Чоловік кинув перед святами — як себе вести? Що робити, якщо розлучилася з чоловіком перед Новим Роком, днем народження, 8 березня?

Розлучатися з улюбленими завжди важко, а особливо напередодні свят. Ми розповімо, як не зіпсувати собі свято і провести гарно час, а ще і відволіктися від переживань.

На сьогоднішній день люди з якихось невідомих причин розлучаються напередодні свят. Це обумовлено тим, що зазвичай святкові дні розглядаються як новий життєвий етап, куди не хочеться переносити згасаючі відносини.

Якщо вас спіткала така доля, що довелося розлучитися з чоловіком перед святами, то ми розповімо, як впоратися з цією неприємністю.

Що робити, якщо розлучилася з чоловіком перед святами?

Кинув хлопець перед святами

Так, безперечно, розлучатися завжди важко, а особливо перед святами. Скоро буде святкування, а треба бути в гарному настрої, але не виходить. Існує декілька порад, які допоможуть побороти нудьгу.

 • Розлучилися з чоловіком — не варто залишатися на самоті

Якщо ви хотіли відзначити свято вдвох, а він несподівано не з'явився, то однією залишатися точно не варто. Краще відправитися до друзів, де гучна вечірка. Бурхливих веселощів зображати не варто, тому що друзі все одно зрозуміють. Але вас підтримають, і оточать любов'ю. Так ви точно зрозумієте, що це ви можете отримати не тільки від нього.

А якщо він все ж з'явиться з запізненням, то не виявивши вас вдома, спроможеться знайти.

 • Розлучилися з чоловіком — змініть обстановку

Якщо відсвяткувати з друзями не виходить, то спробуйте виїхати з міста, якщо є така можливість. В рідних місцях вам все про нього нагадає, а там ви отримаєте масу нових вражень і емоцій.

 • Розлучилися з чоловіком — не намагайтеся виправити все самостійно

Вам може здатися, що Новий рік можна почати з тих же відносин, але з чистого аркуша. Ви плануєте привітати його і сподіваєтеся, що він відразу ж прибіжить.

Насправді такого точно не буде, а ви просто обдурите свої очікування. Краще дайте йому можливість самостійно почати шлях до вас. Якщо у нього є почуття, то він обов'язково щось зробить, а якщо ні, то і намагатися не варто.

 • Розлучилися з чоловіком — не тримайте емоції в собі

Не варто намагатися зображати радість і веселощі. Хоч це і свято, але ви маєте повне право на смуток. Не обов'язково робити з розставання драму і псувати всім вечірку, достатньо просто сказати, що ви не налаштовані на свято і краще посидьте на дивані.

 • Розлучилися з чоловіком — стежте за здоров'ям
Слідкуйте за здоров'ям

Коли люди розлучаються, то той, кого кинули, часто займається самобичуванням. У деяких це виливається в алкогольний запій, безладні зв'язки і безсоння.

Ніколи не забувайте, що крім вас, ніхто не зможе подбати про ваш стан. Здоров'я псувати з-за поганого настрою не варто, так що краще гнів направити в правильне русло. Приміром, рушайте в спортзал або займіться творчістю.

 • Розлучилися з чоловіком — ставте нові цілі

У Новий рік ми завжди бажаємо, щоб у нас все було добре. Загадуйте що завгодно, але тільки без цього чоловіка. Ви відразу помітите, скільки вам хочеться і які у вас є інтереси. І вони навіть не залежать від коханого. А чоловік завжди з'явиться, нехай і інший, але ви не залишитеся.

Як бачите, з нудьгою цілком можливо впоратися. Головне, глибоко не занурюватися у свої переживання і відволіктися від них.

Як пережити розставання з коханою людиною: поради психолога

Люди можуть розлучатися в будь-які дні і не обов'язково в святкові. Так, у свята розставання виявляється трохи прикро, але і в звичайні дні переживати цю подію важко. Давайте дізнаємося, що робити, якщо тебе кинули.

 • Нічого не вічно і не супер стабільно

Ви повинні зрозуміти для себе, що відносини не вічні. Одні закінчуються, починаються інші. Рано чи пізно завжди може статися сильний розлад і за ним прийде розставання. Тобто, не варто плекати ілюзій, що ви проживете все життя з однією людиною і завжди треба бути хоч трохи готової до розставання. У цьому випадку, якщо у вас раптом щось трапиться, то вам буде простіше пережити розрив.

 • Знайдіть улюблені заняття та захоплення
Хобі

Протягом усього життя ми знаходимо для себе певні захоплення, які заряджають нас емоціями та гарним настроєм. Завдяки їм, ми можемо відволіктися від повсякденності і забути про проблеми.

Так от якщо вас кинули, то поверніться до старих захопленням або придумайте для себе нові. Робіть те, що вам подобається! Удосконалюйтеся, розвивайтеся, займайтеся улюбленими справами! Будьте впевнені, вам буде набагато простіше переживати розрив.

 • Відносини — це не місія і мета в житті

Якщо дивитися на ситуацію з точки зору соціального програмування, то відносини є основою нашого життя. Часто, перебуваючи у відносинах, люди роблять їх найбільш важливим у своєму житті. Така сильна прихильність чревата наслідками. Якщо від цього не позбутися, то при розриві буде вкрай складно. Адже вся ілюзія завалиться.

Так, звичайно, відносини дуже важливі. Але вони не повинні стати головною метою життя. В основному дівчата придумують собі гарну казку, ідеалізують чоловіка, а потім раптом він це все руйнує. Не варто бігти вперед паровоза» і мало не з перших днів представляти заміжжя, дітей, ідеальну родину. Потрібно завжди думати головою і намагатися залишатися в реальному житті, а не уявною.

