Boom музичний плеєр для ВК — що за програма?

Порівняно недавно багато користувачів Вконтакте зіткнулися з проблемою прослуховування музики, але сьогодні проблема вирішена і з'явилося відмінне додаток Boom.

Довгий час користувачі Вконтакте були здивовані і збентежені діями адміністрації соціальної мережі, тому що музику можна було слухати, то раптом доступ закривався, то окремі пісні відмовлялися програватися, то реклама була постійною і все в такому дусі. На сьогоднішній день ситуація вже налагодилася і був створений справжній стриминговый сервіс з платною підпискою. Він був названий Boom.

Що стане з музикою з ВК?

Музика в ВК

Насправді, все залишиться як і раніше, хіба що тепер між піснями буде періодично програватися реклама, так і зберігати музику в пам'ять смартфона не вийде. Крім того, в додатках тепер встановлено обмеження — в день можна слухати музику всього 30 хвилин, якщо хочеться більшого, то доведеться оплатити передплату, вартістю 149 рублів.

Для тих, хто користується комп'ютером тільки для прослуховування треків, це все взагалі буде непомітно, хоча реклама все-таки не зникне.

Boom — музичний плеєр для Вконтакте: опис

Boom в ВК

Можливо, ви здивуєтеся, але додаток Boom має досить низькі оцінки, причому як в Google Play, так і в App Store. Примітно, що до самого додатком претензій начебто і немає — воно відмінно працює, функціонал прекрасний. А ось той факт, що за музику тепер доведеться платити багатьох засмучує. Для людей це незвично, адже вони звикли, що музика завжди знаходиться у вільному доступі.

Окремий додаток для музики Boom має одну незаперечну перевагу — всі треки можна кешувати, тобто зберігати і потім прослуховувати без інтернету. Крім того, у нього привабливий дизайн і є розділи з новими треками і рекомендаціями. В стрічку потрапляють всі записи друзів, а також спільнот, в яких є музика, так що вам не доведеться довго шукати потрібні композиції, та й завжди можна послухати що-небудь новеньке.

Музика доступна для прослуховування не тільки по окремих треках. Можна послухати альбом виконавця, або взагалі всю його дискографію. Ось тільки не обійшлося і без недоліків. Справа в тому, що оригінальні пісні і підробки можуть перебувати упереміш і тому не варто дивуватися, якщо раптом ви включили пісні одного виконавця, а почули зовсім не те, що очікували.

Ще виділяється відсутність пошуку по альбомах. Спочатку треба знайти трек з потрібного альбому, включити його і тільки потім через меню перейти безпосередньо в альбом. Якщо ви хочете зберегти весь альбом, то доведеться кешувати кожен трек окремо. Іноді пісні можуть виявитися недоступними.

  • Завантажити для Android
  • Завантажити для iOS

Додаток Boom для ВК не працює — що робити?

Не працює BOOM в ВК

Деякі користувачі зіткнулися з тим, що навіть при купленої підписці треки не зберігаються. Вирішити проблему зовсім не складно. Вам потрібно просто перевстановити додаток і все має відновитися.

Скільки коштує підписка Boom для ВК?

Вартість місячної підписки у додатку Boom становить 159 рублів для власників Андроїд і 169 рублів для iOS. Перший місяць використання безкоштовний, але якщо вам не сподобалося користуватися додатком, то обов'язково скасуйте підписку, щоб гроші не продовжували списуватися.

Чому варто вибрати саме Boom для музики? Все дуже просто — сюди завантажуються всі ваші аудіозаписи з Вконтакте, а тому вам не доведеться шукати все заново. Ваше завдання просто зайти в свій аккаунт.

Відео: Додаток BOOM