Скільки карбованців, гривень коштує 1 голос в ВК в 2019 рік: де купити?

Вам потрібно знати, скільки коштує 1 голос ВК? У статті є курс, а також інформація про те, де можна придбати голоси.

Одні користувачі ВК не знають навіщо потрібні голоси, а інші їх активно використовують і розплачуються за придбання програм та інших нових функцій соцмережі. Якщо вам знадобилися голоси, і ви не знаєте, де їх взяти, і хочете знати, скільки коштує один голос, читайте статтю нижче.

Скільки карбованців, гривень коштує 1 голос в ВК в 2019 рік: де купити?

ВКонтакте 1 голос коштує 7 рублів. Це розцінки на 2019 рік. Якщо вам потрібно дізнатися ціну, наприклад, в гривнях, тоді знадобиться курс Центробанку. Наприклад, курс рубля до гривні — 10 рублів приблизно дорівнювати 4 гривням. Відповідно, 1 голос ВК буде коштувати 2,8 гривні.

Купувати голоси потрібно тільки Вконтакті. Сторонні ресурси, які пропонують дану послугу, можуть виявитися шахраями і їм потрібні лише дані ваших карт та інша інформація, а також у них можуть бути завищені розцінки. Тому купуйте голоси тільки ВК. Зробити це можна на своїй сторінці. Дотримуйтесь такої інструкції:

Поповніть баланс голосів
  • Зайдіть в «Налаштування», виберіть «Платежі, підписки, переклади».
  • Відкриється сторінка, на якій видно, скільки у вас на рахунку голосів. Тут же є кнопка «Поповнити баланс». Натисніть на неї.
  • Відкриється вікно, в якому будуть перераховані доступні способи поповнення. Виберіть потрібний і клікайте на нього.
Виберіть спосіб оплати
  • Потім відзначте, скільки вам потрібно голосів. Тут же ви побачите, скільки це буде коштувати.
  • Натисніть «Отримати голоси».
  • Підтвердіть платіж, введіть код, отриманий в СМС. Натисніть «Готово».
Виберіть, скільки вам потрібно голосів

Все — через кілька хвилин ваш рахунок голосів поповниться. Раніше користувачі ділилися голосами, передаючи їх один одному. Зараз розробники ВК прибрали таку функцію, пояснюючи тим, що цей функціонал втратив свою популярність. Докладніше читайте в статті на нашому сайті за цим посиланням.

Варто відзначити, що ви можете отримати голоси і безкоштовно, через спеціальні програми. Ці програми можна знайти у вкладці «Спеціальні програми» у вікні, яке відкрилося у вас при виборі способу оплати. Удачі!

Відео: Голоси ВКонтакте безкоштовно всім — 3 способи!