Незвичайні ідеї для манікюру з рибками

Серед найбільш популярних напрямків в нейл-арте вже не перший рік значиться морська тематика. Особливу популярність останнім часом набув манікюр з золотими рибками самих різних форм і розмірів.

Колірна гамма

Золотих, втім, як і будь-яких інших рибок, складно уявити без моря, тому в манікюрі присутні самі різні морські відтінки: від блакитного до темно-синього і навіть чорного. Також актуальні всі прояви жовтого, зеленого, білого, блакитного. Серед основних кольорів в обов'язковому порядку повинен бути золотий. Втім, блиск золота на риб'ячій лусці цілком можна замінити стразами і іншими додатковими компонентами.

Крім того, в такому манікюрі затребувані неонові кольори, дозволяють зробити зображення більш яскравим і живим.

Кому підходить?

Універсальним манікюр з малюнком золотих рибок на нігтях назвати складно. Тим не менш він підійде і зовсім юним дівчатам і жінкам у віці.

Головне при створенні дизайну нігтів – не перестаратися і пам'ятати про вік любительки оригінального манікюру, а також про те, куди вона піде з ним. Адже зрозуміло, що занадто яскравий і помітний манікюр буде недоречний у жінки в літах, яка працює у великій компанії.

Варто відзначити, що робити манікюр з рибками можна як на короткі, так і довгі нігті незалежно від їх форми.

Популярні ідеї

В даний час майстри пропонують найрізноманітніший дизайн нігтів з зображенням золотих рибок. Серед них можна відзначити найбільш яскраві та популярні принти, які можна спробувати зробити і самостійно в домашніх умовах.

Щоб намалювати золоту рибку на чорному тлі, потрібно:

 • гель-лаки чорного, жовтого, неонового, оранжевого кольору;
 • біла акварель для нігтів;
 • пензлики різної товщини;
 • лак із золотим відтінком;
 • топове покриття.
Гель-лак
Гель-лак
Неоновий гель-лак
Гель-лак
Пензлики для нейл-арту
Лак для нігтів
Топове покриття

Починають оформляти ніготь з фонового покриття – в цьому випадку воно буде чорного кольору. На нігтьову пластину наносять один тонкий шар темного гель-лаку і просушують його лампою 1-2 хвилини. Липкий шар покриття не знімається.

На готовому тлі білої аквареллю роблять замальовку: тулуб, хвіст і плавники майбутньої рибки. Щоб закріпити малюнок, ніготь знову сушать.

Наступний етап – кольорове оформлення. Для цього жовтим лаком розфарбовують хвіст рибки і роблять кілька плям на тілі і плавниках. Потім неоновим і помаранчевим кольором відтіняють хвіст і розфарбовують інші частини силуету, при цьому немає необхідності чітко розмежовувати жовтий і оранжевий колір – перехід між ними повинен бути плавним, злегка розмитим. Коли риба буде готова, ніготь знову сушать під лампою протягом трьох хвилин для закріплення малюнка.

Щоб рибка стала золотою, на хвості і плавниках роблять кілька штрихів за допомогою золотистого гель-лаку і знову закріплюють результат під лампою.

На завершення маніпуляцій чорним кольором обводять плавники, виділяють спинку, очі і хвіст. Потім для додання виразності малюнку за тим же контурах з невеликим відступом проходять білою фарбою.

Залишилося виконати фінальний штрих незвичайного і красивого манікюру – покрити топом і висушити.

Казкова рибка на білому тлі. Для створення подібного дизайну потрібні акварелі для нігтів наступних кольорів:

 • солодка малина;
 • солодкий апельсин;
 • агрус;
 • чорна орхідея.

Крім того, для фону потрібен буде білий гель-лак.

Після підготовки фонової основи «апельсинової» аквареллю на нігтьовій пластині малюють рибку, додаючи кілька штрихів «аґрусом» і «солодкою малиною». Готовий силует злегка розмивають топом і сушать під лампою.

Змішавши «апельсин», «маліну» і «чорну орхідею» малюють на рибку і навколо неї тіні, тонким пензликом підкреслюють контур і знову сушать під лампою.

Закріпивши основний малюнок, на ньому ще раз білим і чорним кольором виділяють штрихи і прорисовують очей, після чого ніготь знову сушать під лампою.

Для того щоб рибка стала дійсно казковою, на завершення її прикрашають блискітками.

Золота рибка на морському тлі. У цьому випадку використовуються наступні матеріали:

 • білий гель-лак;
 • гель-фарби блакитного, яскраво-зеленого, бордового, неонового та оранжевого кольору;
 • золотий і коричневий гель-лак.

В першу чергу, нігтьову пластину покривають тонким шаром білого гель-лаку і сушать в лампі. Після цього на ніготь в хаотичному порядку наносять фарбу блакитного кольору. Потім, не очищаючи пензлик, додають зелені (можна також використовувати яскраво-синій колір) мазки і знову сушать ніготь.

Білий гель-лак
Гель-фарби
Гель-лак
Гель-лак

Коли фон готовий, на ньому білим кольором роблять так званий подмалевок і знову сушать малюнок.

Розфарбовують рибку яскраво-бордовим кольором з додаванням неонового та помаранчевого кольору. Після чергової сушіння на ніготь кладуть краплю золотого гель-лаку, з якої тонким пензликом «витягують» золоті ниточки за хвоста і плавців. Все це знову відправляють в лампу.

Око рибці малюють темно-коричневим кольором, їм же і розставляють акценти. Після того як все готово, малюнок закріплюють, покривають топом і відправляють на фінальну сушку.

  Крім цих варіантів, існує також й інше оформлення нагідок рибками: з паєтками і невеликими стразами. Крім того, навіть у готовий малюнок кожен майстер може внести щось своє, зробивши дизайн нігтів справжнім шедевром, який, безсумнівно, підніме настрій своїй власниці і змусить оточуючих звернути на неї увагу.

  Приклад дизайну з рибками показаний в наступному відео.