Прикраса вікон до Нового року з паперу бурульками, рукавицями, зірочками, сніжинками, годинами, цифрами, ялинковими кульками, іграшками на гілках, дзвіночками: роздрукувати і вирізати шаблони і трафарети для наклейки і малювання на вікнах, витинанки, фото

Варіанти новорічних трафарети для декору вікон.

Зміст

Новорічні свята — чудовий привід провести час з сім'єю, для того щоб поліпшити стосунки з дітьми і зблизитися з ними. Можна залучити їх до прикраси будинку до святкування Нового року. Для цього приступайте до прикраси власних вікон.

Як зробити вітраж, вирізати з паперу деталі прикраси на вікно своїми руками: поради

Найчастіше в нижній частині вікна розташовуються більш великі деталі і малюнки. В основному це малюнки ялинки і Діда Мороза, різноманітні будиночки під снігом і лісові галявини. Таким чином верхня частина вікна іноді залишається порожньою і виглядає не дуже органічно. Виготовте прикраси з паперу або зробіть вітражний малюнок.

Поради:

  • Вибирайте прості малюнки з мінімумом деталей. Їх простіше вирізати.
  • Для вирізання користуйтеся гострими манікюрними ножицями з закругленими краями.
  • Для малювання користуйтеся білими вітражними фарбами або сумішшю гуаші з милом.
вітраж до Нового року

Бурульки з паперу: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Щоб зробити малюнок доповненим, часто у верхній частині вікна малюють бурульки, сніжинки, а також новорічні рукавиці. Це відмінний спосіб заповнити всю картину і зробити вікно незвичайним і красивим.

Щодо малюнків і наклейок бурульок на вікно, то зазвичай їх малюють цільним полотном по всій ширині вікна. Їх найчастіше не розривають один з одним, виконують у вигляді своєрідної паморозі або шару бурульок. Власне кажучи так вони зазвичай звисають з дахів будинків. Це невигадливі і симпатичні візерунки. В самому верху вікна буде біле полотно, від нього відходять різноманітні фігурки різної довжини.

Зараз бурульками доповнює і новорічну ялинку. Тому не завжди бурульки розташовують у верхній частині вікна. Іноді такого роду прикрасами декорують новорічне деревце. В такому випадку форма бурульки дещо відрізняються від тих, які знаходяться у верхній частині вікна.

Існує два варіанти декору вікна із застосуванням бурульок:

  • Вирізати з білого тонкого паперу, а потім наклеїти на вікно.
  • Використовувати трафарет, який стоїть замалювати білою фарбою з додаванням мила, штучним снігом, який реалізується в балончиках або скористатися губкою із зубною пастою. Такого роду домашні речовини теж відмінно виглядають на вікні і допомагають його доповнити.
Бурульки з паперу
Бурульки з паперу
Бурульки з паперу
Бурульки з паперу

Рукавиці: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Один з найсимпатичніших варіантів, є малювання і використання наклейок у вигляді рукавичок. До нас ця традиція прийшла не так давно. Але в країнах Європи та США часто рукавиця, як і новорічний чобіток, використовуються в якості мішечків для подарунків. Їх зазвичай вивішують біля каміна, а потім знаходять в них цікаві подарунки від дідуся Мороза.

Тому рукавички і бурульки можна вважати повноцінними атрибутами Нового року і Різдва. Їх можна розташувати на вікні і таким чином доповнити його декор. Найчастіше використовуються самі прості рукавиці, які складаються з великої відділення і великого пальця, прикрашені такі рукавички хутром. Зазвичай такого роду вироби носять діти.

Рукавиці шаблони та трафарети
Рукавиці шаблони та трафарети
Рукавиці шаблони та трафарети
Рукавиці шаблони та трафарети

Зірочки: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

В якості прикраси на ялинку можна використовувати не тільки бурульки, але і всякі зірочки. В основному використовуються досить великі, прості малюнки, які найчастіше або вирізаються і приклеюється на вікно, або навпаки, служать своєрідними шаблонами для малювання. Їх в такому разі приклеюють до вікна і заповнюють внутрішню частину зірочки штучним снігом, зубною пастою або замальовують білою фарбою. Виходить досить красиво, нижче представлені найбільш поширені варіанти зірочок для прикраси новорічного вікна.

