«Секс Бар'єр»: про препарат, форма випуску, властивості, дію, застосування крапель і таблеток для котів, котів, псів і сук — корисні поради, ціна

«Секс Бар'єр» — це відмінний засіб для виключення поповнення у ваших вихованців. Давайте ознайомимося з препаратом докладніше.

Зміст

«Секс Бар'єр» вважається пероральним, биогормональным засобом, в якому міститься мінімум синтетичних речовин. Оптимальна кількість гормонів забезпечує тварині безпечну, надійну концентрацію препарату, який повністю безпечний, не володіє серйозними побічними ефектами.

Препарат має величезну кількість переваг, якщо порівнювати даний метод зі стерилізацією. Останній здатний завдавати вихованцеві сильний стрес, через нього часто виникають різні ускладнення, ожиріння і так далі. «Секс Бар'єр» — ідеальний препарат, найкращий спосіб, завдяки якому можна контролювати статевий потяг домашньої тварини.

«Секс Бар'єр»: про препарат

Даний лікарський препарат призначений для того, щоб пригнічувати статеве збудження кішок, переривати небажану вагітність. «Секс Бар'єр» у власному складі містить активні речовини:

 • Речовина 1 – мепрегенолацетат.
 • Речовина 2 – етинілестрадіол.

Дані компоненти пригнічують утворення гормонів, завдяки яким відбувається регулювання статевих залоз. З-за кошти повільніше дозрівають фолікули в яєчниках. Внаслідок чого припиняється у кішки тічка.

Під впливом лікарського засобу слизова матки починає змінювати власний біохімічний склад. В майбутньому зменшується ризик того, що яйцеклітини кішки оплодотворятся під час випадкового спарювання.

Вихованцям
 • Саме таким механізмом впливу володіє препарат. Він може повністю вирішити багато проблем, пов'язані з статевим потягом тварини.
 • У самки пригнічується статеве збудження, затримується і регулюється термін появи тічки. Також препарат здійснює протизаплідна дія протягом 24 годин після того, як сталося випадкове спарювання.
 • Засіб «Секс Бар'єр» може ще коригувати небажану поведінку кішки, коли у неї виникає тічка.
 • Якщо говорити про чоловічі особини, то лікарський препарат також пригнічує в них збудження, може коригувати інстинктивні поведінки різного плану, наприклад, мічення власної території в будинку, на вулиці.
 • Головна перевага контрацептивного препарату – воно швидше знижує рівень активних компонентів, якщо порівнювати з іншими аналогічними засобами.
 • Також перевагою лікарського засобу можна назвати те, що препарат розроблений з урахуванням типу тваринного, його статі. Репродуктивні функції домашніх тварин після цього контрацептиву можуть відновитися приблизно через 3 місяці після припинення його прийому.
 • «Секс Бар'єр» відрізняється підвищеною якістю. Засіб має патентний захист, комфортну упаковку, завдяки якій можна уникнути придбання підробки. Дуже важливо — засіб має ще Золотий та Платиновий знак якості. Засіб вже тривалий час вдало використовується людьми, які дають ліки своїм улюбленцям.

Форма випуску лікарського засобу «Секс Бар'єр»

Гормональний препарат випускає в 2-х видах:

 • У вигляді таблеток
 • У вигляді крапельок

Ви зможете придбати оптимальний варіант, враховуючи особливості власного характеру тварини. Активні речовини в цих препаратах аналогічні. Це означає, що власними властивостями, впливом вони теж ідентичні.

Відзначимо те, що препарат випускається ще в наступних варіантах:

 • Для котів, кішок.
 • Для собак (псів, сучок).

Відрізняються кошти концентрацією активних компонентів. Під час придбання лікарського засобу будьте гранично уважні. Застосування засобу, призначеного для самок, неприпустимо для самців, оскільки це може призвести до передозування.

 • Краплі «Секс Бар'єр» випускаються прозорим розчином, який має світло-жовтий колір. Як правило, фасується препарат у флакончиках з полімеру. На кожному флаконі присутній крапельниця-піпетка. Завдяки такій піпетці можна швидко відміряти потрібну дозу препарату. У складі засобу присутні гормональні речовини, плюс оливкова олія з великою кількістю вітамінів. Завдяки рослинному маслу ліки краще, швидше засвоюється. Вітаміни володіють антиоксидантною дією, за допомогою них швидше з організму виводяться токсичні речовини.
Крапельки
 • Таблетки «Секс Бар'єр» мають овальну форму. Одна сторона таблеток рожева, інша – біла. Упаковуються таблетки у блістерах. В одній упаковці знаходиться 10 пігулок. У складі кожної таблетки присутній крохмаль. Також засіб складається з молочного цукру і інших додаткових компонентів.
Пігулки

Сам засіб незалежно від форми випуску необхідно зберігати тільки в теплому місці, але, щоб температура становила не більше +25°C. «Секс Бар'єр» дозволено на короткий час заморожувати, коли потрібно транспортувати. Після того, як препарат відтає, він не втрачає власних фармакологічних якостей.

