Аэропуффинг для нігтів: як робити, зберігати, чистити. Фото манікюру аэропуффингом. Градієнт, омбре аэропуффингом. Купити аэропуффинг на Алиэкспресс

Інструкція по виконанню градієнта гель-лаками аэропуффингом.

Останнім часом досить популярними є манікюр омбре або babyboomer. Це не що інше, як варіанти градієнта, які можна виконати різними способами. Одним з найпопулярніших і простих є застосування аэропуффинга. У цій статті ми розповімо, що це таке.

Що таке аэропуффинг для нігтів?

Являє собою виріб ручку, з прикріпленими до неї подушечками. Вони зазвичай виготовлені з м'якого, дрібнозернистого поролону, який практично не залишає контурів, осередків. Тому вдається добитися ідеально рівної і гладкої поверхні з розтушовуванням. Як необхідно користуватися аэропуффингом і на що звернути увагу при виборі? Перш за все, має значення якість самого поролону і його пористість, а також м'якість.

Чим більш пружною є губка і менш пористою, тим найпростіше здійснити градієнт. Вам вдасться отримати плавний перехід від одного кольору до іншого без застосування багаторазового нанесення фарби.

Ручка з подушечками

Як зробити аэропуффинг гель-лаком?

Інструкція:

  • Для того щоб зробити градієнт із застосуванням аэропуффинга, необхідно виконати манікюр з видаленням кутикули і обробкою нігтьової поверхні. Після вирівнювання базою наноситься колір, з якого необхідно зняти липкий шар.
  • Після цього на панелі видавлюється невелику кількість фарби, якою буде здійснюватися градієнт. Тепер центральну бік пуффа необхідно вмочити в фарбу, і на вільній частині палітри віддрукувати кілька разів. Таким чином, необхідно домогтися плавного переходу.
  • Тепер можна проводити нанесення кольору на ніготь. Починаючи від кінчика, і наближаючись до центру нігтя, необхідно виконати кілька постукивающих рухів. Необхідно наносити аэропуффинг в тій частині, де практично немає кольору.
  • Щоб домогтися ідеально рівного переходу, необхідно зробити кінчик нігтя більш насиченого кольору. Для цього аэропуффинг ще раз мачає в фарбу і колір наноситься безпосередньо на кінчик. Якщо є явна межа між темним і світлим кольором, необхідно провести його краї за допомогою бічної поверхні, на якій немає фарби.
  • Час від часу доведеться оновлювати кількість фарби на подушечці і проводити повторне нанесення кольору. Коли ви досягнете потрібного результату, ніготь перекривається шаром топа. Зверніть увагу, що для покриття за допомогою аэропуффинга краще всього користуватися насиченою гелевою фарбою.
  • Також підійдуть звичайні акрилові фарби, але їх основний недолік в тому, що вони дуже швидко висихають.
Аэропуффинг

Аэропуффинг: чистити, зберігати?

Провести після цього очищення аэропуффинга досить складно. Як чистити аэропуффинг і потрібно використовувати кожен раз нову подушечку? Процес очищення подушечок дійсно хвилює і майстрів манікюру, і домашніх користувачів.

Інструкція:

  • Ручка є недорогою, але при постійній купівлі нової подушечки виходить досить накладно. Радимо вибрати кілька основних кольорів, якими ви здійснюєте градієнт і виділити під них подушечки. Проводити очищення необхідно за допомогою серветки, змоченої в спирті. Краще всього брати безворсові серветки, щоб не залишалося волокон на подушечках аэропуффинга.
  • Необхідно після нанесення градієнта кілька разів постукати подушечкою за безворсовою серветці, яка просякнута клинсером або спиртом. Таким чином, вдасться видалити основні залишки фарби, на подушечці залишиться її невелика кількість. Намагайтеся не бруднити аэропуффинг з бічних сторін, а використовувати для нанесення фарби тільки центр. Бокові сторони, які є чистими, зазвичай використовуються для проведення рівномірного і плавного переходу. Тобто вони практично завжди є чистими, використовуються для розтушовування.
  • Зберігати аэропуфинг необхідно в пакетиках, для того щоб не забруднити й не зіпсувати поролон. Намагайтеся під час чищення не терти губкою про безворсову серветку. Проводити очищення потрібно постукуючими рухами. Якщо ви будете терти подушечку, то поролон може лопатися. Таким чином, після проведення градієнта на поверхні нігтя ви можете виявити шматочки поролону. Це зробить ваш манікюр брудним, неакуратним.
Градієнт аэропуффингом

Аэропуффинг на Алиэкспресс

Каталог з аэропуффингом можна знайти тут.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, вивчіть поетапно інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Придбати аэропуффинг разом з запасними насадками можна в будь-якому манікюрному магазині, а також на Алиэкспресс. На даному сайті низькі ціни і великий вибір. Тут можна придбати як окремі насадки на ручку, так і замовити повноцінний стрижень разом з декількома запасними подушечками. Зазвичай в комплекті продається ручка з вже прикріпленими двома подушечками, вона є двосторонньою. В комплекті є чотири запасні насадки. Такий набір коштує зовсім недорого, але чи вистачить його при правильному використанні надовго.

Ручка для градієнта

Аэропуффинг фото

Нижче представлені дизайни з застосуванням аэропуффинга.

Варіанти манікюру
Дизайн нігтів
Дизайн з градієнтом
Градієнт аэропуффингом
Градієнт
Бебибумер

Як бачите, для виконання градієнта необов'язково купувати дорогі апарати або возитися з китицями. Досить придбати аэропуффинг.

ВІДЕО: Як зробити градієнт аэропуффингом?