Особливості нарощуючи нігтів біогелем

Не кожна представниця слабкої статі може похвалитися довгими нігтями, але практично немає таких жінок, які б не мріяли про гарні нігтики. На сьогоднішній день існує безліч методів нарощування нігтів різними матеріалами. Якщо раніше в основному користувалися акрилом або гелем, то останнім часом все частіше майстри воліють використовувати біогель. Що являє собою даний матеріал, які інструменти знадобляться в роботі, і які способи нарощування нігтів біогелем існують, давайте розберемося.

Особливості матеріалу

Біогель – матеріал, створений на основі каучуку і протеїнів. Він відрізняється підвищеною еластичністю. На перший погляд даний матеріал мало чим відрізняється від звичайного гелю, але у біогелю є ряд переваг.

 • Його склад близький до складу нігтьової пластини, тому рідко відторгається, утворюючи з нігтем єдине ціле.
 • Матеріал більш міцний, ніж звичайний гель. Він гнучкий, на нього не впливає зміна температури і ударів. Він менше піддається сколів.
 • Біогель дозволяє відразу сконструювати нарощений ніготь, знижуючи до мінімуму обпилювання.
 • При корекції біогель необов'язково спилювати, його можна розчинити в спеціальній рідині, тим самим скоротивши негативний вплив фрезерів на нігтьову пластину.

Але є у цього матеріалу і суттєві недоліки. Біогель дуже чутливий до хімічних речовин, тому прибирати в будинку і мити посуд рекомендується з використанням рукавичок. Також біогель є водопроникним матеріалом, тому довге знаходження нагідок у рідині не рекомендується, так як склад може розм'якшитися і деформуватися.

Багато майстрів нейл-індустрії стверджують, що біогель не має шкідливого впливу на нігтьову пластину, на відміну від того ж гелю. Але це не зовсім так.

Незважаючи на те що в складі біогелю дійсно не міститься ряду агресивних речовин типу бензолу, матеріал також не дає доступу кисню до епітелію, тому нігтьова пластина з часом деформується і стоншується.

Види

Біогель випускається в декількох видах. Їх можна розділити за кольором і особливостям.

За кольором біогель буває наступних типів.

 • Прозорий. Використовується як основа під манікюр, не дає ніякого кольору. Його також використовують для зміцнення нігтьової пластини.
 • Камуфлює. Має натуральні відтінки, які можна підібрати під колір шкіри. Використовується в якості основного покриття при різних дизайнах.
 • Кольоровий. Палітра тут досить різноманітна. Особливістю даного біогелю є те, що за рахунок входить до складу кольорового пігменту, у матеріалу збільшується час просушування.
  Прозорий
  Камуфлює
  Кольоровий

  Якщо говорити про особливості, то тут можна виділити інші підвиди матеріалу.

  • Скульптурний. До складу входить екстракт шовку, який дозволяє поєднувати відразу дві якості в матеріалі: міцність і еластичність.
  • Royal Sealer. Кольоровий або безбарвний біогель, який при висиханні дає чудовий блик. Може використовуватися в якості фінішного покриття.
  • S-покриття. Відмінно зміцнює нігтьову пластину. Краще всього підійде для нарощування довгих форм. Не вимагає фінішного закріплення.
  • УФ-біогель. Незамінний для літа, так як має УФ-фільтр і захищає нігтьову пластину від негативного впливу сонячних променів.
  Скульптурний
  УФ-біогель

  Інструменти

  Для нарощування нігтів біогелем, крім його самого, вам знадобляться наступні інструменти і матеріали.

