Як правильно ображатися на чоловіка з користю для відносин, щоб він все зрозумів? Образа у відносинах: що робити заборонено?

У даній статті ми поговоримо, як правильно ображатися на чоловіка, щоб він все зрозумів, а стосунки налагодилися.

Образа є своєрідною маніпуляцією для отримання бажаного і з цією емоцією вкрай складно боротися. Як же правильно ображатися на чоловіка, щоб він зрозумів тебе і при цьому не посваритися?

Як правильно ображатися на чоловіка, щоб він тебе зрозумів?

Як правильно ображатися?

Отже, існує кілька хороших порад, які допомагають вести конструктивну розмову.

 • Дайте емоціям вщухнути

Відразу ж, як тільки ви відчули образу, то в бій вступають емоції, які вирішують все за нас. Ось тільки варто тримати себе в руках. Спочатку потрібно заспокоїтися, щоб вести себе спокійно. Так що краще відсторонитися від усього і почекати, інакше ви наломаете дров. Якщо ви будете спокійні, то на вашій стороні буде більше аргументів.

 • Що ви хочете отримати

Перед тим, як починати розмову, визначтеся, що ви хочете в кінцевому рахунку отримати. Просто, щоб чоловік вас зрозумів — не вважається. Ось, приміром, щоб більше не спізнювався, цілком підійде.

 • Говоріть прямо

Деякі воліють мовчати і сподіватися, що чоловік сам здогадається про все. Це велика помилка. Тим більше, не варто так чинити з улюбленими людьми, адже ви ж не спеціально на них ображаєтеся.

Скажіть чоловікові, що саме вас образило. Це повинно бути коротко і по справі, без опису ваших емоцій і подробиць. Тільки після цього можна починати дискусію.

 • Почніть з хорошого
Як показати образу у відносинах?

Якщо ви починаєте розмову з обвинувачення, то він заздалегідь приречений на провал, тому що ви поругаетесь і нічого більше. Краще похваліть його, скажіть що-небудь приємне, що було в тій ситуації, яка вам так не сподобалася.

 • Використовуйте «Я» повідомлення

Не варто звинувачувати і говорити «ТИ». Поясніть, що ви відчуваєте, про що переживаєте, використовуючи, «Я». А посперечатися з вашими почуттями складно, адже це ваше. А коли немає ніяких приводів для спору, то домовлятися набагато простіше.

 • Не ставте умов

Якщо ви ставите чоловікові умови, а він їх порушує, то обов'язково робіть те, що обіцяли. В іншому випадку, всі ваші ультиматуми будуть сприйматися як якийсь жарт або просто порожні слова. Відповідно, чоловік перестане звертати на них увагу.

 • Позитивне завершення

Коли чоловік вас вислухав, зробив, як ви просили і діалог був завершений за планом, то не забудьте зробити підкріплення на хорошій ноті. Скажіть йому що-небудь приємне або зробіть для нього приємне. Повірте, йому теж захочеться робити для вас приємне частіше.

Як правильно ображатися у відносинах: що робити заборонено?

Як не варто ображатися?

Багато хто може порахувати, що конструктивні бесіди — це нудно і не дієво. Безумовно, є і більш захоплюючий варіант. Ось тільки працює він не завжди, як цього хочеться. Отже, пропонуємо вам підбірку шкідливих порад, які краще не використовувати.

 • Ні за що не признавайтесь в причинах образи

Це найважливіший компонент. Адже чоловік повинен зрозуміти все сам і приповзти з вибаченнями. А ви будете сидіти вся така горда і ще зробите вигляд, що подумаєте над його поведінкою, хоча вже давно його пробачили. Схрестіть руки на грудях, відверніться і посопите. Ось це буде вже перший натяк, що ви образилися. Адже він повинен звернути на вас увагу, інакше навіщо взагалі ображатися?

 • Ображайтеся довго і міцно

Адже всі знають, що ображений завжди правий. От уявіть, кривдник приходить і просить пробачити його, просто благають. Але ви повинні бути неприступними! Адже це так корисно. Якщо ви образилися, значить ви возвышаетесь над іншими. Найголовніше — ви маєте рацію.

А що може бути краще усвідомлення правильності своєї позиції? Адже хай чоловік ламає свою голову! А ви просто чекайте. Раніше міста брали тільки довгою облогою. Так що обов'язково запасіться терпінням. Але зате якою буде розв'язка!

 • Не згадуйте про свої бажання і наміри
Не кажіть чоловікові причину образи

На цю тему говорять психологи. Образа являє собою нереалізоване очікування. Не варто йому піддаватися, тому що ви можете передумати, що дійсно варто очікувати. Ваші потреби повинні бути задоволені в першу чергу, а от від вас ніяких дій не потрібно. Нехай інші думають, вони зобов'язані додумати все самі.

