Збили чуже або своє собаку: прикмета, якщо собака померла або вижила — тлумачення сну, нейтралізація негативу

В дорозі всяке буває. Трапляється і вкрай неприємна ситуація, коли ви збиваєте собаку або так гине ваш вихованець.

Автомобіліст збив собаку – прикмета обіцяє проблеми у водія транспортного засобу. Навіть не настільки важливо, чи спричинило це подія смерть або просто завдала травму собаці. Чого слід остерігатися і як вчинити, щоб ця подія негативно не вплинуло на вас?

Збив собаку — прикмета: якщо собака померла

Якщо за кермом сиділи ви, то збити собаку за прикметами до смузі невдач:

 • Біла собака – це вплине на ваше матеріальне становище, яке було під захистом світлих сил.
 • Руде тварина – вас наздожене сварка з коханою, і може така сильна, що ви розійдетеся.
 • Плямиста собака – будуть проблеми з фінансами.
 • Чорний пес – означає вплив темних сил.
Збити рудого — до сварки

Іноді, навіть просто побачити чорного пса біля проїжджої частини це не до добра. Це як чорна кішка, перед яким треба зупинитися і почекати поки вона піде.

 • Загинула маленька собачка – біда прийде у ваше життя величезних розмірів. Можливо, ви втратите вірного і відданого друга після серйозної сварки з ним.
 • Велика собака потрапила під колеса – вас чекає велика втрата, якщо собака середнього розміру – проблеми будуть не надто серйозними.

В основному всі прикмети про збиту собаку, коли за кермом автомобіля були саме ви, застерігають, що в найближчому майбутньому може трапитися ще одна аварія, але вже може загинути людина.

Ви були за кермом

Ходить думка, що собаки тісно пов'язані з потойбічним світом. Їх оберігають якісь істоти. Наприклад, за домашніми собаками стежить домовик, а вже вуличних тварин оберігають своєму інші духи. Коли з будь-якою собакою відбувається біда, за неї мстить її покровитель.

 • Збити собаку за прикметами до неприємностей. І біди буду підстерігати вас скрізь.
 • Біда трапляється не тільки з водієм, а і з машиною, яка брала участь у цьому інциденті. Після аварії трапиться ще жодна катастрофа.
 • В результаті смерті собаки в подальшому можете постраждати і ви самі від автомобіля.

Збив собаку — прикмета: якщо собака вижила

Коли ви помітили, що збили пса, слід обов'язково допомогти йому і надати першу медичну допомогу. Таким чином, духи з потойбічного світу дадуть вам другий шанс уникнути неприємностей. І лише від вас буде залежати, як складеться ваше майбутнє після цієї події.

Надайте допомогу псові
 1. Собаці, в результаті аварії не було завдано ніяких каліцтв, і ви самі побачили це. Нічого поганого це не принесе. Згідно з прикметами про збиту собаку вам слід бути пильним і уважним на дорозі, дотримуватися правил і їздити акуратно.
 2. В результаті аварії ви надали медичну допомогу та доправили собаку в найближчий ветеринарний пункт допомоги — нечиста сила зглянеться над вами і не зробить нічого поганого.
 3. Якщо навіть ви допомогли псові, але він залишається лежати нерухомо , — це погано. Навіть незважаючи на ваше правильне поведінка, при винесенні вироку, покровителі собаки це оцінять.

Збили вашу собаку: прикмети

Втрата домашнього улюбленця – це велике горе, яке дуже важко усвідомити і пережити. Смерть несе за собою якісь зміни, про які багато хто навіть не здогадуються. Загибель пса тісно пов'язана з її власником. І цей зв'язок має серйозні наслідки для нього.

Собака забрала ваші біди на себе

Протилежна прикмета про збиту собаку каже, що магічна сила тварини настільки велика, що воно вміє забирати хвороба і навіть протистояти смерті господаря. Собака померла, тому що таким чином хотіла врятувати одного з членів сім'ї від хвороби. Скажіть спасибі вашому улюбленцю за ті хвилини щастя, які він провів з вами і відпустіть з Богом.

Збив собаку — прикмета: нейтралізація негативу

Щоб біда не наздогнала ні вас, ні ваших близьких людей слід зробити якісь дії.

 • Після аварії вийдіть з машини і зробіть все можливе, щоб полегшити біль псу. Це буде свого роду відкуп від злих духів.
 • Варто поставити свічку в церкві і замолити гріх перед іконою. Віруючі люди можуть здійснити обряд покаяння. Церква допоможе вам зібратися з думками і відпустити ваші переживання.
 • Протягом деякого часу не варто користуватися машиною. Адже прикмети про збиту собаку недарма звідки взялися і всі вони підтверджені фактами.
 • Навіть щирі слова прощення, сказані про себе або тварині, допоможуть уникнути нещастя. Також допоможуть добрі справи, зроблені не тільки для людей, але і для будь-якої іншої тварини. Допоможе навіть банальний догляд за бездомним тваринам або допомогу в притулку для тварин.
 • Гріх можна спокутувати, взявши тварину до себе додому. Так ви не тільки відвернетеся від поганих думок, але і знайдете вірного друга.

Прикмета про збиту собаку: що означає появу тварини уві сні?

Собакам властиво передбачати деякі події. Якщо в сні ви побачили смерть пса під колесами машини, то ваші екстрасенсорні здібності не будуть працювати при вирішенні серйозних життєвих проблем, у тому числі і на роботі. Тільки логіка і факти здатні вирішити все. Ретельне обмірковування рішення проблем і шляхи виходу з важких ситуацій допоможуть вам.

Сниться
 • Пес — уособлення вірності. І коли в сновидінні гине собака, в результаті автомобільної катастрофи, вас зрадить в реальному житті хтось із близьких людей. Також це може спричинити конфліктні ситуації на роботі і зрада когось із колективу.
 • Після пробудження постарайтеся згадати, що з вами відбувалося в недалекому минулому, щоб міг означати цей сон для вас. Може, варто виправити деякі раніше прийняті рішення.
 • Сон про збиту собаку, в якому водієм були ви, попереджає, що в дійсності кожне своє слово і дію ви повинні ретельно обміркувати, перш ніж здійснювати дію. Не виняток, що в реальності є людина, яка кожну хвилину чекає вашої помилки і моменту, щоб обернути ваші провали в кращому світлі для себе.
 • Варто уважно ставитися до людей і кожне слово прокручувати, перш ніж говорити що-небудь незнайомій людині. Такий сон – це попередження про майбутні розбіжності в сім'ї, конфліктних ситуаціях на роботі.
 • У сновидінні собаку збиває незнайомець – варто чекати неприємностей. Хтось з ваших знайомих намагається втягнути вас в авантюру, яка потягне за собою багато проблем. Результатом всього цього будуть проблеми не тільки у вас, але і ваших рідних.
 • Уві сні під колеса потрапила велика собака – вам важко прийняти рішення. Варто ґрунтовно підійти до цілей вашого життя, і навчитися самостійно приймати рішення.

Якою б поганою не була прикмета про збиту собаку, не варто приймати це близько до серця. Передбачення набирають чинності лише у тих, хто свято вірить у них і чекає поганого. А знаючи, як відвести біду, ви вбережете себе від напасті, навіть якщо аварія вже сталася. Попросіть прощення у вищих сил і допоможіть іншим тваринам.

Відео: Собачі прикмети