Вибір каменю для чоловіка Лева

Лев – це п'ятий знак зодіаку гороскопа, який починає свою активність в ніч на 23 липня і закінчує вночі 23 серпня. Його стихія – це вогонь, а покровителем є саме Сонце. Практично всі Леви – це люди, позбавлені загадок і півтонів. Якщо вони щедрі, то готові віддати всі свої заощадження, якщо вони образливі, то роками можуть виношувати плани помсти через будь-яку дрібницю. На щастя, найчастіше це великодушні і горді люди, віддані своїй сім'ї і люблять свою роботу. Рідко можна зустріти Лева, що перебуває в довгому зневірі або в пошуку нездійсненною.

Чоловік Лев являє собою квінтесенцію мужності і сили. Він патріарх своєї, найчастіше великої, сім'ї і при цьому турботливий і м'який батько. У роботі він прагне стати керівником, підійнятися якомога вище по кар'єрних сходах. Навіть у компанії близьких друзів цей вогненний знак воліє займати лідируючу позицію.

Щоб посилити лідерські якості Лева, забезпечити йому захист і пом'якшити його агресію, чоловікові необхідно вибрати правильні талісмани. Одними з найкращих оберегів для будь-якого знака є правильно підібрані дорогоцінні й напівкоштовні камені.

Як підібрати за датою народження?

Незважаючи на те, що весь період з другої половини липня і до другої половини серпня належить Льву, у різний час на нього впливають різні планети. В залежності від того, яке небесне тіло активно в даний період, загострюються одні риси характеру чоловіка і пом'якшуються інші. Для кожної з них підійде певний камінь.

Перша декада (період з 23.07 по 3.08)

У першу декаду на чоловіка Лева особливо активно впливає планета Сатурн, яка посилює впертість і одержимість ідеями. Для того щоб перетворити цю одержимість у продуктивну енергію і завзятість, необхідно підбирати амулети, що включають в себе олександрити і зелені сапфіри. Також чудово з цим завданням впорається сердолік, місячний камінь або звичайний гірський кришталь. Під кінець періоду можна покласти в гаманець амулет або надіти на руку кільце з тигровим оком, який чудово підійде для всіх трьох декад. Він приверне фінансовий потік і позбавить від заборгованостей.

Перстень з тигровим оком
Перстень з сапфіром

Друга декада (період з 04.08 по 12.08)

У цей час найбільше відчувається вплив планети Юпітер на чоловіків, народжених під заступництвом Сонця. Він посилює їхню педантичність, прискіпливість і бажання виступити в ролі диктатора. Щоб врівноважити таку вибухонебезпечну суміш дипломатією і миролюбністю, необхідно підібрати браслети та кулони з каменями, схожими на сонячне світло, укладений в тверду оболонку. Це може бути онікс або бурштин, цитрин і опал. Також пом'якшити жорсткість розсердженого Лева допоможуть жадеїт, опал сардонікс.

Третя декада (період з 13.08 по 23.08)

В останню декаду місяця царствений Лев народжується під впливом Марса. З одного боку, він загострює творчі здібності та вольові якості, а з іншого боку, збільшує войовничість і страхи цього знака зодіаку. Щоб позбавити Лева від фобій і знизити загальний рівень дратівливості, необхідно підбирати аксесуари і амулети з берилом, алмазом або гранатом. Відмінно підходять для останньої декади синій сапфір, рубін кольору густої крові або нефрит.

Перстень з нефритом
Перстень з рубіном

Талісмани і обереги

У кожного знака зодіаку існує не один і не два камені-амулета, а ціла розсип різних мінералів. Є як мінімум 1-2 каменю-оберега, що найбільш сприятливо впливають на всі сфери життєдіяльності чоловіки. Разом з тим є і такі амулети, які покращують одну певну сферу, не впливаючи на інші. В залежності від того, яку проблему треба вирішити, підбираються потрібні поєднання.

Не варто забувати і про естетичну сторону, особливо важливою цьому вогненному знаку. Чоловіки Леви бувають не менш розбірливі і примхливі в прикрасах і аксесуарах, ніж жінки Леви, тому будь-камінь повинен в першу чергу подобатися їм зовні.

Алмаз

Одним з найдорожчих дорогоцінних каменів, є чудовим оберегом для Лева, є алмаз (діамант). Він підкреслить їх величну натуру, дасть життєво необхідну енергію і сили для підкорення нових висот. Діаманти в кільці або годинах вбережуть власника від небезпек і травм, поліпшать відносини в родині і з колегами. Найкраще камінь діє в частому контакті з шкірою, тому добре, якщо Лев буде часто доторкатися до амулету, крутити його в руках.

Алмаз

Бурштин

Бурштин – це буквально згусток сонячного світла, укладений у форму каменю. Недарма його часто порівнюють з полум'ям вогню. Такий яскравий золотистий камінь прекрасно виглядає як в аксесуарах, так і у вигляді декорації на робочому столі керівника Лева. Цей мінерал дозволяє наситити чоловікові енергією зірки, розвіює похмурі думки і збільшує продуктивність роботи. Крім того, він благотворно впливає на роботу серця, що особливо актуально для переконаних трудоголіків Львів.

