виготовляєте невелику ялинку, вам потрібно з картону згорнути конус і обклеїти його макаронами-пір'ям. Після цього за допомогою фарби з розпилювачем ялинка забарвлюється в потрібний колір. Найчастіше використовують золотисту або сріблясту фарбу.

З макаронів потрібно виготовити і новорічні кульки. Для цього підготовлена основа обклеюється макаронами і забарвлюється в потрібний колір.

Кулі з макаронів на вуличну ялинку
Кулі з макаронів на вуличну ялинку
Кулі з макаронів на вуличну ялинку

Кольорові кулі з льоду на вуличну ялинку: інструкція, фото

Відмінним варіантом декору є використання крижаних куль. Їх виготовляють із звичайних повітряних кульок, які наповнюють водою з барвником. Більш детальну інформацію знайдете перейшовши за посиланням. Там є повний опис та інструкції з виготовлення крижаних кульок для новорічної ялинки та декору ділянки біля будинку.

Кольорові кулі з льоду на вуличну ялинку

Кулі гачком на вуличну ялинку: схема, опис, фото

Якщо ви любите рукоділля, і вміти в'язати гачком, скористайтеся своєю майстерністю і виготовте кілька симпатичних ялинкових іграшок. За допомогою ниток зв'яжіть симпатичних конячок, собачок, кульки. Виглядають такі вироби просто чудово.

Кулі гачком
Кулі гачком
Кулі гачком
Кулі гачком

Дід Мороз своїми руками для ялинки: опис

Який же Новий рік без Діда Мороза? Для ялинки його можна виготовити з застосуванням пластикової пляшки і посуду. Саме тіло Діда Мороза виготовляють з пластикової пляшки, яку обклеюють симпатичною папером червоного кольору. Це буде імітація його вбрання. Бороду, волосся, ноги і руки можна виготовити за допомогою пластикових ложок. Очі, ніс і рот можна намалювати за допомогою маркерів або фарб. Нижче представлені найбільш прості й популярні варіанти виготовлення Діда Мороза для ялинки.

Дід Мороз своїми руками
Дід Мороз своїми руками

Кращі оформлення новорічних вуличних ялинок: фото

Звичайно, хочеться щоб ялинка виглядала дуже стильно і незвично, тому необхідно вибирати красиві і стильні іграшки. Намагайтеся виготовляти прикраси з використанням значної кількості блискіток і обгорткового паперу. Необхідно все робити акуратно, щоб іграшка не виглядала дуже дешево, неохайно. Нижче представлені найбільш симпатичні варіанти прикраси ялинки.

Кращі оформлення новорічних вуличних ялинок
Кращі оформлення новорічних вуличних ялинок
Кращі оформлення новорічних вуличних ялинок
Кращі оформлення новорічних вуличних ялинок

Прикрасити вуличну ялинку можна за допомогою саморобних іграшок. Прикраси можна зробити власними руками з пластикових пляшок, стаканчиків, з CD-дисків.

ВІДЕО: Іграшки своїми руками