Також можна використовувати цікаві симпатичні зірочки або як прикрасу на ялинку, або як елемент для декорування порожній частині вікна, коли нанесений основний малюнок. У такому разі невеликі зірочки і сніжинки служать прикрасою і доповненням існуючого об'ємного пейзажу.

Зірочки шаблони та трафарети
Зірочки шаблони та трафарети

Сніжинки: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Сніжинки можуть служити і як окремі декоративні елементи для прикраси вікна. При цьому не обов'язково наносити якийсь великий малюнок в нижній частині віконця. Досить скористатися трафаретами різних сніжинок. Дуже незвично виглядає використання трафаретів. У такому разі трафарети приклеюються на вікно, а вся область, яка знаходиться навколо них, вона замальовує штучним снігом, який наноситься з розпилювача або балончика. Таким чином, він лягає невеликими крапельками або туманом, залишала просвіти на тих місцях, на яких наклеєні сніжинки або зірочки. Після того як сніг підсихає, трафарети знімають і залишається прозорі місце, саме тих на тих дільницях, де були приклеєні сніжинки.

Сніжинки шаблони та трафарети
Сніжинки шаблони та трафарети
Сніжинки шаблони та трафарети

Годинник: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Годинник є якимсь символом року, що минає, їх теж часто зображують на вікнах. Нижче представлені красиві годинник для декору вікна.

Годинник шаблони та трафарети
Годинник шаблони та трафарети

Цифри: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Зазвичай цифри використовуються для декору вікна підпису привітань і зазначенням року. Вони можуть бути як великими,так і дрібними. Нижче представлені красиві цифри для декору вікон.

Цифри шаблони та трафарети
Цифри шаблони та трафарети
Цифри шаблони та трафарети

Ялинкові кулі: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Для малювання новорічних кульок краще використовувати трафарет, так як від руки намалювати кулю досить складно. Бо як коло виходить кривим і мало схожим на новорічний куля. Нижче представлені найбільш симпатичні, прості варіанти новорічних кульок.

Ялинкові кулі шаблони та трафарети
Ялинкові кулі шаблони та трафарети
Ялинкові кулі шаблони та трафарети

Ялинкові іграшки на гілках: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Прикрасити вікно можна і ялиновими гілочками з новорічними іграшками. Зазвичай для малювання таких візерунків рідко використовують трафарети. Подібного роду малюнки можна легко нанести за допомогою пензля, губки або пальця, який умочують в зубну пасту або білу гуаш, змішану з мильним розчином. Такого роду гілочки виходять дуже симпатичними, пухнастими і здаються об'ємними. Якщо у вас немає таланту до малювання, ви досить погано тримаєте в руках пензлик, можете скористатися готовими трафаретами ялинових гілочок з іграшками.

Ялинкові іграшки на гілках
Ялинкові іграшки на гілках
Ялинкові іграшки на гілках
Ялинкові іграшки на гілках

Дзвіночки: шаблони та трафарети для вирізання і наклейки на вікно

Дзвіночки теж можна вважати символами Нового року. Вони відмінно доповнюють зимові та лісові пейзажі.

Дзвіночки шаблони та трафарети
Дзвіночки шаблони та трафарети
Дзвіночки шаблони та трафарети
Дзвіночки шаблони та трафарети

Як прикрасити вікна бурульками, рукавицями, зірочками, сніжинками, годинами, цифрами, ялинковими кульками, іграшками на гілках, дзвіночками з паперу: ідеї, фото

Прикрасити вікно перед Новим роком досить просто. Не так вже обов'язково купувати існуючі набори в супермаркетах. Можна намалювати малюнки самостійно або роздрукувати з комп'ютера, а потім вирізати. Можна їх використовувати в якості трафаретів або наклейок на вікна. Займе таке заняття у вас зовсім небагато часу, але новорічний настрій вам гарантовано. Кілька хороших ідей представлено нижче на фото.

Ідеї новорічних прикрас на вікна
Ідеї новорічних прикрас на вікна
Ідеї новорічних прикрас на вікна
Ідеї новорічних прикрас на вікна

Якщо немає новорічного настрою, не турбуйтеся. Створіть його самостійно. Це можна зробити, прикрасивши свій будинок різноманітною новорічною атрибутикою.

ВІДЕО: Прикраса вікна до Нового року