Як обманюють клієнтів в салонах краси: способи. Як знайти та вибрати салон краси, щоб не обдурили?

У даній статті ми поговоримо, як обманюють косметологи в салонах краси і як уникнути цього.

Багато жінок звертаються за послугами в салони краси, от тільки не кожна знає, що в таких місцях косметологи можуть нахабно обманювати, щоб витягнути побільше грошей. Ми поговоримо про найбільш популярних методи обману клієнток, а також розповімо, як правильно вибрати салон краси.

Як обманюють в салонах краси: способи

Як обманюють в салонах краси?

Спосіб 1. Багато процедур

Коли ви сідаєте в крісло до майстра, то будьте обережні, якщо вам починають говорити про те, що волосся у вас зовсім погані і якщо не зробити дорогі процедури, то вони мало не випадуть і причому завтра. Як правило, таким способом салони розводять на різний догляд та інші маніпуляції, які вам, може і не нашкодять, але й користі від них ніякої не буде.

Те ж саме стосується манікюрних кабінетів. Але тут вам запропонують зовсім інше — догляд подорожче, манікюр подорожче. Вас точно будуть вмовляти зробити найдорожчий варіант, впираючись в те, що він найпопулярніший. Але от тільки насправді він мало чим буде відрізнятися від звичайного.

Спосіб 2. Ін'єкції

Ін'єкції під шкіру є найбільш дорогими процедурами. Це обумовлено дорожнечею препаратів, а тому багато хто намагається економити на них. Так що особливо недобросовісні салони можуть використовувати один шприц для декількох клієнтів, що не просто заборонено, але й навіть карається. Більш того, всі препарати ліцензуються, та спеціальний документ обов'язково повинен бути у кожного. Знайти відповідну ліцензію можна в інтернеті. Стежте, щоб упаковка не була розкрита, також як і шприц. Більш того, у нього обов'язково повинен бути реєстраційний номер. До речі, він також заноситься в вашу карту.

За кожну таку процедуру несе відповідальність не тільки лікар, але й медичний центр і навіть компанія, що реалізує препарат. Так що якщо виникають проблеми, то вони вирішують зазвичай їх всі разом, а не перекидають відповідальність один на одного.

Якщо косметолог запропонував поділити один шприц на дві процедури, щоб ввести другу потім, то відмовтеся, тому що филеры є одноразовими і після ін'єкції верхня частина вже буде нестерильной.

Спосіб 3. Експрес діагностика

Діагностика волосся

Під цією послугою, яка коштує чимало, криється, приміром, простий огляд голови перукарем на наявність захворювань. Не варто на це погоджуватися. Справа в тому, що для таких маніпуляцій, крім освіти трихолога, потрібно ще і спеціальне обладнання. Та й до того ж, багатьом салонам краси такий фахівець просто невигідний, так як його послуги коштують дуже дорого, так само як і обладнання. Тому не варто платити за візуальний огляд голови, в результаті якого у вас обов'язково знайдуться проблеми.

Як правило, такий займаються діагностикою стилісти, які займаються стрижками. Хоча, навіть серед майстрів манікюру знаходяться ті, хто запевняє, що загрубілі кутикула є дуже великою проблемою і вирішити її можна тільки за допомогою спеціального масла, ну і діагностики.

Спосіб 4. Топові майстра

Як правило, у топ-стилістів стрижки та інші процедури коштують значно дорожче, але результат виходить мало помітним з простим майстром. Так що клієнтам доводиться платити просто за приставку. Хоча, у таких фахівців зазвичай великий досвід роботи і вони завжди вдосконалюють свою майстерність. Ось тільки переплачувати в перший же похід в салон не варто.

Спосіб 5. Салонна косметика

Не варто купувати уходовые кошти в салонах краси, що б вам не говорили. Націнка на них величезна. Простіше сфотографувати або запам'ятати назву, а потім знайти це ж засіб в інтернеті. Так ви заощадите купу грошей.

Пам'ятайте, що обманюють, як правило, тих, хто дозволяє це робити і не знає нічого про особливості процедур і стан свого здоров'я. Ніколи не бійтеся задавати багато питань, навіть найдурніших. Це допоможе вам вберегтися від обману.

Як правильно вибрати салон краси, щоб не обдурили?

Як вибрати салон краси?

Безперечно, вибір залежить від багатьох факторів. Приміром, скільки ви плануєте витратити на себе, а також готові їхати далеко або вам потрібен салон краси в крокової доступності. Є і багато інших критеріїв, від яких залежить остаточний вибір. Так як же з ним визначитися? Давайте розберемо кілька основних правил.

