Кармічні завдання кожного знака зодіаку: опис. Розпізнаємо свою Тінь зодіакальну

Кожен з нас народжений унікальним, на це у великій мірі впливає наш знак зодіаку, адже саме з нього можна визначити наші кармічні завдання і зодіакальну Тінь.

З віком людина починає розуміти, що кожен момент життя можна охарактеризувати подвійно, кожен з них ґрунтується на позитивних і негативних сторонах. Люди так само піддаються їх впливу. Протягом усього життя поряд з «добром» крокує «зло». Воно не дрімає ні секунду, і в моменти вашої слабкості готове до наступу.

Це «зло» можна назвати – Тінню. Вона існує в кожної людини, але не кожен може з нею впоратися.

Основне завдання зодіакальної Тіні?

Ще з дитинства нас вчили не тільки батьки, але і казки, розуміти, що таке зло, а що таке добро. Розвиток світогляду дитини формується під впливом сімейних засад, правил, суспільства, в якому він розвивається і росте. В кожній події можна знайти дві протилежні класифікації.

 • Наприклад, у ситуації, де головну роль відіграють релігійні конфесії: «Християнство – це добре, а ось мусульманство – це погано». І люди в кожній релігії відповідно, хороші і погані. Дане визначення вже поділяє людей на табори «поганих» і «хороших», ґрунтуючись на віросповідання.
 • Така ж боротьба виникає в підсвідомості кожного з нас при самоідентифікації. Але в даному випадку ми не може піти від цього, адже ми створили це власноруч.
 • З більшою часткою ймовірності, що людина не здатна розпізнати свою власну «тінь». Адже вона відображається в людях, які його оточують.
 • Згідно думок психологів ми не схвалюємо у ворога те, що існує всередині нас самих. Це свого роду віддзеркалення.
Тінь душі

Наявність темних граней і «зла» в душі кожного з нас, це не основне завдання зодіакальної Тіні. Крім цього вона несе якісь кармічні завдання для всіх знаків зодіаку.

Щоб визначити свій талант і призначення у житті варто знати свій особистий Сонячний знак. Він допоможе визначити, в який день, і якого місяця ви прибули на землю, допоможе визначити мету в житті.

Кармічні завдання кожного знака зодіаку: опис

 • Завдання Овна ґрунтується на стійкості, невтомності та терплячості. Ця людина першопроходець з вираженою харизмою воїна. А ось що стосується зодіакальної Тіні Овна, то вона, навпаки, виявляється в невгамовності, пригніченості, пригніченості і сімейний авторитаризм, який виникає в перервах між «хорошим» і «поганим» настроєм.
 • Згідно зодіакальної Тіні Телець міститься в постійній ліні і апатії до всього. Його цікавить лише його «луг», де Телець щипає травичку все життя. Кармічне завдання Тільця полягає в тому, щоб вирости сильним і міцним «Биком», щоб тягнути на собі непідйомні нікому, крім нього самого особливо важливі справи.
Завдання
 • Зодіакальна Тінь Близнюків виражається в нездатності знаходити дружні і тривалі контакти, підміняючи якість – кількістю. Вони не мають постійної позиції. Сонячні Близнюки здатні розгледіти справжню суть людей. Кармічне завдання Близнюків — розрізняти підробку від істини.
 • Зодіакальна Тінь Раку прихована постійними сумнівами в недалекому майбутньому, емоційними зривами і винятковому слідування традиціям. Сонячний Рак здатний стати справжнім філософом, мудрецем, який буде оберігати близьких людей, зберігати і передавати традиції новим поколінням — це і є його кармічним завданням.
 • Зодіакальна Тінь Лева виражена прагненням до похвал, почестей і небажанням визнавати тих, хто здатний мислити в іншому руслі. Сонячний Лев згідно його кармічним задачі здатний стати полум'ям, яке запалить кожного і обдарує натхненням підніматися все вище і вище, а не тільки споживати любов.
 • Зодіакальна Тінь Діви має два змісту: то вміщає взяті разом містичні омани, то зовсім протилежне – поєднання сухого скептицизму і заперечення інших точок зору. Нерідко – як вогняна суміш одного і іншого. Кармічне завдання Діви ґрунтується на «золотій середині» духовного і фізичного початку, в формуванні особливої системи поглядів, наведення порядку всередині себе і своїх думках, і постійному прагненні побут краще всіх.
 • Зодіакальна Тінь Ваг – максималізм в кожному його вираженні: починаючи з любові до ненависті, від сліз до сміху. Кожен з них постійно повторюється кожен день. Сонце Ваг зазиває відшукати той висить на волосині баланс всередині кожного з нас, щоб надалі вказувати іншим вірний шлях.
Шлях кожного
 • Зодіакальна Тінь Скорпіона проявляється в терзаннях від тривоги, від недовіри і перебільшення проблем, як і в довірливості, і нестабільності. Сонячний Скорпіон – це людина, яка здатна пройти найскладніші випробування, відмовляючись від власних мотивів для досягнення найголовнішої мети.
 • Зодіакальна Тінь Стрільця — величезне прагнення бути значущою особистістю, бути завжди першим, домінувати, перемагати. Кармічне завдання Стрільця — донесення оточуючим його людям складною, і часто не зовсім зрозумілої інформації.
 • Зодіакальна Тінь Козерога мучиться в самокритики і від постійних комплексів, балуючи себе жалістю. Це егоїстична натура, що має наплювацьким ставленням до оточуючих. Сонячний Козеріг переміг комплекси, йде до досягнення поставлених завдань і тверезо дає оцінку своїм можливостям.
 • Зодіакальна Тінь Водолія виражається сумнівним бажанням перебувати в центрі загальної уваги, досягаючи цього своєрідними способами. Кармічне завдання Водолія — вираз великої свободи розуму від турбот для своїх особистих інтересів.
Свобода
 • Зодіакальна Тінь Риб відображається тривалої депресією, відсутністю стійкості духу і фаталізмом. Вони схильні до хаосу у всьому, що зустрічається на їхньому життєвому шляху. Сонце Риб віщує їм, стає тими, хто не відступає від своєї мрії.

Відео: Кармічні завдання для кожного зодіакального знаку в 2019