  • Пилочки з абразивністю 220-240 грит для натуральних нігтів, і 150-180 грит для опіла біогелю.
  • Знежирювачах. Можна купити спеціальний засіб в магазині або використовувати 90% спирт.
  • Безкислотний праймер. Це своєрідна грунтовка, яка не тільки прибирає залишки вологи з нігтя, але і піднімає лусочки, роблячи поверхню шорсткою, що збільшує зчеплення між покриттям і нігтьової пластиною.
  • Фініш. Що закріплює шар, який захищає біогель від негативного впливу навколишнього середовища.
  • Паперові форми для нарощування.
  • Лампа для просушування.
  • Пряма плоска пензлик з синтетичних волокон.
  • Апельсинові палички, пушер.

  Спосіб і технологія нарощування

  При нарощуванні нігтів біогелем спочатку потрібно зробити манікюр:

  1. якісно прибрати птеригий;
  2. відсунути кутикулу;
  3. додати нігтьовій пластині необхідну форму;
  4. зняти бафом 220-240 грит верхній шар нігтя, піднімаючи лусочки вгору.

  Після даних маніпуляцій необхідно прибрати з пальців пил за допомогою сухої щітки, знежирити нігтьову пластину і нанести праймер. Далі переходимо до самого нарощування.

  • Встановлюємо форму так, щоб вона була продовженням нігтя. Між папером і нігтем не повинно бути порожнеч, якщо форма впритул не прилягає, підрізаємо її за допомогою ножиць.
  • Потім потрібно сконструювати довжину нігтя. Для цього наносимо біогель на саму форму впритул до нігтьової пластини. Вибудовуємо майбутню довжину нагідок. Щоб всі вони були однаковими, слід орієнтуватися на лінії форми. Після того як ви поклали біогель, дайте кілька секунд на те, щоб склад самовыровнялся, і закріпіть матеріал в лампі. Якщо ваш прилад – УФ-лампа, час сушки складає 2 хвилини, якщо гібридна або LED, то для просушування вистачить і 30 секунд.
  • Далі наносимо краплю біогелю в середину нігтя, змочуємо кисть в обезжиривателе і тягнемо тонкий шар до кутикули, зводячи її нанівець. Решта складу розподіляємо по нігтю, витягаючи вгору на форму другим шаром. Якщо матеріал потрапив під кутикулу або бічні валики, акуратно прибираємо його апельсиновою паличкою. Знову даємо биогелю вирівнятися, сушимо.
  • Наносимо третій шар тим же чином, що і другий. Теж просушуємо.
  • Знімаємо форму.
  • Надаємо за допомогою пилки з абразивністю 180 грит форму. Якщо шар на нігті вийшов нерівний, обпиляєте його бафом.

  Тепер на нігтях можна робити дизайн за допомогою гель-лаку. Якщо ж ви використовували камуфлює біогель, то дозволено просто покрити поверхню топом, запечатуючи торці нігтя. За допомогою кольорового біогелю можна нарощувати нігті, відразу виконуючи дизайн. Таким способом легко зробити французький манікюр.

  Відтворити подібну ідею реально двома способами.

  1. Спочатку наростити ніготь звичайним методом, як це описано вище. Додатковим шаром промальовувати «посмішку» так, як це зазвичай робиться за допомогою гель-лаку. Покрити топом.
  2. Відразу накладати білий біогель на вільний край нігтя, в кожному шарі прорисовуючи «посмішку». Такий спосіб більш трудомісткий, але в результаті товщина нігтя буде ближче до натуральної.

  Відгуки

  Біогель досить широко використовується в нейл-індустрії, але відгуки про нарощування нігтів даним матеріалом можна знайти різні.

  Одні, спробувавши його, говорять про якість продукту, про можливості продовжити «життя» манікюру, про те, що наростити нігті даним матеріалом може навіть новачок.

  Інші ж стверджують, що такий матеріал тріскається через два тижні, нігті набувають ламкість, а варто манікюр з використанням біогелю досить дорого. Потрібно пам'ятати, що не весь матеріал однакової якості, і вибираючи біогель, краще віддавати перевагу відомим маркам, а не купувати дешевий продукт низького сорту.

  Детальніше про нарощування нігтів біогелем ви дізнаєтесь із наступного відео.