Моделюючий віск для укладання волосся чоловічий і жіночий: для чого потрібен, як їм користуватися? Як правильно укладати волосся воском чоловікам і жінкам: приклади, опис, фото, відгуки. Який віск для волосся краще вибрати: список кращих чоловічих і жіноч

Серед доглядають коштів для волосся, віск займає одне з важливих місць. З його допомогою можна створити просту зачіску і складну укладання.

Зміст

Серед величезного асортименту косметичних засобів для волосся віск займає одну з лідируючих позицій. За допомогою воску можна створити зачіску, змоделювати просту або складну укладання з повітряних пасм.

У продажу можна знайти різні види воску. Кожне засіб здатне створити різноманітні ефекти, наприклад, підфарбовування деяких пасм, ефект «мокрих локонів» і так далі.

Для чого необхідний моделюючий віск?

Особливою популярністю віск користується у представниць прекрасної половини, у тих, хто обожнює створювати незвичайні зачіски і має кучеряве, неслухняне волосся. Саме завдяки воску кучері стають більш слухняними, красивими, мають привабливу, об'ємну форму.

Найчастіше фахівці радять для таких цілей використовувати віск тільки хорошого якості, який стимулює виникнення блиску. Даний препарат, в основному, містить в складі живлять волосся компоненти. Завдяки їм кучері починають активно рости, стають густими, повітряними.

Однак при всій власної ефективності, віск занадто складний, важкий косметичний продукт, яким не особливо бажано користуватися кожен день. Також є побоювання того, що з-за воску гірше засвоюються корисні компоненти шкірним покривом. Але подібні побоювання є лише міфом, а тому віск можна використовувати для укладання хоч щодня.

Ефективно
 • Якщо моделюючий віск для волосся нанести правильно, він створить захисний бар'єр локонам. А сучасні препарати не тільки абсолютно безпечні. Вони також надають користь волоссю, живлять їх, оздоровлюють до самих кінчиків.
 • Моделюючий віск – моделююча косметика, яка володіє великою кількістю можливостей. Він зволожує волосся, надає їм обсяг, структуру. Завдяки воску кучері стають більш блискучими. Під час розробки препарату використовуються тільки натуральні речовини природного походження. Отже, волосся знаходяться під постійним захистом, вони не втрачають взагалі вологу.
 • Раніше моделюючий віск для волосся випускався тільки в твердому стані. Зараз він випускається різних видів. Не має значення, яку форму має косметичний засіб. Він все одно має воскової структурою, за допомогою якої кучері виходять гнучкими, пружними.
Моделюємо

Завдяки моделирующему воску вийдуть багато оригінальні зачіски, мають хороший обсяг, блискучу поверхню. Головна перевага даного препарату – він дає можливість отримати відмінну фіксацію, надавши всій зачісці пластичність. Віск можна використовувати, незалежно від типу волосся. Наносити препарат потрібно тільки на чисті кучері, внаслідок чого ефект кошти лише посилиться.

Які види моделюючого воску для укладання існують?

Сьогодні випускають різноманітні форми даного косметичного препарату, щоб отримати ідеальний ефект на різних типах кучерів. При укладанні волосся необхідно правильно наносити моделюючий віск для волосся, враховуючи те, яка форма продукту підходить під певні цілі.

 • Твердий. Це засіб вважається класичним. У складі даного препарату присутній парафін, спеціальні речовини, смола. Віск у твердому стані найбільш затребуваний продукт. І все тому, що в нього ідеальна фіксація, засіб здатне випрямити кучеряві локони. Також він використовується під час завивки. Препарат можна використовувати під час створення складних зачісок.
 • Рідкий. Такий препарат багато знають, як спрей. Ця форма дає можливість наносити засіб локально, наприклад, лише на кінчики волосся біля коріння або на декілька обраних пасм. Фіксація у такої форми менше, тому його бажано використовувати, якщо необхідно зробити об'ємну зачіску.
Варіанти
 • Віск-гель. Поєднує в собі якості 2-х попередній форм. Засіб більш зручний під час використання, особливо, якщо препарат необхідно розподілити по всьому волоссю. Завдяки гелю кучері блискучим, шовковистим, у них зменшується пухнастість. Але під час нанесення необхідно враховувати дозування кошти. Якщо нанести багато, пасма будуть злипатися.
 • Віск-крем. Це засіб вважається більш рідкісним. За своїми якостями він нагадує рідкий віск, однак наноситься набагато легше. Форму можна використовувати для сухого типу волосся, для волосся, які ослаблені. Віск наповнить таку текстуру волосся, не обважнює їх. Крем має чудові зволожуючі якості.
 • Віск-помада. Головна відмінність даного засобу від інших подібних продуктів – завдяки воску можна отримати сильний блиск. Помаду можна наносити на гладкі волосся, випрямляти кучері. Єдиний мінус кошти – він не володіє сильною фіксацією. Крім цього, помада також здатна зволожувати волосся.
Для стайлінгу

