Поведінка новонародженого при пристріт. Захист від пристріту новонародженого: поради, обереги і молитви

Маленький рідна грудочка так хочеться захистити від зла. Тому важливо захистити новонародженого від поганого ока.

З народженням малюка кожна мама намагається убезпечити його від негативних проявів навколишнього світу. На початковому етапі нової життя у дітей ще немає свого Ангела-хранителя, тому вони легко піддаються будь навроків.

Залишаючи пологовий будинок, дітки потребують захисту від цікавих перехожих і непривітних сусідів. Щоб захистити від пристріту новонародженого використовують православні молитви, змови і обереги.

Поведінка новонародженого при пристріті

Атмосфера в дитячій кімнаті дитини також вимагає уважного ставлення батьків і ретельної підготовки. Свіжий ремонт, нові дитячі речі, тепло і затишок однозначно стануть плюсом для створення спокійної і безпечної обстановки. Цю кімнату не повинні відвідувати сторонні люди. Перед приїздом дитини, кути приміщення можна побризкати святою водою і почистити церковної свічкою.

До хрещення постарайтеся захистити малюка від сторонніх очей і дотиків. У вашому будинку завжди повинна бути свята вода для захисту від пристріту новонародженого. Її можна додавати при купанні і замочуванні дитячих речей.

Багато мам не замислюються про можливу загрозу для своїх малюків. Негативний вплив оточуючих проявляється у зміні поведінки новонародженого.

Захист крихти
 • Безпричинний тривалий плач.
 • Малюк дуже примхливий і дратівливий.
 • Постійні нездужання різного характеру.

Якщо подібні прояви помічені вами після прогулянки або відвідування гостей, то напевно причиною такої поведінки є негативна енергетика. В такому випадку молитва є першою профілактичною мірою від пристріту новонародженого.

Перевірити наявність пристріту можна за допомогою хліба. З підсушеного чорного хліба необхідно скачати невелику кульку. Сформований шматочок опустіть у склянку з чистою водою і поспостерігайте, як він себе поведе. При наявності пристріту хлібна кулька має потонути, в іншому випадку залишитися на поверхні.

Як самостійно зняти вроки із новонародженого?

Якщо ви не сумніваєтеся, що ваше дитя нівроку, то перше, що необхідно зробити від пристріту новонародженого – це прочитати молитву над своїм малюком. Це може бути спеціальна молитва від пристріту або «Отче наш», підкріплена проханням про захист немовляти.

Дієвим способом від пристріту новонародженого вважається змивання з малюка всієї негативної енергії. Для цього мамі досить провести своєю мовою по лобі і носика дитини, промальовуючи форму хрестика. При цьому нашіптувати заговорені слова: «Полум'я з чола з очей геть». Після три рази сплюнути слину.

Рятуємо

Якщо дитина легко сприйнятливий до будь-якої зміни обстановки, то мамі необхідно щодня здійснювати невеликі обряди від пристріту новонародженого:

 • Як тільки малюк заснув, змочіть йому святою водою руки і лобик.
 • Запаліть в кімнаті свічку і прочитайте «Отче наш».
 • Перед сном одягніть на дитину піжаму швами назовні і відразу ж зніміть. Тканина повинна забрати негативну енергію, тому її необхідно випрати.
 • Після компліментів на адресу дитини бажано перед сном вмитися святою водою і промокнути обличчя подолом материнського халата. Подібний ритуал супроводжується словами: «Отступись і зникни нечисть від моєї дитини».
Хочеться захистити

На випадок, коли мама своїм замилуванням порушила спокій дитини, також існує простий ритуал від пристріту новонародженого. Необхідно взяти дві посудини і деякий час переливати з одного в інший воду. В процесі проговорювати: «Вода водою змиє».

Обереги від пристріту для новонародженого своїми руками

Сила материнської любові здатна наділити захисними властивостями обереги, виконані своїми руками.

Обереги для дитячого ліжечка

Щоб змайструвати оберіг «Боже око» знадобляться гілки горобини і нитки з вовни різних кольорів. Палички необхідно викласти у формі хрестика і закріпити в такому положенні переплетенням ниток. В процесі ритуалу потрібно звернутися до Бога з молитвою від пристріту. Сила такого оберега від пристріту для новонародженого зберігається протягом декількох місяців, після чого потрібно виконати все заново.

