Системна помилка при оплаті замовлення на Алиэкспресс: що означає? Невдалий платіж, системна помилка сервера Алиэкспресс при оплаті: причини

Дізнайтеся, чому можуть виникати помилки при оплаті замовлення на Алиэкспресс, і що робити в такому випадку.

Іноді клієнти торгового майданчика Aliexpress, здійснюючи покупку, стикаються з проблемою неможливості оплати замовлення. Таке відбувається через виникнення різних помилок на порталі. Причин збоїв в оплаті товару буває безліч, основна частина їх відбувається внаслідок великої відвідуваності торгової платформи.

Не можу замовити на Алиэкспресс — видає помилку: що це значить?

ВАЖЛИВО: Для здійснення першого замовлення на торговому порталі Aliexpress вам треба пройти звичайну процедуру реєстрації. Якщо ви не в курсі, як це робиться, то ознайомтеся з інформацією в статті: Перший замовлення на Aliexpress. Або ж подивіться корисні поради тут на сайті.

Не проходить платіж на Aliexpress

Коли клієнти оформляють замовлення, то при оплаті товару в інтернет-магазині іноді виникають помилки. Як результат — користувач не може здійснити покупку. Найчастіше не приходить одноразовий код. Покупцям-новачкам це здається нерозв'язною проблемою. Однак не варто хвилюватися, дане питання можна вирішити, наступними методами:

 1. Перевірте — чи не проводяться системні роботи на порталі банку.
 2. Подивіться баланс на своєму рахунку. Може на карті просто недостатньо коштів для здійснення платіжної операції.
 3. Знову-таки, перегляньте баланс. Можливо гроші вже списані, замовлення вже на обробці, просто некоректно був оформлений із-за збою на Aliexpress.
 4. Якщо рахунок залишився незмінним, то краще всього повторити процес оплати по закінченні якогось часу, коли наплив покупців зменшиться.

ВАЖЛИВО: Не варто переживати в разі, якщо товар ви оплатили кілька разів (через збій роботи сайту Aliexpress.com). Коли робота сайту налагодиться, ви отримаєте свої кошти назад в цілості й схоронності.

Невдалий платіж, системна помилка сервера Алиэкспресс при оплаті: причини

Збої з оплатою замовлень на торговому майданчику виникають рідко. В результаті покупець може побачити код тієї або іншої помилки. Далі дізнаємося, з якої причини він з'являється. Тільки перед цим зверніть свою увагу на зображення нижче, де вказані ці коди.

Коди помилок при оплаті товарів з Алиэкспресс

Як бачите, кожна помилка маєте своє цифрове значення. Далі докладне роз'яснення, що означають такі числа:

 • 2606 — операція відхилена банківською установою, це найчастіше відбувається із-за того, що термін дії вашої картки закінчується, а може і вже закінчився.
 • 2618 — ряд причин: Aliexpress не може обробити платіж внаслідок перевантаженості, ваша картка не підтримує платежі через електронку або є які-небудь обмеження.
 • 2616 — недостатньо грошей на вашій карті.
 • 2621 — карта не призначена для онлайн-платежів.
 • 2626 — перевитрата встановленого банком ліміту витрати грошових коштів на одну добу
 • 2903 — ліміт на сьогодні вичерпано. Помилка часто проявляється при вчиненні другої, третьої покупки, якщо спостерігається перевитрата коштів на картці.
 • 2906 — невдала оплата з-за збою сайту інтернет-магазину на Алиэкспресс або технічних робіт на порталі банку.
 • 2911 — перевищення ліміту кількості здійснених операцій. Банківські організації часто встановлюють допустиму кількість оплат товарів онлайн за добу. Якщо ви зробили багато покупок і оплачували їх по черзі, може висвітитися цей код.
 • 2917 — невдала оплата, проблеми з банком.
 • 3007 — помилка при заповненні даних.
 • 3010 — помилка при введенні капчі.
 • 3012 — немає необхідної суми на рахунку.
 • 3017 — банк забороняє проводити транзакцію.
 • 520000500 — неможливо провести операцію оплати через недоступність сервера.
 • 7032 — портал банківської системи Aliexpress перевантажений.
 • 7777 — помилка додатка торгового порталу. Спробуйте увійти на сайт з іншого браузера на вашому комп'ютері.
 • 5100102051 — не дозволяється оплата покупки з-за підозр клієнта в шахрайстві. Можливо ви проплачує товар з різних карток з одного і того ж запису на Aliexpress.
Помилки при оплаті товару Aliexpress.com

ВАЖЛИВО: Іноді з'являються нестандартні помилки. Щоб їх усунути, достатньо просто очистити кеш вашого браузера, повторити спробу.

Що робити при системну помилку при оплаті замовлення на Алиэкспресс?

Проблеми з оплатою потрібно вирішувати різними способами. Все залежить від виду системної помилки.

 1. Якщо банківська структура відхилила операцію (код: 2606), то спочатку перевірте термін закінчення дії вашої карти і правильно ви ввели дані. Виникла помилка знову, тоді зверніться у свій банк для вирішення проблеми.
 2. При помилку з кодом 2018 або повторіть спробу оплати вдруге, тільки уважно вводите дані. Або ж уточніть інформацію у вашому банку з приводу карти.
 3. Помилка оплати товару — код 2616 говорить сама за себе. Покупцеві потрібно поповнити картку, так як там не вистачає коштів для проплати.
 4. Якщо з'явилися коди з помилками 2621, 2626, 2903, 2911, 2917, то вирішити проблеми з картою вам допоможуть тільки фахівці в банківських установах.
 5. У випадках, коли з'являються системні помилки пов'язані з роботою онлайн-порталу Aliexpress, зачекайте поки сайт налагодить свою роботу і здійснити повторну оплату товару картою чи електронним гаманцем.
 6. Коли з'явилася помилка з кодом 5100102051, вам доведеться написати на електронну адресу [email protected], зробіть позначку: Перевірка замовлення. Крім того, треба докласти скріни:
 • Паспорти
 • Карти з обох сторін
 • Скріншот виписки, де є проведений платіж з цієї картки за товар на Алиэкспресс
Вирішення проблем з оплатою товару на Aliexpress

ВАЖЛИВО: Коли будете відправляти дані вашої картки в контактний центр Aliexpress, то не показуйте повністю номер пластикової картки на скріні. Приховайте чотири передостанніх цифри. Залиште перші вісім, останні чотири. А на звороті закрийте останні три. Так ви убезпечите себе від шахрайства.

Відео: Проблема з оплатою — Aliexpress