Всі існуючі види воску для волосся поділяються за декоративним властивостям на наступні типи:

 • Нейтральний. Може бути у вигляді крему або твердої маси. Можна використовувати для укладання, обробки волосся для додаткового захисту від перепадів температури. Віск зволожує сухі кучері. На зовнішність самих волосся препарат майже не впливає.
 • Матуючий. Має сильну фіксацію, однак блиску він не надає волоссю. Все навпаки, завдяки такому засобу можна усунути блиск жирних локонів від природи.
 • Глянцевий. Це може бути гель або віск у сухому стані. Завдяки йому волосся стають гладкими, створюючи ефект «мокрих локонів».
 • Забарвлює. Може фіксувати зачіску в будь-якому положенні, плюс змінює природний відтінок волосся. Засіб володіє яскравим кольором, може застосовуватися для фарбування деяких локонів. Віск можна легко змити.

Якими перевагами володіє моделюючий віск для волосся?

Продукт досить популярний сьогодні.

І все тому, що він володіє безліччю достоїнств:

 • Віск для волосся вважається нейтральним. Отже, він безпечний для волосся, шкірного покриву голови.
 • Навколо стрижня волосини з-за кошти виникає тонка водостійка плівка. Внаслідок цього виключається втрата вологи.
 • Утворюється плівка захищає волосся від пошкоджень.
 • Віск, яким можуть користуватися дівчини, робить кучері блискучим, гладким. Волосся після воску стають слухняними.
 • Засіб захищає волосся при термічній обробці. Отже, пофарбовані кучері перукарі рекомендують обробляти воском.
Безліч переваг
 • Засіб не обважнює волосся, але тільки при правильному дозуванні.
 • Продукт можна застосовувати у найрізноманітніших цілях. Наприклад, наносити на кінчики волосся, коли вони сильно січеться, вимагають додатковий захист. Також можна застосовувати під час укладання, щоб зачіска була добре зафіксована, під час моделювання, створюючи за допомогою воску обсяг.
 • Наноситься моделюючий віск для волосся рідкою або напіврідкою. Після цього віск застигає, утримує надану кучерям форму. Моделюючий віск дає можливість укладати прямі волосся і завитки, також випрямляти неслухняні кучері.

Моделюючий віск: як їм користуватися?

Для фіксації

Фіксація зачіски створеної здійснюється легко. Але іноді можливе застосування особливих форм препарату, які спрямовані переважно на фіксацію зачіски. Для таких цілей підходить віск-спрей або у вигляді павутинки.

Часто для укладання зачіски потрібно теплова обробка препарату, яку можна досягти, використовуючи фен, прасування.

Для моделювання

Створення зачіски з використанням воску відбувається наступним чином:

 • Розподіліть засіб по кучерям.
 • Надайте волоссю потрібну форму. Для цього скористайтесь бігуді, феном, щипцями або плойкою.
Розподіляємо по кучерям

Деякі різновиди засоби дають можливість створювати зачіску, роблячи її більш пластичною, змінювати форму. Часом для зміни форми зачіски необхідно повторно наносити моделюючий засіб.

Для додання блиску

Головні якості моделюючого воску для волосся – надання кучерям шовковистості, додаткового блиску. Також віск використовують для того, щоб моделювати під час укладання, фіксувати зачіску. Однак дані якості зустрічаються у більшої частини воску.

Спеціальні маніпуляції для додання волоссю блиску не потрібні. Це проявиться, коли ви будете створювати зачіску. Віск буває різних форм. Кожний варіант дає майже ідентичний результат.