«Секс Бар'єр»: властивості, дію

Препарат має виражену контрацептивна дія, зумовлена поєднанням 2-х важливих компонентів. Дані гормональні компоненти мають властивість доповнювати впливу один одного, внаслідок чого відбувається комплексна дія препарату.

Дія препарату «Секс Бар'єр» досягає завдяки тому, що активні речовини пригальмовують утворення гормонів, що відповідають за вироблення фолікулів. З-за цього овуляція повністю припиняється. Крім цього, значно збільшується в'язкість слизової матки, змінюються процеси в ендометрії. Після ущільнення яйцеклітина, яка запліднюється, просто не може прикріпитися.

Від активності

Крім цього, лікарський препарат коригує поведінку тварини, так як володіє наступними властивостями:

 • Заспокоює нервову систему вихованця.
 • Тварина після препарату стає не таким агресивним.
 • Вихованець більше ніколи не мітить місця.
 • Ліки дає можливість усунути інші негативні симптоми, які можуть виникати під час статевої охоти.

Вже через 2-е чи 3-х діб після застосування засобу вихованець не кричить, не мітить територію, у нього пропадає бажання спаровуватися. Поведінка кота або собаки стрімко нормалізується.

«Секс Бар'єр»для кішок і котів: застосування

Гормональний препарат необхідно давати тваринам у різних пропорціях. Все залежить від статі вихованця. Перед тим, як будете давати препарат улюбленцю, визначте його вагу. Якщо ви неправильно підрахуєте дозування, це може призвести до передозування або негативного ефекту.

Коли виберіть форму самого кошти у вигляді таблеток, ви повинні дотримуватися наступної інструкції.

Таблетки «Секс Бар'єр» для кішок

 • Якщо кішка важить менше 5 кг, тоді давайте їй 1 таблетку на день.
 • Якщо кішка важить мінімум 5 кг і максимум 10 кг, давайте їй не більше 3 таблеток на день.
 • Якщо тварина важить до 20 кг, давайте на добу максимум 4 таблетки.

Щоб підтримувати ефект кошти, подмешивайте його в їжу вихованцеві кожен місяць. Першу таблетку давайте протягом 3-х днів. Якщо ви пропустили один прийом, плюс кішка встигла погуляти, тоді пару таблеток дайте їй протягом доби після спарювання.

Таблетки «Секс Бар'єр» для котів

Прийом ліків здійснюється наступним чином:

 • Якщо ваш котик молоденький, тоді спочатку дайте йому одночасно 2 таблетки.
 • Далі давайте препарат так, як і кішкам.
 • Щоб ефект ліки не припинявся, коту давайте кожен місяць протягом 3-х діб по 1 таблетці.

Якщо ви вирішили віддати перевагу краплям, тоді вам слід дотримуватися наступної інструкції.

Краплі «Секс Бар'єр» для кішок

 • Якщо ваша тварина важить максимум 5 кг, тоді давайте йому по 4 крапельки кожен день, поки не припиниться збудження.
 • Якщо кішка важить більше 5 кг, тоді їй слід давати до 7 крапель щодня до припинення збудження.
Кискам

Якщо ви вирішите давати кішці ліки, змочивши в ньому корм, тоді переконайтеся, що вихованець їжу повністю з'їв.

Курс лікування триває, як правило, до 5-ти діб. Щоб ефект був максимально стабільним, давайте кішечці засіб кожен місяць. Час прийому становить не більше 3-х днів. Щоб запобігти небажану вагітність, улюблениці дайте один раз засоби. Прийом проводите протягом першого дня після спарювання.

Краплі «Секс Бар'єр» для котів

Прийом кошти виконуйте за тією ж схемою, як для самочок. Вам доведеться лише змінити тривалість прийому препарату.