Не кожен чоловік погодиться надіти камінь-оберіг у вигляді браслета або кулона, а ось аксесуари у вигляді інкрустованою ручки, дорогий запальнички або прес-пап'є будуть прийняті з задоволенням.

Головне, щоб форма цього предмета була округлою і приємною для рук, тоді Леву зручно буде крутити цей амулет у руках, що збільшить силу його дії.

Геліодор

Ще одним з універсальних Левових оберегів є жовтий берил, який ще називають геліодор. З усіх напівдорогоцінного каміння він найбільш близько пов'язаний із зіркою-покровителем Лева і робить позитивний вплив як на здоров'я чоловіка, так і на його кар'єру. З його допомогою набагато легше впоратися з періодами апатії і меланхолії, він дозволить зібрати думки до купи» і знайти своє покликання Леву вже з юності. Невеликий кулон у вигляді левової голови з очима із золотистого берилу, чохол для телефону, інкрустований цим мінералом, або пірсинг – те, що із задоволенням буде носити будь юнак.

Якщо у чоловіка Лева є проблема в певній сфері життя, а власних зусиль для її вирішення недостатньо, на допомогу можуть прийти камені-обереги.

В любові

Рубін підвищить привабливість у протилежної статі, збільшить сексуальну енергетику Лева. У існуючих стосунках він допоможе повернути колишню пристрасть, а одиноким чоловікам допоможе знайти свою долю. Гірський кришталь допоможе стати більш щирим і відкритим, поборе найголовнішу фобію будь-якого Лева – страх зради. Золотисто-зелений онікс додасть терпіння і уважності до близьких і друзів, зробить вогненний знак більш м'яким і чутливим.

У кар'єрі

Аквамарин нагоді для укладання угод та проведення важливих переговорів. Він прояснює думки і дозволяє краще відчувати брехню. Олівін стане оберегом від шахрайства і грабежу, а також захистить накопичення. Цирконієвий браслет або кільце – це самий справжній грошовий магніт.

Чим довше Лев носить такий аксесуар, тим більшу кількість матеріальних і нематеріальних активів він приверне в своє життя.

В здоров'я

Крім основних каменів-зберігачів самопочуття чоловіка, з цим завданням чудово впораються гранат, топаз і хризоліт. Гранат сприяє посиленню імунітету, нормалізує травлення і підвищує бадьорість. Топаз сприятливо впливає на роботу нервової системи, а хризоліт допоможе уникнути проблем з кровоносною системою і захистить від втрати гостроти зору.

Топаз
Хризоліт

Правила носіння

Мало просто підібрати підходящий для чоловіка камінь, головне – правильно взаємодіяти з ним. Одні способи допоможуть посилити вплив оберегу, а інші – зведуть нанівець всю його користь. Найбільш сприятлива форма каменю для чоловіка Лева – це округлі і овальні варіанти. Прекрасно буде виглядати на виробі і працювати на посилення роботи амулета гравірування у вигляді сонця або ограновування під назвою «кабошон». Метал, який посилить вплив мінералу на Лева, – золото. Крім того, цей благородний метал є символом цього вогняного знаку, а тому і сам по собі сприятливо впливає на самопочуття чоловіка.

Чим частіше мінерал-оберіг стикається з оголеною шкірою людини, тим сильніше він впливає на нього. Краще всього на Львів впливають амулети у вигляді браслетів, кілець і намист. Непогано поводяться каміння у вигляді брелоків, запонок або амулетів, які перебувають у портмоне.

Можна придбати навіть просто необроблений шматочок бурштину або хризоліту, головне, щоб чоловік як можна частіше брав його в руки.

Мінерали, яких слід уникати

Чужорідної стихією для Львова є вода і, відповідно, всі мінерали цього знака. Вони можуть погано впливати на самопочуття чоловіка, розпалюють і підсилюють в ньому гнів і дратівливість, приносять розорення і напруга в сім'ю. Не варто часто контактувати з обсидіаном, аметистом або авантюрином. Тим більше не варто купувати їх в якості амулета або подарунка для чоловіка Лева. Поганий вплив надасть перли і бірюза. Навіть рідкісне їх носіння може викликати напади головного болю, загального зниження самопочуття і працездатності. З обережністю варто ставитися до коралів і перламутр – це чисті водні камені, які погано йдуть на контакт зі знаком вогню.

Незважаючи на всі застереження, іноді Леви можуть носити і несприятливі камені, не отримуючи при цьому негативного впливу від них. Це відбувається в тому випадку, якщо енергетика каменю з якихось причин підходить цього конкретного чоловіка. У той же час в деяких, дуже рідкісних, випадках рекомендований амулет може викликати у Лева відторгнення. Щоб цього не сталося, слід дуже ретельно підбирати мінерал. Якщо є можливість, бажано спробувати поносити його, зрозуміти, як камінь впливає на загальне самопочуття. Перед покупкою потрібно потримати амулет в руках, відчути його енергетику і внутрішнє світіння. Ідеально підходить для чоловіка оберіг привнесе в його життя удачу і спокій, додасть йому мудрості і допоможе знайти гармонію з собою і навколишнім світом.

Огляд і властивості каменів для чоловіка Лева дивіться далі.