Рідкий моделюючий віск

Такий віск найчастіше має форму спрею. Як правило, віск використовують, щоб змоделювати або зафіксувати короткі кучері. Також можна застосовувати при укладанні довгих локонів, які потребують в додатковому обсязі.

 • Перед укладанням струсніть флакон із засобом (якщо це зазначено в інструкції).
 • Розпиліть препарат на відстані не менше 15 см від голови.
Розпилення
 • Якщо віск будете використовувати, щоб надати локонам обсягу, тоді під час розпилення рукою енергійно піднімайте волосся, струшуйте їх.
 • Перебирайте всі волоски, щоб засіб змогло проникнути в їх структуру.
 • Не поспішайте, коли будете наносити віск. Для початку нанесіть його на кожне пасмо, потім надайте кучерям необхідну форму.

Твердий моделюючий віск

По консистенції засіб дуже густе, як крем, однак таким він залишається, коли зберігається в банку. Твердий віск можете наносити на волосся в сухому або мокрому стані. У 2-му варіанті буде краще проявлятися ефект від продукту. У твердому стані засіб дозволяє створювати складні зачіски.

Потрібно розігріти
 • Візьміть засіб. Зігрійте його трохи, щоб він поміняв консистенцію.
 • Якщо потрібно нанести кошти багато, тоді обробляйте кожен локон окремо.
 • Якщо необхідно нанести мало воску, тоді пройдіться по кучерям легкими рухами.
 • Всі властивості твердого воску розкриваються, коли засіб нагрівається, а потім остигає. Отже, якщо вам необхідно зробити укладку, обов'язково користуйтеся феном та іншою технікою для укладання.

Матовий моделюючий віск

Віск для волосся застосовується під час укладання, коли необхідно створити недбалу зачіску. Підходить для коротких або середньої довжини волосся.

 • Візьміть віск, зігрійте його, щоб консистенція засобу трохи змінилася.
 • Наносити віск безладно, але при цьому врахуйте головний задум укладання.
 • Важлива якість матового варіанту – його кількість не впливає на форму майбутньої зачіски. Укладання стає більш привабливою.
 • В залежності від типу засобу, вам не треба буде сушити волосся феном, сам віск застигне.

Глянцевий моделюючий віск

Допомагає надати кучерям яскравого, незвичайного виду. Віск здатний вирівнювати кучері, створювати ефект ламінування.

Моделюючий
 • Візьміть віск, але гріти не треба.
 • Розподіліть засіб рівномірно по поверхні кучерів.
 • При надлишку воску зніміть його, використовуючи гребінець. Якщо воску буде мало, наносите його повторно.
 • Сформуйте зачіску не поспішаючи. Щоб укладання зафіксувалася, використовуйте фен з гарячим повітрям.

Віск у вигляді павутинки

Засіб призначений для дуже сильної фіксації. Воно має унікальні якості. Віск легкий, повітряний по текстурі. Завдяки йому зачіска зберігає первісну форму тривалий час, але, при цьому, залишається пластична.

 • Віск для волосся не розігрівайте в долонях. Він самостійно підтане, коли ви його будете розподіляти по волоссю.
 • Наносьте потроху, тонким шаром. Якщо необхідно, повторіть процедуру.
 • Готову зачіску не закріплюйте гарячим повітрям.

Як правильно укладати волосся воском чоловікам і жінкам: приклади, опис, фото, відгуки

Необхідність користуватися воском пояснити легко. До всього, що було описано вище, можна додати ще те, що засіб ідеально підходить для кучерявих і пересушені локонів.

Виникає головне питання – як правильно використовувати моделюючий віск, щоб зачіска вийшла максимально приваблива?

Для жінок

Воском можуть користуватися і новачки, і професійні перукарі. Наносьте засіб на будь-які волосся, будь вони вологі або сухі.