 • Якщо у вас дорослий кіт, тоді давайте йому засіб максимум 6 діб.
 • Якщо котик у вас молодий, тоді термін прийому кошти продовжите до 8-ми днів.
 • Щоб ліки діяло стабільно, давайте його вихованцеві протягом 3-х днів.
Котикам

Комбінований гормональний засіб ви можете придбати в будь-якій спеціалізованій аптеці. Вартість препарату залежить від форми випуску. Ветеринари радять недовірливому, неспокійного тварині давати препарат у вигляді крапельок. Якщо ви будете давати вихованцеві ліки постійно, зможете домогтися в результаті стабільного ефекту. Також обов'язково стежте за дозуванням, так ви зможете відновити статеві функції у вихованця, коли припините йому давати ліки.

«Секс Бар'єр» для собак: застосування

Засіб давайте вихованцеві, коли помітите перші ознаки статевого збудження. Ліки у вигляді крапельок наносите собаці на мову 2 рази в день. Можете капнути препарат на якусь їжу. Лікування проводите до того, коли повністю зникнуть ознаки порушення у пса.

Як правило, термін лікування становить до 7-ми діб. Однак ви можете трохи продовжити його. Сучкам, щоб запобігти небажану вагітність, ліки давайте в подвійній дозі 1 раз.

Найголовніше — давайте засіб собаці після спарювання, щоб не пройшло більше 2 діб. Тепер розглянемо дозування прийому препарату.

Асортимент

Краплі

 • Якщо ваша собака важить максимум 5 кг, тоді дайте їй один раз препарату тільки 1 крапельку.
 • Якщо тварина важить не більше 10 кг, тоді за раз давайте вихованцеві не більше 4 крапельок.
 • Особам, чия вага складає максимум 30 кг, давайте до 8 крапельок.
 • Якщо ваш пес важить більше 30 кг, тоді їй необхідно давати від 9 крапельок або більше.

Повністю репродуктивна функція собаки може відновитися через 2 місяці, коли ви припиніть давати вихованцеві ліки.

Таблетки

 • Якщо ваша собака важить не більше 5 кг, тоді давайте їй 1 таблетку на добу.
 • Якщо вага вашого вихованця становить максимум 10 кг, йому потрібно давати не більше 3 таблеток.
 • Якщо собака важить не більше 30 кг, давайте їй 4 таблетки, не більше.
 • Собакам, чия вага складає більше 30 кг необхідно додавати по 1 таблетці на 10 кг.

Якщо ви будете правильно давати препарат, виберіть ідеальну дозування, подібних ефектів не виявлено. Але препарат не можна давати деяким породам собак, наприклад, грейхаундам.

«Секс Бар'єр»: протипоказання

Як вказано в інструкції, даний препарат можна давати не кожній тварині.

Існують деякі протипоказання, а тому не давайте вихованцеві ліки в наступних ситуаціях:

 • Якщо у тварини виявлена хвороба, пов'язана з сечостатевої системою.
 • Якщо у вихованця є патології статевої системи.
 • Не можна давати, коли у домашнього вихованця цукровий діабет.
 • При виявленні алергії у тварини на певну речовину.
 • Також не рекомендовано давати препарат тим кішкам і собакам, які ще не досягли статевої зрілості.
Є протипоказання
 • Лікарі забороняють давати ліки під час вагітності, якщо тварина годує своїх малюків.
 • Не можна давати препарат, якщо у кішки або собаки виявлена пухлина молочних залоз. З-за ліки новоутворення почне швидше розвиватися.

«Секс Бар'єр»: корисні поради по застосуванню, ціна

 • Якщо ви станете дотримуватися дозувань, які рекомендує виробник, ризик появи побічних ефектів практичні виключається.
 • При виникненні алергічної реакції на якийсь з компонентів обов'язково слід припинити давати тварині засіб. У такій ситуації вихованцеві можна дати протиалергічний препарат, провести симптоматичне лікування.
 • Якщо ви перевищите дозу або будете давати ліки протягом тривалого часу (більше 1 року і 6 місяців, не роблячи перерви), гормональний препарат може викликати розвиток патологій, які пов'язані зі статевою системою. Також це може призвести до серйозних порушень поведінки вихованця.
Недорогі

Даний лікарський засіб реалізується в будь-яких спеціалізованих ветеринарних аптеках. Також його ви зможете придбати в клініці для тварин. Вартість препарату коливається в таких межах:

 • Вартість таблеток становить мінімум 137 рублів і максимум 170 рублів.
 • Вартість таблеток становить приблизно 200 рублів.

Важливо те, що звикання до ліків не було відзначено.

Відео: «Секс Бар'єр» — щоб кішка не гуляла