Що можна і не можна робити під вівторок: прикмети. Як краще провести вівторок: поради

Щоб корисно і правильно провести другий день тижня, вивчіть нижче наведений матеріал. Адже так ви дізнаєтеся, що ж робити у вівторок.

День, який проходить під заступництвом Марса, а отже, сприятливий для активних, азартних, амбітних і рішучих. Як бути в цей день іншим, які боязкі і соромливі, пасивні і нерішучі, якими справами зайнятися, а що краще відкласти на день-другий – читайте нижче.

Що можна і не можна робити під вівторок: прикмети

Що ж робити у вівторок: дорога

Прикмети радять сміливо відправлятися в шлях, адже подорожей протегує сам Марс. Тим більше, якщо ваша подорож не розважальна, а ділова – вона стане особливо результативною, оскільки планета протегує цілеспрямованим, діловим і практичним. Похід в гості також стане приємним дозвіллям. А ще саме у вівторок добре здійснювати переїзд на нове місце проживання.

Що ж робити у вівторок: финансовые справи

З грошима слід в цей день бути акуратними.

Не позичати
 • Просити в борг не варто, це може призвести до того, що енергія грошей попрямує в протилежну від вас сторону. Як результат – ви ризикуєте загрузнути в боргах.
 • Той же, хто дає гроші в борг у вівторок, може втратити їх назавжди, тобто це робити у вівторок вкрай небажано. Це ж стосується і віддачі боргів: як тільки сяде сонце – гроші не повинні переходити з рук у руки.
 • І навіть якщо обумовлено, що гроші ви повинні повернути саме у вівторок, уникайте безпосередній їх передачі в руки. Просто залиште купюри на столі, щоб ваш кредитор сам забрав їх звідти, не торкаючись ваших пальців.
 • А ще, щоб залучити в свій будинок гроші, саме у вівторок сховайте в гаманець, гаманець або портмоне «щасливу» монету або купюру і залиште її там як амулет.

Що ж робити у вівторок: покупки

Енергія грошей диктує свої вимоги і при здійсненні покупок, давайте розберемося що ж можна робити у вівторок при покупках.

Уважно при розрахунку
 • Розраховуючись, гроші потрібно давати так, щоб не було здачі.
 • Не разменивайте великі гроші на дрібні, обходьте стороною пункти обміну валют – вівторок не той день, щоб монети і купюри кочували з рук в руки. Правда, в наш час цю прикмету частково «нейтралізують» банківські картки – ось з їх допомогою можна вирішити всі проблеми передачі грошей при здійсненні покупки.

Що ж робити у вівторок: провідносини з оточуючими

Дуже вдалий день для нових знайомств, як особистих, так і ділових — це і варто робити у вівторок — знайомитися. Якщо це нові бізнес-партнери, вони стануть надійними і порядними колегами по бізнесу, знайомства з цікавими людьми швидше за все переростуть в міцну дружбу.

Слід уникати проявів агресії, адже в цей день і без того войовничий Марс впливає на поведінку людей. Тому не вступайте в конфлікти, сварки, а тим більше, у бійки. І ні в якому разі не ображайте тварин – Марс суворий, але справедливий.

Що ж робити у вівторок: здоровье

Багаторічна прикмета свідчить: чхати у вівторок – до приїзду рідних. Звичайно, процес чхання від нас не залежить, так і родичі швидше за все попередять нас про швидкий візит з допомогою мобільного зв'язку. Але ж всі прикмети на чомусь ґрунтуються, і якщо чхання по вівторках якось пов'язано з приїздом родичів, то краще знати про це заздалегідь, можливо, навіть до їх дзвінка.

Що стосується здоров'я, то за ним краще всього стежити максимально добре. Є ймовірність захворіти або травмуватися.

До приїзду родні

Як краще провести вівторок: поради

Вівторок немов створений для починань. У цей день ви можете взятися за новий проект, придбати нову техніку, розпочати будівельні роботи, відкрити свій бізнес, нарешті зважитися зізнатися в любові і навіть обговорити плани майбутніх заходів, від захисту диплома до власного весілля – все буде мати успіх і позитивний розвиток. Взагалі, робити у вівторок все нове і незвідане сам Бог велів.

 • Успішним стане день для судових процесів.
 • Словом, практично всі справи вівторка завідомо вдалі. Але тільки для тих, чий характер відповідає рішучого вподоби Марса. Для них все заплановане буде мати успіх. Тому проводите свій день в русі, активної діяльності, з азартом беручись за будь-яку роботу.
 • Нерішучим людям потрібно або набратися енергії для задуманого, або перенести справи на інші дні тижня.
 • Окрасьте цей день в контрастні червоно-чорні тони – саме такого кольору одяг принесе вам удачу. Хороший також малиновий. А ось синього кольору у своїх вівторкових нарядів постарайтеся уникати – він може створити певне відчуження людей по відношенню до вас.
Тони вівторка
 • Народився у вівторок хлопчик, як правило, не відчуває фінансових труднощів у житті.
 • Сталеві, залізні і золоті вироби принесуть удачу у вівторок.
 • Камінням вівторка є рубіни, гранати, алмази, кровавик.

Відео: Заборони та поради вівторка