Для укладання скористайтеся наступними порадами:

 • Нанесіть препарат на руки, від тепла долонь він поміняє консистенцію. М'який віск рівномірно розподіліть по кучерям, надайте їм форму.
 • Використовуйте засіб в правильному кількості, щоб волосся не виглядали жирними. Якщо ваші локони до плечей або трохи нижче, тоді візьміть продукту в розмір з горошину.
Жінки
 • У вас багаторівнева зачіска? Ви хочете їй додати об'єму і густини? Наносити віск близько коренів, укладайте волосся, використовуючи фен.
 • Для отримання кучериків, розподіліть віск по всьому волоссю закріпіть їх у необхідному положенні, потім підсушіть за допомогою фена.
 • Якщо вам подобаються скуйовджене зачіски, тоді обробіть волосся засобом по довжині, потім долонями взлохматите кучері. Завершіть образ наступним чином – деякі прядки виділіть, використовуючи віск.

Для чоловіків

Якщо необхідна укладка короткого волосся, тоді за допомогою кошти можна прибрати електризацію. І не має значення, з якої причини електризується самі волосся. Для кучерів знадобиться трохи засобу. Його розітріть в руках, потім рухаючись, починаючи з низу і закінчуючи верхівкою голови, розподіліть масу по кінчиках волосся. Довжину волосся не чіпайте.

Чоловікові
 • Марія 22 роки: «Я професійний перукар. Користуюся воском постійно. Роблю укладання собі, раджу своїм клієнтам. Засіб хороше, з ним волосся стають більш об'ємними, блискучими».
 • Ігор 35 років: «Мій перукар порадив користуватися воском, щоб волосся завжди мали гарний вигляд. Я користуюся засобом не дуже часто, але результат від нього все одно помітний».

Який моделюючий віск для волосся краще вибрати: список кращих чоловічих і жіночих воску для волосся

Виробляють віск багато відомі бренди. Однак самі якісні засоби випускають наступні фірми.

Для жінок

 • Taft. Віск у вигляді гелю. Робить зачіску акуратною. Засіб має невелику фіксацію, термозахист. Головне достоїнство продукту – він не обтяжує локони, навіть якщо засіб нанесено безпосередньо біля коренів.
Віск
 • Estel. Засіб дає можливість укладати короткі кучері, створювати зачіски з волосся середньої довжини. Головна перевага воску – він відмінно діє як на вологих, так і на сухому волоссі. Але ефект, при цьому, виходить різний. Віск має середню фіксацією, тому зачіска може триматися досить довго. Локони завдяки продукту перестають пушіться.
 • Osis. Препарат надійно фіксує, дозволяє створити зачіску самої різної складності. Головні достоїнства воску – він захищає кучері, внаслідок чого вони не пересихають. Засобом можна користуватися постійно, використовуючи його (при необхідності) навіть кілька разів в день.
 • Crew. Засіб у вигляді пасти, володіє сильною фіксацією. За допомогою нього можна укласти кучері, додати їм додаткового обсягу. Головний плюс кошти – зачіска після воску набуває матовий ефект. Крім цього, продукт захищає волосся від сухості.
Паста
 • Londa. Волосся від воску стають блискучими. Препарат походить тільки для сухих локонів. За допомогою програми можна створити зачіску, навіть якщо кучері дуже жорсткі, неслухняне, кучеряве.
 • Спивакъ. Засіб вважається натуральним, однак воно ідеально справляється з будь укладанням. Продукт піклується про кінчиках локонів, тому він призначений переважно для догляду. Засіб усуває посічені кінці, живить кучері, відновлює структуру кожного волоска.
Натуральне

Для чоловіків

 • Gatsby. Засіб, який випускає японський бренд. Укладку волосся можна змінювати протягом дня, але волосся з-за цього не втрачають своїх захисних функцій. І все тому, що в складі препарату містяться унікальні речовини, які доглядають за волоссям.
 • By vilain. Продукт якісний, робить волосся матовими. Після кошти кучері не так швидко набувають жирний блиск. Головна перевага – для укладання волосся потрібно дуже мало воску.
Чоловікам
 • ProfiStar. Цей продукт вважається екзотичним. Він доглядає за волоссям, дозволяє добитися ідеальної укладки. Варто продукт недорого, але, при цьому, він відрізняється високою якістю.
 • American Crew. Цей віск не часто зустрічається у продажу. Однак багато досвідчені перукарі вибирають саме цей продукт. Є віск у різних формах. Кожен варіант має приємний запах, в їх складі присутні тільки природні речовини. Крім того, віск добре наноситься на волосся.

Відео: Вибір і нанесення воску для волосся