 • Однотонне лляна білизна для ліжечка виконує особливу захисну функцію. Тому не поспішайте стелити строкате імпортне постільна.
 • Балдахін над ліжечком використовується не тільки для краси, але і допомагає захистити від різних видів негативної енергії.
 • Кілька горобиновий гілочок під матрацом виконують роль простого, але надійного оберега.
Захист

Сон малюка буде набагато міцніше, якщо дитяче ліжечко не буде потрапляти під місячне світло.

Обереги від пристріту новонародженого для вулиці

Для того, щоб убезпечити малюка під час прогулянок, мама може підшити в підкладку дитячого одягу листочок з написаною молитвою.

В якості оберега може виступити звичайна сіль. Перед тим як виходити на вулицю, посипте на верхівку дитини щіпку солі.

 • Можна виготовити сильний оберіг від пристріту у вигляді лялечки. Для такої іграшки необхідно приготувати декілька клаптиків тканини з маминої старого одягу. Лялька може мати різні форми. Головне, щоб у процесі його створення не використовувалася голка.
 • Для захисту від негативної енергетики саморобна іграшка повинна бути без обличчя. Виходячи з дому, не забувайте покласти лялечку в прогулянкову коляску.
Крихта

Щоб вберегти малюка в різних ситуаціях, необхідно придбати декілька англійських булавочек. Їх можна підколоти в ліжечко, коляску, до повсякденного одягу. Перед тим, як використовувати шпильку в якості оберега, мамі необхідно її заговорити. При пранні речей шпильку необхідно зняти і знову заговорити:

«Загострена булавка будь-яке зло проткне і віджене, від всього негативного (ім'я дитини) позбавить! Гостра шпилька ти завжди (ім'я дитини) захищай і скрізь оберігай! Хай буде так! (3 рази)».

Надійним оберегом від пристріту виступає червона нитка, запнута на зап'ясті. Вовняну ниточку необхідно розмістити на лівій руці і не туго зав'язати на 7 вузлів. У процесі формування оберега необхідно прочитати молитву або змова.

Перераховані види оберегів не несуть в собі чаклунський енергетики. Їх дія заснована на материнській любові і силі природи. Саме головне, не соромитися своїх намірів і вірити в їх захист.

Молитви від пристріту для новонародженого

Для захисту від пристріту новонародженого можна попросити допомоги у Пресвятої Богородиці. Матір Божа допоможе відігнати злих духів і розвіяти чаклунські чари. Найголовніше, щоб ваші слова йшли від серця. Необов'язково суворо дотримуватися текстів молитви.

Після хрещення у дитини з'являється Ангел-Охоронець. Він буде оберігати його протягом усього життя. Для малюка Ангел-Охоронець стає самим близьким захисником.

Моліться за них

Звернутися до нього можна наступними словами:

 • «Святий Ангел-Охоронець мого (ім'я дитини), захисти його від демона, від очей звабника і збережи його ангельську душу в чистоті. Амінь».

Для блокування від пристріту новонароджених хлопчиків цілком підійде молитва «Отче наш». Захист для новонародженої дівчинки можна просити наступними словами:

 • «Ісус Христос, Пресвята Богородиця, Боже милостивий, зберігайте рабу (ім'я дівчинки) від псування і пристріту. Зціліть, бережіть. Амінь. Амінь. Амінь».

Молитву потрібно читати при будь-якому неспокої малюка. Не забувайте використовувати святу воду.

 • Можна самостійно заговорити звичайну воду простим змовою: «Яка мати породила, така і відходила». Слова повторюються тричі, після чого тричі сплюньте. Цією водою помийте обличчя дитини.

Просити захисту для дітей можна молитовними зверненнями до Матрони Московської, Святителю Тихону, Миколі Угодника. Їх сила вважається Чудотворною. Потужні православні молитви здатні позбавити новонародженого від проклять.

Читати молитви краще рано вранці перед іконами. Можна запалити церковну свічку. Посилити дію молитви можна за допомогою відвідування церкви.

Дотримання простих правил, допоможе вберегти немовля від різноманітних небезпек і захворювань. Материнські щирі молитви і старання обов'язково принесуть бажаний результат.

Відео: Захищаємо дитину від пристріту