Що не можна робити гостям на весіллі: 17 заборон

Якщо ви запрошені на весілля, то важливо не тільки, щоб ви як гість залишилися задоволені. Будучи гостем, ознайомтеся з основними заборонами на заході.

Весілля – серйозне і хвилююча подія не тільки для молодят, але і для гостей. Існують правила як для винуватців торжества, так і для самих гостей, яких слід дотримуватися беззастережно.

Весільна церемонії – нелегка і давня традиція, яка за багато століть обросла правилами й ритуалами. Вони настільки міцно вкоренилися, що правила існують навіть для гостей свята.

Що не можна робити гостям на весіллі: 17 заборон

Що ж під забороною для гостей на весіллі:

 1. Ні в якому разі не варто брати з собою кого-то ще, якщо цієї людини заздалегідь не запросили. Ще до торжества це треба обговорити з молодятами і заздалегідь сказати, скільки людей від вашої сім'ї.
 2. Ділитися своїми враженнями, фотознімками з заходу також варто після того як ви це обговоріть з парою.
 3. Нехтувати дрес-кодом. Коли у запрошенні зазначено, що тематика вечірки це чорне білі тони, то не варто приходити в одязі інших кольорів. Ви будете виглядати смішно на тлі інших.
 4. Не варто відволікати фотографа і перешкоджати відеозйомці.
 5. Пунктуальність на такому відповідальному заході має бути завжди. Тамада розписує всі по хвилинах, щоб все встигнути і захід пройшло на вищому рівні.

  Весілля
 6. Світ сучасних технологій настільки заполонив життя кожного з нас, що навіть на весіллі знайдуться люди, які будуть сидіти в гаджетах. Відпочиньте хоч у цей день від телефону і проведіть час з користю. Адже весілля буває не так часто.
 7. Якщо ви дотримуєтеся особливого харчування, варто обговорити це заздалегідь ще до складання меню банкету.
 8. Відповідати на телефонні дзвінки або постійно говорити по телефону. Люди зібралися тут, щоб відволіктися і зануритися на деякий час в атмосферу свята, а не слухати ваші проблеми.
 9. Критикувати. Складали меню не ви і ви не вправі висловлюватися з приводу будь-яких страв. Коли у вас буде весілля, ви зробите все як вам подобається. В даній ситуації просто насолоджуйтеся приємною компанією і смачним десертом.
 10. Дарувати непотрібні подарунки. У більшості випадків молодята кажуть, що їм треба і, виходячи з цих бажань, кожен купує потрібний подарунок. Якщо це не обумовлено заздалегідь, поставте себе на місце пари і подумайте, щоб ви хотіли щоб вам подарували і що на перших порах вам у нагоді.
 11. Не можна гостям на весіллі бути в центрі уваги. В цей день вся увага має бути прикута до молодих, все інше відходить на другий план.

  Не привертайте до себе увагу
 12. Не знати кордонів. Алкоголь та розваги мають бути в рамках пристойності. Щоб потім ні молодим, ні вам не довелося червоніти.
 13. Брати дітей якщо це заздалегідь не обмовлялося. Якщо збираються тільки дорослі, то і всі розваги передбачені під їх вік, а деякі з них можуть бути не зовсім пристойними.
 14. Не танцювати. І гості, і молодята можуть подумати, що вам щось не подобається, не треба псувати цей прекрасний вечір.
 15. Ставити питання не в тему. Типу того: «Коли ви плануєте дітей?».
 16. Не порівнювати. У кожного свій смак і бачення свого весілля, адже всі ми різні і у кожного свій смак.
 17. Піти, не попрощавшись. Навіть якщо пара зайнята, варто почекати, поки вона звільнитися і сказати до побачення, і подякувати за прекрасний вечір.
Важливо попрощатися

Само собою молодята у цей день дуже хвилюються і переживають, щоб все пройшло як можна краще, і кожному з присутніх цей день запам'ятався назавжди, постарайтеся не привертати до себе уваги безглуздими витівками.

Відео: Весільні заборони