Так що навіть не думайте, як домогтися свого. До скривдженого все повинно йти самостійно. Та й тим більше, якщо вас щиро люблять, то точно здогадаються, про що ви думаєте і зроблять так, як вам треба. Адже люблячі люди відчувають один одного — це обов'язкова умова відносин.

 • Не розмовляйте з чоловіком, навіть якщо він просить

Коли ви ображаєтеся, то всі повинні бігати навколо. Ну а як інакше, адже ви на п'єдесталі. Якщо ви будете виявляти реакцію, то доведеться злізти. А навіщо це робити, якщо все одно ситуація вирішиться сама? Це ж нудно! Треба ображатися, щоб було простіше жити за рахунок інших. Ніякої відповідальності!

 • Для максимуму ефекту не показуйте свої почуття

Потрібно дутися так, щоб не зриватися завчасно. Почекайте хороший термін, але тільки не робіть так часто. Досить пари раз за місяць. Виберіть ідеальний час, щоб у вас все було відмінно ви повернулися додому після спільної прогулянки. Адже не може ж бути все ідеально. Потрібно якось завершити цей щасливий період.

От як раз тут і починайте вихлюпувати образи — зліться, репетуйте, звинувачуйте і так далі. Скажіть йому, який він неуважний і не дуже турботливий. Зрештою, згадайте, що ви зібрали за весь час. Після цього ви точно станете переможцем і він буде вашим рабом.

Як бачите, ображатися у відносинах дуже легко. Але тільки такі поради дуже шкідливі і робити так дуже ризиковано. Як правило, через кілька місяців таких відносин чоловік втомиться і може піти від вас.

Як ображатися на чоловіка з користю для стосунків?

Як ображатися з користю?

Вище ми розповіли про те, як робити небажано, але саме так чинять деякі жінки. При бажанні образу можна направити в правильне русло і зробити її навіть корисною для відносин. Для цього вам потрібно пройти п'ять кроків.

Крок 1. Зрозумійте, в чому ваша образа

Звичайно, це зробити непросто. Особливо важко, коли вирують емоції, хочеться розплакатися, покричати і взагалі закотити істерику. Ви можете поплакати трішки, щоб стало легше, і заспокоїтися. Приведіть свої емоції в порядок і дайте собі відповідь, на що саме ви образилися і чому. Наприклад, він не прийшов на вечерю без попередження і ви відчули себе покинутою.

Крок 2. Поділ відповідальності

Коли ви зрозумієте, що призвело до образу, то може приступати до другого кроку. Подумайте, що покласти в цій ситуації на нього, і що на себе.

Тобто, те що ваш чоловік не зробив, то це його відповідальність, але ваша реакція цілком на вас. Наприклад, він міг і не знати, що вам так сильно важливо, що він подзвонить і попередить вас, що не прийде. Може ви вирішили зробити романтику несподівано, а він був не в курсі. Може він просто втомився і вирішив залишитися вдома? І йому невтямки, що ви там вже образилися.

А вам варто було б розібратися, чому цей дзвінок так сильно важливий. Може бути, ви хочете запитати, чи прийде він взагалі. А може просто вирішили дізнатися, що він вдома, а не у коханки.

Крок 3. Скажіть чоловікові причини образи

Висловіть свої образи

Як тільки ви зрозуміли, на кому яка відповідальність, то можна починати розмову зі своїм коханим і висловлювати йому свою образу, але тільки в межах його відповідальності. Тобто, він повинен зрозуміти реальну причину, яку викликали його дії, а не ваші домисли. Це дуже важливо, тому що не завжди у жінок виходить пояснити, в чому винен чоловік.

Обов'язково поясніть, чому це вас образило. Наприклад, ви чекали зустрічі, а він не прийшов, ви навели марафет, а він в останній момент відмовився йти кудись. Загалом, пояснення має бути осудним.

Крок 4. Подивіться на реакцію чоловіка

Згоден він з вашою позицією? Підтримує він вас? Чи готовий він виправлятися?

Крок 5. Зробіть висновки

Тільки після цього можна робити висновки. І якщо чоловік над вами не насміхається, розуміє, що він не правий, то можна пробачити його і домовитися на майбутнє, щоб такого не було. В іншому випадку, якщо він принижує, сміється або взагалі вважає, що все нормально, подумайте, чи варто продовжувати стосунки з цією людиною.

Спробуйте хоча б раз пройти ці п'ять кроків і ви побачите результати. Відносини з чоловіком налагодяться і краще. Ви станете розуміти один одного і менше лаятися.

Відео: Психологія відносин. Як правильно ображатися?