 • Не занурюйтеся в емоційну яму

Не варто занадто сильно занурюватися в емоції і переживання, якщо ви розлучилися. Деякі навіть впадають в депресію. Вона триває досить довго, але у всіх по-різному. Хтось здатний відновитися через тиждень самостійно, а хтось може страждати рік і більше. Це дуже сильно ламає не тільки в моральному плані, але і фізичному. Часто починаються проблеми зі здоров'ям, псується зовнішність і так далі.

Приміром, чоловіки можуть так сильно емоційно зануритися в розрив, що навіть йдуть у бізнес з головою або взагалі стають ченцями. Хоча ситуацію просто треба пережити. Всяке трапляється. Не варто себе занадто накручувати і робити з мухи слона. Так, складно пережити, пережувати всі ці хвилювання, але цілком можливо.

 • Не шукайте нових партнерів
Не шукайте нового партнера

Іноді після розриву люди намагаються знайти розраду в різних речах або нових відносинах. От тільки ні до чого хорошого пошук нової любові точно не приведе. Спочатку варто забути старі образи і відновити свій емоційний стан. В іншому випадку всі ваші переживання можуть вилитися на абсолютно невинну людину, а вам це точно не потрібно.

 • Прокручування одних і тих же подій

Чимось це нагадує заїжджену платівку. Коли ми розлучаємося з кимось, то мозок як спеціально починає підкидає такі спогади, які хотілося б забути. І починається самокопання — в чому причина, як вирішити, як повернути і так далі. Ось тільки робити цього точно не варто, бо нічого доброго не буде. Намагайтеся оцінювати ситуацію реально і краще подумайте, як ви тепер будете жити.

 • Дозвольте собі піти назавжди

Не варто чіплятися за вже минулі відносини. Тут вже нічого вирішувати і думати. Так, хтось з вас був неправий, але таке буває і це нормально. Незважаючи на те, що вам дуже боляче — йдіть і не повертайтеся. Просто дайте собі цю можливість, адже партнер собі це дозволив. Якщо ви зрозумієте все, то й пережити розрив буде значно простіше. Адже це життя і всі роблять помилки, нехай пості них і буває боляче іншим.

 • Станьте класної і ні в чому не потребує
Станьте класної

Люди, які не потребують, не чіпляються за інших людей. Вони можуть більше віддавати і не просять нічого взамін. Їм це просто непотрібно. Так і намагайтеся прагнути до цього.

Такі люди не думають, що з'явиться у них у майбутньому. Так, у них є певні плани і цілі, але вони ними не живуть. Вони є тільки тут і зараз. Вони беруть все від моменту і не чіпляються за речі і людей. Відносини разрушаемы, речі можуть ламатися. Іншими словами, коли людина не потребує, то і розставання він не боїться. Сильні люди тільки ради того, що слабкі самі їх залишають.

Жінкам дотримуватися такого мислення складно, але все ж таки це можливо. Не варто занадто чіплятися за відносини. Навіть якщо це дуже складно. Адже нічого не вічно.

 • Змініть сприйняття відносин протягом року

Не шукайте після розставання нового партнера. Тим більше навіть не думайте про серйозні стосунки. Ні, спілкуватися і знайомитися можна, але не варто заводити стосунки.

Дайте собі як мінімум півроку, щоб відновити свій внутрішній світ і підготуватися до нових стосунків. Ви не повинні сприймати людину як свою власність, краще прагнете зробити його щасливим. Найкраще, що ви можете зробити — це дати можливість людині жити на повну. Нехай у нього буде вибір.

Живіть з таким сприйняттям і навіть не переживайте з приводу розставання. Адже ви повинні розділяти кордону і розуміти, що людина не ваш. І тоді ви завжди зможете йти вперед і розвиватися. Так, безумовно, ви можете потребувати відносинах, але це нормально. Адже вам просто хочеться побачити людину і поговорити з ним.

 • Задавайте собі питання
Задавайте питання

Ви повинні розібратися, чи ви відчуваєте щось до свого партнера, чому ви звертаєтеся, чому вам погано, іншим — ні?

Вся справа в тому, що ми так влаштовані. Коли чоловік вважає дівчину такою цікавою, то крім нього, цього може ніхто не помічати. Не всі бачать, що вона красива, хороша, але вони не відчувають того ж до неї, що й ви. І ви повинні це усвідомити.

Ми самі собі малюємо образи в голові і підносимо своїх улюблених. Коли ми розлучаємося, то прив'язуємося до емоцій — відчуттями, задоволень, радощів і так далі. Тобто, наше сприйняття підносить людину і робить його мало не ідеалом.

Так що, щоб від цього позбутися, слід просто подивитися на ситуацію під іншим кутом. Спробуйте на час відключити емоції. Ось побачите, багато що стане прояснюватися.

 • Прихильність залишається до почуттів, а не до людини

Тобто, коли коханий іде, то ми страждаємо за емоціями. Це змушує зробити нас суб'єктивне сприйняття. Зрозумійте це і вам полегшає.

Подумайте, чому ви таке не відчуваєте по відношенню до себе, чому тільки до інших? А ось відповідь криється в тому, що ви просто розлюбили себе. Не кожен здатний на це, і тому завжди потрібно стороння допомога, яка дозволяє вирішити всі проблеми.

 • Любіть себе

Ну і остання порада — це, звичайно ж, любов до себе. Полюбіть себе міцно і сильно і не втрачайте більше це почуття. Тоді ви точно забудете про занадто сильною прихильності. І ви побачите, до вас потягнуться люди.

Тепер ви знаєте, як можна пережити розставання і навіть ніяких форумів не потрібно. Якщо ви швидко зрозумієте, як це все відбувається, вам буде значно простіше впоратися зі своїми внутрішніми переживаннями.

Відео: Як кинути дівчину перед самим святом?