Нумерологія телефонного номера — як зрозуміти? Що означають цифри в номері телефону по нумерології, з фен-шуй?

У даній статті ми поговоримо про нумерології, а якщо точніше, то що означає номер телефону кожного з нас залежно від чисел.

Телефонний номер в нашому житті володіє великим значенням. На нього можна дзвонити, а ще пізнавати характер людини. Це можна зробити різними способами і про них ми розповімо далі.

Нумерологія телефонного номера за фен-шуй: огляд

Що значить телефонний номер?

Китайське вчення фен-шуй стверджує, що кожне число несе в собі певний сенс. При цьому, енергетика чисел не завжди позитивна. Щоб вибрати для себе найбільш сприятливий номер, потрібно врахувати символіку всіх цифр і намагатися, щоб потрібних було більше. Нумерологія телефонного номера за фен-шуй є дуже цікавою і завжди дозволяє точно визначити, вдалий для вас номер чи ні.

Отже, якщо відштовхуватися від вчення фен-шуй, то значення цифр будуть наступними:

  • 0. Якщо ви хочете гармонії з самим собою, то вибирайте саме такий номер, де більше нулів, ніж інших цифр. Крім того, число ідеально підходить для нових починань.
  • 1. Є знаком лідерства, успіху і перемог. Якщо в кімнаті багато одиниць, то у всіх справах обов'язково чекає успіх, а ще розвиваються лідерські якості.
  • 2. Цифра підходить тим, хто хоче служити суспільству. Ще двійка сприятлива в тому випадку, якщо ви завжди чітко дотримуєтесь своїх цілей.
  • 3. Приносить удачу в кар'єрі, подорожах і любителям активного життя.
Нумерологія телефонного номера
  • 4. Залучає нові знайомства, які виявляться корисними. Але цифра підходить не просто товариським, але і здібним людям.
  • 5. Число вважається нейтральним. Але при цьому вона також уособлює природні стихії — метал, воду, вогонь і землю. Так що число досить сильне.
  • 6. Якщо ви хочете привернути грошову удачу або вирости в кар'єрі, то вибирайте такий номер.
  • 7. Є символом стабільного і надійного становища. Люди з таким номером завжди впевнені у завтрашньому дні.
  • 8. Число всіх благ, яке обіцяє процвітання, щастя і міцне здоров'я.
  • 9. Є знаком мудрості, досвіду і везіння.

Так, щоб вибрати найбільш вдалий для себе номер, потрібно визначитися з відповідною цифрою і вибрати його. Пам'ятайте, що цифра повинна зустрічатися мінімум три рази. При виборі номери варто звернути увагу і на інші цифри, які часто зустрічаються або просто повторюються.

Нумерологія телефонного номера: опис

Що означає номер телефону?

Якщо вірити нумерології, то цифри впливають не тільки на характер людини, але й на події, що відбуваються навколо нього. Може бути ви так щасливі саме тому, що номер приносить вам стільки користі. Дізнатися, який сенс поміщений в цифрах дуже легко. Нумерологія телефонного номера проста, але потрібно зрозуміти, як вона працює.

Щоб зрозуміти, який у номері сенс, потрібно скласти всі цифри телефонного номера. Наприклад, ваш номер — 89090131521. Якщо скласти всі цифри, то вийде 39. Двухзначное число не підходить, а тому складаємо обидві цифри і отримуємо 12. Відповідно, складаємо і ці. У результаті виходить 3. Ось це і є число телефонного номера і у кожного воно своє.

1. Телефон з таким знаковим числом є дуже сильним. Він дозволяє збільшити вашу енергію і вплив. Тільки будьте обережні, тому що обставини хоч і складаються як треба, але багато залежить і від вас. Це ідеальний номер для бізнесменів, але якщо ви шукаєте свою любов, то інший.

2. Це номер сповнений романтики і підходить тим, хто шукає кохання. Він надає доброзичливості, тактовності, а ще робить схильним до співпраці. Це відмінний варіант для сильних людей, а також тих, чия діяльність пов'язана з продажами.

3. Вказує на веселощі і творчість, а тому ідеально підходить для артистів. Він дарує натхнення, оригінальність і популярність. Краще вибирати номер творчим людям і всім, чия робота вимагає письменництва. Але, якщо у вас великі цілі і амбіції, то краще виберіть інший номер.

4. У цьому номері укладена стабільність. Він підходить для компаній, пов'язаних з роботою з людьми. Він вселяє більше довіри. А ще номер з цим знаковим числом підходить тим, у кого велика сім'я. Але якщо ви одні й працюєте не з людьми, то краще відмовтеся від такого номера.

Значення цифр телефону

5. Відрізняється нестабільністю. Його секрет у непередбачуваності, а тому навіть власник може чекати сюрпризів. Це число ідеально для вільних людей і любителів подорожувати. Воно показує, що хоч людина і має схильність до дисципліни, відповідальність у нього слабко розвинена. Це найкращий варіант для сім'янинів і людей із захворюваннями психіки.

6. Ідеальний номер для сім'янина. Він сповнений турботи і тепла, зміцнює дружбу і сімейні узи. Ще номер непоганий для бізнесменів.

7. Сильний і певною мірою містичне число. Воно підходить учням і мислителям. Воно надає позитивний ефект на внутрішній стан і додає більше впевненості.

8. Це самий вдалий варіант для бізнесменів, тому що притягує гроші і довіру. Ще номер підходить амбіційних особистостей, так як допомагає їм у кар'єрі та фінансах. Число вказує на практичність і матеріалізм, а тому зацікавленим в особистісному зростанні воно не підходить.

9. Головне значення цифри — співчуття і ідеалізм. Цей номер ідеальний для тих, хто працює медиком або в благодійних організаціях. Цифра насправді дуже щаслива і до її власникам фортуна завжди прихильна. Однак, вона не підійде людям з поганим здоров'ям та бажаючих покращити фінансовий стан.

Панівні числа в нумерології телефонного номера: огляд

Панівні числа

Коли людина починає складати числа, намагаючись розібратися, що таке нумерологія телефонного номера, то у нього можуть виходити двозначні числа. Зазвичай їх треба складати, але є й ті, що володіють особливим значенням і їм не потрібно повторне складання.

11. Лідерське число. Це різнобічна цифра і вона приносить в життя різні коливання від енергійності до зневіри. Господар кімнати завжди перебуває під пильною увагою і всі його вважають серйозною людиною. В особистому житті завжди багато несподіваних і хороших емоцій. Крім того, число стимулює на рішення проблем і пробуджує ентузіазм у будь-якій справі.

22. Знак успіху. Активує здатність до аналізу і серйозний підхід до справ. Для ділових людей це є показником надійності і статусності. Більш того, він накладає свій відбиток на особисті якості. Люди вже на підсвідомому рівні будуть бачити в вас стабільного і серйозного чоловіка.

33. Говорить про великий талант і геніальність. Всі дії направлені на користь для людей, що рідко зустрічається серед творчих особистостей. Поєднання досить рідкісне. Господар кімнати завжди і у всьому готовий допомагати. Так що, якщо у вас номер саме з таким значенням, то ви завжди будете готові прийти на допомогу людям.

44. Цей набір четвірок виражається у спроможності особистості в житті. Такі люди як «скеля» і опора. Можливості і цілі для володарів цієї цифри воістину безмежні. У них все й завжди виходить. Однак, якщо у вас для таких амбіцій недостатньо енергії, то краще поміняти номер, щоб не кидатися від невизначеності.

Відео: Нумерологія телефону. Розрахунок телефонних номерів