Магія рукоділля: в'язані обереги й талісмани з вишивки

Здавна в рукоділлі була своя магія, але це не просто вигадка. Насправді можна за допомогою правильної вишивки та в'язання домогтися виконання бажань.

З настанням холодів ми дістаємо із шафи теплі светри або шарфики, які зроблені власноруч рідним для вас людиною. Навіть самий тоненький светр зможе зігріти вас своїм теплом у найлютіші морози. Крім того, що вони зігрівають, такі речі служать захистом від нечистої сили і виступають у ролі амулетів і талісманів.

Магія рукоділля: магічне в'язання

У часи наших предків в'язання пов'язували c магічним мистецтвом. В процесі в'язання узорів майстриня вкладала в них душу. Частинка енергетики людини, який зробив річ, залишалася в ній назавжди. Настрій людини буде залежати від того, що він сьогодні одягнув. Светр, який начебто на перший погляд красивий, але з поганою енергетикою або, шарфик, зроблений в гарному настрої, який виглядає вже не новим.

Магія рукоділля заснована на головному правилі – силою думки. Всі свої почуття чи то погані чи хороші ви переносите на річ, коли в'яжіть. В'язану річ у поганому настрої можна використовувати c користю. Наприклад, зв'язавши маленький шарфик в поганому настрої, потім його підпалити і разом з тим підпалити свій поганий настрій. Цей спосіб допоможе позбавитися від негативу.

В'язання

Сам процес в'язання впливає на душевний стан людини. В процесі такої монотонної роботи ваші нерви приходять в норму, стан поліпшується, і ви заспокоюєтеся. В даному випадку в'язання можна порівняти c медитацією.

Готова річ допомагає впоратися c хворобами. Якщо постійно виникають проблеми з горлом, слід зав'язати шарф, який сплів близька людина, і вимовити заклинання: «Бажаю, щоб ангіна пройшла!» Болить спина? Обвяжитесь бабусиним хусткою. Через деякий час все як рукою зніме.

Щоб у вашому домі завжди був сповнений щастя і удачі слід провести якийсь ритуал:

 • Підготуйте щільні нитки різних кольорів, за кількістю людей, які проживають з вами в будинку. Зв'яжіть щось яскраве і то чим ви будете користуватися всією сім'єю (наприклад, рукавичку, щоб брати гаряче).
 • Покладіть її в кут, який знаходиться на сході, вимовляючи заклинання, постійно струшуйте річ: «Тряска, струс, прийди удача, до неї край! Саме!». Закінчивши ритуал, виперіть виріб.
 • Піднесіть в якості подарунка чоловікові.

Магія рукоділля: магічна вишивка

Вишивка також відноситься до магії рукоділля. Кожна ниточка володіє вашою енергетикою, думками, бажаннями. Під час вишивання нитки перехрещуються і фіксують на полотні ваш уявний посил. Саме тому речі, які вишиті руками, є сильними амулетами і талісманами.

У процесі роботи майстер концентрується на якому-то конкретному образі. Якщо ви хочете зробити талісман його краще вишивати, коли місяць починає тільки рости. Перед початком голку треба притулити до губ і проговорити магічні слова:

 

Слова

Після цього слід вибрати ескіз самого талісмана. В даному випадку необхідно керуватися на вчення фен-шуй.

 • Для незаміжніх дівчат чудово підійдуть вишиті півонії, щоб скоріше вийти заміж.
 • Будь-які живі істоти, і в тому числі люди пророкують зустріч з другою половинкою.
 • Якщо у вас в планах придбати будинок або квартиру, вишивайте будинок або вітряний млин.
 • Зображення автомобіля або візки допоможе скоро придбати свій власний транспорт.
 • Щоб покращити добробут, слід вишивати зелені дерева c безліччю листочків.
 • Журавлі – символ здоров'я.
 • Коні – просування по кар'єрних сходах або нова робота.
 • Судно c вітрилами — залучає удачу.
 • Якщо дівчина хоче вступити в шлюб – обручки.

Яким будемо ваш амулет великим або маленьким особливої ролі не грає. Вишиваючи амулет треба промовляти такі слова:

Вишиваємо

Вимовляти магічні слова слід тричі: перед тим як сідати за роботу, в самому процесі і коли закінчуєте.

Відео: Обереги з вишивки