 • Поради подруг

Найкращим способом пошуку є просто спілкування зі знайомими. Адже вони ж кудись ходять, так чому б не піти туди ж. Адже не стане вам подруга радити погане місце. Хоча, бувають такі ситуації, що жінка просувається по службі і рекомендований салон стає їй не за статусом. У такому випадку варто шукати ради в новому оточенні або покладатися на себе.

 • Форуми

Ви можете здивуватися, але можна пошукати рекомендації на форумах. Нерідко жінки залишають свої відгуки та оцінюють салони, де вони побували. Можна і самостійно створити подібне обговорення, якщо його немає у вашому місті.

 • Телефонні дзвінки

Хорошою перевіркою є дзвінок в потрібний салон краси. Спілкування має у вас залишити приємні враження. Все повинно бути чітко і зрозуміло, а ще можна отримати консультацію щодо конкретних послугах та одразу записатися на прийом. Якщо з вами грубо кажуть, нічого не пояснюють і так далі, то варто відмовитися від походу в таке місце. Хороший салон завжди піклується про професіоналізм своїх співробітників.

 • Сайт салону краси
Вибір салону краси: поради

У кожного хорошого салону обов'язково є свій сайт. На нього теж варто поглянути. На ньому обов'язково повинна бути розміщена актуальна інформація, а також прайс на послуги. По сайту завжди можна зрозуміти одразу, уважні чи салони до своїх клієнтів. Так, додатково можна знайти статті, поради, консультації і так далі. От як раз такий підхід і говорить про професіоналізм.

 • Прайс лист

Послуги повинні бути сучасними і навіть в деякому роді унікальними. Нормальний салон не повинен пропонувати пару звичайних типів манікюру. Вам повинні запропонувати великий вибір з існуючих і бажано пару новинок.

Це ж стосується і догляду за обличчям. Якщо пропонуються просто звичайні маски, то проходьте мимо. Крім того, у всіх салонів є унікальні пропозиції, якщо такого ви не побачили, то вам точно не варто ходити в таке місце. До того ж, різноманітність і унікальність говорить про те, що в салоні завжди можна спробувати нові процедури, яких немає ніде.

Намагайтеся знайти універсальне місце для себе, де є весь необхідний вам список послуг. Адже, погодьтеся, незручно кататися по всьому місту за різними послугами.

 • Атмосфера

Багато жінок вважають салони краси не тільки місцем, де пропонується стрижка і догляд за шкірою, а ще й гарним розслаблюючим закладом, де можна ненадовго забути про буденність. Навіть 15 хвилин проведені всередині салону повинні у вас залишити приємні враження і допомогти розслабитися. Якщо вам з порога починають псувати нерви, то краще розвернутися і піти. У салоні краси завжди важлива атмосфера, а не тільки самі послуги.

 • Продаж косметики
Послуги салонів краси

Якщо салон має косметику у продажу, то це вже плюс. Хоча ми вже говорили, що з нею треба бути уважніше. Але, всі представлені продукти ви можете відразу спробувати, а ще такі покупки дозволяють заощадити час. Косметика є професійною і вам допоможуть підібрати її під ваші особливості.

 • Спілкування персоналу

Коли ви записуєтеся на процедури, то вам обов'язково повинні назвати ім'я та кваліфікацію спеціаліста. Майстрів завжди називають по імені та прізвища, тому що для них це як певний бренд і вони його ніколи не приховують. Співробітники між собою повинні також спілкуватися шанобливо, що є проявом культури.

 • Обстановка

Зручна і комфортна обстановка повинні змушувати повертатися назад. Якщо вам не запропонували хоча б посидіти в зручному кріслі, поки майстер працює, то краще пошукати нове місце. Вам повинен візуально сподобатися інтер'єр приміщення. Якщо, приміром, він оформлений в стилі хай-тек, а ви далеко не його прихильниця, то краще пошукайте інше місце. За таким же принципом люди завжди обирають кафе і ресторани. Затишок завжди понад усе. Більше того, обладнання в салоні має бути новим, а під час процедур не має нічого відволікати, приміром, ремонт або прибиральниця з ганчіркою. До речі, що стосується ремонту, то він просто негигиеничен, адже в салоні все повинно бути стерильним.

 • Чистота
Чистота в салоні

Це головний показник, який може відштовхнути. Основною ознакою чистоти є повітря. Якщо він чистий і в ньому навіть є ароматизатори, то це означає, що за ним стежать. Якщо ж повітря сухий, є якісь незрозумілі запахи, то не варто затримуватися.

Крім того, у перукарському залі не повинно бути ніяких волосся, запахів від коштів, а ще вам не повинно бути ні холодно, ні жарко. Ну і, ніяких дівчат зі шваброю. Гарне місце ніколи не дозволить на це дивитися. Загалом, довіряйте своєму нюху.

