Чому мене тягне на зраду: 4 головні причини

Буває ситуація, коли ми не задоволені своїм сімейним або сексуальним життям. У такій ситуації нас часто тягне на зраду.

Іноді, дивлячись на якогось симпатичного перехожого або на кіноактора на екрані, ми мимоволі думаємо: «А який він у ліжку?». А деколи навіть уявляємо собі такий інтим. І це вже зрада. Уявна – але зрада. Статистика ж говорить про те, що і в житті, а не в думках, більше половини чоловічого населення і більше третини жіночого, здійснюють зради. Чим викликані подібні вчинки? Давайте спробуємо розібратися і розглянемо 4 причини, чому жінку тягне на зраду.

Чому мене тягне на зраду: 4 головні причини

  1. Сором'язливість

Як правило, такий тип людей не надто емоційний зовні. Не випускаючи свої емоції назовні, людина тим не менш відчуває їх, але тільки ховаючи глибоко в душі, заглянути в яку не дозволяє нікому.

При цьому, такої людини досить просто схилити до свого бачення ситуації, втягнути в нові відносини. Чому так? Тому що часто невпевненість у собі є наслідком недостатньої уваги до себе в дитячому віці. Суворі батьки замість того, щоб підбадьорити доньку, дорікають її, порівнюють з іншими, і, як правило, не в її користь. В результаті, замикаючись у собі і в навколишньому світі, дівчинка при виборі своєї другої половини орієнтується на норми відносин і поведінку членів своєї сім'ї, зупиняючись на тому типажі, до якого належить її батько, адже лише таке, часто деспотичне поведінку по відношенню до неї є для неї звичною нормою.

Від сором'язливості

Коли через кілька місяців або років поруч виникає чоловік зовсім іншого складу характеру – цінує її особистість, якісь якості, що говорить про її достоїнства, він і може стати тим самим спонукальним мотивом для змін в її житті. Адже приховувані глибоко в душі емоції повинні колись вирватися назовні.

Цілком можливо, що такий зв'язок так і залишиться духовної, не дійшовши до фізичної зради. Але цілком можливий і сексуальний контакт, тому жінку тягне на зраду.

  1. Чуже вплив

Всі ми схильні до впливу, який чинить на нас наше оточення. Спілкуючись з творчими людьми, ми починаємо цікавитися новинками мистецтва, зі спортсменами – мимоволі запам'ятовуємо імена чемпіонів та рекордсменів, а в оточенні ділових людей поступово звикаємо до їх термінології, починаючи і самі вживати її.

Подібний вплив чинить на нас та думка подруг і знайомих, легко знайомляться з різними чоловіками, спілкуючись і фліртуючи з ними. Звикаючи до їхньої думки про те, що немає нічого поганого, в тому, щоб «купатися» в чоловічій увазі, що переходить в інтим, жінка і сама перестає бачити в подібній поведінці відхід від норм поведінки і моралі. І навіть якщо сама вона поки не думає про зраду, то і сприймати її як щось неприйнятне вже не може.

Часто від впливу

Це стає звичайною справою, спочатку в думках, потім, якщо випаде нагода – і в реальному житті, це і тягне на зраду жінку. Можливо, жінці потрібно просто міняти свій звичний коло спілкування, якщо для неї подібне ставлення до чоловіків і поводження з ними неприйнятно. Адже з часом те, що здавалося спочатку диким, стане буденністю.

  1. Відсутність по-справжньому сімейних відносин

Коли під одним дахом живуть по суті чужі один люди, які, скувавши себе узами шлюбу, продовжують залишатися кожен сам по собі, часто виникає подібний спокуса. Якщо в сім'ї є діти, вони також не стають об'єднавчою ланкою, просто роблячи з чоловіка і дружини тата і маму.

Виконуючи роль мами, жінка тим не менш, продовжує прагнути реалізувати себе і як кохана, бажана, єдина. Це прагнення закладено в кожній, і діватися нікуди. А раз так – залишається тільки один вихід: шукати можливість подібної реалізації за межами сім'ї, і жінку тягне на зраду.

Відсутність відносин

Емоційна складова у відносинах для жінки неймовірно важлива, часом вона означає набагато більше, ніж фізична. І щоб не допустити зради, потрібно вчасно обговорити з чоловіком ваше ставлення один до одного, атмосферу в сім'ї, відверто висловлюючи свою думку про виправданих і несформованих очікування від вашого шлюбу. Можливо, така розмова зрушить з мертвої точки вашу проблему і розжене застій у відносинах.

  1. Незадоволеність інтимними стосунками

Не будемо по-ханжестськи закривати очі на цю сторону відносин – вона надзвичайно важлива. Для чоловіків це першорядна фізіологічна потреба, для жінок також, хоча і тісно сплетена з масою інших складових шлюбу і взаємин у сім'ї.

Саме наявністю або відсутністю сексуального зв'язку відрізняються відносини друзів і закоханих. І якщо інтимна складова в сімейному житті практично не присутня або дуже рідкісна, то незадоволеність може виникнути як з одного, так і з іншого боку. Тому не варто забувати про неї, відсуваючи на задній план. Інакше привід, який жінку тягне на зраду вже готовий.

Незадоволеною

Найчастіше зрада як з боку чоловіка, так і з боку жінки дуже часто призводить до того, що змінив усвідомлює, що в будь-якому випадку усталена сім'я, історія її створення, відносин, що склалися милі традиції та інші складові тривалого спільного перебування разом все ж значать набагато більше, ніж сплеск емоцій на стороні. Рідко хто втрачає голову настільки, що в пориві пристрасті йде з сім'ї, щоб почати будувати нові відносини. Як правило, зради стають приводом для переосмислення сімейних відносин, розуміння того, що потрібно змінити в них, чого не дістає однієї із сторін.

Зворотним боком зради може стати руйнування сім'ї, оскільки люди по-різному дивляться на світ і мають індивідуальну оцінку вчинків, цінностей, пріоритетів. Для чоловіка таке жіноче якість, як вірність, є дуже цінним і важливим, і зневірившись у дружині, він цілком здатний наполягати на остаточному розриві відносин.

Тому, відчувши, що в голову починають приходити думки про нових відчуттях і тягне на зраду, то варто задуматися про причини, що викликають подібне бажання. Розібравшись в причинах, треба думати над способами їх усунення. А їх всього два: або налагоджувати відносини в існуючій сім'ї, або будувати нові.

Відео: Що штовхає на зраду жінку?