 • Парковка

Взагалі, звичайно, це не головне, але і без парковки теж незручно. Адже місця може ніде поруч не виявитися і доведеться кидати машину, а потім йти до салону пішки. Та й назад теж.

 • Розташування

Для багатьох жінок зручно, коли салон краси знаходиться в крокової доступності. Це обумовлено високою зайнятістю на роботі. Але, якщо у вас достатньо часу, то за хорошим сервісом можна поїхати трохи далі звичного. Хоча таке буває дуже рідко. Намагайтеся знайти ближче відповідний салон, щоб не спізнюватися на процедури.

 • Професійна косметика
Використовувана косметика

Обов'язково зверніть увагу, якою косметикою користуються майстри. Якщо це популярні бренди, то це показник професіоналізму. Хоча, трапляються якісні, але не розкручені компанії. У будь-якому випадку, якщо у вас косметика викликає підозру, то варто задуматися.

Попросіть косметолога розповісти про марку, а якщо інформація вас не переконала, то краще відмовитися від послуг такого салону. Все ж клієнтам спокійніше, коли марка відома. Тим більше, що вони швидше роблять новинки і завжди здатні швидко доставити продукцію.

 • Вартість послуг

Ціна теж є одним з важливих факторів. Безумовно, хороші салони краси і коштують недешево, але при цьому вони здатні пропонувати знижки або інші варіанти, щоб знизити ціну. Намагайтеся вибирати такі місця, де є знижки, персональні картки або акції. Це дозволить вам періодично користуватися деякими послугами абсолютно безкоштовно. Адже салони зазвичай пропонують накопичувальну знижку і чим більше ви будете до них ходити, тим більше в підсумку виявиться ваша знижка. До речі, буває, що салони пропонують хороші знижки при відвідуванні салону вранці або вдень.

 • Рівень фахівців

Від них залежить багато що. Якщо салон краси приймає на роботу тільки кваліфікованих майстрів, то це говорить про його високому рівні. Таке зазвичай не приховують і в кабінеті фахівця завжди будуть висіти сертифікати та дипломи. А ще не варто боятися запитувати безпосередньо в салоні про професіоналізм.

 • Безкоштовні консультації
Консультації в салонах краси

Це відмінна можливість подивитися, як працює салон. Не бійтеся попросити безкоштовну консультацію перед процедурою. Якщо такі не надаються, то це не дуже добре.

 • Приємне ставлення

Хороший салон ніколи не нав'язує послуги, а просто інформує. Якщо ж вам починають нав'язливо пропонувати щось зробити, то опинитеся і скажіть, що вам потрібна тільки одна послуга, а інше ви запитали для довідки. Якщо ж і після цього вас продовжують схиляти, то краще підіть з такого салону.

 • Професійна етика

У кожному хорошому салоні краси вона дотримується. Ваші проблеми не повинні обговорюватися в присутності інших людей. Для цього повинні бути передбачені спеціальні місця. Слідкуйте за цим, особливо, якщо вам таке не подобається.

Якщо ж вам доводиться обговорювати свої проблеми при інших людях, а ви цього не хочете, то знайдіть інше, більш відповідне місце. До того ж, з вами не повинні обговорювати конкурентів. Ні в доброму, ні в поганому сенсі.

 • Комфорт і приємні відчуття
Зручність салону краси

Вам повинно бути зручно і приємно завжди. Пам'ятайте про це. Якщо вам щось не подобається, боляче і так далі, то це привід звернутися в інший салон, тому що жодна процедура не повинна завдавати болю.

 • Дотримання прав клієнта

Кожен клієнт має певні права, дотримання яких є обов'язком салону краси. Намагайтеся звернути в спілкуванні увагу навіть на дрібниці і тоді ви точно зрозумієте, що салон «ваш»:

 1. Клієнт не зобов'язаний замовляти непотрібні йому послуги
 2. Клієнт не зобов'язаний купувати косметику
 3. Якщо клієнт не хоче, то він може не говорить на особисті теми
 4. Поки майстер не розпочав роботи, завжди можна відмовитися від послуги
 5. Завжди можна запитати і уточнити деякі моменти
 6. Якщо клієнту добре, значить він правильно вибрав салон
 7. Можна уточнювати будь-яку інформацію до початку процедури

Звичайно, ви можете вести себе в салоні як захочете, але в розумних межах. Ви тут відпочиваєте, а відпочинок повинен бути комфортним.

Відео: ЯК ОБМАНЮЮТЬ В САЛОНАХ КРАСИ?